Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 133 134 135 136 137 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3062   2018. 03. 04. vasárnap 16:32
X Törölt felhasználó (3451882)
nyes nyes nyes Szerintem meg próbálkozásnak is rossz!
(Ez egy válasz Leuska üzenetére (2018. 02. 27. kedd 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 27. kedd 10:25
Talán még leginkább Sophie & Joe bulijai idézik az arany időket.
Náluk a korosztály még 35-től felfele van, de leginkább a 45-50 éves korcsoport a jellemző.
Bár, ezzel, hogy ezt most leírtam, lehet, hogy céltáblát festettem rájuk és sznob ficsúrok hadai indulnak meg feléjük is.
De talán Joe személyisége garancia lehet arra, hogy távol tartsa őket.
#3061   2018. 03. 02. péntek 11:12
Télanyó Télanyó
Tényleg + 2000 dönti el, hogy kik s miért? Mondjuk lehet, igazad van, nem tudjuk, de aki kicsönget 14-et, annak a 16 sem visszatartó, vagy vonzerő - mert mások ennyit nem tudnak, tehát ez már menő, már miért ne tudnának, ekkora különbség még nem zár ki senkit, mondjuk vicc, hogy az áremelés, nem színvonal emeléssel jár, hanem épp ellenkezőleg - , aki meg 12 éves "alkolholban" gondolkozik, hát menjen michelin csillagos "bisztróba", vagy keresse az akciókat a multikban, ez nagyon rossz irány.
Abban viszont ezer százalékig egyet értünk, ez az életérzés negyven környékétől igazán reális, nem is értjük, hogy huszonévesek, mit keresnek a kubokban, ebben az életkorban, még a birtokló szerelemnek kéne dominálni, amúgy, s ez teljesen természetes, mi friss házasként, még nem tudtuk volna "ésszel" átadni párunkat másoknak, így negyven pluszosan, viszont csoda s öröm..., lehet mi érezzük ezt rosszul.Vagy csak régimódiak vagyunk ... wink
(Ez egy válasz Leuska üzenetére (2018. 02. 27. kedd 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 27. kedd 10:12
Maci nagyon benézte,amikor felemelte az árat 16 ezerre.
Megjelent a slusszkulcs pörgetős sznob réteg, akik tényleg csak plázázni,korzózni mennek le.
Kérdés a bárban: - " Nincs Chivas Regál ?! "
Maci köpni nyelni nem tudott.

Ugyanez a főként fiatalokból álló csapat jelen van a DL-ben is.

Az Exoticban már a jacuzziban is szexelnek.

OK, olcsó húsnak híg a leve, a drága húsokat viszont a sznobok veszik.
Meg kéne találni az egyensúlyt.
#3060   2018. 02. 27. kedd 11:48
odi77 odi77
Teljesen egyetértek!
Èn szemèly szerint ezèrt szeretem jobban a privát bulikat!
Ott mèg számít a szemèlyes szimpátia, ès a "vonzalom"!
(Ez egy válasz Leuska üzenetére (2018. 02. 27. kedd 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 27. kedd 10:25
Talán még leginkább Sophie & Joe bulijai idézik az arany időket.
Náluk a korosztály még 35-től felfele van, de leginkább a 45-50 éves korcsoport a jellemző.
Bár, ezzel, hogy ezt most leírtam, lehet, hogy céltáblát festettem rájuk és sznob ficsúrok hadai indulnak meg feléjük is.
De talán Joe személyisége garancia lehet arra, hogy távol tartsa őket.
#3059   2018. 02. 27. kedd 10:25
Leuska Leuska
Talán még leginkább Sophie & Joe bulijai idézik az arany időket.
Náluk a korosztály még 35-től felfele van, de leginkább a 45-50 éves korcsoport a jellemző.
Bár, ezzel, hogy ezt most leírtam, lehet, hogy céltáblát festettem rájuk és sznob ficsúrok hadai indulnak meg feléjük is.
