Pénisz és vaginapumpa használata (NEM Társkereső)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#32   2015. 08. 15. szombat 22:03
k20peter k20peter
16 cm, de ha rajt van a köpeny akkor 21+ a vastagság és naná hogy fekete smile bár az asszony nem szereti a BBC-t de mikor megleptem vele, bejött neki.
#31   2015. 08. 15. szombat 16:25
X Törölt felhasználó (1027102)
Péniszköpeny valóban jó cucc!! wink Azt én is ajánlom, nem drága, és tényleg nagyot dob az élvezeteken. smile
Péter, megkérdezhetem,hogy mekkora az a bizonyos testrészed? smile
#30   2015. 08. 15. szombat 16:07
k20peter k20peter
Igen szerintem is. De azért egy extra méret, szerintem minden csaj fantáziáját megmozgatja néha. Próbáljatok ki egy péniszköpenyt nálunk mindkettőnknek bejött. smile Brutálisat szexeltünk.
#29   2015. 08. 15. szombat 14:11
X Törölt felhasználó (1027102)
Felesleges pénzkidobás, mint a növelő bogyók... Nulla értelme van mindkettőnek.
Fiúk, azt kell használni, amit adott a természet! smile Béküljetek ki a helyzettel.
#28   2015. 08. 15. szombat 07:55
Bp_Farokpumpas Bp_Farokpumpas
Nekem bejott, majd nezzetek meg a sorozatom!
#27   2014. 05. 30. péntek 08:24
X Törölt felhasználó (344519) VIP
Azoktól várnék üzenetet akik használják és pozitív tapasztalataik vannak a péniszpumpával kapcsolatban.
Valóban keményebb lesz? Meddig tart a hatás? stb.
Köszönöm
#26   2014. 01. 06. hétfő 21:34
DEVIL DEVIL
Kíváncsi voltam milyen eredményt lehet elérni,a sok vakító reklám ellenére,hatalmasra duzzad a makkom az erek szét akarnak durranni vastagabb lesz, ám de ez benne a vakítás mert csak pillanatnyi illúzió az egész!Úrtársaim,használni kell tudni ami van,nem de mf1
#25   2014. 01. 06. hétfő 19:37
X Törölt felhasználó (834589)
Hát nem sok minden derült ki a gépezetről confused valaki használja rendszeresen???
#24   2012. 10. 01. hétfő 13:09
X Törölt felhasználó (853039)
Vettem, kiprobaltam....nem jott be..ki is dobtam...
#23   2012. 10. 01. hétfő 09:41
amatőrterasz amatőrterasz
én kaptam a páromtól -kipróbáltuk -fantasztikus
#22   2012. 08. 29. szerda 22:22
X Törölt felhasználó (841289)
Milyen érzést vált ki a pumpálás? El lehet tőle pl élvezni? Vagy miért okozott igazi meglepetést a párodnak? Szerinted érdemes megvenni? Semmi bajom se a méretemmel, se az erekciómmal, csupán kíváncsi vagyok milyen érzés.
(Ez egy válasz Frenki6240 üzenetére (2006. 09. 28. csütörtök 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 28. csütörtök 18:57
Olvasom a fórumot, és látom ez a topic majdhogynem meghalt. Valóban mindenki sunyít aki, használja vagy kipróbálta, vagy nem jár a goldengatera.Valamikor én is vettem egyet kíváncsiságból. Természetesen ki is próbáltam a hatását, nem mintha bármi gondom lenne a potenciámmal, de az ember kíváncsi természetű legalább is én az vagyok. Na szóval a tapasztalatok:
1. kellékek: péniszpumpa, sikosító
2. jöhet a művelet - ha nem tudod hogyan kell használni a dobozára részletesen le van rajzolva -valóban úgy ahogy BLUETOOTH1981 írja, ráhúzod a brokira és pumpálod. Ez fordítottan mükszik mint a klasszikus vérnyomásmérő csak fordítva. A levegőt nem nyomja a pumpa, hanem kiszívja a hengerből azaz vákumot hoz létre, ami lehetővé teszi a broki jobb vérellátását. Így vérrel telített lesz, minek hatására növeli térfogatát.Ennek a pumpának a pontenciához szerintem semmi köze nincs, csak a telítetségből kifolyólag egy kicsit használható lesz. Úgy is jellemezhetném hogy nem hajókötél, amit csak húzni lehet de tolni nem, ebben az esetben a kötél kissé megfagyott. Lassan óvatosan meglehet próbálni tolni is.
