Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 277 278 279 280 281 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#182   2012. 02. 03. péntek 14:22
cirobumer cirobumer
szintén azt tudom mondani , hogy nem publikus az elérhetősége csak ajánlás alapján
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 02. csütörtök 02:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (809004)
2012. 02. 02. csütörtök 02:43
Minket is érdekelne smile Várnék énis egy telefonszámot vagy valamilyen elérhetőséget!
#181   2012. 02. 03. péntek 14:20
cirobumer cirobumer
nincs publikus elérhetősége csak ajánlás alapján lehet bejutni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 31. kedd 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 01. 31. kedd 21:57
Ez tényleg érdekes!
Van honlapja? Telefonja?
#180   2012. 02. 03. péntek 13:07
ravenna ravenna
Nagyon könnyen lehet minden klubra pro-kontra érveket mondani.
A Tiktakban már rég óta "alig van élet" a régi törzsközönség is kikopott, a maradék meg fásult lett.
Anaminál meg egyre több az engedmény a nyitáshoz képest hogy legyen vendégük. És ugye az egy újranyitott klub ( ex Spirit ) kb...úgy mint a Club Hedonism ( ex Villa69 )
Persze átalakították, az elöbbiben pár bútort áhelyeztek, az utóbbiban meg talán még ennyit sem. A DL meg olyna mint volt, de kifestették, átlakitgatták pár helyen.
Minden klub más péntek és más szombaton és ki-ki döntse el, hogy neki melyik tetszik de ez az inkább A mint B szerintem nem jó...
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 02. 03. péntek 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 03. péntek 11:09
mennyetek inkább a budaörsi tiktakba vagy a pardisoba jobb mint a dreamland.az egy kicsit lepusztult tul sok az ittas idős nyálcsorgato külföldi
#179   2012. 02. 03. péntek 11:09
zsozs70 zsozs70
mennyetek inkább a budaörsi tiktakba vagy a pardisoba jobb mint a dreamland.az egy kicsit lepusztult tul sok az ittas idős nyálcsorgato külföldi
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 02. csütörtök 02:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (809004)
2012. 02. 02. csütörtök 02:42
Sziasztok!
Tudnátok nekünk segíteni? Mi a http://www.swingerdreamland.hu/ swinger klubbot néztük ki magunknak, és érdeklődni szeretnék felőle! Érdekelne, hogy szombatonként mennyien szoktak lenni lent a klubban, milyen szokott a hangulat lenni? Mi tervezzük a most szombati napot, hogy lemegyünk! Esetleg valakiknek lenne kedve csatlakozni, hogy már biztosan legyünk páran?
sziasztok
#178   2012. 02. 03. péntek 06:10
rajmiki rajmiki
Szia sajnos én is így gondolom de reményem hogy akár más természetes körülményekre beindúl. persze senki szórakozását nem akarnám elrontani !Szia
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2012. 02. 02. csütörtök 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 02. csütörtök 08:03
Semmi közöm hozzá hogy ezt miért erőlteted ennyire ( elolvastam a bejegyzésed!!! ) de ha a párod ezt nem akarja, abból csak rossz emlék lesz ha "rá akarod venni őt" hogy ott maradjon, hogy ott akarnád tartani. Egy kisebb botrány ilyen helyen nem csak Nektek válik garantáltan rossz emlékké,hanem az épp a klubban tartózkodók szórakozását is megzavarhatod. Ahogy olvasom nem vagy tinifiú, aki még ifjonfi fejjel vágna bele dolgokba de szerintem jobban jársz ha ezt a témát nem erőlteted...
#177   2012. 02. 02. csütörtök 09:06
X Törölt felhasználó (828182)
Kedves Macilacy!Nagyon disztingváltan fogalmaztál a merénylet szóval! worship Ha igazán szereti akkor csakis azt veszi figyelembe,hogy a felesége mit szeretne,és becsülje,hogy annak ellenére ,hogy a férje nem tudja kielégíteni nem szeretne belemenni semmibe.Ott tartani,rávenni,csőbe húzni,hogy ha iszik akkor majd talán ......hát nem is tudom.
