Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5856   ma 09:23
BiPasit BiPasit
20-25 ertekmegorzo a 150+ emberre?
Nem túl sok...
(Ez egy válasz 8pleasure8 üzenetére (tegnap 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:53
Nincs öltöző, csak 20-25 db érték megőrző szekrény.
A nagyérdemű vegyesen öltözködik, utcai ruhától kezdve a "szexin" keresztül a fétish ruhákig terjed a skála.
A klub részéről az elvárás: tiszta ruha.
#5855   ma 07:07
doddo30 doddo30
Swinger hajóról-hajóútról,van tapasztalat, infó valakinek?
#5854   ma 01:25
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Köszi a hasznos és aktuális helyzetjelentést! smile eljen
(Ez egy válasz 8pleasure8 üzenetére (tegnap 08:18), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 08:18
ANACONDA ROVINJ
Idéntől tagságit kell váltani, amit személyi / útlevél bemutatása és adatlap kitöltése után állítanak ki.
Ennek díja 10 EUR / pár.

A Spicyval az együttműködésük promóciós, ezen belül az Anaconda hitelesíti, hogy valós pár vagytok.
Idéntől van egy akció a Spicyn: ha 5 pár mentek, akkor négynek a belépőjét kell csak kifizetni.

Augusztus 10-én lesz az Anaconda szülinapja, álarcos bulival ünneplik meg.
#5853   tegnap 17:40
Frakk2021 Frakk2021
Ez a Te választásod,arra reagáltam, hogy akkor biztosan látnál több jatszazodást is ,ami nem csak a zárható szobákban van, az pedig, hogy mit is nevezel katasztrófa turizmusnak, az a Te szubjektív véleményed...
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (tegnap 11:07), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 11:07
Igazad van, csütötökön nem voltam még. Nem is tudom, hogy akarok-e menni katasztrófa-turistáskodni...
#5852   tegnap 12:30
8pleasure8 8pleasure8
Péntek, szombaton 150+ fő.
A többi napokon 100 körül.
(Ez egy válasz doddo30 üzenetére (tegnap 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:50
Az utcai ruházat furának tûnik….milyen létszám a gyakori,hétvégente?
Milyen a tapasztalat, jók alakulnak a bulik?
#5851   tegnap 11:07
twostrokeguy twostrokeguy
Igazad van, csütötökön nem voltam még. Nem is tudom, hogy akarok-e menni katasztrófa-turistáskodni...
(Ez egy válasz Frakk2021 üzenetére (2024. 07. 24. szerda 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 24. szerda 21:23
Csütörtökön akkor biztosan nem voltál még...akkor 100 % ,hogy nem csak a zárható szobákban szoktak játszani..
#5850   tegnap 10:50
doddo30 doddo30
Az utcai ruházat furának tûnik….milyen létszám a gyakori,hétvégente?
Milyen a tapasztalat, jók alakulnak a bulik?
(Ez egy válasz 8pleasure8 üzenetére (tegnap 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:53
Nincs öltöző, csak 20-25 db érték megőrző szekrény.
A nagyérdemű vegyesen öltözködik, utcai ruhától kezdve a "szexin" keresztül a fétish ruhákig terjed a skála.
A klub részéről az elvárás: tiszta ruha.
#5849   tegnap 09:53
8pleasure8 8pleasure8
Nincs öltöző, csak 20-25 db érték megőrző szekrény.
A nagyérdemű vegyesen öltözködik, utcai ruhától kezdve a "szexin" keresztül a fétish ruhákig terjed a skála.
A klub részéről az elvárás: tiszta ruha.
(Ez egy válasz vanek üzenetére (tegnap 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:41
Sziasztok,

mi a megszokott viselet az Anaconda-ban? Hasonló, mint a magyar klubokban (ffi boxer, esetleg póló, nő szexi szett), vagy utcai viselet, férfinek rövidnadrág, papucs, vagy inkább hosszúnadrág, ing? Köszi.
#5848   tegnap 09:41
vanek vanek
Sziasztok,

