Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5556   2024. 02. 01. csütörtök 19:19
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Ez mind így van, ahogy írod. De az emberismereted leginkább abból fog táplálkozni, amit a partnered elmond, vagy amit épp látsz. Ha nem mond ilyet, hogy ő már volt aznap mással nem is fogod tudni.
(Ez egy válasz GézaGéza üzenetére (2024. 02. 01. csütörtök 07:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 01. csütörtök 07:47
Nálam a szűrés szimpátia, emberismeret és az alapján történik, hogy beszélgetek vele/velük, illetve látom, mit csinál mondjuk a klubban. Természetesen konkrétan nem tudod az előéletét senkinek, de ha akció előtt van lehetőség egy kis beszélgetésre, sok mindenre fény derül. Nincs baj azzal sem, amikor valaki gangbang partira vágyik, teljesen rendben van az is.

Különbözőek vagyunk habitus, vágyak, viselkedés tekintetében, és ez jól is van így. Mint ahogyan az is, hogy az ember szűr a saját szempontjai alapján. Hogy ezek a szempontok mik, az már mindenkinek a magánügye. Hála istennek a swingerben megvan az az alapszabály, hogy a "nem az nem", és nem kell megindokolnod, hogy miért nem.

Tényleg különbözőek vagyunk, van akit a gangbang izgat, van akit meg az, ha egy másik párral, partnerekkel kirándulnak, buliznak, barátkoznak, és esetleg abból alakul ki valami plusz. Mindegyiknek van helye, egyszerűen csak el kell fogadnunk azt, hogy különbözőek a vágyaink, és ez alapján is szelektálnak az emberek.
#5555   2024. 02. 01. csütörtök 07:47
GézaGéza GézaGéza VIP
Nálam a szűrés szimpátia, emberismeret és az alapján történik, hogy beszélgetek vele/velük, illetve látom, mit csinál mondjuk a klubban. Természetesen konkrétan nem tudod az előéletét senkinek, de ha akció előtt van lehetőség egy kis beszélgetésre, sok mindenre fény derül. Nincs baj azzal sem, amikor valaki gangbang partira vágyik, teljesen rendben van az is.

Különbözőek vagyunk habitus, vágyak, viselkedés tekintetében, és ez jól is van így. Mint ahogyan az is, hogy az ember szűr a saját szempontjai alapján. Hogy ezek a szempontok mik, az már mindenkinek a magánügye. Hála istennek a swingerben megvan az az alapszabály, hogy a "nem az nem", és nem kell megindokolnod, hogy miért nem.

Tényleg különbözőek vagyunk, van akit a gangbang izgat, van akit meg az, ha egy másik párral, partnerekkel kirándulnak, buliznak, barátkoznak, és esetleg abból alakul ki valami plusz. Mindegyiknek van helye, egyszerűen csak el kell fogadnunk azt, hogy különbözőek a vágyaink, és ez alapján is szelektálnak az emberek.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 18:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 18:36
És mi alapján szűritek ki, hogy mással nem volt az adott férfi még aznap este a buliban? Vagy ha ti vagytok az első, akkor utána közlitek vele, hogy aznapra be is fejezte? smile
Sőt, igazából abban sem lehetsz biztos, hogy ha privátban, otthon találkozol valakivel, hogy ő nem volt aznap másnál.
#5554   2024. 01. 31. szerda 18:52
Ketten Mi Ketten Mi
Köszönjük szépen a választ! Bár a közeljövő, az nem most hétvégén lesz, de azért sokat segítettetek. Köszönjük!
