Feleségem mással is szeretkezni akar (NEM Társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#133   2017. 02. 17. péntek 00:49
albes albes
Nem értem de egy swinger klub ba nem kell ennyi kort futni
Ott a hölgyek a fel homályba amikor már van valami akkor már néha mind egy hogy ki
Csak legyen egy másik farok is ??? Mert van ez csak kérdés ???
Ezt tapasztaltam láttam üdv
#132   2017. 02. 17. péntek 00:42
laszlo78o laszlo78o
bocsanat nem neked szerettem volna irni......jirzi nek cimeztem a mondokamat...bocsanat
(Ez egy válasz laszlo78o üzenetére (2017. 02. 17. péntek 00:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 17. péntek 00:41
bar minenki igy gondolkozna...gratulalok
#131   2017. 02. 17. péntek 00:41
laszlo78o laszlo78o
bar minenki igy gondolkozna...gratulalok
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 16. csütörtök 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1120622)
2017. 02. 16. csütörtök 21:27
Érd,Törökbálint,Budaörs vagy budai pár házibarátja lennék.Volt élsportoló srác vagyok.Komoly,tartós kapcsolat érdekel.
#130   2017. 02. 17. péntek 00:16
jirzi jirzi
Van az amikor ketten vagyunk Van az amikor ketten vannak (ált.szwinger) Szerintem ha az ember nyitott ezekre a dolgokra természetes ha a társa közli hogy jó volna egy kis idegen fasz~punci. Általában elmegyünk klubba és nem fogjuk egymás kezét. Reggel mindenki kielégülten érkezik az autóhoz és éljük a mindennapi nagyon szuper kis életünket.Volt hogy volt házibarátunk aki inteligens és alkalmazkodó volt. Soha a féltékenység kérdése sem merült föl.Jó lenne még egy ilyen barát .De sajna nincs :(
#129   2017. 02. 16. csütörtök 21:27
X Törölt felhasználó (1120622)
Érd,Törökbálint,Budaörs vagy budai pár házibarátja lennék.Volt élsportoló srác vagyok.Komoly,tartós kapcsolat érdekel.
#128   2017. 02. 10. péntek 09:24
Hotwife Hotwife
Egy bizonyos kor után már nem annyira dominál a féltékenység. Ha a nő, pusztán kíváncsiság, perverzió vagy bármi más miatt mással is akar szeretkezni, ebbe elég gyakran beleegyeznek a férjek, még akkor is, ha csak egyoldalú lehet a félre lépés. Egy házaspár hatalmas élvezetet találhat abban, ha a feleség huncutkodik. De csak atom stabil kapcsolatokban, szerelmi házasságokban kockázat mentes!
#127   2014. 05. 14. szerda 16:11
X Törölt felhasználó (853039)
Mondjuk a 20-25 eves korosztalyrol (mostani generacio) igazad lehet, de en akkoriban nem riadtam el tole, igaz csak ket csajos esetem volt mindig es csak 1 ket sracos egy csajos harmas, most idosebb fejemre izgat inkabb milyen egy nonek dupla elvezetet adni, de itt aztan azt vettem eszre mindenki csak beszelget-fantazial, a regiom (Baranya) reszrol beszelek, pedig nagyon szivessen "besegitenek" paroknak hogy szexualis eletuk fellenduljon...Pecs es kornyeken ilyen nincs, kijelenthetem, regota vagyok itt, sokan meg valaszolni se hajlandoak az emailre, pedig ferfit keresnek harmadiknak...
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 29. kedd 17:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (915369)
2014. 04. 29. kedd 17:07
Szerintem rosszul sejted mert a 20-25év körüli srácok, csak addig merészek még azt hiszik a párom megcsal és én vidéken vagyok mikor találkoznának, és ilyenkor is aki írni mert bátran nem biztos hogy meg is jelenik, biztos van kivétel de szerintem nagyrészük nem merne egy 3asba belefogni.
