Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Mindenki más habitussal megy swingerklubba. Van akit az izgat hogy másokat lásson, megint másokat csak az izgatja hogy őt, őket lássák szex közben. És van aki a hármas, sőt többes örömöknek él. Meséld el klubos tapasztalatod!
Pár fontos gondolat fórumtársaidtól:
- "…bulik minőségét és hangulatát a vendégek generálják, nem a hely"
- "…olvasni kell a programokat, hogy épp milyen este van és akkor nincs meglepetés"
- "…van mikor panaszkodtak máshol párocskák, hogy alig van szóló nő, és hogy egy szombati páros estén hogy-hogy van szólóban férfi! Azt persze elfelejti az aki ennek hangot adott, hogy mi van ha a férfi azért "szóló" mert a kedves párja épp egy párocskával van"
- "…nőtársaimnak pedig tudomásul kell venni, hogy klubban egy nő igen is legyen kezdeményező"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Ne személyeskedj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Az eddigi hozzászólások

... 259 260 261 262 263 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#540   2012. 08. 27. hétfő 15:41
Jade_ Jade_
Szia!

Mindent szabad amit meg nem azt úgyis megmondják. Nézelődni is lehet, párban izgalmasabb, de minden klubnak vannak zárható szobái, így ha van kedvetek kivárni, hogy bejussatok akkor a nektek szimpatikus párral bemehettek és ott már rajtatok múlik mi minden történhet smile
(Ez egy válasz jobbhanoname üzenetére (2012. 08. 18. szombat 03:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 18. szombat 03:01
Párommal a múltkor hallottunk egy szeretkezést véletlenül, nem láttunk semmit, de ő (a pár női tagja) felizgult ettől. Én nem tartom magam önzőnek, de szerintem nem tudnám elviselni, ha mással is szeretkezne, ellenben érdekes lenne, ha látnánk másokat szeretkezni, vagy minket látnának, ette alkalmas hely lehet egy klub, vagy elvetendő ötlet párban nézőnek odamenni.
#539   2012. 08. 27. hétfő 15:38
Jade_ Jade_
Ennyire rossz lenne? smile Akkor lehet ezért nem tudunk többet róla smile
(Ez egy válasz szexi.. üzenetére (2012. 08. 24. péntek 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 24. péntek 14:11
érdekes... mi kibírtunk vagy 5 percet...
bár lehet bennünk a hiba! nyes
#538   2012. 08. 27. hétfő 00:14
anett7 anett7
szia

melegség öntötte el testem a kezdőpáros írásait olvasva...................neked ez ennyire könnyen megy???
melyik swinger klubot ajánlod???
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 25. szombat 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (760992)
2012. 08. 25. szombat 17:18
Nem lenne valaki aki eljönne swinger klubba??? Kezdőpáros hol vagtyok?? olyan jó volt a multkor...
#537   2012. 08. 25. szombat 17:18
X Törölt felhasználó (760992)
Nem lenne valaki aki eljönne swinger klubba??? Kezdőpáros hol vagtyok?? olyan jó volt a multkor...
#536   2012. 08. 24. péntek 16:10
delfin0407 delfin0407
Sziasztok!

Szerintünk a Tik-Tak. Nekünk az jobban tetszett. A hóvirág utcai igényesebb belülről. De hangulatra a másik jött be nekünk.
(Ez egy válasz szexi.. üzenetére (2012. 08. 24. péntek 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 24. péntek 14:06
Hello,

Mi szombaton mennénk valamelyik klubba, melyikben van kevés magányosan szédelgő férfi, bp.i és környékbeli tippek érdekelnének. A Hedo. eddig minidig belefutottunk mostanában ffi csordába, a DL pedig túlsúlyos és túlkoros volt a mezőny!