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2012. 02. 02. csütörtök 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 02. csütörtök 08:46
Talán,mert szereti a feleségét és mindenáron szeretné megadni neki,azt ami szerinte járna,de sajna az egészségi gondjai miatt már képtelen rá és a kényszerérzés meg ott motoszkál benne.
Erőltetni viszont szerintem sem szabad,még olyan szinten sem,hogy addig mondogatja neki,amig az nagynehezen kötélnek áll,csak,h előbb szabaduljon. Ilyen módon csőbe húzni meg egyenesen merénylet.....szerintem...
#176   2012. 02. 02. csütörtök 08:46
Macilacy Macilacy
Talán,mert szereti a feleségét és mindenáron szeretné megadni neki,azt ami szerinte járna,de sajna az egészségi gondjai miatt már képtelen rá és a kényszerérzés meg ott motoszkál benne.
Erőltetni viszont szerintem sem szabad,még olyan szinten sem,hogy addig mondogatja neki,amig az nagynehezen kötélnek áll,csak,h előbb szabaduljon. Ilyen módon csőbe húzni meg egyenesen merénylet.....szerintem...
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2012. 02. 02. csütörtök 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 02. csütörtök 08:03
Semmi közöm hozzá hogy ezt miért erőlteted ennyire ( elolvastam a bejegyzésed!!! ) de ha a párod ezt nem akarja, abból csak rossz emlék lesz ha "rá akarod venni őt" hogy ott maradjon, hogy ott akarnád tartani. Egy kisebb botrány ilyen helyen nem csak Nektek válik garantáltan rossz emlékké,hanem az épp a klubban tartózkodók szórakozását is megzavarhatod. Ahogy olvasom nem vagy tinifiú, aki még ifjonfi fejjel vágna bele dolgokba de szerintem jobban jársz ha ezt a témát nem erőlteted...
#175   2012. 02. 02. csütörtök 08:03
ravenna ravenna
Semmi közöm hozzá hogy ezt miért erőlteted ennyire ( elolvastam a bejegyzésed!!! ) de ha a párod ezt nem akarja, abból csak rossz emlék lesz ha "rá akarod venni őt" hogy ott maradjon, hogy ott akarnád tartani. Egy kisebb botrány ilyen helyen nem csak Nektek válik garantáltan rossz emlékké,hanem az épp a klubban tartózkodók szórakozását is megzavarhatod. Ahogy olvasom nem vagy tinifiú, aki még ifjonfi fejjel vágna bele dolgokba de szerintem jobban jársz ha ezt a témát nem erőlteted...
(Ez egy válasz rajmiki üzenetére (2012. 02. 02. csütörtök 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 02. csütörtök 06:45
Sziasztok! 60/50-es pár vagyunk 30 évvel ezelött még csak apróhirdetésként lehetett a sex területén keresgélni. Akkor a nejem nehezen belement de nem vált be mert a hirdetők mindig nagyzoltak és már a ránézésnél is problémák voltak. Tehát a fiatali lehetőség kimaradt. Én 3 éve nagy szívmútéten estem át így a nejemet nem tudom kielégíteni és mikor mondom hogy csinálja mással elutasít. Vannak olyan bulik ahol ez a korosztály is belefér és az egyébként nagyon csinos assszonyt kézbevennék? persze még talány hogy amikor odamegyünk nem fordul-e vissza meret ha előre megmondom hogy miről van szó akkor vége. örömmel várnám a tapasztaltabbak tanácsát véleményét hogy még Őt elkapnák (160/60 szőke csinos 50-es) esetleg többen is és a legfontosabb hogy hogy tudjam ott tartani amikor rájön hogy miröl is van szó. Ha kicsit becsíp akkor már könnyebb. nem lenne ujdonság mert a barátommal annó évekig 3-as illetve 4-esben is voltunk. De most azt mondja milyen hapsi az aki a nejét odaadja márnak. Na talán elsőre ennyit Sziasztok várom válaszotokat Miki
#174   2012. 02. 02. csütörtök 06:45
rajmiki rajmiki
Sziasztok! 60/50-es pár vagyunk 30 évvel ezelött még csak apróhirdetésként lehetett a sex területén keresgélni. Akkor a nejem nehezen belement de nem vált be mert a hirdetők mindig nagyzoltak és már a ránézésnél is problémák voltak. Tehát a fiatali lehetőség kimaradt. Én 3 éve nagy szívmútéten estem át így a nejemet nem tudom kielégíteni és mikor mondom hogy csinálja mással elutasít. Vannak olyan bulik ahol ez a korosztály is belefér és az egyébként nagyon csinos assszonyt kézbevennék? persze még talány hogy amikor odamegyünk nem fordul-e vissza meret ha előre megmondom hogy miről van szó akkor vége. örömmel várnám a tapasztaltabbak tanácsát véleményét hogy még Őt elkapnák (160/60 szőke csinos 50-es) esetleg többen is és a legfontosabb hogy hogy tudjam ott tartani amikor rájön hogy miröl is van szó. Ha kicsit becsíp akkor már könnyebb. nem lenne ujdonság mert a barátommal annó évekig 3-as illetve 4-esben is voltunk. De most azt mondja milyen hapsi az aki a nejét odaadja márnak. Na talán elsőre ennyit Sziasztok várom válaszotokat Miki
#173   2012. 02. 02. csütörtök 02:43
X Törölt felhasználó (809004)
Minket is érdekelne smile Várnék énis egy telefonszámot vagy valamilyen elérhetőséget!
