Szexy perverz párhoz csatlakozna ma pár vagy hölgy este 9 körül. Autós kaland a 2. kerületben néhány plusz pasival.
Nem igaz hogy Miskolcon nincs egy normalis inteligens pár akivel ossze lehetne hozni egy négyest!!
Őriszentpéteren vagyunk Párok??
Sziasztok,
50 körüli budapesti pár vagyunk, párral ismerkednénk (amolyan barátság extrákkal kapcsolatot keresnénk)., Az élőben ismerkedés jön be nekünk. Szívesen összefutnánk veletek csak beszélgetős-barátkozós kötetlen ismerkedésre egy ital mellett, ami semmire nem kötelez, szívesen utazunk is ezért ésszerű távolságra akár. Nekünk fontos, hogy első körben nincs szex, csak beszélgetünk egy jót, ha valaki szimpatikus, akkor következő alkalommal is leginkább egymás melletti-előtti szex lenne, maximum átsimogatásokkal, de mindenki a saját párjával, a továbblépéshez kell némi bizalom és mi ráérősek vagyunk. Ez egyfajta szűrő is egyben, akivel nem lehet egy beszélgetős estét egyeztetni, nem szán az ismerkedésre ennyi időt,velük biztosan nem egymást keressük.
Ha szimpatikus az adatlapunk, lehet velünk normál arcképes képet cserélni (de akár vaktalira is elmegyünk kíváncsiságból), fel lehet hívni a hölgytagot ellenőrző telefonra, hogy tényleg pár vagyunk-e, van viber és email is, ha ez fontos. Annak örülnénk, ha lenne olyan pár, aki szimplán csak hasonló érdeklődésű és kíváncsi mint mi, könnyen kimozdul és élvezi magát az ismerkedést, a fokozatosságot is.
50 körüli budapesti pár vagyunk, párral ismerkednénk (amolyan barátság extrákkal kapcsolatot keresnénk)., Az élőben ismerkedés jön be nekünk. Szívesen összefutnánk veletek csak beszélgetős-barátkozós kötetlen ismerkedésre egy ital mellett, ami semmire nem kötelez, szívesen utazunk is ezért ésszerű távolságra akár. Nekünk fontos, hogy első körben nincs szex, csak beszélgetünk egy jót, ha valaki szimpatikus, akkor következő alkalommal is leginkább egymás melletti-előtti szex lenne, maximum átsimogatásokkal, de mindenki a saját párjával, a továbblépéshez kell némi bizalom és mi ráérősek vagyunk. Ez egyfajta szűrő is egyben, akivel nem lehet egy beszélgetős estét egyeztetni, nem szán az ismerkedésre ennyi időt,velük biztosan nem egymást keressük.
Ha szimpatikus az adatlapunk, lehet velünk normál arcképes képet cserélni (de akár vaktalira is elmegyünk kíváncsiságból), fel lehet hívni a hölgytagot ellenőrző telefonra, hogy tényleg pár vagyunk-e, van viber és email is, ha ez fontos. Annak örülnénk, ha lenne olyan pár, aki szimplán csak hasonló érdeklődésű és kíváncsi mint mi, könnyen kimozdul és élvezi magát az ismerkedést, a fokozatosságot is.
Sziasztok! Miskolci parkent szeretnenk csatlakozni, inteligens, igenyes, apolt párhoz kozos kalandra illetve elmeny szerzesre!
Most 7 vége? Pár+pasi??? Van valkiknek kedve így??
Szia a héten lesztek meg kint valamelyik nap?
(Ez egy válasz Szexestina üzenetére (2026. 06. 20. szombat 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 20. szombat 22:10
(Ez egy válasz Szexestina üzenetére (2026. 06. 20. szombat 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok, vasárnap délután kinézünk Nyékre, autopálya felőli oldalon leszünk. Párok fiatal pasik csatlakozhatnak hozzánk.
Sziasztok! Párként Borsod megyébe csatlakoznánk, párokhoz. Természtesen megfelelo inteligenciájú, igényes párokhoz!
Szia mi egy kicsit fiatalabb pár vagyunk, de szivesen ismerkedunk mi is.
(Ez egy válasz riacska4 üzenetére (2026. 06. 18. csütörtök 20:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 18. csütörtök 20:50
Sziasztok 50-es parkent keresünk párt baratsagra extrakkal. Fogadni és utazni is tudunk. Miskolc, Kazincbarcika, Ózd, Salgótarján és kornyeke.Nem egyszeri alkalmat, hosszantarto baratsagot
Szia mi szivesen mennénk, pár vagyunk mi is a kozelbol
(Ez egy válasz nudewalk18 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 23:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 23:47
(Ez egy válasz nudewalk18 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 23:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Hétvégén fogadnánk nyaralónkba párt! Tiszacs. Közelből párok?
Sziasztok! Hétvégén fogadnánk nyaralónkba párt! Tiszacs. Közelből párok?
Értelmező olvasás!!!!
Általános iskola második évfolyam. Javasolt! (Ez egy válasz goboti üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 18:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Általános iskola második évfolyam. Javasolt! (Ez egy válasz goboti üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 18:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Holnap napközbeni kalandra keresek párokat!
Sziasztok a héten Őriszentpéteren pihenünk szívesen találkozunk adatlapunk szerinti párokkal esetleg nagyon potens férfiakkal
Sziasztok...Szeged ill környéki párok esetleg?
Sziasztok! Más napokon nem lehetséges, előzetes egyeztetéssel? Üdv
(Ez egy válasz miegypar50 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Ma estére keresünk párocskát, párcserére Debrecenbe!
Sziasztok aggteleken valaki most tarsulna hozzank?
Kezdő párt keresünk közös kalandra.
Sziasztok!
Július 12-14-ig Punta krizen leszünk majd Valalta 21-ig lesz ott valaki innen?
Szívesen ismerkednénk párokkal
Július 12-14-ig Punta krizen leszünk majd Valalta 21-ig lesz ott valaki innen?
Szívesen ismerkednénk párokkal



















Borotvált pár






Kristina K


