Swinger klubok és tapasztalatok? (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 347 348 349 350 351 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#425   2012. 06. 19. kedd 10:40
X Törölt felhasználó (248816)
Járt valaki enesén? Mi a tapasztalat?
#424   2012. 06. 19. kedd 07:28
delfin0407 delfin0407
Szia!

A klubbok oldalán le van írva, hogy milyen ruhában érdemes lenni. Az a lényeg, hogy te is jól érezd magad benne. Ez lehet akár egy szexi fehérnemű, vagy fürdőruha. Ennek csaka a képzeleted szab határt. Természetesen bárki mehet. Molettek, soványak egyaránt. Ez adja meg a varázsát a dolognak, mivel nem műemberek vannak ott, magamutotgatn, hanem hús vér emberek. Mivel nem vagyunk egyformák, van aki a teltebb idomokat, van aki a
alf
ko
alf
ny
alf
akat
szereti.
(Ez egy válasz Tea28 üzenetére (2012. 06. 18. hétfő 23:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 18. hétfő 23:52
Engem az érdekelne,hogy egy ilyen estén átöltözés után miben legyünk. Az odáig oké,hogy én mit vegyek fel, de a nő felem mit vegyen fel?
Molett csajok is mehetnek ?
#423   2012. 06. 18. hétfő 23:52
Tea28 Tea28
Engem az érdekelne,hogy egy ilyen estén átöltözés után miben legyünk. Az odáig oké,hogy én mit vegyek fel, de a nő felem mit vegyen fel?
Molett csajok is mehetnek ?
#422   2012. 06. 17. vasárnap 23:15
tibika2 tibika2
Régen szóltam hozzá, mert szerintem mostanság már azért kialakult Budapest sw klubjainak képe. Ma már eléggé odafigyelnek a tulajok és a személyzet, hogy jól érezzük magunkat - s nem azért, hogy kritizáljunk. Ha néha volt valahol valami véleményünk, azt helyben meg is beszéltük és többnyire meg is oldódtak. Legyen az Tik-Tak, Dreemland, vagy Club Paradise. Mi még mindíg mindenhol jól éreztük magunkat, mert JÓL AKARJUK ÉREZNI MAGUNKAT! Ha rangsorolni kéne, nekünk legjobban a Club Paradise jött be! Nekünk is kellett félkerékkel felállni, de bilincsről még csak nem is hallottam...! Nézzétek, ha éppen olyan csapat jön, akik pl. "rántotthúsosak", akkor hamar elfogy a rántotthusi... de még mindíg voltak más ételek. Nyílván, ha valaki későn jön, lehet, hogy akkor már valami elfogy - ezt nem lehet úgy kiszámítani, mint pl. a sőrt, ami ha nem fogy el, akkor elfogy másnap. Ilyen "gond" is volt már az évek alatt, asszem mindenhol, - de ez szóra sem érdemes... A szauna már komolyabb - de ezt sem tapasztaltuk még - hát, Istenem, egyszer minden elromolhat és valahogy nem szólnak előre a fránya gépek... smile Egyszer egy másik klubban a jaquzzi romlott el, ráadásul kiderült, hogy azért, mert a kedves használók ezerfelé állítgatták... Nekünk az a fontos, amit ez után írtál, kedves Delfin, hogy jó a légkőre, igényes - mint ahogy az ottani vendégkőr is! Még soha nem tapasztaltunk egy hangos szót, vagy pl. a tulajnő segítőkészsége, rugalmassága profi... úgy tapasztaltam,hogy az ár-érték aránya sz.tem messze a legjobb! Egyébként ingyen ottaludni sem lehet mindenhol... Én a DL-t sem szídnám, pedig valóban más az izlésem - de úgy látszik, az odajáróknak az jön be - és de jó, hogy ez így van! Néha mágis ott landolunk, mert olyanunk van...! Abban is igazad van, hogy minden szubjektív - és ez így természetes! Nekünk swingereseknek meg pláne - hiszen a "változatosság gyönyörködtet" worship
#421   2012. 06. 17. vasárnap 22:26
zsomyk zsomyk
Valakinek van tapasztapasztalata a Szeged melletti 3Majomról?