mi a megszokott viselet az Anaconda-ban? Hasonló, mint a magyar klubokban (ffi boxer, esetleg póló, nő szexi szett), vagy utcai viselet, férfinek rövidnadrág, papucs, vagy inkább hosszúnadrág, ing? Köszi.
(Ez egy válasz 8pleasure8 üzenetére (tegnap 08:18), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 08:18
ANACONDA ROVINJ
Idéntől tagságit kell váltani, amit személyi / útlevél bemutatása és adatlap kitöltése után állítanak ki.
Ennek díja 10 EUR / pár.

A Spicyval az együttműködésük promóciós, ezen belül az Anaconda hitelesíti, hogy valós pár vagytok.
Idéntől van egy akció a Spicyn: ha 5 pár mentek, akkor négynek a belépőjét kell csak kifizetni.

Augusztus 10-én lesz az Anaconda szülinapja, álarcos bulival ünneplik meg.
#5847   tegnap 08:18
8pleasure8 8pleasure8
ANACONDA ROVINJ
Idéntől tagságit kell váltani, amit személyi / útlevél bemutatása és adatlap kitöltése után állítanak ki.
Ennek díja 10 EUR / pár.

A Spicyval az együttműködésük promóciós, ezen belül az Anaconda hitelesíti, hogy valós pár vagytok.
Idéntől van egy akció a Spicyn: ha 5 pár mentek, akkor négynek a belépőjét kell csak kifizetni.