De talán Joe személyisége garancia lehet arra, hogy távol tartsa őket.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2018. 02. 18. vasárnap 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 18. vasárnap 11:58
Az utóbbi időben (években ) nagyon megváltozott a hazai swingervilág. Azok a helyek ahol volt tényleg valami élményre lehetősége sokaknak vagy rettentően megváltoztak, vagy bezártak.
És amit Télanyó írt sajnos nagyon igaz. Megjelent egy társaság, egy "csoport" akik reprezentálni, saját magára felhívni a figyelmet jár ilyen helyekre. És az ő viselkedésük leginkább az újakban sokszor visszatetszést kelt, vagy akár örökre elveszi a kedvüket a swingerkluboktól. És erre nem igazán van, vagy lesz gyógyír.
Sokan mondták mostanában hogy visszasírják a régi hangulatokat, társaságot... nagyon van benne valami!
#3058   2018. 02. 27. kedd 10:12
Leuska Leuska
Maci nagyon benézte,amikor felemelte az árat 16 ezerre.
Megjelent a slusszkulcs pörgetős sznob réteg, akik tényleg csak plázázni,korzózni mennek le.
Kérdés a bárban: - " Nincs Chivas Regál ?! "
Maci köpni nyelni nem tudott.

Ugyanez a főként fiatalokból álló csapat jelen van a DL-ben is.

Az Exoticban már a jacuzziban is szexelnek.

OK, olcsó húsnak híg a leve, a drága húsokat viszont a sznobok veszik.
Meg kéne találni az egyensúlyt.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2018. 02. 18. vasárnap 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 18. vasárnap 11:58
Az utóbbi időben (években ) nagyon megváltozott a hazai swingervilág. Azok a helyek ahol volt tényleg valami élményre lehetősége sokaknak vagy rettentően megváltoztak, vagy bezártak.
És amit Télanyó írt sajnos nagyon igaz. Megjelent egy társaság, egy "csoport" akik reprezentálni, saját magára felhívni a figyelmet jár ilyen helyekre. És az ő viselkedésük leginkább az újakban sokszor visszatetszést kelt, vagy akár örökre elveszi a kedvüket a swingerkluboktól. És erre nem igazán van, vagy lesz gyógyír.
Sokan mondták mostanában hogy visszasírják a régi hangulatokat, társaságot... nagyon van benne valami!
#3057   2018. 02. 26. hétfő 09:58
X Törölt felhasználó (3480542)
Sziasztok!
Szeretném egyszer kipróbálni. Talán sikerül...
#3056   2018. 02. 25. vasárnap 17:36
Felfedezők Felfedezők
Szegedi klubról tapasztalat, vélemény?
#3055   2018. 02. 24. szombat 19:03
poz69 poz69
Nyíregyházi PP Vélemények, tapasztalatok, beszámoló érdekelne...
#3054   2018. 02. 22. csütörtök 17:04
Télanyó Télanyó
Sajnos ahhoz az agyon használt - s amúgy bugyuta - közhelyhez kell fordulni, mit egyébként szégyen leírni: régen minden jobb volt! A mi alig öt éves klubos múltunk - mely nyilván nem összemérhető a Te tapasztaltságoddal - visszaidézhető s nagyon kellemes emlékei, ezt mondatják ki velünk.
A swingernek nem használt a túlzott publicitás, mert rátaláltak a sznobok..., s bizonyos társaságban elhangozhat a mondat: Te még nem voltál swinger klubban? Nahát...???
Néhány éve még azok keresték a lehetőséget, kik tudták, miért is akarnak "lemenni"! Ésszel, vággyal, akarattal!
Kutattatunk a téma után - mentort kerestünk ugye smile -, izgató volt a rejtettsége..., a tudat, olyanok lesznek ott, mint mi..., ma meg "plázázás" folyik, sokszor, sok esetben, sokak által.
Tucatnyi új pár, egy este, össze-vissza téblábolva, miközben fogalmuk sincs róla, mit is keresnek ott, s azok, kik nagyon is tudják, megmutatni magukat, enni-inni, fel s alá vonulni, csak épp mindennek semmi köze, ahhoz, amit swingernek hívunk.