(Ez egy válasz cirobumer üzenetére (2012. 01. 31. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 31. kedd 19:37
sziasztok, olvasom a hozzászólásokat, de úgy tűnik senki nem számol be a nyíregyházi swinger klubbról, pedig ott igen színes a társasági felhozatal az ukrán és román határ közelsége miatt. Ha valahol lehet beszélni kifinomult tapintatról akkor ott igazán lehet. A női felhozatal meg egyszerűen bámulatos. Sajnos elég nehéz bejutni a tagok közé. Legközelebb írok kissé részletesebben is az arénában zajlottakról.
#172   2012. 02. 02. csütörtök 02:42
X Törölt felhasználó (809004)
Sziasztok!
Tudnátok nekünk segíteni? Mi a http://www.swingerdreamland.hu/ swinger klubbot néztük ki magunknak, és érdeklődni szeretnék felőle! Érdekelne, hogy szombatonként mennyien szoktak lenni lent a klubban, milyen szokott a hangulat lenni? Mi tervezzük a most szombati napot, hogy lemegyünk! Esetleg valakiknek lenne kedve csatlakozni, hogy már biztosan legyünk páran?
sziasztok
#171   2012. 02. 01. szerda 14:17
swing.parban swing.parban
Mi is készülünk.
#170   2012. 01. 31. kedd 21:57
X Törölt felhasználó (797483)
Ez tényleg érdekes!
Van honlapja? Telefonja?
(Ez egy válasz cirobumer üzenetére (2012. 01. 31. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 31. kedd 19:37
sziasztok, olvasom a hozzászólásokat, de úgy tűnik senki nem számol be a nyíregyházi swinger klubbról, pedig ott igen színes a társasági felhozatal az ukrán és román határ közelsége miatt. Ha valahol lehet beszélni kifinomult tapintatról akkor ott igazán lehet. A női felhozatal meg egyszerűen bámulatos. Sajnos elég nehéz bejutni a tagok közé. Legközelebb írok kissé részletesebben is az arénában zajlottakról.
#169   2012. 01. 31. kedd 21:41
karpat57 karpat57
Szia! A nyíregyházi klub telefonszámát megtudod adni? Szívesen meglátogatnám! Köszi!
(Ez egy válasz cirobumer üzenetére (2012. 01. 31. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 31. kedd 19:37
sziasztok, olvasom a hozzászólásokat, de úgy tűnik senki nem számol be a nyíregyházi swinger klubbról, pedig ott igen színes a társasági felhozatal az ukrán és román határ közelsége miatt. Ha valahol lehet beszélni kifinomult tapintatról akkor ott igazán lehet. A női felhozatal meg egyszerűen bámulatos. Sajnos elég nehéz bejutni a tagok közé. Legközelebb írok kissé részletesebben is az arénában zajlottakról.
