Swinger klubok és tapasztalatok? (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 364 365 366 367 368 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#87   2011. 11. 13. vasárnap 12:47
X Törölt felhasználó (805295)
sok "szóló pasi " jár oda.. ezért írtam nézz utána neten.. mik a lehetőségek ott.. lehet az is tetszene
(Ez egy válasz Valaki8 üzenetére (2011. 11. 13. vasárnap 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 13. vasárnap 12:15
Miért pont nekem?
#86   2011. 11. 13. vasárnap 12:15
Valaki8 Valaki8
Miért pont nekem?
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 13. vasárnap 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 13. vasárnap 09:15
Neked pl a Swinger mellé a Glory Hole bulikat (is)ajánlanám... (nem sértésből) keress rá neten....
#85   2011. 11. 13. vasárnap 09:15
X Törölt felhasználó (805295)
Neked pl a Swinger mellé a Glory Hole bulikat (is)ajánlanám... (nem sértésből) keress rá neten....
(Ez egy válasz Valaki8 üzenetére (2011. 11. 12. szombat 23:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 12. szombat 23:55
Na és van valaki, akinek vannak tapasztalatai? Mennyi esély van bármire, ha szóló fiúként látogatok meg egy ilyen klubot? Esetleg egy jó helyet is ajánlhattok...
#84   2011. 11. 12. szombat 23:55
Valaki8 Valaki8
Na és van valaki, akinek vannak tapasztalatai? Mennyi esély van bármire, ha szóló fiúként látogatok meg egy ilyen klubot? Esetleg egy jó helyet is ajánlhattok...
#83   2011. 11. 12. szombat 16:03
Nanuq Nanuq
Ennyire konkrét nem akarok lenni, de ha voltál TikTakban és elmész ebbe a klubba utána el tudod dönteni! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 11. péntek 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774139)
2011. 11. 11. péntek 16:59
Ex Tik-Takos társasággal és személyzettel? Mit értesz ez alatt ? Itt is folyamatosan Neoton famillia és Zámbó Jimmy számok mennek,oda-vissza ??? Remélem ide azért már jutot,más zene is... vigyor5
#82   2011. 11. 12. szombat 16:02
Nanuq Nanuq
Kedves Valaki8!

Minden klubban vannak lenn szóló,egyedül vagy akár barátnővel oda érkező nők, lányok. Hogy mikor-hol mennyien az ugye megjósolhatatlan. De fura mód a klubok "páros este" programjain sokkal kevésbé vannak szóló lányok mint amkor a lehetőségek nyitottabbak.
(Ez egy válasz Valaki8 üzenetére (2011. 11. 12. szombat 12:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 12. szombat 12:30
Olyan Budapesti swinger klubról tud valaki, ahová szóló lányok is járnak?
#81   2011. 11. 12. szombat 12:30
Valaki8 Valaki8
Olyan Budapesti swinger klubról tud valaki, ahová szóló lányok is járnak?
#80   2011. 11. 11. péntek 16:59
X Törölt felhasználó (774139)
Ex Tik-Takos társasággal és személyzettel? Mit értesz ez alatt ? Itt is folyamatosan Neoton famillia és Zámbó Jimmy számok mennek,oda-vissza ??? Remélem ide azért már jutot,más zene is... vigyor5
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2011. 11. 11. péntek 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 11. péntek 16:24
Jó hely az a Fatasy Klub. Egyébként meg "ex" Tiktakos társasággal és személyzettel ( !!! ) is fogtok találkozni. Ez nem gond, csak érdekesség.
#79   2011. 11. 11. péntek 16:24
Nanuq Nanuq
Jó hely az a Fatasy Klub. Egyébként meg "ex" Tiktakos társasággal és személyzettel ( !!! ) is fogtok találkozni. Ez nem gond, csak érdekesség.
#78   2011. 11. 11. péntek 15:21
X Törölt felhasználó (822957)
Itt a honlapja. www.fantasyswinger.hu
#77   2011. 11. 11. péntek 14:56
delfin0407 delfin0407
Mi a Tik Takban voltunk párszor. Az elég kellemes hely. A honlapján találtok fotókat. A személyzet barátságos, ahogyan az oda látogató emberek is.
#76   2011. 11. 11. péntek 14:01
zsozs70 zsozs70
esetleg van honlapja hogy megkukoljuk??
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (822957)
2011. 11. 10. csütörtök 17:43
Szia. Mi már többször jártunk ott.Nagyon kellemes a hely.Aranyosak a házigazdák,az étel kitűnő és a vendéglátás is.
