Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 743 744 745 746 747 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4592   2009. 03. 13. péntek 17:12
Mazsolamama Mazsolamama
A Párom azt mondta, hogy még életében nem élvezett akkorát, mint amikor látta, hogy engem a haverja hogyan dug meg hátulról, én meg húztam szét a fenekemet, hogy jobban beleférjen. Hatalmasat élvezett a számba. Persze ezt a srácot már évek óta ismeri és rendszeresen jár fel hozzánk a 3-as szex miatt. Nálunk nincs probléma, csak kommunikálni kell rendesen tudni. Szerintem.
#4591   2009. 03. 13. péntek 16:46
videkipar videkipar
Aki szereti a párját, és valóban szereti, azt igenis izgatja, ha a párjának jó. Ha látom, hogy a feleségem élvezi a szexet, és történetesen nem velem, vagy nem csak velem, az akár lehet még izgalmasabb is, mint egy olyan aktus, ami naponta megtörténhet. A megcsalás, illetve az érzelmi vonzódás, az teljesen más vonal. Egy példával élve: ha történetesen vágyik arra, hogy egyszerre három nagyfaszú négerrel dugjon, és én ezt meg tudom adni neki, mert képes vagyok rá lelkileg, akkor az nekem öröm, hogy olyan ajándékot adhattam, ami neki örömet okozott. Biztos vagyok benne, hogy attól, hogy egy szexuális vágya teljesül, nem lesz kevesebb, mint előtte volt, és nem fog kevésbé szeretni mint előtte. Szerintem itt mindössze arról van szó, hogy nem mindenki képes ÖNZETLENÜL ADNI a párjának. Mert, ha képes erre, akkor örülni is képes a párja örömének, és nem az jut az eszébe, hogy fúúú, milyen rossz volt NEKEM, mikor összeölelkeztek, hanem az, hogy MILYEN JÓ VOLT NEKI. És ebben semmi vegyes érzelem nincsen, csak az öröm, hogy olyat sikerült adni annak akit szeretek, amitől nagyon boldog volt.
#4590   2009. 03. 13. péntek 16:28
X Törölt felhasználó (338147)
Szia Threesome!
Az írásaidból nekem úgy tűnik, hogy Te nem tudtad megemészteni, hogy Párodat előtted más férfi kényeztette. Ha így van, akkor tényleg ne próbálkozz tovább, mert örök tüske maradhat Benned. Én már az első esetben is hallatlan izgalommal néztem, ahogy a másik férfivel Kedvesem egymást izgatták és mikor láttam Őt Páromba belehatolni, majdnem eldurrantam. Őszintén szólva nekem ez a látvány többet nyújtott, mint a másik páros Hölgy tagja, aki pedig csinos volt és kedves, de nem tudtam levenni közben a szemem a Feleségemről, annyira tetszett a látvány.
Persze utána mi is többször átbeszéltük, de minden alkalommal megnyugtattam, hogy egyáltalán nem zavart, sőt nagyon izgatott a dolog, ezért legközelebb már Ő is kétszeres hévvel vetette bele Magát a játékba.
De ez csak akkor működhet így, ha Téged is ez inspirál, ha nincs meg ez az érzés, akkor inkább ne erőltessétek, nehogy rosszul süljön el, hisz nem vagyunk egyformák. Kérdés csupán, hogy a 2lány 1 fiú felállás esetén Párodat nem zavarja-e esetleg ugyanígy a történet, most most Téged, ki tudod-e elégíteni egyedül mind a két hölgyet maradéktalanul, vagy csupán elvárod, hogy azért legyen így, mert neked ez a legkényelmesebb és legkevésbé megrázó megoldás? Nem bántásként kérdeztem, de érdemes végig gondolni mit vár el az ember és mit ad cserébe... Üdv.!
(Ez egy válasz Threesome üzenetére (2009. 03. 13. péntek 10:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 13. péntek 10:57
Persze,szerintem is a megbeszélés a megoldás smile Azóta sajnos nem volt időnk igazából átbeszélni . Csak annyit szerettem volna jelezni a többieknek,hogy nem könnyű feldolgozni a dolgot és nagyon más a valóság,mint az elképzelés.Ami nem rosszabbat jelent,hanem sokkal erősebbet inkább.Valóban olyanoknak ajánlom,akik lelkileg felkészültek.Jelenleg úgy gondolom,hogy visszatérünk a két lány egy fiús huncutkodáshoz,az kevésbé fájdalmas.