Augusztus 10-én lesz az Anaconda szülinapja, álarcos bulival ünneplik meg.
#5846   2024. 07. 25. csütörtök 11:22
Steelword Steelword
Ők még nyitva vannak? Nem érjük el őket!
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 07. 25. csütörtök 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 25. csütörtök 11:20
Nyíregyházán PEPSIÉK szuper bulikat szoktak szervezni, ajánlott kategória smile
#5845   2024. 07. 25. csütörtök 11:20
lanybsx lanybsx
Nyíregyházán PEPSIÉK szuper bulikat szoktak szervezni, ajánlott kategória smile
#5844   2024. 07. 25. csütörtök 09:56
peroneus peroneus
Sziasztok!
Szicíliában volt már valaki swinger klubban? Ha igen mikor? Melyikben? Milyen tapasztalatai voltak?
#5843   2024. 07. 24. szerda 21:23
Frakk2021 Frakk2021
Csütörtökön akkor biztosan nem voltál még...akkor 100 % ,hogy nem csak a zárható szobákban szoktak játszani..
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 07. 24. szerda 19:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 24. szerda 19:45
Szerintem ha egyáltalán felmerül ez a kérdés, akkor nincs értelme lemenni. Nem csak az S4U-ba, de más klubba sem. Én többször voltam már az S4U-ban, de még nem láttam senkit ott szexelni. Ennek oka lehet, hogy akik szexeltek, azok mindig a zárható szobában tették (én is ott szexeltem csak) vagy csak rosszkor voltam a klubban. A szauna-szeánsz nem rossz, hogy ha ez érdekel téged, akkor érdemes lehet lemenni, de sok szexuális élményre ne számíts.
#5842   2024. 07. 24. szerda 19:45
twostrokeguy twostrokeguy
Szerintem ha egyáltalán felmerül ez a kérdés, akkor nincs értelme lemenni. Nem csak az S4U-ba, de más klubba sem. Én többször voltam már az S4U-ban, de még nem láttam senkit ott szexelni. Ennek oka lehet, hogy akik szexeltek, azok mindig a zárható szobában tették (én is ott szexeltem csak) vagy csak rosszkor voltam a klubban. A szauna-szeánsz nem rossz, hogy ha ez érdekel téged, akkor érdemes lehet lemenni, de sok szexuális élményre ne számíts.
(Ez egy válasz sassuolo79 üzenetére (2024. 07. 23. kedd 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 23. kedd 15:24
Sziasztok! A Swinger For You hétfő esti szauna partiairól van valakinek élménye? Van értelme egyedül pasiként lemenni?
#5841   2024. 07. 23. kedd 15:24
sassuolo79 sassuolo79
Sziasztok! A Swinger For You hétfő esti szauna partiairól van valakinek élménye? Van értelme egyedül pasiként lemenni?
#5840   2024. 07. 16. kedd 13:06
Alazhatopasi Alazhatopasi
Vannak nálam sokkal nagyobb Anaconda-szakértők, nem vagyok törzsvendég smile , de ahogy rutinos borsodi fórumtárs mondja, semmit nem kell csinálni, elmész, helyszínen fizetsz és jól érzed magad, nem kell túlgondolni.
Igen, valamilyen keresztmarketing/szponzorációs együttműködés lehet a Spicy-val, de ez a ti szempontotokból érdektelen.
Mi egy nyaralás alatt egyszer megyünk el, így azt, hogyan lehet pár eurót spórolni a belépőn, nem néztem meg.
Ha valaki többször tervez menni, lehet megéri regisztrálni a Spicy-n, ha valóban ad 8-10 euró kedvezményt.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2024. 07. 15. hétfő 20:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 15. hétfő 20:45
SpicyMatch és Anacondának mi köze van egymáshoz? Szükséges a Spicyn regisztrálni? Csak mert, ha rákattintok az eseményre az anaconda honlapján, akor a Spicy-ra dob el.
#5839   2024. 07. 16. kedd 02:13
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Valamilyen marketing/reklám, vagy esetleg szponzorációs együttműködés lehet közöttük (az óvszerek is Spicy-s csomagolásban vannak), de nem kell regisztráció a belépéshez! Bár, ha jól emlékszem, akkor valamilyen kedvezmény jár a belépő árából tagság esetén (8-10 euró) . A másik sw klub a Moonlight esetében biztosan, az Anaconda-ban talán.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2024. 07. 15. hétfő 20:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 15. hétfő 20:45
SpicyMatch és Anacondának mi köze van egymáshoz? Szükséges a Spicyn regisztrálni? Csak mert, ha rákattintok az eseményre az anaconda honlapján, akor a Spicy-ra dob el.
#5838   2024. 07. 15. hétfő 20:45
BiPasit BiPasit
SpicyMatch és Anacondának mi köze van egymáshoz? Szükséges a Spicyn regisztrálni? Csak mert, ha rákattintok az eseményre az anaconda honlapján, akor a Spicy-ra dob el.
(Ez egy válasz Alazhatopasi üzenetére (2024. 07. 11. csütörtök 01:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 07. 11. csütörtök 01:58
Az Anaconda július-augusztusban minden nap nyitva van estétől hajnalig. Szeptemberben csak péntek-szombat.
Kb. 800 méterre van a Valalta főbejárattól. Bármelyik nap mehettek nyáron, minden este vannak elég sokan.
Egy nőnek milyen szervezés kell egy klubban a többeshez...? Annyi pasit kap egy este, amennyit szeretne, tök mindegy melyik nap van.

Viszont az meglepő lenne, ha a következő 4-5 hétre lenne még szállás (bungaló, apartman).
Ettől még másik szállásra tudtok menni, napi jeggyel bemehettek Valaltára is, és az Anacondába is bárhonnan lehet menni, nem kell ahhoz pont Valaltán lakni.
#5837   2024. 07. 14. vasárnap 01:55
Tomahawk1 Tomahawk1
Prágai klubokról kinek milyen tapasztalatai vannak? Fiatal párként őszi, hétvégi városnézés során melyik klubbot érdemes meglátogatni és melyik napon?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 5856db
Utolsó üzenet: ma 09:23
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!