Alsó szinten van a nagy társalgó, masszázs és a svédasztal,az emeleten van három nagy csoportosuláshoz való helyiség ,és két zárható szoba. Minden szinten van zuhanyzó és wc.Hatalmas eldugott parkolójuk is van.Gyere el és nézd meg személyesen.Szia.
#75   2011. 11. 10. csütörtök 17:43
X Törölt felhasználó (822957)
Szia. Mi már többször jártunk ott.Nagyon kellemes a hely.Aranyosak a házigazdák,az étel kitűnő és a vendéglátás is.
Alsó szinten van a nagy társalgó, masszázs és a svédasztal,az emeleten van három nagy csoportosuláshoz való helyiség ,és két zárható szoba. Minden szinten van zuhanyzó és wc.Hatalmas eldugott parkolójuk is van.Gyere el és nézd meg személyesen.Szia.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (819517)
2011. 11. 10. csütörtök 16:38
Egyszer már majdnem mentünk........tudnál róla valamit mondani mik a helyi adottságok? crazya
#74   2011. 11. 10. csütörtök 16:38
X Törölt felhasználó (819517)
Egyszer már majdnem mentünk........tudnál róla valamit mondani mik a helyi adottságok? crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (822957)
2011. 11. 10. csütörtök 15:00
Szia.Most hétvégén nagyon valószínű hogy ráérek és a barátnőmmel mi is ellátogatnánk a klubba.Ott akár összefuthatnánk.
#73   2011. 11. 10. csütörtök 15:00
X Törölt felhasználó (822957)
Szia.Most hétvégén nagyon valószínű hogy ráérek és a barátnőmmel mi is ellátogatnánk a klubba.Ott akár összefuthatnánk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (819517)
2011. 11. 10. csütörtök 13:31
Hétvégén úgy hallottam a Piliscsévi club fél áron lesz,érdemes lenne kihasználni,jön valaki?
#72   2011. 11. 10. csütörtök 13:31
X Törölt felhasználó (819517)
Hétvégén úgy hallottam a Piliscsévi club fél áron lesz,érdemes lenne kihasználni,jön valaki?
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 10. csütörtök 10:41
végre egy normális mindenre kiterjedő tájékoztato segítség.köszi mi biztos lemegyünk mert szeretjük a swingert
#71   2011. 11. 10. csütörtök 10:41
zsozs70 zsozs70
végre egy normális mindenre kiterjedő tájékoztato segítség.köszi mi biztos lemegyünk mert szeretjük a swingert
(Ez egy válasz tibika2 üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 01:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 10. csütörtök 01:06
Végre eljutottunk a Club Paradise-be! Nagyon kellemes csalódás volt, mert szerintem szuperül van berendezve, tiszta, jó az atmoszférája, oéyan "emberléptékű" - és ami a lényeg nagyon jó, szinte vállogatott volt a közönsége! Nagyon jók a szobák, különösen a tükrös, meg a "királyi szoba" tetszett, de mindegyik kitűnő. De talán a medence vonzotta a legtöbb embert. kellemes 33 fokos volt és sokan játszottak benne, de (ott) nem dugtak! Tiszta volt a víz is, működött a szauna, és egyáltalán nagyon jól éreztük magunkat (és egymáséit...) Igaz, normál napon voltunk, de a tulaj azt mondja, hogy a BI napon is elégedettek az emberek. Egyik csütörtököt a 40 felettieknek tartják, (persze, mehetnek fiatalabbak is) a másik csütörtökön inkább a fiatalabbaknak... (Azt mondja a tulajnő, hogy egyre több fiatal keresi az idősebb hölgyeket, pasikat...mert ők nem csak "dugni" akarnak, hanem "szeretkezni" tanulnak a tapasztaltaktól! Milyen igazuk van? Már én is tanítanék... smile ) Ma is csüt. van, lehet, hogy lemegyünk ismét...most a BI-re finom Amitől legjobban féltem, az az, hogyan találok oda... Nos, könnyen és gyorsan oda találtunk, az autópályáról a benzinkút után lefordultam jobbra a nagyáruházaknál, 2 körforgalom jött és balra végig a Budapesti úton a kb 8 km-es jelzésnél az Y elágazódásnál balra és 3 zöld tábla jelezte az utcákat, a középső, második utca a Hóvirág utca, s annak végében van az 50-e szám. (vagy 55? minden esetre, jobbra az utca végében, - több autó állt a ház előtt. Egyébként nincs kiírva semmi. Azért jó, hogy vittem magammal a telószámukat.) Bp Belvárosából kb 15 perc alatt értünk oda - igaz este volt.
