Üdv Pasit vagy pár keresünk! Középkorú tapasztalt pár vagyunk! Max 50 éves korig keresünk! 3.kerületben lakunk mi tudunk fogadni! Diszkréció adott és elvárt! Akit érdekel írjon! Sajnos mindenkinek nem tudunk válaszolni!
kis perverz csajommal este, belevalo holgyet keresnenk a szabadban
Kifutonal most valaki?
Ezt én se értettem sose..
Kérdezgetik hogy ez és ez az autó innen van? És akkor mi van ha igen?
Akkor a nicknevet mantrázva fogsz otthon recsizni? nem fér a fejembe mire jó ez.
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (tegnap 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 21:34
Kérdezgetik hogy ez és ez az autó innen van? És akkor mi van ha igen?
Akkor a nicknevet mantrázva fogsz otthon recsizni? nem fér a fejembe mire jó ez.
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (tegnap 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Ha ezt úgy érted, hogy valaki beböfög ide közösbe egy félmondatot és várja a sültgalambot, esetleg kint tartózkodó autóktól is itt a neten akar kérdezősködni, akkor annak valószínűleg soha, semmi.
De ha valaki képes rendszerben gondolkodni, nem fél a kudarcélményektől, van elképzelése, a száját is ki meri nyitni, és legfőképpen nem sajnálja beletenni az időt és energiát, akkor ez a két helyszín természetesen rengeteg jó kaland otthona tud lenni, akár még GG nélkül, spontán is.
De ha valaki képes rendszerben gondolkodni, nem fél a kudarcélményektől, van elképzelése, a száját is ki meri nyitni, és legfőképpen nem sajnálja beletenni az időt és energiát, akkor ez a két helyszín természetesen rengeteg jó kaland otthona tud lenni, akár még GG nélkül, spontán is.
Feher Audi innen?
Szepvolgyi?
Mi ketten
Mi ketten
Volvo-s pár, ha innen voltatok akkor köszi! ❤️
Régi otos vonalán valaki?pár esetleg nagyfarku pasi ?
Sziasztok!
Reptéren kalandoznék
Reptéren kalandoznék
Keressük, írj privibeb
(Ez egy válasz Dani37 üzenetére (tegnap 23:00), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 23:00
Sziasztok.
Mostanság párok esetleg vannak,vagy jönnének ki a reptérhez?
20/6os szép intimmel,szívesen besegitek
Dani
Mostanság párok esetleg vannak,vagy jönnének ki a reptérhez?
20/6os szép intimmel,szívesen besegitek
Dani
Sziasztok.
Mostanság párok esetleg vannak,vagy jönnének ki a reptérhez?
20/6os szép intimmel,szívesen besegitek
Dani
Mostanság párok esetleg vannak,vagy jönnének ki a reptérhez?
20/6os szép intimmel,szívesen besegitek
Dani
Dominans aktiv ferfit keresek aki megszopatna , pest megyebeb,szabadban
Sziasztok! Debrecenből valaki? Én 42 éves bi uni női rucis pasi vagyok!
Valaki vevő esetleg egy 26 éves, sportos, nagy mérettel rendelkező budapesti srácra éjfél után?
M1 m0 környéke pár autós talira lehet Bi is.Esetleg nagyfarku Bi pasi közös hokira oralra .De szivesen kukkolnék is
Szia
Mikor most fél óra múlva mondjuk azt? (Ez egy válasz kalandcsaj üzenetére (tegnap 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Mikor most fél óra múlva mondjuk azt? (Ez egy válasz kalandcsaj üzenetére (tegnap 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Most valaki szépvölgyi?
Ha ezt úgy érted, hogy valaki beböfög ide közösbe egy félmondatot és várja a sültgalambot, esetleg kint tartózkodó autóktól is itt a neten akar kérdezősködni, akkor annak valószínűleg soha, semmi.
De ha valaki képes rendszerben gondolkodni, nem fél a kudarcélményektől, van elképzelése, a száját is ki meri nyitni, és legfőképpen nem sajnálja beletenni az időt és energiát, akkor ez a két helyszín természetesen rengeteg jó kaland otthona tud lenni, akár még GG nélkül, spontán is. (Ez egy válasz pasi13 üzenetére (tegnap 20:22), amit ide kattintva olvashatsz)
De ha valaki képes rendszerben gondolkodni, nem fél a kudarcélményektől, van elképzelése, a száját is ki meri nyitni, és legfőképpen nem sajnálja beletenni az időt és energiát, akkor ez a két helyszín természetesen rengeteg jó kaland otthona tud lenni, akár még GG nélkül, spontán is. (Ez egy válasz pasi13 üzenetére (tegnap 20:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Balatonfüred, Zánka, Nagyvázsony vonalon ma este bi, aktív pasi?
Sziasztok
Lenne kedve párnak vagy hölgynek találkozni?
30F
Lenne kedve párnak vagy hölgynek találkozni?
30F























nyulipaar





sony1