Azt hogy neki mindent szabad sem helytálló, mert még én bíztattam hogy csinálja, és nekem is szabad bármit, nem vagyok letiltva semmiről, egyszerűen, ha akar ilyen élményt a párom, kb egy év mire összejön egy 3as, meg kb egy nap mire neki egy kettes, és ezt úgy hogy válogatós , de kínálat van 20-25ös pasikból, csak a 3astól riadnak el.
#126   2014. 05. 09. péntek 19:20
X Törölt felhasználó (880586)
Sziasztok.
Talán pont ebben a topikban volt, de nem találom már viszont érdekelne,hogy mi lett azzal a sráccal/párral akinek a barátnője külföldön dolgozott és ott összejött egy munkatársával és szeretett volna lefeküdni vele? Most nemrég volt téma ez téma, nagyon az emlékezetemben maradt. smile
#125   2014. 05. 01. csütörtök 10:52
frangis frangis
Az én feleségem is kedveli az idegent,és bízom benne
#124   2014. 04. 30. szerda 20:36
759305 759305
Ha te is kalandozol úgy más jól is teszed éld az életet
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2014. 04. 30. szerda 00:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 30. szerda 00:22
de.megdugom őt.szeretem és tisztelem...de ha neki most kalandozni van kedve miért ne engedjem?
én is szoktam kalandozni és nagyon jólesik visszatérni hozzá és átölelni megsimogatni.tudom,hogy számithatok rá...
#123   2014. 04. 30. szerda 00:22
kurtafarok kurtafarok
de.megdugom őt.szeretem és tisztelem...de ha neki most kalandozni van kedve miért ne engedjem?
én is szoktam kalandozni és nagyon jólesik visszatérni hozzá és átölelni megsimogatni.tudom,hogy számithatok rá...
(Ez egy válasz 759305 üzenetére (2014. 04. 29. kedd 20:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 29. kedd 20:09
Ehez csak gratulálni tudok .Nem kell megdugni a feleséged?
#122   2014. 04. 29. kedd 22:50
Nyúlmedve Nyúlmedve
A huszonévesek hármasozási hajlandóságáról mást tapasztaltam. Mindegy.
Mint tették mások is, véleménnyel reagáltam igen fura, már-már panaszos hozzászólásodra.
De engem nem kell győzködni. A Te (ti) életed, úgy éled, ahogyan jólesik. Sok sikert hozzá.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 29. kedd 17:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (915369)
2014. 04. 29. kedd 17:07
Szerintem rosszul sejted mert a 20-25év körüli srácok, csak addig merészek még azt hiszik a párom megcsal és én vidéken vagyok mikor találkoznának, és ilyenkor is aki írni mert bátran nem biztos hogy meg is jelenik, biztos van kivétel de szerintem nagyrészük nem merne egy 3asba belefogni.
Azt hogy neki mindent szabad sem helytálló, mert még én bíztattam hogy csinálja, és nekem is szabad bármit, nem vagyok letiltva semmiről, egyszerűen, ha akar ilyen élményt a párom, kb egy év mire összejön egy 3as, meg kb egy nap mire neki egy kettes, és ezt úgy hogy válogatós , de kínálat van 20-25ös pasikból, csak a 3astól riadnak el.
#121   2014. 04. 29. kedd 20:09
759305 759305
Ehez csak gratulálni tudok .Nem kell megdugni a feleséged?
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2014. 04. 29. kedd 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 29. kedd 16:10
van hogy igen.képzeld...
#120   2014. 04. 29. kedd 17:07
X Törölt felhasználó (915369)
Szerintem rosszul sejted mert a 20-25év körüli srácok, csak addig merészek még azt hiszik a párom megcsal és én vidéken vagyok mikor találkoznának, és ilyenkor is aki írni mert bátran nem biztos hogy meg is jelenik, biztos van kivétel de szerintem nagyrészük nem merne egy 3asba belefogni.