Szerintem ez a hely hamar népszerű lesz, - ha így marad minden... Állítólag lesz masszőr is, csak nem tudom milyen napo(ko)n. (Én férfi létemre nagyon szeretem és nappal úgysem érek rá masszörizálni). (Persze az is kérdés, hogy milyen lesz a masször és hogyan, mit csinál, - de van bizalmam már hozzájuk). Szerintem harcra fel és ha lesz infótok, kiváncsian várjuk, nektek hogy jött be... smile
#70   2011. 11. 10. csütörtök 07:14
ravenna ravenna
Csak hogy az információ teljes legyen, a Club Paradise régebben Spirit néven futott, csak tulajdonos, illetve klubvezető váltás történt. Maga a hely csak annyit, hogy az étekőzőből a kör alakú pihenő felkerült a bejárattal szembe.
Amúgy valóban szép hely, a szobákra tagoltság kedvező a pároknak, és talán az egyetlen hely a 3majom klubon kívül ahol van bi nap is.
A hely népszerű volt régebben is, most nem tudom mennyire az, de van egy negatívuma. Ha olyan létszámmal megy, amennyi szekrényük van ( 25 ja jól emlékszem) akkor az odaérkező autókból már közlekedni se lehet. Parkolóhely egyszerűen nincs....
#69   2011. 11. 10. csütörtök 01:06
tibika2 tibika2
Végre eljutottunk a Club Paradise-be! Nagyon kellemes csalódás volt, mert szerintem szuperül van berendezve, tiszta, jó az atmoszférája, oéyan "emberléptékű" - és ami a lényeg nagyon jó, szinte vállogatott volt a közönsége! Nagyon jók a szobák, különösen a tükrös, meg a "királyi szoba" tetszett, de mindegyik kitűnő. De talán a medence vonzotta a legtöbb embert. kellemes 33 fokos volt és sokan játszottak benne, de (ott) nem dugtak! Tiszta volt a víz is, működött a szauna, és egyáltalán nagyon jól éreztük magunkat (és egymáséit...) Igaz, normál napon voltunk, de a tulaj azt mondja, hogy a BI napon is elégedettek az emberek. Egyik csütörtököt a 40 felettieknek tartják, (persze, mehetnek fiatalabbak is) a másik csütörtökön inkább a fiatalabbaknak... (Azt mondja a tulajnő, hogy egyre több fiatal keresi az idősebb hölgyeket, pasikat...mert ők nem csak "dugni" akarnak, hanem "szeretkezni" tanulnak a tapasztaltaktól! Milyen igazuk van? Már én is tanítanék... smile ) Ma is csüt. van, lehet, hogy lemegyünk ismét...most a BI-re finom Amitől legjobban féltem, az az, hogyan találok oda... Nos, könnyen és gyorsan oda találtunk, az autópályáról a benzinkút után lefordultam jobbra a nagyáruházaknál, 2 körforgalom jött és balra végig a Budapesti úton a kb 8 km-es jelzésnél az Y elágazódásnál balra és 3 zöld tábla jelezte az utcákat, a középső, második utca a Hóvirág utca, s annak végében van az 50-e szám. (vagy 55? minden esetre, jobbra az utca végében, - több autó állt a ház előtt. Egyébként nincs kiírva semmi. Azért jó, hogy vittem magammal a telószámukat.) Bp Belvárosából kb 15 perc alatt értünk oda - igaz este volt.
Szerintem ez a hely hamar népszerű lesz, - ha így marad minden... Állítólag lesz masszőr is, csak nem tudom milyen napo(ko)n. (Én férfi létemre nagyon szeretem és nappal úgysem érek rá masszörizálni). (Persze az is kérdés, hogy milyen lesz a masször és hogyan, mit csinál, - de van bizalmam már hozzájuk). Szerintem harcra fel és ha lesz infótok, kiváncsian várjuk, nektek hogy jött be... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 09. szerda 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2011. 11. 09. szerda 21:57
...és akkor ha már magunkban vagyunk és elment a látogató(10)nk, megkérdezem megint:

Club Paradise biszex napján járt valaki közületek? Nagyon érdekelne... múltkor végülis nem mentünk el.
#68   2011. 11. 09. szerda 21:57
X Törölt felhasználó (797483)
...és akkor ha már magunkban vagyunk és elment a látogató(10)nk, megkérdezem megint:

Club Paradise biszex napján járt valaki közületek? Nagyon érdekelne... múltkor végülis nem mentünk el.
 
... 364 365 366 367 368 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 7387db
Utolsó üzenet: ma 15:52
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!