Sziasztok, eloszor vagyok a repteren, 27/18 fiu
Vannak parok/holgyek is kint?
Vannak parok/holgyek is kint?
Reptéren szopnék.
Pénteken napközben párral , hölggyel kalandoznék! Szívesen utazok ésszerű távolságon belül! De a szabadban is nagyon izgalmas!
Reptéren pár, nő akinek van kedve közös játékhoz ?
Dánszentmiklós környékén jár vki?le,térdelnék
Reptérre jön ki pár?
20/6ossal szívesen besegitek
20/6ossal szívesen besegitek
Szigetszentmiklóson szopatna valaki viszonzás nelkül?
Sziasztok. Mától a hétvégéig bezárólag partnert alkalmi partneremet keresem. Utazni esszerű távolságon belül tudok.
Péntek délelöt szopatnék gyöngyös környékén.autom van
Mármint ha szembenállok a kifutóval jobbra az erdő?
Nekem balra volt és én a körforgalomtól érkeztem. Vagy én lettem volna rossz helyen? (Ez egy válasz dav3e19 üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 18:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 18:12
Nekem balra volt és én a körforgalomtól érkeztem. Vagy én lettem volna rossz helyen? (Ez egy válasz dav3e19 üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 18:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia!
Gépmadár figyelő, ezt írd be.
És ha szembe állsz a kifutóval, jobb kéz fele esik egy kiserdő, ott szoktak kalandozni.
Gépmadár figyelő, ezt írd be.
És ha szembe állsz a kifutóval, jobb kéz fele esik egy kiserdő, ott szoktak kalandozni.
Reptérnél pasi aki szopatna?
Sziasztok. Írtam privátban, ha van elkébzelés hol, mikor, megosszátok velem, mennék.
(Ez egy válasz Leone üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 18:15
Sziasztok judy vagyok férjemmel keresünk nagyobb méretü pasit !!! BP!!
Sziasztok ! Ha van kedvetek írjatok
(Ez egy válasz Leone üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 18:15
Sziasztok judy vagyok férjemmel keresünk nagyobb méretü pasit !!! BP!!
Írjatok nekem engem érdekelnétek...
(Ez egy válasz Leone üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 18:15
Sziasztok judy vagyok férjemmel keresünk nagyobb méretü pasit !!! BP!!
Sziasztok judy vagyok férjemmel keresünk nagyobb méretü pasit !!! BP!!
Szia!
Gépmadár figyelő, ezt írd be.
És ha szembe állsz a kifutóval, jobb kéz fele esik egy kiserdő, ott szoktak kalandozni. (Ez egy válasz boka19 üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 17:26
Gépmadár figyelő, ezt írd be.
És ha szembe állsz a kifutóval, jobb kéz fele esik egy kiserdő, ott szoktak kalandozni. (Ez egy válasz boka19 üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Autóban és bárhol masztizó hölgyet, lányokat, párt kukkolnék, besegítenék, akár nyelvvel is!
Üllőn szopnék ma! Reptértől nem messze, nyugis helyet tudok. Ha érdekel, írj. Csak szopás, beszélgetni nem kell, 50+ korosztály is.
Beírod, hogy patakpart ferihegy és odavisz a google térkép.
Eddig ennyit derítettem ki, meg mentem két kört de nem volt sok időm maradni.
További tanácsokat amúgy lőjjetek nyugodtan, sok itt a kezdő és nem nagyon válaszolnak nekik. (Ez egy válasz bigdlikep üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 17:38
Eddig ennyit derítettem ki, meg mentem két kört de nem volt sok időm maradni.
További tanácsokat amúgy lőjjetek nyugodtan, sok itt a kezdő és nem nagyon válaszolnak nekik. (Ez egy válasz bigdlikep üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok, fiatal srácként érdekelne hogy a repteres helyszín pontosan hol van? Mikor érdemes arra járni?
Ez már engem is sokszor érdekelt, szóval a választ én is megköszönném.
(Ez egy válasz bigdlikep üzenetére (2026. 06. 11. csütörtök 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 11. csütörtök 17:38
Sziasztok, fiatal srácként érdekelne hogy a repteres helyszín pontosan hol van? Mikor érdemes arra járni?
Sziasztok, fiatal srácként érdekelne hogy a repteres helyszín pontosan hol van? Mikor érdemes arra járni?






















nyulipaar





uranus-
Maggie





