Ez a nemek aránya állandó téma minden klubot látogatónál. Igazából szerintem itt nem lehet igazságot tenni. Mivel elég sokat mozogtam pár ilyen ausztriai klubban, én csak azt mondanám, hogy követendő lehet az a hozzá állás amit ott tapasztalhat a látogató. Vegyük példának a Traumlandot, Bécs belvárosa. Maga a belépő durván megszűri a társaságot, az igen elszaladt árakkal. Egy szerdán és pénteken este szóló pasinak 78€, egy párnak 52€ a belépő. Vannak tényleg páros napok, ilyenkor szoló férfi egyszerűen NINCS! de ilyenkor apáros belépő is 88€!!! Ezek az árak - bocs urak !!! - de nagyon megszűrik azokat, akik swingerbe új járnak szóló férfiként, hogy "le akarják kefélni" a belépő árát. ( mindezek ellenére egy tényleg hatalmas, közel 1000 nm-es klub, nem kis szaunával, fürdővel stb.... ) És amit kiemelnék páros napokon nincs szóló férfi, igy azok a párok - a fehéren szorító kezekkel ! :P - akik csak nőt akarnak ilyenkor megtalálhatják a számításukat, viszont nincs reklamációnak helye, hogy van szóló pasi mert az csak akkor lehet ha az épp ott levő pár férfitagja épp "nem szórakozik"...ugye?!
De a dolgok lényege, hogy semmi baj nincs ha a kluba látogatók tudják hogy hova és miért mennek. Erre van mód Magyarorszgágon is, hogy egyrészt olvasni kell a klubok programjait, másrészt meg informálódni. Így ha valakit a szigorúan páros jelleget közelítő dolgok érdekelnek akkor budaörsi helyeken érdeklődjön, mig ha valakit a gangbang, a több férfi egy lány örömére izgat, az mehet Kőbányára..és így tovább...
Amit viszont couples ír, hogy az urak nem képesek közeledni, csak potyalesők... igaz. Egy kedves barátnőm jut eszembe aki mesélt egy férfiről akit csak "zacskós Vilinek hívnak" mert nadrágjába rejtett óvszerekből táraz, ha van valami... rém gáz!..... nem?
Viszont azért nőtársaimnak is van néha mit tanulni.....
De a dolgok lényege, hogy semmi baj nincs ha a kluba látogatók tudják hogy hova és miért mennek. Erre van mód Magyarorszgágon is, hogy egyrészt olvasni kell a klubok programjait, másrészt meg informálódni. Így ha valakit a szigorúan páros jelleget közelítő dolgok érdekelnek akkor budaörsi helyeken érdeklődjön, mig ha valakit a gangbang, a több férfi egy lány örömére izgat, az mehet Kőbányára..és így tovább...
Amit viszont couples ír, hogy az urak nem képesek közeledni, csak potyalesők... igaz. Egy kedves barátnőm jut eszembe aki mesélt egy férfiről akit csak "zacskós Vilinek hívnak" mert nadrágjába rejtett óvszerekből táraz, ha van valami... rém gáz!..... nem?
Viszont azért nőtársaimnak is van néha mit tanulni.....
Nem vagyunk túl rutinos swingeresek. A férfi többlet nyilván kívánatos amikor azok akik ott vannak azt keresik és gondolom előnytelen amikor a párok épp nem azért mentek oda. Sajnos úgy tapasztaltuk hogy időnként akkor is van férfi többlet amikor ez nem lenne cél. Másra nem tudok gondolni, mint hogy a tulaj kebelbéli haverjai ilyenkor is bemehetnek vagy épp a bevétel az bevétel ...
Bár, ha ezek a férfiak értenek dolgokból vagy dolgokhoz, akkor talán ez sem oly nagy probléma. Viszont az kissé zavaró, hogy akárhová mentünk 6-8 pasi jött mindenhová utánunk. Tudjuk hogy a swinger az sex. Viszont ahogy írtad ezek kizárólag a "lepattanóra" vártak. Egyik sem vette a fáradtságot vagy épp a bátorságot és jómodort, hogy normális módon ismerkedni próbáljon. Vagy ha nem is senki sem de legalábbis nagyon kevesen.
Lehet hogy mi voltunk rosszkor rossz helyen de az mindegy is hol voltunk. Az is lehet, hogy mi vagyunk még túlzottan "egymás kezét fehérre szorító párok" de nekünk nagyon nem mindegy, hogy ki és hogyan közelít.