T.k-t.ak vagy a h.virág utcai a jobb?

köszi smile
#535   2012. 08. 24. péntek 14:11
szexi.. szexi..
érdekes... mi kibírtunk vagy 5 percet...
bár lehet bennünk a hiba! nyes
(Ez egy válasz Jade_ üzenetére (2012. 08. 24. péntek 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 24. péntek 09:48
Milyen klub ez az Enesei? A nevéről hallottam, de aztán ennyi. Valakik?
#534   2012. 08. 24. péntek 14:06
szexi.. szexi..
Hello,

Mi szombaton mennénk valamelyik klubba, melyikben van kevés magányosan szédelgő férfi, bp.i és környékbeli tippek érdekelnének. A Hedo. eddig minidig belefutottunk mostanában ffi csordába, a DL pedig túlsúlyos és túlkoros volt a mezőny!

T.k-t.ak vagy a h.virág utcai a jobb?

köszi smile
#533   2012. 08. 24. péntek 09:48
Jade_ Jade_
Milyen klub ez az Enesei? A nevéről hallottam, de aztán ennyi. Valakik?
#532   2012. 08. 23. csütörtök 19:22
zsozs70 zsozs70
igen szuper a hely mi is szeretünk oda járni és nudizni.
(Ez egy válasz zora36 üzenetére (2012. 08. 22. szerda 22:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 22. szerda 22:19
Sziasztok! Enesei klubba járt valaki? Milyen?
#531   2012. 08. 23. csütörtök 15:45
roy71 roy71
És egyben még a többi kedves párnak is ez lenne a válaszom akik írtak és akiknél érzem,hogy ez így nekünk nem jó smile
Lehet úgy fog tűnni mint egy összeollózás a sok kommentből de szerintem nagyon sok pár érzi , hogy még mindig ,közel 15 év után sincs egy "igazi" klub kishazánkban. Kezdem, hogy több ezer pár keres partnert a neten és egy hétvégi napon is talán 50-60 vállalja a klublátogatást. Egy klub általában az azonos érdeklődésű emberek gyűjtőhelye,itt pedig tudjuk mi az ,de persze nem mindenáron. Van aki jól körülírta,hogy egy döntetlen focimeccs is lehet izgalmas,mi magunk is voltunk olyan helyzetben hogy "csak" egymással voltunk az est folyamán de jól éreztük magunkat.Nem szabadna engedni,hogy sokszor hangos részegek bulizása legyen egy hely, ehhez viszont több "normális" párnak kellene látogatni a helyeket. Valakinek lépni kell és itt elsősorban a kluboknak kellene összefogni max 1-2 évre. Én hiszem,hogy a felnőtt emberek is nevelhetőek, régi példám , még a 70-es évek végén járt pesti villamosokon kint volt a tábla-köpködni tilos- ma már erre nem kell figyelmeztetni smile Sajnos a klubok nem hallják a negatív kritikát a velük foglalkozó oldalak meg belőlük élnek , persze nem bántják őket és ez érthető is. Néha olyan alapvető hiányosságok tapasztalhatóak, hogy jó darabig elmegy a kedvünk az egésztől. A négyes ismerkedés sztünk sokkal nehezebb mint gondoljátok, sokkal nagyobb kompromisszum vmelyik tagtól mint egy klub ismerkedés.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 14. kedd 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (155490)
2012. 08. 14. kedd 17:02
Sziasztok!

Mi is voltunk pár éve ilyen helyen,de szerintünk személytelen helyek ,ahol menetrendszerint esznek ,isznak és ba...nak, ami mondjuk nem baj ,de nem mindenkinek jön be.
Az ,hogy kevesen vannak ,hát ilyen világ van.Minket is invitált egy klub vidékről kb. 2 hete,hogy menjünk el és azt mondták kb.30-40 ember lesz .
Szerintünk a privát négyes barátkozás talán sikeresebb,de lehet hogy csak kifogtatok egy holt időszakot smile .
Habár mindenhol telefonos bejelentkezést kérnek,nem tudom ,hogy ez létezik -e vagy csak netem beírják ,hogy megyünk.Aztán senki nem mozdul:(.
Amúgy igazatok van ,valamit nem jól szerveztek meg.