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 01. 31. szerda 00:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 31. szerda 00:02
Attól tartok, kristálygömb nélkül senki sem fogja tudni megmondani, hogy a következő pénteken/szombaton mennyien lesznek... Ismerős gyakrabban jár, mint mi, ő azt mondta, hogy "A szombat jó a péntek gyenge". Mi többnyire péntekenként jártunk (régebben csak péntekenként volt füstmentes nap), akkor általában nem volt gond a létszámmal (de ez több, mint egy éves tapasztalat). A legutóbbi alkalommal, amikor ott jártunk, az extrém alacsony létszám volt: 10 éve voltunk először a Tik-Takban, de ilyen kevés embert sosem láttunk, szóval simán azt gondolnám, hogy csak különösen pechesek voltunk és általában azért jó a péntek.

Ha úgy gondoljátok, hogy jól tudjátok érezni magatokat akkor is, ha esetleg nem kapcsolódtok másokkal, akkor inkább ajánlom a pénteket. Ha inkább azt szeretnétek, hogy sok potenciális partner legyen és sok akciót lehessen nézni (és nem bánjátok, ha esetleg nehezebb ágyhoz jutni), akkor inkább a szombatot ajánlom.
#5553   2024. 01. 31. szerda 16:18
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Bár, itt csak két releváns mondatot emelek ki a korábbi sorok közül:
"Nekem kellemes élmények, barátságok fűződnek a swingerhez"
"Az álmaimat meg hetente többször is meg szoktam élni."
Ezeket határozott -an meg tudom erősíteni, ahogy a többi sem légből kapott....... vigyor5
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 11:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 11:48
Nem magatokból kellene kiindulni. smile Egyébként van amikor egy nővel voltam egy este, de a múlt pénteken az előzőekben leírt jött össze. De volt már olyan is, amikor semmi sem volt. Vagy én nem jöttem be vagy nekem nem jött be aki lehetett volna. Azért akivel már voltam egyszer, azokhoz legközelebb is csatlakozhatok. A tapasztalat azt mutatja. wink Szóval Szombathelyről biztosan felvilágosultabb vagy hogy mi történik Pesten. Az álmaimat meg hetente többször is meg szoktam élni. smile Ha valakinek segíteni kellene eligazodni a swinger világában, akkor keressen nyugodtan. smile
#5552   2024. 01. 31. szerda 16:03
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Nekem ezek a debreceni bulik és úgy általában is a debreceni bulik ismerősnek tűnnek! hehe És tényleg! nyes
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 12:34
Én is megjártam már jó pár swingerclubot, magánt is...Volt olyan este, ahol gangbang este volt meghirdetve és 40 pasi 10 nő volt. kb 25 pasi "akcióval gazdagodva" távozott, de olyan is volt, ahol párként mentem én is, mert 14 pár és 2 szóló pasi volt a beengedett feltétel és egyedül mi a párommal szexeltünk egész este, a többi pár és a két szóló pasi is kielégületlenül mentek haza. Többször is volt hogy Debrecenben mi szerveztünk partyt. 5 pár és 5 szóló pasinál 5 nő 10 pasi és mindenki szexelt, de volt hogy 7 pár, 4 pasi bulin 2 pasi és 2 pár is szűzen maradt.
Az hogy egy szóló pasi egy swingereste 0 vagy 1 vagy 4+ nővel van együtt, az sok mindentől függ. Kereslet-kínálat...
#5551   2024. 01. 31. szerda 00:04
Stitchi Stitchi
Sokan vannak ebben a helyzetben! Aztan egyszer csak ujra akarod szinezni a szexet! Mi is ezen faradozunk...
(Ez egy válasz kezdoparbs üzenetére (2024. 01. 30. kedd 04:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 04:32
Köszönjük a véleményed! Van benne igazság! Továbbá egyéb korlátaink is voltak, pl: gyermekek születése az elmult öt évben
#5550   2024. 01. 31. szerda 00:02
twostrokeguy twostrokeguy
Attól tartok, kristálygömb nélkül senki sem fogja tudni megmondani, hogy a következő pénteken/szombaton mennyien lesznek... Ismerős gyakrabban jár, mint mi, ő azt mondta, hogy "A szombat jó a péntek gyenge". Mi többnyire péntekenként jártunk (régebben csak péntekenként volt füstmentes nap), akkor általában nem volt gond a létszámmal (de ez több, mint egy éves tapasztalat). A legutóbbi alkalommal, amikor ott jártunk, az extrém alacsony létszám volt: 10 éve voltunk először a Tik-Takban, de ilyen kevés embert sosem láttunk, szóval simán azt gondolnám, hogy csak különösen pechesek voltunk és általában azért jó a péntek.