Bár, ha ezek a férfiak értenek dolgokból vagy dolgokhoz, akkor talán ez sem oly nagy probléma. Viszont az kissé zavaró, hogy akárhová mentünk 6-8 pasi jött mindenhová utánunk. Tudjuk hogy a swinger az sex. Viszont ahogy írtad ezek kizárólag a "lepattanóra" vártak. Egyik sem vette a fáradtságot vagy épp a bátorságot és jómodort, hogy normális módon ismerkedni próbáljon. Vagy ha nem is senki sem de legalábbis nagyon kevesen.
Lehet hogy mi voltunk rosszkor rossz helyen de az mindegy is hol voltunk. Az is lehet, hogy mi vagyunk még túlzottan "egymás kezét fehérre szorító párok" de nekünk nagyon nem mindegy, hogy ki és hogyan közelít.
Ez az "ivararány" kérdés folyamatosan vissza-visszatérő eleme a swinger témájú beszélgetéseknek. Egyszer jó volna higgadtan végig beszélni! Remélem most lesz rá lehetőség!
Szóval olvastam már itt olyan véleményt is, hogy a szóló férfiakat talán inkább legéppuskázni kéne, mint beengedni egy swinger klubba. Nem tudom mi lehet egy ilyen vélemény kívánság oka, de nem az önnön duzzadó férfiasságába vetett hit az biztos.
Talán arra gondol, ha hiány van férfiakból akkor talán neki is jut valami kósza pina a már régen megunt otthoni csuffadtom túl is.
A nők nem így működnek, ha képes vagy fölkelteni az érdeklődésüket mindegy hányan vannak még férfiak rajtad kívül, ha nem vagy képes erre akkor lehetsz akár az egyetlen csávó úgy mész haza, hogy nem basztál...
Szóval tök gáz azon parázni ki van ott még rajtad és a téged érdeklő embereken túl.
Amúgy hiába vannak a nők és férfiak azonos számban, ha férfiak fönt tipródnak az esetleges lepattanóért a küzdőtéren, míg a nők lent unatkoznak a bár körül és várják, hogy valaki vegye már őket észre... (Ez egy válasz delfin0407 üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 19. csütörtök 16:46
Szóval olvastam már itt olyan véleményt is, hogy a szóló férfiakat talán inkább legéppuskázni kéne, mint beengedni egy swinger klubba. Nem tudom mi lehet egy ilyen vélemény kívánság oka, de nem az önnön duzzadó férfiasságába vetett hit az biztos.
Talán arra gondol, ha hiány van férfiakból akkor talán neki is jut valami kósza pina a már régen megunt otthoni csuffadtom túl is.
A nők nem így működnek, ha képes vagy fölkelteni az érdeklődésüket mindegy hányan vannak még férfiak rajtad kívül, ha nem vagy képes erre akkor lehetsz akár az egyetlen csávó úgy mész haza, hogy nem basztál...
Szóval tök gáz azon parázni ki van ott még rajtad és a téged érdeklő embereken túl.
Amúgy hiába vannak a nők és férfiak azonos számban, ha férfiak fönt tipródnak az esetleges lepattanóért a küzdőtéren, míg a nők lent unatkoznak a bár körül és várják, hogy valaki vegye már őket észre... (Ez egy válasz delfin0407 üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia Nanuq!
Köszönjük, hogy válaszoltál. Arra is valóban odafigyelnek mint a Tik-Takban, hogy a szóló férfiak ne legyenek túlsúlyban?
Előre is köszönjük.
Köszönjük, hogy válaszoltál. Arra is valóban odafigyelnek mint a Tik-Takban, hogy a szóló férfiak ne legyenek túlsúlyban?
Előre is köszönjük.
Köszönjük.
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 19. csütörtök 18:57
Én ezt nem írtam!
De tény, hogy az Árpád utcában az a szlogen hogy mindig annyi szóló férfi van amennyi szóló nő (még is van panasz hogy sok a pasi) és a Hóvirág utcában meg ügyelnek a nemek arányára.
Menjetek el, nézzétek meg a helyet és majd magatok eldöntitek a dolgot.
De tény, hogy az Árpád utcában az a szlogen hogy mindig annyi szóló férfi van amennyi szóló nő (még is van panasz hogy sok a pasi) és a Hóvirág utcában meg ügyelnek a nemek arányára.