#420   2012. 06. 17. vasárnap 15:38
X Törölt felhasználó (849001)
Ma bevásároltunk, nemsok szexi ruhácska volt már itthon, így mivel már nemsoká elszeretnénk menni valamelyik klubba, feltöltöttük a készletet, és hát végig állt a f_szom ahogy a párom próbálgatta a a fehérneműket, meg nem csak attól, hanem a gondolattól is. Azt vettem észre magamon, hogy nézegetem az utcán az embereket párokat, és gondolkodom ugyan egy egy pár járhat e ilyen helyre, és ha járna tetszene e nekem/nekünk smile
#419   2012. 06. 17. vasárnap 10:01
delfin0407 delfin0407
Tegnap kipróáltuk a Club Paradise-t, és nagyot csalódtunk. Parkolási lehetőség, csak félkerékkel az útpatkán, ráadásul ha nem jó helyre álltok kerékbilincs. De nézzük a klubbot belülről. Az öltöző kicsi és a belépő is többe kerül pároknak, mint ahogy a honlapon hirdetik. Az étel választék és mennyiség erősen korlátozott. A szauna nem működik.

A szobák és az egész belső igényes. A társaság nagyon normális volt, a szóló férfiak száma elhanyagolható. Az ottalvásért nem kell külön fizetni, de takarót nem tudnak adni.

Nekünk összességében nem tetszett. Inkább más klubbot választunk. De természetesen ez szubjektív, Mindenki eldönti maga, a saját élményei alapján.
#418   2012. 06. 16. szombat 17:49
zsozs70 zsozs70
jogos.de tudtommal ott portás is van akinek a dolga kidobni azt aki nem tud viselkedni!! boxer
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 16. szombat 17:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774139)
2012. 06. 16. szombat 17:41
Szilvi volt Kata idejében is az üzlet vezető ! De Kata volt a házi asszony ( program szervező ) ! És... Nem az ajtóban kell megszűrni a vendégeket drága ! wink Hanem,akik az első 20-percben le isszák a belépő árát és utánna ordítva énekelnek ! Azután meg... az emeletre mennek,hangosan megjegyzéseket tenni a swingerezőkre és vihogni rajtuk ! Nos.... Ezeket kéne onnét kirakni,ha már megszűrésről beszélünk ! Mert nem erről szól a swingers ! Csak néhány alpári ember hiszi azt,hogy a belépőjét,muszáj le innia,nehogy ő járjon rosszul ! wink Mi erre értettük ! Sajnos az ilyenek miatt csúszott le a DL-ennyire ! Hiába lenne jó a társaság,ha az ilyen vendégeket,nem küldik haza időben ! Tönkre teszik más szórakozását !
#417   2012. 06. 16. szombat 17:41
X Törölt felhasználó (774139)
Szilvi volt Kata idejében is az üzlet vezető ! De Kata volt a házi asszony ( program szervező ) ! És... Nem az ajtóban kell megszűrni a vendégeket drága ! wink Hanem,akik az első 20-percben le isszák a belépő árát és utánna ordítva énekelnek ! Azután meg... az emeletre mennek,hangosan megjegyzéseket tenni a swingerezőkre és vihogni rajtuk ! Nos.... Ezeket kéne onnét kirakni,ha már megszűrésről beszélünk ! Mert nem erről szól a swingers ! Csak néhány alpári ember hiszi azt,hogy a belépőjét,muszáj le innia,nehogy ő járjon rosszul ! wink Mi erre értettük ! Sajnos az ilyenek miatt csúszott le a DL-ennyire ! Hiába lenne jó a társaság,ha az ilyen vendégeket,nem küldik haza időben ! Tönkre teszik más szórakozását !
#416   2012. 06. 16. szombat 14:50
X Törölt felhasználó (849369)
Én évekkel ezelőtt rendszeresen jártam a DL-be (kb 2007-8ban), de akkor is a Szilvi volt a háziasszony. Katára én sem emlékszem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 16. szombat 12:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774139)
2012. 06. 16. szombat 12:10
Régen,amikor Kata volt a háziasszony a DL-ben,még volt színvonal ! De amióta nincs ott,csak csúszik egyre lejjebb a klub ! Ott is már minden a pénzről szól sajnos !