Ha úgy gondoljátok, hogy jól tudjátok érezni magatokat akkor is, ha esetleg nem kapcsolódtok másokkal, akkor inkább ajánlom a pénteket. Ha inkább azt szeretnétek, hogy sok potenciális partner legyen és sok akciót lehessen nézni (és nem bánjátok, ha esetleg nehezebb ágyhoz jutni), akkor inkább a szombatot ajánlom.
(Ez egy válasz Ketten Mi üzenetére (2024. 01. 28. vasárnap 05:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 28. vasárnap 05:56
Sziasztok!
Párommal elhatároztuk, hogy a közeljövőben szeretnénk meglátogatni a TikTak klubbot. Őszinte véleményt várunk olyanoktól, akik rendszeresen járnak ide. Olvastunk már sok véleményt, hogy ekkor és ekkor ennyien vannak, akkor és akkor annyian vannak, ekkor és ekkor ilyen a buli, akkor és akkor olyan a buli. Mi nem szeretnénk, ha csak pár ember lézengene, de azt sem, hogy ne lehessen elférni. A kérdés az, hogy melyik napot célozzuk meg, hogy ne érjen csalódás? Köszönjük!
#5549   2024. 01. 30. kedd 18:36
pár-Bp-28 pár-Bp-28
És mi alapján szűritek ki, hogy mással nem volt az adott férfi még aznap este a buliban? Vagy ha ti vagytok az első, akkor utána közlitek vele, hogy aznapra be is fejezte? smile
Sőt, igazából abban sem lehetsz biztos, hogy ha privátban, otthon találkozol valakivel, hogy ő nem volt aznap másnál.
(Ez egy válasz GézaGéza üzenetére (2024. 01. 30. kedd 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 11:52
Hát, nem tudom. Én biztos nem akarnék olyan férfival többes akciót, aki egy este alatt 4-5 nőn végigmegy. Persze, tudom, sokan a gangbang partira izgulnak, nincs ezzel sem baj. Nagyon más a feelingje egy tömeges gangbang partinak, amikor több partneren mész végig, és annak is más, amikor egy partnerrel (párral) alakítasz ki hosszabb távú, akár "mélyebb", kvázi egyben baráti kapcsolatot is. Ki melyiket preferálja, nem vagyunk egyformák... nem mindenki preferálja azokat a férfiakat, akik "virágról virágra" szállnak. smile
#5548   2024. 01. 30. kedd 14:55
határozott40 határozott40
Én nem olyan régen Debrecenben voltam egy gyünyörű lánynál gangbang bulin. A lány és hét pasi. Egy pasi amikor elkezdődött a játék, felöltözött és elköszönt, hogy ez nem megy neki. Hatan három órán keresztül szexeltünk a csinos lánnyal és 4 vagy 5 alkalom is volt vele, hol kettesben, hol többesben. Mindenki nagyon élvezte! Remélem csinál még ilyen bulit a szépség!
(Ez egy válasz Csakegypasi40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 12:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 12:34
Én is megjártam már jó pár swingerclubot, magánt is...Volt olyan este, ahol gangbang este volt meghirdetve és 40 pasi 10 nő volt. kb 25 pasi "akcióval gazdagodva" távozott, de olyan is volt, ahol párként mentem én is, mert 14 pár és 2 szóló pasi volt a beengedett feltétel és egyedül mi a párommal szexeltünk egész este, a többi pár és a két szóló pasi is kielégületlenül mentek haza. Többször is volt hogy Debrecenben mi szerveztünk partyt. 5 pár és 5 szóló pasinál 5 nő 10 pasi és mindenki szexelt, de volt hogy 7 pár, 4 pasi bulin 2 pasi és 2 pár is szűzen maradt.