Ne irigykedj,vágj bele smile
#4589   2009. 03. 13. péntek 10:57
Threesome Threesome
Persze,szerintem is a megbeszélés a megoldás smile Azóta sajnos nem volt időnk igazából átbeszélni . Csak annyit szerettem volna jelezni a többieknek,hogy nem könnyű feldolgozni a dolgot és nagyon más a valóság,mint az elképzelés.Ami nem rosszabbat jelent,hanem sokkal erősebbet inkább.Valóban olyanoknak ajánlom,akik lelkileg felkészültek.Jelenleg úgy gondolom,hogy visszatérünk a két lány egy fiús huncutkodáshoz,az kevésbé fájdalmas.

Ne irigykedj,vágj bele smile
(Ez egy válasz utista üzenetére (2009. 03. 12. csütörtök 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 12. csütörtök 11:29
SZerintem nagyon jól csináljátok, hogy beszéltek róla. (Nem mintha nagy tapasztalatom volna az ilyesmiben.) Így tudni fogjátok, hogy esetleg mit kellene másképp csinálnotok, hogy mindkettőtöknek maradéktalanul jó legyen. Az asszonykádat pedig abszolút meg lehet érteni, hogy a másik sráccal kicsit többet foglalkozott, hiszen végül is azért megy bele az ember a többe szexbe, hogy máshoz is "hozzájusson", ő pedig ezt jó értelemben véve ki is használta. Soraidból ítélve nem neheztelsz rá ezért, s ez jó, de persze a te nézőpontod is érthető, hiszen az érzelmi kételyeket, gátlásokat mindenki más sebességgel tudja legyűrni. Úgy látszik neked több idő kell, mint a párodnak, de abból amit, és ahogy írod, meggyőződésem, hogy jó felé haladtok. Gratulálok és irigykedem! smile
#4588   2009. 03. 12. csütörtök 11:29
utista utista
SZerintem nagyon jól csináljátok, hogy beszéltek róla. (Nem mintha nagy tapasztalatom volna az ilyesmiben.) Így tudni fogjátok, hogy esetleg mit kellene másképp csinálnotok, hogy mindkettőtöknek maradéktalanul jó legyen. Az asszonykádat pedig abszolút meg lehet érteni, hogy a másik sráccal kicsit többet foglalkozott, hiszen végül is azért megy bele az ember a többe szexbe, hogy máshoz is "hozzájusson", ő pedig ezt jó értelemben véve ki is használta. Soraidból ítélve nem neheztelsz rá ezért, s ez jó, de persze a te nézőpontod is érthető, hiszen az érzelmi kételyeket, gátlásokat mindenki más sebességgel tudja legyűrni. Úgy látszik neked több idő kell, mint a párodnak, de abból amit, és ahogy írod, meggyőződésem, hogy jó felé haladtok. Gratulálok és irigykedem! smile
(Ez egy válasz Threesome üzenetére (2009. 03. 12. csütörtök 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 12. csütörtök 10:01
Annyira nem volt gáz,de még nem tudom megfogalmazni pontosan. Közvetlen utána tök jól elbeszélgettünk négyesben.Kimaradt egy pár dolog,amit előzetesen terbe vettünk,de végülis nem gond.Eszméletlenül gyorsan ment az idő. A probléma forrása én voltam,mivel egyszerűen képtelen voltam kiengedni és ez visszahatott a páromra is,aki érezte ezt.A lányoknak megvolt a "kétpasis" verzió és nekünk is a két lány egy fiú.A párom velem kevesebbet foglalkozott,mint a másik sráccal,na jó nem kell kicentizni,de az mégis rossz volt.(pláne visszanézve a képeket) Beszélgettünk róla,hogy megbántuk-e,de mindkettőnk részéről az volt a válasz,hogy nem.