Mindegy, mi még nem adjuk fel... smile ) Csodás világ ez..., nem szabad eltemetni.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2018. 02. 18. vasárnap 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 18. vasárnap 11:58
Az utóbbi időben (években ) nagyon megváltozott a hazai swingervilág. Azok a helyek ahol volt tényleg valami élményre lehetősége sokaknak vagy rettentően megváltoztak, vagy bezártak.
És amit Télanyó írt sajnos nagyon igaz. Megjelent egy társaság, egy "csoport" akik reprezentálni, saját magára felhívni a figyelmet jár ilyen helyekre. És az ő viselkedésük leginkább az újakban sokszor visszatetszést kelt, vagy akár örökre elveszi a kedvüket a swingerkluboktól. És erre nem igazán van, vagy lesz gyógyír.
Sokan mondták mostanában hogy visszasírják a régi hangulatokat, társaságot... nagyon van benne valami!
#3053   2018. 02. 18. vasárnap 11:58
ravenna ravenna
Az utóbbi időben (években ) nagyon megváltozott a hazai swingervilág. Azok a helyek ahol volt tényleg valami élményre lehetősége sokaknak vagy rettentően megváltoztak, vagy bezártak.
És amit Télanyó írt sajnos nagyon igaz. Megjelent egy társaság, egy "csoport" akik reprezentálni, saját magára felhívni a figyelmet jár ilyen helyekre. És az ő viselkedésük leginkább az újakban sokszor visszatetszést kelt, vagy akár örökre elveszi a kedvüket a swingerkluboktól. És erre nem igazán van, vagy lesz gyógyír.
Sokan mondták mostanában hogy visszasírják a régi hangulatokat, társaságot... nagyon van benne valami!
#3052   2018. 02. 18. vasárnap 10:46
Télanyó Télanyó
Nincs olyan..., "hogy ez a hajó elment", csak az a hajó megy el, mit elküldesz Magadtól, majd bánatosan pillogsz a távolba tűnő vitorlák után...
Túlsúly, visszerek, ötven éves vagyok,..., és?
A klubban mindenről lehet beszélgetni, a magánélet tabuit leszámítva, - a legritkább, a te mit akarsz, én mit akarok célirányossága, a beszélgetés alakul, magától, spontán, legkevésbé az a téma, hogy a csiklóm bal felső sarkát nyald majd, illetve meddig bírod, mert nálam 18 perc 42 másodperc az alap - lazán, oldottan..., de dumcsiztunk már erről, nem keveset, ezek szerint hiába ... smile
Ez a lemondó kézlegyintés..., ne ez a "férfiatlan"! "Macsónak" meg nem kell lenni, aki ezt várja el, amúgy is kerülendő..., a klubokban mostanában megjelent egy magamutogató, többes szexet messzire kerülő, öntetszelgő társaság, de mindig meg lehet találni azt, kit keresni érdemes..., igaz, ehhez le kell menni, nem otthon elmélkedni arról, miért is ne menjek le..., ugyanis erre a legkönnyebb érveket találni.
Nem bántásképp..., mindez, de úgy is tudod.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 01. 13. szombat 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2018. 01. 13. szombat 22:01
Hát én nem tudom rávenni magam arra, hogy lemenjek.
De nem az ottaniak miatt hanem magam miatt.
Azt hiszem, ez a hajó már elment.
50 évesen, elhízva, visszeresen, nem hiszem, hogy rám várna bárki, így legfeljebb nézőként vagy hallgatóságként vehetnék részt, az pedig nagyon hervasztó. Pedig szeretem a puncit, szeretem a nőket, szeretem kielégíteni őket.
De ahogy a diszkurzusból leszűrtem, ez alapvetően mucho világ, ahol teljesíteni kell.
A kudarc-élmény pedig négyszemközt is elég fájó tud lenni, tömegben akár átmeneti kasztrációva felér(het).
Persze. Mocorogni kell, meg ismerkedni. Tiszta sor. Bár nem vagyok nagy dumás, azért mindenkivel szóba tudok állni és el tudok beszélgetni bárhol, bármiről, szóval nincs ember fóbiám. De az a kinti világ.
