Pár esetleg Pest megyében?
Mostanra !Keresnék egy normális ,jófej srácot közös-kölcsönös hokira
Pest megyében vagyok, helyem van.
Pest megyében vagyok, helyem van.
Ki szopatna most Budapesten?
Mindenki csak repülőt nézni jött?
(Ez egy válasz Jozef11 üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 23:31), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Jozef11 üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 23:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Reptérnél valaki?
Pár a reptérnél esetleg? Kombi audi?
Reptér környékén kaland?
A Suzukis pár esetleg innen??
A rengetegen az enyhe kifejezés volt
Lebénult a forgalom szinte a középső úton
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 18:24
Lebénult a forgalom szinte a középső úton
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4754335)
Reptéren csúcsforgalom!Láttuk az AN124 est leszállni.
Teljes dugó van.
Rengetegen vannak….
Teljes dugó van.
Rengetegen vannak….
Reptérnél kaland?
Sziasztok!
Reptér környékén pár esetleg hölgy aki szivesen ismerkedne?
Reptér környékén pár esetleg hölgy aki szivesen ismerkedne?
Reptérnel van kint most pár???
Holnap /hétfőn/ valaki autóskalandra?
Velencei tó környékén pár vagy hölgy, autóval vagyok........szivesen ki is verem ha valaki nézni akarja....
Délepest környékén szopnék most nős ápolt vagyok. Közös hokiban is benne vagyok.
Tegnap is sokan voltak délután amikor jött a Ruslan. Meg ma délelőtt is amikor szállt fel
(Ez egy válasz X üzenetére (2026. 06. 07. vasárnap 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 07. vasárnap 18:24
Törölt felhasználó (4754335)
Reptéren csúcsforgalom!Láttuk az AN124 est leszállni.
Teljes dugó van.
Rengetegen vannak….
Teljes dugó van.
Rengetegen vannak….
Dunakanyar?
Repter par akivel lehetne talalkozni?
Fehervár vki?
Privizz.....köszi
Privizz.....köszi


















nyulipaar





dawww
Lily Thai