Menjetek el, nézzétek meg a helyet és majd magatok eldöntitek a dolgot.
Én ezt nem írtam!
De tény, hogy az Árpád utcában az a szlogen hogy mindig annyi szóló férfi van amennyi szóló nő (még is van panasz hogy sok a pasi) és a Hóvirág utcában meg ügyelnek a nemek arányára.
Menjetek el, nézzétek meg a helyet és majd magatok eldöntitek a dolgot. (Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
De tény, hogy az Árpád utcában az a szlogen hogy mindig annyi szóló férfi van amennyi szóló nő (még is van panasz hogy sok a pasi) és a Hóvirág utcában meg ügyelnek a nemek arányára.
Menjetek el, nézzétek meg a helyet és majd magatok eldöntitek a dolgot. (Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
akkor a paradisoba nem menjünk??
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 18:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 19. csütörtök 18:36
Igen, figyelnek arra, hogy a szoló férfiak száma még csak meg se közelítse a szoló nők számát!
És ugye mivel ilyen helyen minden pár szoló nőre vágyakozik, így egy-két párnak szerencséje lehet, a többiek meg legtöbb alkalommal rossz hangulatban tér haza.
És ugye mivel ilyen helyen minden pár szoló nőre vágyakozik, így egy-két párnak szerencséje lehet, a többiek meg legtöbb alkalommal rossz hangulatban tér haza.
Igen, figyelnek arra, hogy a szoló férfiak száma még csak meg se közelítse a szoló nők számát!
És ugye mivel ilyen helyen minden pár szoló nőre vágyakozik, így egy-két párnak szerencséje lehet, a többiek meg legtöbb alkalommal rossz hangulatban tér haza.
(Ez egy válasz delfin0407 üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 19. csütörtök 16:46
És ugye mivel ilyen helyen minden pár szoló nőre vágyakozik, így egy-két párnak szerencséje lehet, a többiek meg legtöbb alkalommal rossz hangulatban tér haza.
(Ez egy válasz delfin0407 üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia Nanuq!
Köszönjük, hogy válaszoltál. Arra is valóban odafigyelnek mint a Tik-Takban, hogy a szóló férfiak ne legyenek túlsúlyban?
Előre is köszönjük.
Köszönjük, hogy válaszoltál. Arra is valóban odafigyelnek mint a Tik-Takban, hogy a szóló férfiak ne legyenek túlsúlyban?
Előre is köszönjük.
Szia Nanuq!
Köszönjük, hogy válaszoltál. Arra is valóban odafigyelnek mint a Tik-Takban, hogy a szóló férfiak ne legyenek túlsúlyban?
Előre is köszönjük. (Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 19. csütörtök 13:48
Köszönjük, hogy válaszoltál. Arra is valóban odafigyelnek mint a Tik-Takban, hogy a szóló férfiak ne legyenek túlsúlyban?
Előre is köszönjük. (Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2012. 04. 19. csütörtök 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia delfin0407!
Ha voltatok az "egyik" budaörsi klubban akkor bőven találkoztok ismerős arcokkal a "másik" klubban is. Van aki átszokott oda, van aki ott kezdte újra pályafutását!
Ha voltatok az "egyik" budaörsi klubban akkor bőven találkoztok ismerős arcokkal a "másik" klubban is. Van aki átszokott oda, van aki ott kezdte újra pályafutását!
Szia delfin0407!
Ha voltatok az "egyik" budaörsi klubban akkor bőven találkoztok ismerős arcokkal a "másik" klubban is. Van aki átszokott oda, van aki ott kezdte újra pályafutását!
(Ez egy válasz delfin0407 üzenetére (2012. 04. 17. kedd 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 17. kedd 16:29
Ha voltatok az "egyik" budaörsi klubban akkor bőven találkoztok ismerős arcokkal a "másik" klubban is. Van aki átszokott oda, van aki ott kezdte újra pályafutását!
(Ez egy válasz delfin0407 üzenetére (2012. 04. 17. kedd 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
Mi szoktunk oda járni szerintünk egész jó hely. Eddig mindíg jól éreztük magunkat. De természetesen ez szubjektív. Mi most a Club Paradise-t szeretnénk kipróbálni, ami szintén Budaörsön van. Arról tud valaki valamit? Milyen a társaság? Itt főleg a törzsközönségre gondolunk.