3.igazi meglepetés - ha jó a potenciád és egy kicsit még rásegítesz a pumpával is, akkor okozhatsz a párodnak igazi meglepetést .
#21   2009. 08. 05. szerda 09:31
-ch- -ch-
Találtam egy péniszpumpás képet,felraktam a kismalacra.
#20   2009. 08. 05. szerda 01:13
X Törölt felhasználó (23078)
Én a péniszpumpával kb 10 percig szívatom. Akkor tartós a hatás. Próbáld ki te is addig!
Aztán mutasd meg a végeredményt!
(Ez egy válasz Ribanc15 üzenetére (2007. 10. 26. péntek 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 10. 26. péntek 14:57
a punci pumpa hogy müködik? mert vettem egyet de felpumpálom vele és utána vissza áll az eredeti helyzetébe. mennyi ideig kell rajta hagyni? Teljesen ki kell szívni?
#19   2007. 10. 26. péntek 14:57
Ribanc15 Ribanc15
a punci pumpa hogy müködik? mert vettem egyet de felpumpálom vele és utána vissza áll az eredeti helyzetébe. mennyi ideig kell rajta hagyni? Teljesen ki kell szívni?
#18   2006. 09. 28. csütörtök 18:57
Frenki6240 Frenki6240
Olvasom a fórumot, és látom ez a topic majdhogynem meghalt. Valóban mindenki sunyít aki, használja vagy kipróbálta, vagy nem jár a goldengatera.Valamikor én is vettem egyet kíváncsiságból. Természetesen ki is próbáltam a hatását, nem mintha bármi gondom lenne a potenciámmal, de az ember kíváncsi természetű legalább is én az vagyok. Na szóval a tapasztalatok:
1. kellékek: péniszpumpa, sikosító
2. jöhet a művelet - ha nem tudod hogyan kell használni a dobozára részletesen le van rajzolva -valóban úgy ahogy BLUETOOTH1981 írja, ráhúzod a brokira és pumpálod. Ez fordítottan mükszik mint a klasszikus vérnyomásmérő csak fordítva. A levegőt nem nyomja a pumpa, hanem kiszívja a hengerből azaz vákumot hoz létre, ami lehetővé teszi a broki jobb vérellátását. Így vérrel telített lesz, minek hatására növeli térfogatát.Ennek a pumpának a pontenciához szerintem semmi köze nincs, csak a telítetségből kifolyólag egy kicsit használható lesz. Úgy is jellemezhetném hogy nem hajókötél, amit csak húzni lehet de tolni nem, ebben az esetben a kötél kissé megfagyott. Lassan óvatosan meglehet próbálni tolni is.
3.igazi meglepetés - ha jó a potenciád és egy kicsit még rásegítesz a pumpával is, akkor okozhatsz a párodnak igazi meglepetést .
(Ez egy válasz cameramann üzenetére (2006. 03. 02. csütörtök 08:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 03. 02. csütörtök 08:37
Nnnnnna.Mivel nem volt olyan aki érdemben hozzászólt volna,értem ezalatt a tapasztalatot,kénytelen vagyok elmenni aztán beszerezni egyet.Majd rakok fel képet ha pozitív a dolog:-)))))
#17   2006. 03. 02. csütörtök 08:37
cameramann cameramann
Nnnnnna.Mivel nem volt olyan aki érdemben hozzászólt volna,értem ezalatt a tapasztalatot,kénytelen vagyok elmenni aztán beszerezni egyet.Majd rakok fel képet ha pozitív a dolog:-)))))
#16   2006. 03. 01. szerda 23:45
X Törölt felhasználó (367122)
Hogy müködik ez egyáltalán? Rá kell huzni a brokira és pumpálni???
#15   2006. 03. 01. szerda 21:39
 xxxjani xxxjani
"Klozetka"! nem kéne minden topikot szét-cseszni!
Inkább pumpáld te is azt a kopasz pöcsödet. mf1
#14   2006. 03. 01. szerda 09:36
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Kollégák,olyan pumpa is van, amivel kissebbiteni is lehet? zavart2 merges2 eplus2
#13   2006. 03. 01. szerda 08:51
cameramann cameramann
Hát nem tudom.Most azt írjátok h aki használja az sunyít.Miért?Nagyon sokféle segédeszköz kapható már és ez csak egy a sok közül.Az sem biztos h aki használja esetleg kisebb mérettel rendelkezik.
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: cameramann cameramann
Nyitás ideje: 2006. 02. 28. kedd
Üzenetek: 52db
Utolsó üzenet: 2022. 10. 27. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!