Azt hogy neki mindent szabad sem helytálló, mert még én bíztattam hogy csinálja, és nekem is szabad bármit, nem vagyok letiltva semmiről, egyszerűen, ha akar ilyen élményt a párom, kb egy év mire összejön egy 3as, meg kb egy nap mire neki egy kettes, és ezt úgy hogy válogatós , de kínálat van 20-25ös pasikból, csak a 3astól riadnak el.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2014. 04. 28. hétfő 23:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 28. hétfő 23:03
Valóban nem valószínű, hogy itt, a GG-n megoldódna a problémád. Gondolom leírni, kiírni magadból a bánatodat jól esett.
Sokan sokfélék vagyunk, de osztom Ravenna véleményét, miszerint: "Az egészről nekem annyi a véleményem, hogy amit együtt csinál egy pár, az közös élmény, közös élvezet - vagy akár csalódás"

Pár bántón őszinte észrevétel.
- Szerintem Te most csapdahelyzetben vagy. Olyanban, amilyenbe valószínűleg a férfiak jelentős része sohasem szeretne belekerülni. Te vagy a negatív példa. A Ti esetetek mutatja be azt, hogy miért nem jó külön utakra tévedni.
- A 20-25 éves fiatal férfiak jó részét nem zavarja a hármas. Valószínűleg a párodat annál inkább, a Te jelenléted.
- Szerintem palira lettél véve. Neki bármit szabad, neked meg szinte semmi. De azért lihegve lesed az óhajait.
- Érdemes feltenni magadnak pár kérdést. Ez most így jó neked? Őt akarod gyermekeid anyjának? Ő életed párja? Meg tudsz bízni benne?
#119   2014. 04. 29. kedd 16:10
kurtafarok kurtafarok
van hogy igen.képzeld...
(Ez egy válasz 759305 üzenetére (2014. 04. 29. kedd 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 29. kedd 15:40
És te meg otthon várod? smile )
#118   2014. 04. 29. kedd 15:40
759305 759305
És te meg otthon várod? smile )
(Ez egy válasz kurtafarok üzenetére (2014. 04. 29. kedd 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 29. kedd 14:36
micsoda?az én nejem nem hogy akar...minden második hétvégén lelép...tudom hogy van valakije.lehet többen is vannak.na és?
#117   2014. 04. 29. kedd 14:36
kurtafarok kurtafarok
micsoda?az én nejem nem hogy akar...minden második hétvégén lelép...tudom hogy van valakije.lehet többen is vannak.na és?
#116   2014. 04. 29. kedd 13:58
759305 759305
Egy nőben sem szabad megbízni ,de egy pasiban sem.
#115   2014. 04. 28. hétfő 23:03
Nyúlmedve Nyúlmedve
Valóban nem valószínű, hogy itt, a GG-n megoldódna a problémád. Gondolom leírni, kiírni magadból a bánatodat jól esett.
Sokan sokfélék vagyunk, de osztom Ravenna véleményét, miszerint: "Az egészről nekem annyi a véleményem, hogy amit együtt csinál egy pár, az közös élmény, közös élvezet - vagy akár csalódás"

Pár bántón őszinte észrevétel.
- Szerintem Te most csapdahelyzetben vagy. Olyanban, amilyenbe valószínűleg a férfiak jelentős része sohasem szeretne belekerülni. Te vagy a negatív példa. A Ti esetetek mutatja be azt, hogy miért nem jó külön utakra tévedni.
- A 20-25 éves fiatal férfiak jó részét nem zavarja a hármas. Valószínűleg a párodat annál inkább, a Te jelenléted.
- Szerintem palira lettél véve. Neki bármit szabad, neked meg szinte semmi. De azért lihegve lesed az óhajait.