#415   2012. 06. 16. szombat 12:10
X Törölt felhasználó (774139)
Régen,amikor Kata volt a háziasszony a DL-ben,még volt színvonal ! De amióta nincs ott,csak csúszik egyre lejjebb a klub ! Ott is már minden a pénzről szól sajnos !
(Ez egy válasz nyulipaar üzenetére (2012. 06. 15. péntek 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 15. péntek 14:37
Hasonlóak a mi tapasztalataink is. Sajnáljuk hogy a DL így alakult mert nekünk az volt az első, és akkor nagyon jóóóó volt.... Nem voltunk egy jó ideje, lehet újra meg kéne nézni, változtak-e a dolgok. Majd megírjuk smile wink
#414   2012. 06. 15. péntek 14:37
nyulipaar nyulipaar
Hasonlóak a mi tapasztalataink is. Sajnáljuk hogy a DL így alakult mert nekünk az volt az első, és akkor nagyon jóóóó volt.... Nem voltunk egy jó ideje, lehet újra meg kéne nézni, változtak-e a dolgok. Majd megírjuk smile wink
#413   2012. 06. 14. csütörtök 15:50
delfin0407 delfin0407
Ti is voltatok a Tik-Takban? Mi azért mentünk klubba mert Debrecenben nem találtunk valós párokat. Kicsi a világ.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 14. csütörtök 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (831709)
2012. 06. 14. csütörtök 14:20
Csak egyetérteni tudunk az elmondottakkal!Mozognom sem kellett a vizágyon annyira dübögött a Pagp-Pago!
#412   2012. 06. 14. csütörtök 14:20
X Törölt felhasználó (831709)
Csak egyetérteni tudunk az elmondottakkal!Mozognom sem kellett a vizágyon annyira dübögött a Pagp-Pago!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 14. csütörtök 11:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774139)
2012. 06. 14. csütörtök 11:54
Sok igazságot írtál ! Csak annyiban egészíteném ki,hogy a tik-takban... Macit nem lehet meggyőzni róla,hogy már unalmas a Neoton lemeze ! Sajnos... Oda-vissza azt kell hallgatni ! És aki nem elég makacs,azt be is rángatja táncolni a Neoton zenéire ! Sajnos többször is tapasztaltuk ! Ráadásul,rajtunk kívül többen is jelezték már neki,hogy unalmas az ő retro Neoton lemeze ! Sajnos őt ez nem érdekli ! A nyitás óta más ott nem ment még !!! :-/// Hjjjaaaa... És erőteljesen klikkesedés van a tik-takban ! Nem nagyon nyitnak a törzsvendégek az újak felé a beszélgetést leszámítva ! :-///
#411   2012. 06. 14. csütörtök 11:54
X Törölt felhasználó (774139)
Sok igazságot írtál ! Csak annyiban egészíteném ki,hogy a tik-takban... Macit nem lehet meggyőzni róla,hogy már unalmas a Neoton lemeze ! Sajnos... Oda-vissza azt kell hallgatni ! És aki nem elég makacs,azt be is rángatja táncolni a Neoton zenéire ! Sajnos többször is tapasztaltuk ! Ráadásul,rajtunk kívül többen is jelezték már neki,hogy unalmas az ő retro Neoton lemeze ! Sajnos őt ez nem érdekli ! A nyitás óta más ott nem ment még !!! :-/// Hjjjaaaa... És erőteljesen klikkesedés van a tik-takban ! Nem nagyon nyitnak a törzsvendégek az újak felé a beszélgetést leszámítva ! :-///
#410   2012. 06. 14. csütörtök 11:28
X Törölt felhasználó (832240)
sziasztok, a hétköznapokon inkább a családias légkör a jellemző (ált. 8-10 pár + 2-3 szoló pasi és hölgy)szívesen társalognak az újakkal,nyitnak feléd a korosztály is elég szórt. A hétvége sem rossz, tudnak ismeretségek is alakulni de mi nem mindig vágyunk nagy létszámú bulikra.Az hogy bejön-e a hely függ attól is hogy mit szerettek jobban , a tömeget vagy a kis csoportokat.a nemek arányára úgy vettük észre tényleg odafigyelnek.A tulajdonosnő foglalkozik a vendégeivel ha először vagytok "fogja a kezeteket", bemutat egy két embernek.Nagyon aranyos. Kéthetente csütörtök kifejezetten biszex napként van hirdetve- talán ahogy olvastam a regeteken --kezdhetnétek egy ilyen nappal. Persze csak a saját tapasztalatainkból tudok véleményt mondani, de szerintem egy estét rá lehet áldozni