Egy ilyen klubban vajon miről lehet (vagy kell) beszélgetni? Érdekel valakit bármi más vagy célirányosan csak a szexről, meg arról, hogy ki mit keres, illetve tud nyújtani?
#3051   2018. 02. 17. szombat 07:34
X Törölt felhasználó (1303352)
Sziasztok.Baranyában tud valaki swinger clubbrol?
#3050   2018. 02. 13. kedd 02:56
X Törölt felhasználó (906438)
a Club Paradise-ban voltunk Budaörsön. Azzal a céllal mentünk, hogy a barátnőmnek csajt találjunk, mert régi vágya volt kipróbálni. Megbeszéltük még, hogy megnézünk másokat szexelni, és mi is szexelünk mások előtt. A barátnőm nem akart pasit, és annak sem örült volna most, ha én lefekszem valakivel. Azt gondoltam, hogy egyik csaj sem lesz elég jó neki, ehhez képest volt egy csaj, aki azonnal nagyon bejött neki. Véletlenül pont abba a szobába néztünk be, ahol nagy ágy volt pároknak. Részletekbe most nem megyek bele, de valamivel több is történt, mint amit megbeszéltünk, mert a csaj az én farkamhoz is nyúlkált, majd le is szopott. A pasijával gyorsan megegyeztünk, hogy mi ketten nem érünk egymáshoz. Mondta, hogy ő is heteró.
Nagy szerencsénk volt, hogy így összejött, amiért mentünk, hiszen hajnali 3-kor mentünk be, mondták, hogy már szinte mindenki elment. Nyolc pár volt még ott, mindenki ismert mindenkit, rajtunk kívül, de nagyon kulturaltan viselkedtek az emberek, nem éreztük magunkat kívülállónak. Bár a többes szexet korábbi barátnőimmel már csináltam néhányszor, swingerben most voltam először. Elsőre kifejezetten jól sikerült.
#3049   2018. 02. 11. vasárnap 06:41
zsozs70 zsozs70
valakinek van tapasztalata az exotic swingerröl,
pl milyen ott a csütörtök ami állitolag bisex nap.
#3048   2018. 02. 06. kedd 21:58
jirzi jirzi
Sok igazság van abban amit írtál. Ellenben van aki tényleg a dupla csajos hármast szereti. Nem is rossz az nyes Am volt olyan hogy az ember lehet nem tudta milyen rendezvény van mert szinte takargatta a nőjét a pultnál és vérben forgó szemekkel nézte ki meri megnézni Itt az hittük baj lesz ,de gyorsan eltűntek .Visszatérve az viszont kegyetlen amikor látod hogy a hölgy menne ismerkedne ,de a pasija nem engedi mert valóban pinairigy.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2018. 02. 05. hétfő 09:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 05. hétfő 09:43
A szóló pasik ellen legtöbbször azok a párok emelnek hangot, ahol a klubos élmény inkább a páros férfitagjának vágya, mert így "legálisan" kaphat új, idegen puncit. Persze ezek szoktak lenni a "pinairigy párok", ahol a páros semmiképp se keres férfit.
Szóló férfiak nélkül nincs swinger. Másrészt pedig míg egy átlag férfi - varázsbogyók nélkül vagy velük - pár lövés után pihenésre és töltődésre szorul, addig mi nők azért jóval több férfit, "élményt" el tudunk fogyasztani. Ilyenkor nagyon is jó ha van szóló férfi!