Ez van .
További szép napot ,ha érdekel valami más is ,akkor itt leszünk.

Sziasztok!
#530   2012. 08. 22. szerda 23:03
X Törölt felhasználó (831676)
Háááát?!!!!!......
(Ez egy válasz zora36 üzenetére (2012. 08. 22. szerda 22:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 22. szerda 22:19
Sziasztok! Enesei klubba járt valaki? Milyen?
#529   2012. 08. 22. szerda 22:19
zora36 zora36
Sziasztok! Enesei klubba járt valaki? Milyen?
#528   2012. 08. 22. szerda 22:14
X Törölt felhasználó (760992)
Szia!!! Tamásnak hivnak! Most olvasom a soraidat és ha hiszed ha nem magamra ismertem akkor ott, ebben a swinger klubban én voltam ott és én voltam az a pasi... A swinger klubbnak a honlapján még irtam is be hogy milyen jo volt egy párral a páros női tagja fekete hosszu haju vékony nagyon csinos nagyon szexis.... Néztelek benneteket.. majd mikor a párod intett hogy közeledjek akkor megtettem az első lépést... eszméletlen jo volt.. érezni a felizgult női tested a finom puncit miközben mennyire kivántad...nagyon de nagyon meleg volt, szinte nem hogy csöpögött folyt az izzadság a testemről... hosszasan tartott mikor vége lett elmentem tusolni... Nem is birom folytatni mert ujra felizgulok.. Nem lenne kedvetek esetleg talizni ujra? vagy megismerkedni?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 11. szombat 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2012. 08. 11. szombat 11:13
A kezdőpáros női tagja vagyok. A hétvégén elmentünk egy swinger klubba másodjára. Első alkalommal amikor voltunk nem igazán történt semmi, inkább csak szétnéztünk, felmértük a terepet.
Most viszont már oldottabbak voltunk, meg is történt amit szerettünk volna.
Este fél 11 körül értünk oda, kiültünk a teraszra, iszogattunk, beszélgettünk a többiekkel.
A Célunk plusz egy pasi volt aki csatlakozna hozzánk.
Mivel ekkor még nem volt egy szóló pasi sem úgy döntöttünk átöltözünk és benézünk a török fürdőbe. Nem volt bent senki, én kényelmesen elhelyezkedtem a párom félretolta a bugyimat és elkezdett az ujjaival kényeztetni.Izgató volt az a tudat is hogy bármikor bejöhet valaki. Imádom amikor az ujjaival izgatja a csiklómat körkörösen egyre gyorsabban, és az a hangulat a fürdőben / égtek a gyertyák a kő langyos volt/ ...
Nem is kellett sok idő mire eljutottam az orgazmusig. eljen
Ezután még megittuk az italunkat és felmentünk az emeletre egy üres szobába. Lefeküdtünk a fél szobányi méretű ágyra és elkezdtünk egymást kényeztetni. Én ekkor vettem észre hogy ott ül az ágy melletti széken egy pasi aki minket néz. A párommal egymásra néztünk és mondtam neki hogy OK. Erre ő szólt neki hogyha akar beszállhat.
Odafeküdt mellém az ágyra és simogatva közeledett hozzám. Széttárta a lábam és a nyelvével izgatta a csiklómat.
Fantasztikus volt ahogy nyalta a puncimat és ujjazott! Odanyúltam a kezemmel a farkához és éreztem hogy brutális kemény és vastag.
Ekkor én négykézlábra pozicionáltam és a párom farkát nyalogattam a nyelvemmel miközben ő gumit húzott és belémhatolt.
Gyengéden mozgatta a farkát a puncimba majd mondta hogy váltsunk poziciót. Én a hátamra feküdtem ő fölém jött és így folytattuk. Annyira élveztem hogy a hangos nyögések hallatán többen is benéztek a szobába.
Nagyon jól csinálta, egyre gyorsítva a tempót, mintha érezte volna hogy nekem erre van szükségem, én így szeretem!
Majd mikor a lábaimat feltette a vállára na az már maga volt a mennyország! Ekkor a párommal szinte már nem is nagyon tudtam foglalkozni annyira átadtam magam az élvezetnek a pasival. Olyan meleg volt a szobában hogy éreztem ahogy csöppen rám az izzadság a fiúról. De ez akkor nem számított.