Ha kihagytuk volna,akkor meg azon agyalnánk.
Még fogunk beszélni a témáról és megírom.
#4587   2009. 03. 12. csütörtök 10:40
X Törölt felhasználó (88129)
Kedves Zorn! Minek iszol, ha nem bírod az alkoholt! smile
#4586   2009. 03. 12. csütörtök 10:01
Threesome Threesome
Annyira nem volt gáz,de még nem tudom megfogalmazni pontosan. Közvetlen utána tök jól elbeszélgettünk négyesben.Kimaradt egy pár dolog,amit előzetesen terbe vettünk,de végülis nem gond.Eszméletlenül gyorsan ment az idő. A probléma forrása én voltam,mivel egyszerűen képtelen voltam kiengedni és ez visszahatott a páromra is,aki érezte ezt.A lányoknak megvolt a "kétpasis" verzió és nekünk is a két lány egy fiú.A párom velem kevesebbet foglalkozott,mint a másik sráccal,na jó nem kell kicentizni,de az mégis rossz volt.(pláne visszanézve a képeket) Beszélgettünk róla,hogy megbántuk-e,de mindkettőnk részéről az volt a válasz,hogy nem.

Ha kihagytuk volna,akkor meg azon agyalnánk.
Még fogunk beszélni a témáról és megírom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 11. szerda 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (399158)
2009. 03. 11. szerda 15:04
Üdv!

"Egyszerre jó és fájdalmas az érzés." Azt hiszem egy egy nagyon jó megfogalmazás Threesome -tól. Nem véletlen, hogy most nem tud róla írni. Lehet, hogy engem is izgatna, és talán szex közben élvezném is. De az is valószínű, hogy utána napokig "haldokolnék" lelkileg.
#4585   2009. 03. 11. szerda 23:30
zorn zorn
Figy megirom elvileg nem is értettem halál szerelmbe voltunk bele gabajodtunk egy másik párrba vagy val.Mindegy már leírtam valahol szerintem itt.Nos nem dumálok mellé de nem tudom nem volt igazi.Mondom is miért.A pasinak kurva jó nője volt de ezt szerintem nem kéne ragozni jobb egy kicsivel csunyáb De ez néző pont kérdése az bizti hálásabb.Na a lényeg őssze jötünk. A csaj igen csak bi volt mondta neki a hapsija szopjon le már engem én mondtam a nejemnek ö is szophatna már nem engem de az amit csinált velem soha..Ezt pofázom itt jön a szomszédom,hogy a felesége nem igazán cumizik nincs is baj mondtam neki nekem simán lenyeli Ez mitől van dunctom nincs.Nem könnyü egy nö fejébe belelátni. Tom mi fiúk se vagyunk egyszerü esetek
.De szerintem mindenki cipel valamit a hátán .Max letagadja.
(Ez egy válasz Threesome üzenetére (2009. 03. 10. kedd 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 10. kedd 08:47
Üdv!

Megtörtént a dolog és igen vegyes érzelmeket szült.Talán összességében jobb,hogy megtettük,de csak olyanoknak ajánlanám,akik nagyon elszánták magukat.Érzelmileg képes megviselni az embert.

Később talán több infót is tudok írni.
#4584   2009. 03. 11. szerda 20:35
X Törölt felhasználó (258115)
Fasz tudja!Én sem ujjonganék ha kúrnák a nőmet.
Max. úgy tudnám elképzelni ha valami régi ismerőssel menne négyesben,akiknek tuti jó a kapcsolata.
És a bizalom nem lenne kérdés.
#4583   2009. 03. 11. szerda 15:04
X Törölt felhasználó (399158)
Üdv!

"Egyszerre jó és fájdalmas az érzés." Azt hiszem egy egy nagyon jó megfogalmazás Threesome -tól. Nem véletlen, hogy most nem tud róla írni. Lehet, hogy engem is izgatna, és talán szex közben élvezném is. De az is valószínű, hogy utána napokig "haldokolnék" lelkileg.
#4582   2009. 03. 10. kedd 08:47
Threesome Threesome
Üdv!

Megtörtént a dolog és igen vegyes érzelmeket szült.Talán összességében jobb,hogy megtettük,de csak olyanoknak ajánlanám,akik nagyon elszánták magukat.Érzelmileg képes megviselni az embert.

