Sziasztok. Zsámbéki medence valaki?
Mostanában valaki Vecsésen ? Szopnék-szopatnék autóban.
Sziasztok
Mai napon keresnék hölgyet akivel egy kellemes találkozót össze lehetne hozni.Nincs konkrét elképzelésem,csak annyi hogy hetero alapon keresek.Ha estig nem alakul semmi az is egy opció hogy haverommal bent leszünk a városban és szívesen találkoznánk hölgyel,párral a hölgy örömére.
Privátban egyeztessünk ha szimpatikus vagyok
Mai napon keresnék hölgyet akivel egy kellemes találkozót össze lehetne hozni.Nincs konkrét elképzelésem,csak annyi hogy hetero alapon keresek.Ha estig nem alakul semmi az is egy opció hogy haverommal bent leszünk a városban és szívesen találkoznánk hölgyel,párral a hölgy örömére.
Privátban egyeztessünk ha szimpatikus vagyok
Sziasztok
A Fejér megyei Csákvár környékén keresek olyan Csajt vagy Hölgyet aki kedveli a mackós alkatú férfiakat! 07
20. -tól Aug. 7. -ig leszek elérhető!
Főként majd a 14:00-tól leszek elérhető!
A Fejér megyei Csákvár környékén keresek olyan Csajt vagy Hölgyet aki kedveli a mackós alkatú férfiakat! 07
20. -tól Aug. 7. -ig leszek elérhető!
Főként majd a 14:00-tól leszek elérhető!
Sziasztok kedves párral ismerkednék délelőtt megbízható diszkrét intelligens pasiként kukkolnék extrém helyen, Zala Vas Somogy
Ma este Tát 117 út mellett valaki meglátogat ? Csajosban leszek ❤️
Ma (szombaton) Paks-Szekszárd-Pécs útvonalon ismerkednénk
Hol volt a volvós pár?
Csepelen veretném passzíval autódban
Jó reggelt sziasztok
(Ez egy válasz istvan199308 üzenetére (ma 04:29), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 04:29
Üdv Pasit vagy pár keresünk! Középkorú tapasztalt pár vagyunk! Max 50 éves korig keresünk! 3.kerületben lakunk mi tudunk fogadni! Diszkréció adott és elvárt! Akit érdekel írjon! Sajnos mindenkinek nem tudunk válaszolni!
Vki a szepvolgyin mostansag?
Üdv Pasit vagy pár keresünk! Középkorú tapasztalt pár vagyunk! Max 50 éves korig keresünk! 3.kerületben lakunk mi tudunk fogadni! Diszkréció adott és elvárt! Akit érdekel írjon! Sajnos mindenkinek nem tudunk válaszolni!
kis perverz csajommal este, belevalo holgyet keresnenk a szabadban
Kifutonal most valaki?
Ezt én se értettem sose..
Kérdezgetik hogy ez és ez az autó innen van? És akkor mi van ha igen?
Akkor a nicknevet mantrázva fogsz otthon recsizni? nem fér a fejembe mire jó ez.
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (tegnap 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 21:34
Kérdezgetik hogy ez és ez az autó innen van? És akkor mi van ha igen?
Akkor a nicknevet mantrázva fogsz otthon recsizni? nem fér a fejembe mire jó ez.
(Ez egy válasz Attika99 üzenetére (tegnap 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Ha ezt úgy érted, hogy valaki beböfög ide közösbe egy félmondatot és várja a sültgalambot, esetleg kint tartózkodó autóktól is itt a neten akar kérdezősködni, akkor annak valószínűleg soha, semmi.
De ha valaki képes rendszerben gondolkodni, nem fél a kudarcélményektől, van elképzelése, a száját is ki meri nyitni, és legfőképpen nem sajnálja beletenni az időt és energiát, akkor ez a két helyszín természetesen rengeteg jó kaland otthona tud lenni, akár még GG nélkül, spontán is.
De ha valaki képes rendszerben gondolkodni, nem fél a kudarcélményektől, van elképzelése, a száját is ki meri nyitni, és legfőképpen nem sajnálja beletenni az időt és energiát, akkor ez a két helyszín természetesen rengeteg jó kaland otthona tud lenni, akár még GG nélkül, spontán is.
Feher Audi innen?
Szepvolgyi?
Mi ketten
Mi ketten
Volvo-s pár, ha innen voltatok akkor köszi! ❤️
Régi otos vonalán valaki?pár esetleg nagyfarku pasi ?
Sziasztok!
Reptéren kalandoznék
Reptéren kalandoznék
























nyulipaar





jojo23
Trinda Throng