Köszönjük.
Mi szoktunk oda járni szerintünk egész jó hely. Eddig mindíg jól éreztük magunkat. De természetesen ez szubjektív. Mi most a Club Paradise-t szeretnénk kipróbálni, ami szintén Budaörsön van. Arról tud valaki valamit? Milyen a társaság? Itt főleg a törzsközönségre gondolunk.
Köszönjük.
Sziasztok!
Mi szoktunk oda járni szerintünk egész jó hely. Eddig mindíg jól éreztük magunkat. De természetesen ez szubjektív. Mi most a Club Paradise-t szeretnénk kipróbálni, ami szintén Budaörsön van. Arról tud valaki valamit? Milyen a társaság? Itt főleg a törzsközönségre gondolunk.
Köszönjük. (Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 17. kedd 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 17. kedd 09:40
Mi szoktunk oda járni szerintünk egész jó hely. Eddig mindíg jól éreztük magunkat. De természetesen ez szubjektív. Mi most a Club Paradise-t szeretnénk kipróbálni, ami szintén Budaörsön van. Arról tud valaki valamit? Milyen a társaság? Itt főleg a törzsközönségre gondolunk.
Köszönjük. (Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 17. kedd 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (808482)
Mi a tapasztalatod a helyröl? Készülünénk meglátogatni...
Mi a tapasztalatod a helyröl? Készülünénk meglátogatni...
(Ez egy válasz vadász üzenetére (2012. 04. 16. hétfő 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz vadász üzenetére (2012. 04. 16. hétfő 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Tiktak, Budaörs.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 04. 15. vasárnap 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
hol voltatok
(Ez egy válasz vadász üzenetére (2012. 04. 15. vasárnap 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 15. vasárnap 17:02
Sziasztok!
Tegnap "első bálozós" párként megtettük a nagy lépést e világban. Nem is feltételeztem, hogy egy ilyen közeg ennyiszer és ilyen sok ingert tud kiváltani belőlem
A helyet illetően is sikerült megalapozottan dönteni, igényeinknek megfelelőt, mert hozzáértőbbek szerint mindegyik e téren szolgáltatónak másképp sikerül teljesítenie ami véleményem szerint cseppet sem gond, "ettől színes a világ" ))
Tegnap "első bálozós" párként megtettük a nagy lépést e világban. Nem is feltételeztem, hogy egy ilyen közeg ennyiszer és ilyen sok ingert tud kiváltani belőlem
A helyet illetően is sikerült megalapozottan dönteni, igényeinknek megfelelőt, mert hozzáértőbbek szerint mindegyik e téren szolgáltatónak másképp sikerül teljesítenie ami véleményem szerint cseppet sem gond, "ettől színes a világ" ))
Sziasztok!
Tegnap "első bálozós" párként megtettük a nagy lépést e világban. Nem is feltételeztem, hogy egy ilyen közeg ennyiszer és ilyen sok ingert tud kiváltani belőlem
A helyet illetően is sikerült megalapozottan dönteni, igényeinknek megfelelőt, mert hozzáértőbbek szerint mindegyik e téren szolgáltatónak másképp sikerül teljesítenie ami véleményem szerint cseppet sem gond, "ettől színes a világ" ))
Tegnap "első bálozós" párként megtettük a nagy lépést e világban. Nem is feltételeztem, hogy egy ilyen közeg ennyiszer és ilyen sok ingert tud kiváltani belőlem
A helyet illetően is sikerült megalapozottan dönteni, igényeinknek megfelelőt, mert hozzáértőbbek szerint mindegyik e téren szolgáltatónak másképp sikerül teljesítenie ami véleményem szerint cseppet sem gond, "ettől színes a világ" ))
nem a homokba dugás a cél-de ezek a fertőzési lehetőségek ugyanúgy fennállnak egy szvinger házibulin, vagy egy 3-asnál... viszont aki magával a helyzettel ismerkedne, és ennek a taglalását találja, lehet, hogy elmegy a kedve tőle, nem?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 12. csütörtök 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 12. csütörtök 11:39
Törölt felhasználó (745787)
Teljes mértékben egyetértek veled! Igen is dugjuk a homokba a fejünk és tartsuk magunktól távol a kellemetlen dolgokat. Hova lenne a világ, ha mindent csak úgy egyszerűen, minden faxni és túlgondolás nélkül meg lehetne beszélni???