- Érdemes feltenni magadnak pár kérdést. Ez most így jó neked? Őt akarod gyermekeid anyjának? Ő életed párja? Meg tudsz bízni benne?
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 27. vasárnap 19:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (915369)
2014. 04. 27. vasárnap 19:50
tudom hogy sokaknak nehéz azt elfogadni elhinni, hogy sw klubba nem csak az jár aki megmenteni akarja a kapcsolatát, vagy mert megunta már, nálunk ez úgy történt hogy egyszer mikor szexeltünk szóba jött a többes szex, én előtte olvastam egy cikket kb 15évvel korábban a sw klubokról és felvetettem nem e elmennénk, mert engem érdekelne, és a szexelés közbeni beszélgetés közben derült ki hogy a páromat is izgatja ez, és voltak ilyen gondolatai már, milyen lenne pl több pasival, sajnos a csajozás nem izgatja, pedig nekem tetszene, de ez így kimarad. Szóval nincs benne semmi elhallgatott momentum, nem kapcsolat felújítási próbálkozás a klub sem és a többi sem, egyszerűen nem érezzük magunkra illeszthetőnek a társadalmi korlátokat ez ügyben.
Aki a tűzzel játszi .... ebben igazad is van tudom, én de mivel amúgy is probléma megoldás a munkám, lehet munkahelyi ártalom hogy nem eldobni hanem megoldani szeretném a gondomat, és erre kértem itt (nem tanácsokat) csak gondolatokat, amiket figyelmesen végig is olvastam mindenkitől.
Legjobban végül is feltárni megérteni szerettem volna a reakciómat, mitől van hogy elképzelve izgat megvalósulva taszít ez engem, de lehet nem is kell ezt keresni mert egyszerűen csak ilyen vagyok, és ez a próbálkozás nem jött be, úgy ahogy a sw meg bejött.
#114   2014. 04. 28. hétfő 17:27
greatom greatom
Baszodalásan... jelentkező, az mindig van, de alig pár százalék az ami az első akadályt sikerrel képes venni. (és most naggyon optimistán számoltam)
Bár nyilván nem ismerem az igényeiteket és elképzeléseiteket. Ez egyébként még sw klubra is igaz, az ott lévők közül szerintem nagyon nagy jóindulattal 8-10 %-nyi akivel valamilyen szinten közös nevezőre lehet jutni. Pedig ott sokkal célirányosabban áll hozzá a közönség, és mégis mindig vannak, akik nem keverednek, sőt... sex sincs igazából, vagy akadnak olyanok, akik bejáratott partnerekkel jönnek és csak a hely adottságait használják ki és ritkán nyitnak.
Na, mindegy, szerintem ez a te történeted eléggé el van billenve és ha rövid időn belül nem próbálod valamilyen konkrét mederbe terelni a folyamatokat, akkor könnyen szét fog folyni a kezeid közül. Talán azt kellene valahogy kisakkozni, hogy ki mit akar valójában ...
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 28. hétfő 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (915369)
2014. 04. 28. hétfő 14:12
Nem nem reklám, mi szüksége lenne reklámra egy ilyen párnak?, mikor a megfelelő csatornákon tömkelegével vannak jelentkezők.
A részletekre nem figyelsz, nincs arról szó hogy velem nem lenne jó kettesben, a kettő nem zárja ki egymást hogy velem is jó meg a vágyak célcsoportjával is, most ha te más lánnyal lennél pl klubba vagy privátban, nem azért tennéd mert nem jó a pároddal hanem mert kívánod épp azt akivel lenni akarsz,
A 3 dik beszálósok nincsenek beavatva hogy én tudok a dologról, mert szerintem fel sem fogn0k hogy van ilyen is, volt próbálkozás, de ahogy megtudta a srác hogy tudok róla, meg hogy legyünk 3asban azonnal tiplizett,.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2011. 07. 28. csütörtök
Üzenetek: 173db
Utolsó üzenet: 2023. 06. 03. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!