A párom látta hogy rólam is folyik a víz és elment törölközőért, ekkor a fiú leengedte a lábam, szinte rám feküdt és kaptam tőle egy puszit, persze az aktivitása ekkor sem hagyott alább, egyre gyorsította a tempót én meg már alig kaptam levegőt.. és eljött a csúcspont...
Hm...mit ne mondjak isteni volt!!!
Ezután a párommal mi is megfürdöttünk, lementünk inni egy italt majd egy üres szobában a szobaajtót becsukva feltettük az i-re a pontot! kacsint
Utána még kicsit beszélgettünk a többiekkel és elindultunk haza.
Itthon még 1 pontot tettünk az i-re.....
#527   2012. 08. 18. szombat 10:21
ravenna ravenna
Nem fognak bezárni, mert mindkettő klub más berendezés, más társaság, más érdeklődési kör....
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 18. szombat 09:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (797483)
2012. 08. 18. szombat 09:50
Lehet, hogy egy kicsit már túlkínálat van ezen a piacon. Különösen Budaörsön .... pár kilométerre egymástól van kettő is. Egyik majd bezár a másiknak meg lesz rendes állandó vendégköre.
#526   2012. 08. 18. szombat 09:50
X Törölt felhasználó (797483)
Lehet, hogy egy kicsit már túlkínálat van ezen a piacon. Különösen Budaörsön .... pár kilométerre egymástól van kettő is. Egyik majd bezár a másiknak meg lesz rendes állandó vendégköre.
(Ez egy válasz roy71 üzenetére (2012. 08. 11. szombat 12:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 11. szombat 12:46
Feladva elveinket,elmentünk itthon újra swingerklubba.Budaörsre ,a nem az óraketyegést utánzó nevűre esett a választásunk.A fogadtatás és utána is a személyzet kedves volt, viszont velük majdnem ki is merült a létszám smile
Még egy pár és és két szóló férfi volt a vendégkör, ami alakulhat így de az üzenőfalon 16-17 pár érkezését várták.(mintha törölve lenne már ez a bejegyzés)A másik amúgy szimpatikus pár ,11-kor döntött és továbbállt a másik helyre. Nekik is szervezés ,gyerek, kedv meg még néhány összetevő egy ilyen elhatározás nem hagyták kárba veszni az estét. Tovább várni nem láttuk értelmét ezért mi is fél éjfélkor leléptünk,mi hazamentünk. Lehet,hogy éjfélre megérkezett az eltévedt turistabusz a 14 párral csak mi voltunk a türelmetlenek, de sztem kicsit megvezettek minket az üzenőfallal. Írhattok ellenvéleményt ,hogy kevesen is jól érezheti magát az emberpárja, de ennyire kevesen igen nehéz és egy ilyen partynak legalább a válogatás lehetőségét meg kellene adnia.Viszont a probléma kezelésére nem történt semmi a klubvezetés részéről, tudom megkapom vkitől válaszban ,de hadd legyek pitiáner , mi de a másik pár is a "jó" vendég kategória voltunk, általában nem eszünk és alkoholt se fogyasztunk legalább ezért megérte volna egy kedvezményes invitálás egy későbbi bulira. Vmelyest értek hozzá,hogy kell vendéget megtartani ha hosszútávra tervez , hát nem így ,mert az már biztos hogy a másik szintén először idelátogató párral egyetértésben, soha nem térünk vissza.
#525   2012. 08. 18. szombat 05:56
X Törölt felhasználó (804640)
Szerintem nem gáz, nem feltétlenül a Ti szeretkezési szokásaitokat fogja mindenki figyelni. Legfeljebb kicsit finomabban kell "lepattintani" a közeledőket. Vannak klubok, ahol eleve kémlelőnyíláson keresztül figyelheted mások szeretkezését, így nem feltétlenül kell a szobában lennetek. A zárt szoba ajtaja pedig egy zsinórt jelent, amit illik tiszteletben tartani. Viszont mindent lát az érdeklődő, tehát ha ti ott szeretkeztek, és ráadásul érdekfeszítően, akkor tuti, hogy lesz közönség a zsinór túlsó oldalán.