Teljes mértékben egyetértek veled! Igen is dugjuk a homokba a fejünk és tartsuk magunktól távol a kellemetlen dolgokat. Hova lenne a világ, ha mindent csak úgy egyszerűen, minden faxni és túlgondolás nélkül meg lehetne beszélni???
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 12. csütörtök 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 12. csütörtök 10:01
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 12. csütörtök 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (824550)
nem lehetne ezeket a "Kád veszélyei" c. topicba irányítani, vagy létrehozni egy újabbat? pl. "A nemi betegségek terjedésének veszélyei szvinger klubokban" címmel?
Énszerintem ezzel a topic témájához képest nagyon félresiklott az eszmecsere... :(
Énszerintem ezzel a topic témájához képest nagyon félresiklott az eszmecsere... :(
nem lehetne ezeket a "Kád veszélyei" c. topicba irányítani, vagy létrehozni egy újabbat? pl. "A nemi betegségek terjedésének veszélyei szvinger klubokban" címmel?
Énszerintem ezzel a topic témájához képest nagyon félresiklott az eszmecsere... :(
Énszerintem ezzel a topic témájához képest nagyon félresiklott az eszmecsere... :(
**********************megjegyezném hogy a HPV terjedését egy egész csöppet sem akadályozza a kondom használat...
***************************
(moderálva:vazelinator) (Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 04. 11. szerda 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 11. szerda 23:09
***************************
(moderálva:vazelinator) (Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 04. 11. szerda 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Amikor belépünk egy swinger klubba nem csak önmagunkért legyünk felelősek hanem akivek-akikkel kapcsolatba kerülünk
Herpesszel, influenzával és egyéb fertőző betegséggel kerüljük a swingert. Körmünk legyen tiszta és lehetőleg rövid. Betegséget idézhetünk elő az ápolatlan körmökkel. Szerencsére a swingeresek általában odafigyelnek önmaguk tisztaságára. Aki nem így tesz, azt a többiek úgyis elkerülik. Soha nem érdemes óvszer nélkül együtt lennünk (kivéve talán a „saját” párunkat) senkivel sem. Aktus közben sem megterhelő az óvszer útjának figyelemmel kísérése. Ha túl sötét a szoba és nem látom, hogy a partnerem mikor és hogyan húzta fel a gumit, akkor egy mozdulattal leveszem róla a rajtalévőt és inkább saját magam teszek fel egy másikat. Előfordul, hogy valaki nem veszi észre az elején, és fordítva akarja felgörgetni, de mivel így nem tudja továbbgörgetni, leveszi, megfordítja, és ugyanazt felhelyezi, de már jól. Ezt azonban nem szabad hagyni. Az óvszer külső része ilyenkor már találkozik a pénisz végével, ami veszélyforrás lehet a hölgy számára. Húzzunk, húzassunk másikat, mielőtt továbblépnénk bármiben is.
Soha ne váltogassuk a nemi játéknál a testnyílások érintését. A pornófilmek hamis képet mutatnak, hogy így nem szedhető össze betegség. Vagy popsi, vagy hüvely. A kettő között fontos az óvszer cserélése. Óvszer használata esetén nem kell tartanod a betegségektől.
Lehet azon vitatkozni, hogy óvszerben vagy nélküle végezzük-e az orális szexet, de óvszerben érdemes (ez nem feltétlen egyezik meg más véleményével). Megfelelő orális játékkal sem a hölgyek, sem pedig a férfiak nem érzik, hogy óvszer van a péniszükön.Ha a hüvely pH-ja felborul, akkor kellemetlen szag képződhet a hüvelynél. Ilyenkor nem elég a szokásos mosakodás. Aktus előtt célszerű intim zuhanyt használni a megfelelő módon.
Odafigyeléssel, harmonikus életvitellel, felelősségtudattal egy halom veszély elkerülhető.