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 06. 11. hétfő 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 11. hétfő 19:35
tudnál mesélni a paradisoról mi is szeretnénk menni
#409   2012. 06. 14. csütörtök 09:34
margo margo
Huh, de sajnáljuk...... nekünk régebben az igazi nagy élmények a Dreamlandben voltak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 14. csütörtök 08:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (774139)
2012. 06. 14. csütörtök 08:45
Szió. Sajnos a Dreamlend teljesen lecsúszott ! Már nem szűrik meg a vendégeket,semmilyen szempontból ! Sok vendég az első 20-percben,kötelezőnek érzi,hogy le igya a bárpultnál a belépő árát ! Ennek következtében... egy kis idő múlva,a zenéket kiabáló,hangosan ordibáló tömeg van a pult előtt ! Ráadásul,utána sorban vonulnak az emeletre és teszik hangosan a megjegyzéseket vihogva azokra,akik próbálnak a swingers életnek hódolni ! A zárható szobát,rendszeresen elfoglalják úgy,hogy oda,az est folyamán,mások,már be sem tudnak jutni ! Nem ritka,amikor elalszanak bent szex után és csak reggel jönnek elő ! A villa69-pedig átalakult ! Club Hedonism a neve ! Még csak nem régen nyitottak újra,viszont maximális a színvonal ! Persze még kevesen járnak oda,mert nem terjedt el eléggé,hogy újra nyitva van ! De mi hétvégén újra ott leszünk ! Remélem kimerítő választ kaptál ! Pusz
#408   2012. 06. 14. csütörtök 08:45
X Törölt felhasználó (774139)
Szió. Sajnos a Dreamlend teljesen lecsúszott ! Már nem szűrik meg a vendégeket,semmilyen szempontból ! Sok vendég az első 20-percben,kötelezőnek érzi,hogy le igya a bárpultnál a belépő árát ! Ennek következtében... egy kis idő múlva,a zenéket kiabáló,hangosan ordibáló tömeg van a pult előtt ! Ráadásul,utána sorban vonulnak az emeletre és teszik hangosan a megjegyzéseket vihogva azokra,akik próbálnak a swingers életnek hódolni ! A zárható szobát,rendszeresen elfoglalják úgy,hogy oda,az est folyamán,mások,már be sem tudnak jutni ! Nem ritka,amikor elalszanak bent szex után és csak reggel jönnek elő ! A villa69-pedig átalakult ! Club Hedonism a neve ! Még csak nem régen nyitottak újra,viszont maximális a színvonal ! Persze még kevesen járnak oda,mert nem terjedt el eléggé,hogy újra nyitva van ! De mi hétvégén újra ott leszünk ! Remélem kimerítő választ kaptál ! Pusz
(Ez egy válasz margo üzenetére (2012. 06. 13. szerda 16:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 13. szerda 16:39
Sziasztok, tapasztalatokra vagyunk kiváncsiak és nem társkeresés a célunk a következő kérdéssel:
Milyen a hangulat mostanában a Dreamlandben? Milyen a péntek és milyen a szombat? Mik a tapasztalatok a Villa69-ben?
#407   2012. 06. 13. szerda 16:39
margo margo
Sziasztok, tapasztalatokra vagyunk kiváncsiak és nem társkeresés a célunk a következő kérdéssel:
Milyen a hangulat mostanában a Dreamlandben? Milyen a péntek és milyen a szombat? Mik a tapasztalatok a Villa69-ben?
#406   2012. 06. 12. kedd 19:11
ilcsiaty ilcsiaty
Enese nagyon korrekt hely ahol nagyon is oda figyelnek az arányokra,fél éve járunk ide de mindig ugyan olyan kedves a tulaj és a vendégek (törzsvendégek) mindenki segítőkész.
Az Enesei előtt kipróbáltuk a tatai elit-t is de sajna nekünk nem jött be de ízlések és pofonok mindenkinél mások.
Reméljük ezt nem törlik ki mert előző sajna kuka lett ahogy látjuk.
 
... 347 348 349 350 351 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 7385db
Utolsó üzenet: ma 08:10
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!