(Ez egy válasz jobbhanoname üzenetére (2012. 08. 18. szombat 03:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 18. szombat 03:01
Párommal a múltkor hallottunk egy szeretkezést véletlenül, nem láttunk semmit, de ő (a pár női tagja) felizgult ettől. Én nem tartom magam önzőnek, de szerintem nem tudnám elviselni, ha mással is szeretkezne, ellenben érdekes lenne, ha látnánk másokat szeretkezni, vagy minket látnának, ette alkalmas hely lehet egy klub, vagy elvetendő ötlet párban nézőnek odamenni.
#524   2012. 08. 18. szombat 03:01
jobbhanoname jobbhanoname
Párommal a múltkor hallottunk egy szeretkezést véletlenül, nem láttunk semmit, de ő (a pár női tagja) felizgult ettől. Én nem tartom magam önzőnek, de szerintem nem tudnám elviselni, ha mással is szeretkezne, ellenben érdekes lenne, ha látnánk másokat szeretkezni, vagy minket látnának, ette alkalmas hely lehet egy klub, vagy elvetendő ötlet párban nézőnek odamenni.
#523   2012. 08. 16. csütörtök 13:48
Jade_ Jade_
Sajnos nem lehet a bejelentkezős dolgoknak se hinni. Nem védem őket, de bejelentkeznek a házigazda készül erre a fele se megy el irtó kellemetlen neki is és azoknak is akik arra számítottak, hogy társaság lesz.
Az hogy ezek után nem kaptatok kedvezményt, meg tudom érteni, hogy ez rosszul esik. Nekem is volt ilyen, hogy kb. másfél órára nem adták vissza a belépőt, pedig ha a háziasszony helyébe lettem volna megteszem. Inkább kevesebb bevételem lesz aznap, de jobb szívvel jönnek vissza legközelebb. Na de hát ez magyar hozzáállás smile
(Ez egy válasz roy71 üzenetére (2012. 08. 11. szombat 12:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 11. szombat 12:46
Feladva elveinket,elmentünk itthon újra swingerklubba.Budaörsre ,a nem az óraketyegést utánzó nevűre esett a választásunk.A fogadtatás és utána is a személyzet kedves volt, viszont velük majdnem ki is merült a létszám smile
Még egy pár és és két szóló férfi volt a vendégkör, ami alakulhat így de az üzenőfalon 16-17 pár érkezését várták.(mintha törölve lenne már ez a bejegyzés)A másik amúgy szimpatikus pár ,11-kor döntött és továbbállt a másik helyre. Nekik is szervezés ,gyerek, kedv meg még néhány összetevő egy ilyen elhatározás nem hagyták kárba veszni az estét. Tovább várni nem láttuk értelmét ezért mi is fél éjfélkor leléptünk,mi hazamentünk. Lehet,hogy éjfélre megérkezett az eltévedt turistabusz a 14 párral csak mi voltunk a türelmetlenek, de sztem kicsit megvezettek minket az üzenőfallal. Írhattok ellenvéleményt ,hogy kevesen is jól érezheti magát az emberpárja, de ennyire kevesen igen nehéz és egy ilyen partynak legalább a válogatás lehetőségét meg kellene adnia.Viszont a probléma kezelésére nem történt semmi a klubvezetés részéről, tudom megkapom vkitől válaszban ,de hadd legyek pitiáner , mi de a másik pár is a "jó" vendég kategória voltunk, általában nem eszünk és alkoholt se fogyasztunk legalább ezért megérte volna egy kedvezményes invitálás egy későbbi bulira. Vmelyest értek hozzá,hogy kell vendéget megtartani ha hosszútávra tervez , hát nem így ,mert az már biztos hogy a másik szintén először idelátogató párral egyetértésben, soha nem térünk vissza.
#522   2012. 08. 16. csütörtök 13:08
X Törölt felhasználó (831432)
Én még nem jártam ilyen helyen, de a legtöbben a dreamlandet dicsérik. Egyszer lehet kipróbálom majd.
#521   2012. 08. 14. kedd 17:02
X Törölt felhasználó (155490)
Sziasztok!