#3047   2018. 02. 06. kedd 21:51
jirzi jirzi
Kinek lenne jó ha a fejénél ácsorognak miközben ..... smile Meghazudtolva előbbi hozzászólásomat az x éves klubbos múltunk alatt egyszer kellett félretennem a szexet egy pasi miatt akit el kellett zavarjak. Igaz ő annyira pofátlan volt hogy a többi pár éljenzett akik az emeleten voltak. Az hogy sétálnak nézelődnek nem zavar minket Ha van választék jobb nekünk mintha kevesen lennének.Persze az IQ tényező nem utolsó. A helyzet viszont az hogy egy bizonyos létszámot nem tudnak túllépni mert ,,pasikorlát" van. Akit ez nagyon zavar van egy péntek amikor csak párok vannak jelen Igaz ott is előfordulhat hogy egy pasi elkóborol nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 06. kedd 12:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1109952)
2018. 02. 06. kedd 12:01
Nézd, nekünk általában "összejön" valami, mégsem szeretjük amikor 15 centire a fejedtől valaki ácsorog (reménykedve abban, hogy jelzésünk ellenére lesz sikere), ez kulturáltság kérdése. Biznyos arányig semmi gond ezzel, de az egész este fel-le sétáló szabad pasik igenis tudnak ártani a hangulatnak. De ez egy örök kérdés, igazán azzal lehetne megoldani, hogy valamilyen "iq/eq" szűrő lenne megérkezéskor... smile ) Ettől mi még jól szoktuk érezni magunkat smile
#3046   2018. 02. 06. kedd 12:02
X Törölt felhasználó (1109952)
Nálunk például pont nem a férfi tagunkról szól a klubos történet, de engem is zavar sokszor ha túl sok a szabad hím-vegyérték... smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2018. 02. 05. hétfő 09:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 05. hétfő 09:43
A szóló pasik ellen legtöbbször azok a párok emelnek hangot, ahol a klubos élmény inkább a páros férfitagjának vágya, mert így "legálisan" kaphat új, idegen puncit. Persze ezek szoktak lenni a "pinairigy párok", ahol a páros semmiképp se keres férfit.
Szóló férfiak nélkül nincs swinger. Másrészt pedig míg egy átlag férfi - varázsbogyók nélkül vagy velük - pár lövés után pihenésre és töltődésre szorul, addig mi nők azért jóval több férfit, "élményt" el tudunk fogyasztani. Ilyenkor nagyon is jó ha van szóló férfi!
#3045   2018. 02. 06. kedd 12:01
X Törölt felhasználó (1109952)
Nézd, nekünk általában "összejön" valami, mégsem szeretjük amikor 15 centire a fejedtől valaki ácsorog (reménykedve abban, hogy jelzésünk ellenére lesz sikere), ez kulturáltság kérdése. Biznyos arányig semmi gond ezzel, de az egész este fel-le sétáló szabad pasik igenis tudnak ártani a hangulatnak. De ez egy örök kérdés, igazán azzal lehetne megoldani, hogy valamilyen "iq/eq" szűrő lenne megérkezéskor... smile ) Ettől mi még jól szoktuk érezni magunkat smile
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2018. 01. 23. kedd 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 23. kedd 23:28
Mi úgy gondoljuk hogy azoknak gond a szóló pasi akinek nem jön össze semmi és van mire fogni! Még nem történt olyan hogy zavart volna minket bárki is legyen az fiú vagy lány. Azzal foglalkozik az ember aki szimpatikus neki. Szóló pasik nélkül nagyon nehéz lenne a hármast összehozni mivel ha egy pár része a csatlakozó fiú vagy lány általában az egyedül maradt fél nyafog :( Persze ez nem mindenkire jellemző.Ellenben amikor 2-3 fiút vonsz be a csapatjátékba az csak velük megvalósítható. Már írtuk itt ,,aki klubba megy az AZÉRT megy" Hogy tetszik e neki a felhozatal vagy Ő tetszik e a felhozatalnak az sok mindenen múlik.
#3044   2018. 02. 06. kedd 11:58
X Törölt felhasználó (1109952)
Mi is futottunk már bele így is, és úgy is smile De pont nem olyanba, akivel akármit is el lehetne képzelni... sőt... de vicces volt smile ))
#3043   2018. 02. 06. kedd 09:13
goni13 goni13
Mi futottunk össze, volt munkatárssal és ügyféllel is. Kicsit meglepődtünk, de semmi gáz nem volt, inkább...
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2018. 02. 05. hétfő 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 05. hétfő 09:45
Jó a kérdésed. Aki klubba jár biztos előbb-utóbb összefut ismerőssel.
Szerintem ennek nem kell olyan nagy feneket keríteni, hiszen az ismerős is épp azért van ott mint Te, én vagy mások. Mi változik meg ezzel?
 
... 133 134 135 136 137 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 5742db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 12. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!