Később talán több infót is tudok írni.
#4581   2009. 03. 06. péntek 09:27
Hantaboy Hantaboy
Zimmi utolsó két mondatát vallom én is! wink
#4580   2009. 03. 06. péntek 08:42
utista utista
Nekem is úgy tűnik, hogy csak egyszer kell áttörni a szégyenlősség gátját nála. Lelkileg kellene neki elfogadni, hogy amit tesz, abban semmi rossz nincs.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 05. csütörtök 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (338147)
2009. 03. 05. csütörtök 20:07
Szia "ttoth"!
Nos, saját tapasztalatom szerint, mikor Kedvesem izgalmi állapotban van, szinte bármire rá lehetne venni. Ha akkor betoppanna 3-4 "jóbarát", simán bevállalná őket, aztán mikor szex után elmúlik a lila köd, hirtelen szégyellni kezdi magát. Ez így van a mai napig is, pedig már túl vagyunk 1-2 igen kellemes 3-as csatán, de a koreográfia mindig ugyanaz. A megbeszélt időpontban megérkezik hozzánk a barátunk, akit Kedvesem már nagyon vár, előtte órákig szépítkezik és végig próbálja az összes tangáját, hogy melyik a legszexisebb. Ahogy 3-asban beszélgetni kezdünk és lassan a szexre terelődik a téma, a Drága egyre jobban elpirul, ami akkor hág a tetőfokára, mikor mindketten egyszerre simogatni-vetkőztetni kezdjük. Azonban egyből elmúlik, mikor a csókoktól és cici-punci izgatástól izgalmi állapotba kerül. Onnantól, ahogy megremeg a kicsi teste, már csak a vágy hajtja és bármit megtesz, hogy mindannyiunknak a legnagyobb örömet nyújtsa. Ilyenkor már nem szégyelli sem a testét, sem a hangját, eltűnnek a társadalmi elvárások, csak a gyönyör marad és a végén a kielégülés. Majd ezt követően, ahogy 1-2 óra eltelik és kettesben újra visszagondolunk az eltelt szép órákra, már újra a szégyenlős kicsi feleségem áll előttem, aki még beszélni sem tud pirulás nélkül a történtekről.
Ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy amennyiben szex közben vevő rá, úgy utána is, csak nem meri bevallani. Nincs más dolgod, mint egy hasonló erotikus pillanatban bejelented Neki, hogy legközelebb meghívjátok XY-t és együtt fogjátok Őt kényeztetni, amire akkor IGEN-t fog mondani. Majd másnap felhívod a kiválasztottat és időpontot egyeztetsz... Szerintem ennél egyszerűbb megoldás nincs és ez nálam eddig kivétel nélkül bejött! Sok sikert és várjuk a beszámolót!!!
#4579   2009. 03. 05. csütörtök 21:05
-ch- -ch-
Nagyon tetszik a verziód.Nagyon szuper,annyira lenyűgöz.De az én párommal nem lehet szex közben beszélni,mert teljesen alélt.Azt meg nehezen kivitelezhetőnek tartom,hogy a 3-ik ,ugorjon elő a szekrényből,mikor minden lila.Meg lehet hogy Ő tényleg nem vágyik rá,és esetleg még rendőrt is hívna a szatírhoz.Olyan bonyolult az élet.De ha nem lenne az,hol találnám meg a most is átélt izgalmat?!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 05. csütörtök 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (338147)
2009. 03. 05. csütörtök 20:07
Szia "ttoth"!
Nos, saját tapasztalatom szerint, mikor Kedvesem izgalmi állapotban van, szinte bármire rá lehetne venni. Ha akkor betoppanna 3-4 "jóbarát", simán bevállalná őket, aztán mikor szex után elmúlik a lila köd, hirtelen szégyellni kezdi magát. Ez így van a mai napig is, pedig már túl vagyunk 1-2 igen kellemes 3-as csatán, de a koreográfia mindig ugyanaz. A megbeszélt időpontban megérkezik hozzánk a barátunk, akit Kedvesem már nagyon vár, előtte órákig szépítkezik és végig próbálja az összes tangáját, hogy melyik a legszexisebb. Ahogy 