Mi is voltunk pár éve ilyen helyen,de szerintünk személytelen helyek ,ahol menetrendszerint esznek ,isznak és ba...nak, ami mondjuk nem baj ,de nem mindenkinek jön be.
Az ,hogy kevesen vannak ,hát ilyen világ van.Minket is invitált egy klub vidékről kb. 2 hete,hogy menjünk el és azt mondták kb.30-40 ember lesz .
Szerintünk a privát négyes barátkozás talán sikeresebb,de lehet hogy csak kifogtatok egy holt időszakot smile .
Habár mindenhol telefonos bejelentkezést kérnek,nem tudom ,hogy ez létezik -e vagy csak netem beírják ,hogy megyünk.Aztán senki nem mozdul:(.
Amúgy igazatok van ,valamit nem jól szerveztek meg.

Ez van .
További szép napot ,ha érdekel valami más is ,akkor itt leszünk.

Sziasztok!
(Ez egy válasz roy71 üzenetére (2012. 08. 11. szombat 12:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 11. szombat 12:46
Feladva elveinket,elmentünk itthon újra swingerklubba.Budaörsre ,a nem az óraketyegést utánzó nevűre esett a választásunk.A fogadtatás és utána is a személyzet kedves volt, viszont velük majdnem ki is merült a létszám smile
Még egy pár és és két szóló férfi volt a vendégkör, ami alakulhat így de az üzenőfalon 16-17 pár érkezését várták.(mintha törölve lenne már ez a bejegyzés)A másik amúgy szimpatikus pár ,11-kor döntött és továbbállt a másik helyre. Nekik is szervezés ,gyerek, kedv meg még néhány összetevő egy ilyen elhatározás nem hagyták kárba veszni az estét. Tovább várni nem láttuk értelmét ezért mi is fél éjfélkor leléptünk,mi hazamentünk. Lehet,hogy éjfélre megérkezett az eltévedt turistabusz a 14 párral csak mi voltunk a türelmetlenek, de sztem kicsit megvezettek minket az üzenőfallal. Írhattok ellenvéleményt ,hogy kevesen is jól érezheti magát az emberpárja, de ennyire kevesen igen nehéz és egy ilyen partynak legalább a válogatás lehetőségét meg kellene adnia.Viszont a probléma kezelésére nem történt semmi a klubvezetés részéről, tudom megkapom vkitől válaszban ,de hadd legyek pitiáner , mi de a másik pár is a "jó" vendég kategória voltunk, általában nem eszünk és alkoholt se fogyasztunk legalább ezért megérte volna egy kedvezményes invitálás egy későbbi bulira. Vmelyest értek hozzá,hogy kell vendéget megtartani ha hosszútávra tervez , hát nem így ,mert az már biztos hogy a másik szintén először idelátogató párral egyetértésben, soha nem térünk vissza.
 
... 259 260 261 262 263 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amlaa amlaa
Nyitás ideje: 2011. 07. 19. kedd
Üzenetek: 5740db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 10. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!