Herpesszel, influenzával és egyéb fertőző betegséggel kerüljük a swingert. Körmünk legyen tiszta és lehetőleg rövid. Betegséget idézhetünk elő az ápolatlan körmökkel. Szerencsére a swingeresek általában odafigyelnek önmaguk tisztaságára. Aki nem így tesz, azt a többiek úgyis elkerülik. Soha nem érdemes óvszer nélkül együtt lennünk (kivéve talán a „saját” párunkat) senkivel sem. Aktus közben sem megterhelő az óvszer útjának figyelemmel kísérése. Ha túl sötét a szoba és nem látom, hogy a partnerem mikor és hogyan húzta fel a gumit, akkor egy mozdulattal leveszem róla a rajtalévőt és inkább saját magam teszek fel egy másikat. Előfordul, hogy valaki nem veszi észre az elején, és fordítva akarja felgörgetni, de mivel így nem tudja továbbgörgetni, leveszi, megfordítja, és ugyanazt felhelyezi, de már jól. Ezt azonban nem szabad hagyni. Az óvszer külső része ilyenkor már találkozik a pénisz végével, ami veszélyforrás lehet a hölgy számára. Húzzunk, húzassunk másikat, mielőtt továbblépnénk bármiben is.Soha ne váltogassuk a nemi játéknál a testnyílások érintését. A pornófilmek hamis képet mutatnak, hogy így nem szedhető össze betegség. Vagy popsi, vagy hüvely. A kettő között fontos az óvszer cserélése. Óvszer használata esetén nem kell tartanod a betegségektől.
Lehet azon vitatkozni, hogy óvszerben vagy nélküle végezzük-e az orális szexet, de óvszerben érdemes (ez nem feltétlen egyezik meg más véleményével). Megfelelő orális játékkal sem a hölgyek, sem pedig a férfiak nem érzik, hogy óvszer van a péniszükön.Ha a hüvely pH-ja felborul, akkor kellemetlen szag képződhet a hüvelynél. Ilyenkor nem elég a szokásos mosakodás. Aktus előtt célszerű intim zuhanyt használni a megfelelő módon.
Odafigyeléssel, harmonikus életvitellel, felelősségtudattal egy halom veszély elkerülhető.
Amikor belépünk egy swinger klubba nem csak önmagunkért legyünk felelősek hanem akivek-akikkel kapcsolatba kerülünk
Herpesszel, influenzával és egyéb fertőző betegséggel kerüljük a swingert. Körmünk legyen tiszta és lehetőleg rövid. Betegséget idézhetünk elő az ápolatlan körmökkel. Szerencsére a swingeresek általában odafigyelnek önmaguk tisztaságára. Aki nem így tesz, azt a többiek úgyis elkerülik. Soha nem érdemes óvszer nélkül együtt lennünk (kivéve talán a „saját” párunkat) senkivel sem. Aktus közben sem megterhelő az óvszer útjának figyelemmel kísérése. Ha túl sötét a szoba és nem látom, hogy a partnerem mikor és hogyan húzta fel a gumit, akkor egy mozdulattal leveszem róla a rajtalévőt és inkább saját magam teszek fel egy másikat. Előfordul, hogy valaki nem veszi észre az elején, és fordítva akarja felgörgetni, de mivel így nem tudja továbbgörgetni, leveszi, megfordítja, és ugyanazt felhelyezi, de már jól. Ezt azonban nem szabad hagyni. Az óvszer külső része ilyenkor már találkozik a pénisz végével, ami veszélyforrás lehet a hölgy számára. Húzzunk, húzassunk másikat, mielőtt továbblépnénk bármiben is.
Soha ne váltogassuk a nemi játéknál a testnyílások érintését. A pornófilmek hamis képet mutatnak, hogy így nem szedhető össze betegség. Vagy popsi, vagy hüvely. A kettő között fontos az óvszer cserélése. Óvszer használata esetén nem kell tartanod a betegségektől.
Lehet azon vitatkozni, hogy óvszerben vagy nélküle végezzük-e az orális szexet, de óvszerben érdemes (ez nem feltétlen egyezik meg más véleményével). Megfelelő orális játékkal sem a hölgyek, sem pedig a férfiak nem érzik, hogy óvszer van a péniszükön.Ha a hüvely pH-ja felborul, akkor kellemetlen szag képződhet a hüvelynél. Ilyenkor nem elég a szokásos mosakodás. Aktus előtt célszerű intim zuhanyt használni a megfelelő módon.
Odafigyeléssel, harmonikus életvitellel, felelősségtudattal egy halom veszély elkerülhető.