3-asban beszélgetni kezdünk és lassan a szexre terelődik a téma, a Drága egyre jobban elpirul, ami akkor hág a tetőfokára, mikor mindketten egyszerre simogatni-vetkőztetni kezdjük. Azonban egyből elmúlik, mikor a csókoktól és cici-punci izgatástól izgalmi állapotba kerül. Onnantól, ahogy megremeg a kicsi teste, már csak a vágy hajtja és bármit megtesz, hogy mindannyiunknak a legnagyobb örömet nyújtsa. Ilyenkor már nem szégyelli sem a testét, sem a hangját, eltűnnek a társadalmi elvárások, csak a gyönyör marad és a végén a kielégülés. Majd ezt követően, ahogy 1-2 óra eltelik és kettesben újra visszagondolunk az eltelt szép órákra, már újra a szégyenlős kicsi feleségem áll előttem, aki még beszélni sem tud pirulás nélkül a történtekről.
Ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy amennyiben szex közben vevő rá, úgy utána is, csak nem meri bevallani. Nincs más dolgod, mint egy hasonló erotikus pillanatban bejelented Neki, hogy legközelebb meghívjátok XY-t és együtt fogjátok Őt kényeztetni, amire akkor IGEN-t fog mondani. Majd másnap felhívod a kiválasztottat és időpontot egyeztetsz... Szerintem ennél egyszerűbb megoldás nincs és ez nálam eddig kivétel nélkül bejött! Sok sikert és várjuk a beszámolót!!!
#4578   2009. 03. 05. csütörtök 20:14
zorn zorn
Figyú igazad is lehet csak ez se érvényes mindenkire.Neked bejött nincs is vele semmi baj csak gratulálni tudok.
#4577   2009. 03. 05. csütörtök 20:07
X Törölt felhasználó (338147)
Szia "ttoth"!
Nos, saját tapasztalatom szerint, mikor Kedvesem izgalmi állapotban van, szinte bármire rá lehetne venni. Ha akkor betoppanna 3-4 "jóbarát", simán bevállalná őket, aztán mikor szex után elmúlik a lila köd, hirtelen szégyellni kezdi magát. Ez így van a mai napig is, pedig már túl vagyunk 1-2 igen kellemes 3-as csatán, de a koreográfia mindig ugyanaz. A megbeszélt időpontban megérkezik hozzánk a barátunk, akit Kedvesem már nagyon vár, előtte órákig szépítkezik és végig próbálja az összes tangáját, hogy melyik a legszexisebb. Ahogy 3-asban beszélgetni kezdünk és lassan a szexre terelődik a téma, a Drága egyre jobban elpirul, ami akkor hág a tetőfokára, mikor mindketten egyszerre simogatni-vetkőztetni kezdjük. Azonban egyből elmúlik, mikor a csókoktól és cici-punci izgatástól izgalmi állapotba kerül. Onnantól, ahogy megremeg a kicsi teste, már csak a vágy hajtja és bármit megtesz, hogy mindannyiunknak a legnagyobb örömet nyújtsa. Ilyenkor már nem szégyelli sem a testét, sem a hangját, eltűnnek a társadalmi elvárások, csak a gyönyör marad és a végén a kielégülés. Majd ezt követően, ahogy 1-2 óra eltelik és kettesben újra visszagondolunk az eltelt szép órákra, már újra a szégyenlős kicsi feleségem áll előttem, aki még beszélni sem tud pirulás nélkül a történtekről.
Ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy amennyiben szex közben vevő rá, úgy utána is, csak nem meri bevallani. Nincs más dolgod, mint egy hasonló erotikus pillanatban bejelented Neki, hogy legközelebb meghívjátok XY-t és együtt fogjátok Őt kényeztetni, amire akkor IGEN-t fog mondani. Majd másnap felhívod a kiválasztottat és időpontot egyeztetsz... Szerintem ennél egyszerűbb megoldás nincs és ez nálam eddig kivétel nélkül bejött! Sok sikert és várjuk a beszámolót!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 05. csütörtök 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (34876)
2009. 03. 05. csütörtök 14:56
Sziasztok !