Az hogy egy szóló pasi egy swingereste 0 vagy 1 vagy 4+ nővel van együtt, az sok mindentől függ. Kereslet-kínálat...
#5547   2024. 01. 30. kedd 14:49
határozott40 határozott40
A lány egyedül volt, a pasi meg ugyanolyan idegen volt mint én. Ha a párjával szexelt volna gumi nélkül, az nem lett volna gond. De az hogy bárkivel, az már igen!
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 01. 30. kedd 13:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 13:15
Abszolút megértem, hogy az óvszer nélküli akció miatt léptél, de előfordulhat, hogy a pár tagjai házasok (egymással smile és otthon (is) gumi nélkül szexelnek. Velünk is megesett egyszer-kétszer gumi nélküli szex klubban, általában aznap esti utolsó szexnél. Különben klubban többnyire egymással is gumit használunk.
#5546   2024. 01. 30. kedd 13:17
twostrokeguy twostrokeguy
Pedig egyszer nekem is volt három. Persze olyan is volt, hogy egy sem (még a feleségemmel sem), annyira lehangoló volt a helyzet.
(Ez egy válasz páros004 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 11:19
Te rosszul vagy bekötve.4növel szex swingerben,neked max 10 év alatt.Ahol 4-5pasit engednek buliba,lehet egy sem szexel..Neked ez egy álom.
#5545   2024. 01. 30. kedd 13:15
twostrokeguy twostrokeguy
Abszolút megértem, hogy az óvszer nélküli akció miatt léptél, de előfordulhat, hogy a pár tagjai házasok (egymással smile és otthon (is) gumi nélkül szexelnek. Velünk is megesett egyszer-kétszer gumi nélküli szex klubban, általában aznap esti utolsó szexnél. Különben klubban többnyire egymással is gumit használunk.
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 12:05
Mint ahogyan lentebb írtam, az utolsó péntek estém volt ilyen. Adódott a lehetőség, én pedig éltem vele. Ezt csak azért írtam le, mert szerettem volna érzékeltetni, hogy ha nem 5 évig toporog egy helyben valaki, hanem tesz is a vágyai megvalósításáért, akkor ilyen esték is sikerülhetnek. Egyébként meg ízlések és pofonok. Van aki után nekem sem kell egy nő, legyen az bármilyen bombázó. Sőt! Volt olyan, hogy gangbangben engem még orálisan kényeztettek, amikor valaki óvszer nélkül elkezdte a szexet a lánnyal, ő meg nem tiltakozott. Azonnal otthagytam, mert az ilyen potenciális veszélyforrás!
#5544   2024. 01. 30. kedd 12:34
Csakegypasi40 Csakegypasi40
Én is megjártam már jó pár swingerclubot, magánt is...Volt olyan este, ahol gangbang este volt meghirdetve és 40 pasi 10 nő volt. kb 25 pasi "akcióval gazdagodva" távozott, de olyan is volt, ahol párként mentem én is, mert 14 pár és 2 szóló pasi volt a beengedett feltétel és egyedül mi a párommal szexeltünk egész este, a többi pár és a két szóló pasi is kielégületlenül mentek haza. Többször is volt hogy Debrecenben mi szerveztünk partyt. 5 pár és 5 szóló pasinál 5 nő 10 pasi és mindenki szexelt, de volt hogy 7 pár, 4 pasi bulin 2 pasi és 2 pár is szűzen maradt.
Az hogy egy szóló pasi egy swingereste 0 vagy 1 vagy 4+ nővel van együtt, az sok mindentől függ. Kereslet-kínálat...