Herpesszel, influenzával és egyéb fertőző betegséggel kerüljük a swingert. Körmünk legyen tiszta és lehetőleg rövid. Betegséget idézhetünk elő az ápolatlan körmökkel. Szerencsére a swingeresek általában odafigyelnek önmaguk tisztaságára. Aki nem így tesz, azt a többiek úgyis elkerülik. Soha nem érdemes óvszer nélkül együtt lennünk (kivéve talán a „saját” párunkat) senkivel sem. Aktus közben sem megterhelő az óvszer útjának figyelemmel kísérése. Ha túl sötét a szoba és nem látom, hogy a partnerem mikor és hogyan húzta fel a gumit, akkor egy mozdulattal leveszem róla a rajtalévőt és inkább saját magam teszek fel egy másikat. Előfordul, hogy valaki nem veszi észre az elején, és fordítva akarja felgörgetni, de mivel így nem tudja továbbgörgetni, leveszi, megfordítja, és ugyanazt felhelyezi, de már jól. Ezt azonban nem szabad hagyni. Az óvszer külső része ilyenkor már találkozik a pénisz végével, ami veszélyforrás lehet a hölgy számára. Húzzunk, húzassunk másikat, mielőtt továbblépnénk bármiben is.Soha ne váltogassuk a nemi játéknál a testnyílások érintését. A pornófilmek hamis képet mutatnak, hogy így nem szedhető össze betegség. Vagy popsi, vagy hüvely. A kettő között fontos az óvszer cserélése. Óvszer használata esetén nem kell tartanod a betegségektől.
Lehet azon vitatkozni, hogy óvszerben vagy nélküle végezzük-e az orális szexet, de óvszerben érdemes (ez nem feltétlen egyezik meg más véleményével). Megfelelő orális játékkal sem a hölgyek, sem pedig a férfiak nem érzik, hogy óvszer van a péniszükön.Ha a hüvely pH-ja felborul, akkor kellemetlen szag képződhet a hüvelynél. Ilyenkor nem elég a szokásos mosakodás. Aktus előtt célszerű intim zuhanyt használni a megfelelő módon.
Odafigyeléssel, harmonikus életvitellel, felelősségtudattal egy halom veszély elkerülhető.
gumi mindenképp javallott, bár az baj hogy olyan mint ha nem lenne.
akaratlan, hogy kinyalj egy puncit, bár sok sok fertőzést meg öl a nyál, de elő fordulhat kiharapott ajak és harapott csikló, tehát nem kizárt két hám sérüléstalálkozása, főleg ahol, kb a fájdalom okozás a lényeg, mert igen fáj, csak agyunk, ezt kellemesnek fordítja, sőt kívánatosnak, tehát szexközben sok hám sérülés következik be.
s ezen kívül még egy pár dolog értelmetlené teszi a gumit, evidens hogy mindenki a saját párjával gumi nélkül játszik, tehát minden betegségben osztoznak, nem csak a jó dolgokban és az élvezetekben. igazán a női oldalon van a probléma, s a több nőnél, mert a puncira nem lehet óvszert húzni. pl nyalás: nem a nyálon át terjed a betegség, hanem a száj szél az ál ahol a punci nedvnek ideje sincs megszáradni, s máris keveredik a másikkal, s nincs ott a nyál jótékony hatása, a fertőtlenítés. ugyan ez az ujjazás, vagy csajok naná, hogy kipróbálják, milyen össze dörzsölni a puncit.
akaratlan, hogy kinyalj egy puncit, bár sok sok fertőzést meg öl a nyál, de elő fordulhat kiharapott ajak és harapott csikló, tehát nem kizárt két hám sérüléstalálkozása, főleg ahol, kb a fájdalom okozás a lényeg, mert igen fáj, csak agyunk, ezt kellemesnek fordítja, sőt kívánatosnak, tehát szexközben sok hám sérülés következik be.
s ezen kívül még egy pár dolog értelmetlené teszi a gumit, evidens hogy mindenki a saját párjával gumi nélkül játszik, tehát minden betegségben osztoznak, nem csak a jó dolgokban és az élvezetekben. igazán a női oldalon van a probléma, s a több nőnél, mert a puncira nem lehet óvszert húzni. pl nyalás: nem a nyálon át terjed a betegség, hanem a száj szél az ál ahol a punci nedvnek ideje sincs megszáradni, s máris keveredik a másikkal, s nincs ott a nyál jótékony hatása, a fertőtlenítés. ugyan ez az ujjazás, vagy csajok naná, hogy kipróbálják, milyen össze dörzsölni a puncit.
















amlaa





Lalika1
Veronika Bachorova