Régóta olvasom a fórumot, nem igazán szóltam eddig hozzá.
A feleségemnek sex közben én is felvetettem, hogy mi lenne ha 3-asban 2 ffi és Ő menne tovább a dolog. Sex közben nagyon is benne volt igazság szerint ő a 3-4 férfi felállást szeretné.
Mondtam hogy rendben. Ahogy viszont "kitisztult" természetesen már elvetette. Pedig nagyon jó ötletnek tartom. Nem tudom hogy lehetne véghezvinni a dolgot. Próbálkozom.
Ráférne egy kiadós csoportsex.
#4576   2009. 03. 05. csütörtök 14:56
X Törölt felhasználó (34876)
Sziasztok !

Régóta olvasom a fórumot, nem igazán szóltam eddig hozzá.
A feleségemnek sex közben én is felvetettem, hogy mi lenne ha 3-asban 2 ffi és Ő menne tovább a dolog. Sex közben nagyon is benne volt igazság szerint ő a 3-4 férfi felállást szeretné.
Mondtam hogy rendben. Ahogy viszont "kitisztult" természetesen már elvetette. Pedig nagyon jó ötletnek tartom. Nem tudom hogy lehetne véghezvinni a dolgot. Próbálkozom.
Ráférne egy kiadós csoportsex.
#4575   2009. 03. 05. csütörtök 10:59
mykos mykos
Teljesen egyetérek veled. Egészen jó volt az oldal addig, míg az észt osztók, a kívülállók, mindent jobban tudok és csinálók, meg az unott nagyképű arcok el nem kezdték a fikázást okoskodást és a chatelgetést. Esetleg ha ezek eltünnek , visszatérnek azok akik a téma kedvéért és saját élményeik megosztásáért és mások történeteinek elolvasásáért néztek be.
(Ez egy válasz -ch- üzenetére (2009. 03. 04. szerda 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 04. szerda 18:57
Na látod,az ilyen beszólásaid,alpári dumád miatt utáltalak meg anno.Most visszatértél,de nem osztasz meg velünk semmit,csak fikázol,Prof Savanya.
#4574   2009. 03. 05. csütörtök 10:41
zimmi zimmi
Nem tudom,ki,hogy van vele?Nekem kimondottan tetszik amikor kényeztetik a párom,és az is csak akkor ,ha neki is látom,hogy kellemes,meg jó.Amikor esetleg feszeng,nem tud teljesen ellazulni,akkor kevésbé,ezért manapság csak olyan párokat keresünk akikkel tényleg jó beszélgetni is,közvetlenek,és nem csak a puncit látják benne.Akkor sokkal felszabadultabban tudjuk élvezni a dolgokat,és a legkellemesebb élmény mikor látod ahogy kielégül,és ragyogóan csillogó szemeivel tekint feléd a hála miatt,hogy ez neki engedve van.Persze nagyon pipa ha ezt utána felém nem viszonozzák.Sokkal jobb így mint titokba csinálni így látom ki az aki tetszik neki,és így örömet lehet szerezni egymásnak.Nincs féltékenykedés ezen a téren nálunk.
#4573   2009. 03. 05. csütörtök 09:55
Threesome Threesome
Üdv!

Régebben egyáltalán nem érdekelt a téma,sőt inkább a kifejezetten féltékeny típusokhoz tartoztam.
Mostanában megváltozott valami,kifejezetten izgat már a gondolat is,hogy Ő mással élvezzen.
Egyszerre jó és fájdalmas az érzés.
A hármas szexet kipróbáltuk egy lánnyal,itt jegyezném meg,hogy egy nagyon kellemes élménnyel lettünk gazdagabbak.
Azóta is élvezzük a kettes szexet,tehát nem lett semmi lelki nyomorunk tőle.
Megbeszéltük,hogy egy 2 pasis felállás Őt is izgatná meg engem is,bár nem tudom,hogy a részéről mennyi szól annak,hogy én szeretném.
Nem igazán hajtottunk rá a dologra,de ahogy szokott lenni,a gondolatok bevonzzák a lehetőséget is,jelen esetben egy házaspár formájában.
Levelezés útján már jól felhergeltük egymást,Ők kifejezetten szeretnék részükre a 2 pasi 1 lány verziót,ill a párcserét is.
Magamban még nem vagyok teljesen biztos,de remélem nem fogok megfutamodni az "éles" helyzetben smile
Ha lezajlik a dolog,szívesen beszámolok egy pár sorban.
 
... 743 744 745 746 747 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!