(Ez egy válasz páros004 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 11:19
Te rosszul vagy bekötve.4növel szex swingerben,neked max 10 év alatt.Ahol 4-5pasit engednek buliba,lehet egy sem szexel..Neked ez egy álom.
#5543   2024. 01. 30. kedd 12:05
határozott40 határozott40
Mint ahogyan lentebb írtam, az utolsó péntek estém volt ilyen. Adódott a lehetőség, én pedig éltem vele. Ezt csak azért írtam le, mert szerettem volna érzékeltetni, hogy ha nem 5 évig toporog egy helyben valaki, hanem tesz is a vágyai megvalósításáért, akkor ilyen esték is sikerülhetnek. Egyébként meg ízlések és pofonok. Van aki után nekem sem kell egy nő, legyen az bármilyen bombázó. Sőt! Volt olyan, hogy gangbangben engem még orálisan kényeztettek, amikor valaki óvszer nélkül elkezdte a szexet a lánnyal, ő meg nem tiltakozott. Azonnal otthagytam, mert az ilyen potenciális veszélyforrás!
(Ez egy válasz GézaGéza üzenetére (2024. 01. 30. kedd 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 11:52
Hát, nem tudom. Én biztos nem akarnék olyan férfival többes akciót, aki egy este alatt 4-5 nőn végigmegy. Persze, tudom, sokan a gangbang partira izgulnak, nincs ezzel sem baj. Nagyon más a feelingje egy tömeges gangbang partinak, amikor több partneren mész végig, és annak is más, amikor egy partnerrel (párral) alakítasz ki hosszabb távú, akár "mélyebb", kvázi egyben baráti kapcsolatot is. Ki melyiket preferálja, nem vagyunk egyformák... nem mindenki preferálja azokat a férfiakat, akik "virágról virágra" szállnak. smile
#5542   2024. 01. 30. kedd 11:52
GézaGéza GézaGéza VIP
Hát, nem tudom. Én biztos nem akarnék olyan férfival többes akciót, aki egy este alatt 4-5 nőn végigmegy. Persze, tudom, sokan a gangbang partira izgulnak, nincs ezzel sem baj. Nagyon más a feelingje egy tömeges gangbang partinak, amikor több partneren mész végig, és annak is más, amikor egy partnerrel (párral) alakítasz ki hosszabb távú, akár "mélyebb", kvázi egyben baráti kapcsolatot is. Ki melyiket preferálja, nem vagyunk egyformák... nem mindenki preferálja azokat a férfiakat, akik "virágról virágra" szállnak. smile
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 02:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 02:10
Ti már ötödik éve keresgéltek, tervezitek, hogy elmentek swingerbe. Kicsit megmosolyogtató a dolog. De vannak akik megmaradnak az álmodozásnál és vannak akik megélik a vágyaikat. Nincs ezzel semmi gond. Én csak pénteken 4 nővel szexeltem a swingerben az éjszaka folyamán. Kivel hármasban a párjával, kivel többesben. El fog jönni az az idő, amikor majd bánni fogjátok, hogy nem tettetek azért, hogy a vágyaitokat megéljétek. Nekem kellemes élmények, barátságok fűződnek a swingerhez. Is. Meg a goldengate-hez is. A döntés a tiétek mindig.
#5541   2024. 01. 30. kedd 11:48
határozott40 határozott40
Nem magatokból kellene kiindulni. smile Egyébként van amikor egy nővel voltam egy este, de a múlt pénteken az előzőekben leírt jött össze. De volt már olyan is, amikor semmi sem volt. Vagy én nem jöttem be vagy nekem nem jött be aki lehetett volna. Azért akivel már voltam egyszer, azokhoz legközelebb is csatlakozhatok. A tapasztalat azt mutatja. wink Szóval Szombathelyről biztosan felvilágosultabb vagy hogy mi történik Pesten. Az álmaimat meg hetente többször is meg szoktam élni. smile Ha valakinek segíteni kellene eligazodni a swinger világában, akkor keressen nyugodtan. smile
(Ez egy válasz páros004 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 11:19
Te rosszul vagy bekötve.4növel szex swingerben,neked max 10 év alatt.Ahol 4-5pasit engednek buliba,lehet egy sem szexel..Neked ez egy álom.