#168   2012. 01. 31. kedd 19:37
cirobumer cirobumer
sziasztok, olvasom a hozzászólásokat, de úgy tűnik senki nem számol be a nyíregyházi swinger klubbról, pedig ott igen színes a társasági felhozatal az ukrán és román határ közelsége miatt. Ha valahol lehet beszélni kifinomult tapintatról akkor ott igazán lehet. A női felhozatal meg egyszerűen bámulatos. Sajnos elég nehéz bejutni a tagok közé. Legközelebb írok kissé részletesebben is az arénában zajlottakról.
#167   2012. 01. 30. hétfő 19:52
ravenna ravenna
... cseppet sem esek hasra női biszexualitástól, sőt! Nem azt mondom hogy ellene vagyok de nem hoz lázba.

Gondolj amit akarsz. Másrészt meg nem azt írtam hogy micsoda ocsmány dolog a férfi biszex, csak épp a klubok 99%-ában ha olyan napon nyilvánul meg a férfi bi, amikor azt "nem hírdették meg", igen nagy ellenállásba ütközhetnek művelői.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 01. 30. hétfő 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 30. hétfő 14:31
téged zavar a bi,bezzeg gondolom amikor csajok nyalják egymást az tetszik!!
#166   2012. 01. 30. hétfő 14:43
X Törölt felhasználó (828182)
Szerinted ki az akinek nem tetszik? buck
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 01. 30. hétfő 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 30. hétfő 14:31
téged zavar a bi,bezzeg gondolom amikor csajok nyalják egymást az tetszik!!
#165   2012. 01. 30. hétfő 14:31
zsozs70 zsozs70
téged zavar a bi,bezzeg gondolom amikor csajok nyalják egymást az tetszik!!
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2012. 01. 28. szombat 10:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 28. szombat 10:47
Nem tudom mennyit mentek swingerklubba, de ha van egy adott nap, amit úgy szerveznek, hírdetnek meg hogy azon a biszex dolgok férfirészről elfogadottak, akkor miért "kell" olyan napra készülni, ami köztudottan nem erről szól. Ha már tolerancia van, meg fogadjuk el azt hogy ki miről mit gondol a kölcsönös odafigyelés egymára ebben is legyen már valós.
Ez majdnem olyan mint vegetáriiánusként bemenni egy steakhouseba és kiakadni azon hogy ott húsból készült ételek vannak.
#164   2012. 01. 28. szombat 10:47
ravenna ravenna
Nem tudom mennyit mentek swingerklubba, de ha van egy adott nap, amit úgy szerveznek, hírdetnek meg hogy azon a biszex dolgok férfirészről elfogadottak, akkor miért "kell" olyan napra készülni, ami köztudottan nem erről szól. Ha már tolerancia van, meg fogadjuk el azt hogy ki miről mit gondol a kölcsönös odafigyelés egymára ebben is legyen már valós.
Ez majdnem olyan mint vegetáriiánusként bemenni egy steakhouseba és kiakadni azon hogy ott húsból készült ételek vannak.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 01. 28. szombat 10:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 28. szombat 10:40
mi is készülünk lemenni csak a bi csütürtöktöl félünk hogy kevesen lesznek.inkább hétvégén megyünk.hát ha akad azért ful bi pár,nem jöttök majd?
#163   2012. 01. 28. szombat 10:40
zsozs70 zsozs70
mi is készülünk lemenni csak a bi csütürtöktöl félünk hogy kevesen lesznek.inkább hétvégén megyünk.hát ha akad azért ful bi pár,nem jöttök majd?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 16. hétfő 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 01. 16. hétfő 06:26
Hat órakor kezdődött a buli. Abból kb kettő órát dumáltunk, szaunáztunk, úsztunk. Kettőt pedig egy acélos izmú félistennel töltöttünk.

Szerintem is inkább a hétköznap lehetett az oka, mert mi is már nagyon régen (augusztus óta) terveztünk oda lemenni és csak most jött össze. A másik ok, pedig természetesen az este "tematikus" jellege, azaz full-biszex volta. Anami azt mondta, hogy érdemes szombatonként is lenézni, mert múltkor is egymásnak estek a fiúk a buli vége felé.

Az lehet, de én nem merem megkérdezni a sok kantól olyankor, hogy mit szólna egy biszex játékhoz.
 
... 277 278 279 280 281 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 5742db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 12. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!