#5540   2024. 01. 30. kedd 11:19
páros004 páros004
Te rosszul vagy bekötve.4növel szex swingerben,neked max 10 év alatt.Ahol 4-5pasit engednek buliba,lehet egy sem szexel..Neked ez egy álom.
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 02:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 02:10
Ti már ötödik éve keresgéltek, tervezitek, hogy elmentek swingerbe. Kicsit megmosolyogtató a dolog. De vannak akik megmaradnak az álmodozásnál és vannak akik megélik a vágyaikat. Nincs ezzel semmi gond. Én csak pénteken 4 nővel szexeltem a swingerben az éjszaka folyamán. Kivel hármasban a párjával, kivel többesben. El fog jönni az az idő, amikor majd bánni fogjátok, hogy nem tettetek azért, hogy a vágyaitokat megéljétek. Nekem kellemes élmények, barátságok fűződnek a swingerhez. Is. Meg a goldengate-hez is. A döntés a tiétek mindig.
#5539   2024. 01. 30. kedd 06:38
BiPasit BiPasit
Ettől függetlenül igaza van. Ne nézegessetek, hanem menjetek. Szerintem kicsit mar-mar ciki, hogy 5 éve érdeklődtok, terveztek, aztán meg semmi.
Ráadásul a kérdező, akinek válaszoltál tapasztalatokról kérdez, ami nektek ugye nincs...
(Ez egy válasz kezdoparbs üzenetére (2024. 01. 30. kedd 04:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 04:32
Köszönjük a véleményed! Van benne igazság! Továbbá egyéb korlátaink is voltak, pl: gyermekek születése az elmult öt évben
#5538   2024. 01. 30. kedd 04:32
kezdoparbs kezdoparbs
Köszönjük a véleményed! Van benne igazság! Továbbá egyéb korlátaink is voltak, pl: gyermekek születése az elmult öt évben
(Ez egy válasz határozott40 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 02:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 02:10
Ti már ötödik éve keresgéltek, tervezitek, hogy elmentek swingerbe. Kicsit megmosolyogtató a dolog. De vannak akik megmaradnak az álmodozásnál és vannak akik megélik a vágyaikat. Nincs ezzel semmi gond. Én csak pénteken 4 nővel szexeltem a swingerben az éjszaka folyamán. Kivel hármasban a párjával, kivel többesben. El fog jönni az az idő, amikor majd bánni fogjátok, hogy nem tettetek azért, hogy a vágyaitokat megéljétek. Nekem kellemes élmények, barátságok fűződnek a swingerhez. Is. Meg a goldengate-hez is. A döntés a tiétek mindig.
#5537   2024. 01. 30. kedd 02:10
határozott40 határozott40
Ti már ötödik éve keresgéltek, tervezitek, hogy elmentek swingerbe. Kicsit megmosolyogtató a dolog. De vannak akik megmaradnak az álmodozásnál és vannak akik megélik a vágyaikat. Nincs ezzel semmi gond. Én csak pénteken 4 nővel szexeltem a swingerben az éjszaka folyamán. Kivel hármasban a párjával, kivel többesben. El fog jönni az az idő, amikor majd bánni fogjátok, hogy nem tettetek azért, hogy a vágyaitokat megéljétek. Nekem kellemes élmények, barátságok fűződnek a swingerhez. Is. Meg a goldengate-hez is. A döntés a tiétek mindig.
(Ez egy válasz kezdoparbs üzenetére (2024. 01. 29. hétfő 06:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 29. hétfő 06:11
Mi is ezt a klubbot néztük ki! Keressük az alkamat!
 
... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 5716db
Utolsó üzenet: tegnap 22:42
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!