Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 966 967 968 969 970 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#132   2006. 06. 09. péntek 16:33
sexygame sexygame
Azért az el kell mondanom, a kavargó érzések szaldója mindíg pozitív lett. De valószínüleg, ahogy az edés ízt felerősíti, ha elötte keserűt nyal az ember, vagy a fehér is fehérebb, ha mellette fekete van, szükség van a negatív érzésekre a nagyobb gyönyörért.
(Ez egy válasz SwingerCouple üzenetére (2006. 06. 09. péntek 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 16:21
lol!

Nagyon jol leirtad a benned kavargo erzeseket, s asszem mindannyiunkban ugyanezek voltak jelen. Aki aztmondja nem az valszeg nem mond igazat. A masik dolog, egyre tobbszor megtortenik a feltekenyseg, duh elkopik es jobban fog izgatni. Megjobban mint az elso alkalmakkor.
#131   2006. 06. 09. péntek 16:24
SwingerCouple SwingerCouple
Gondolkozz!
Inteligens a 12 eves unokahugom is!
Gondolkozz mar el ! violent
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2006. 06. 09. péntek 15:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 15:41
Miért kellene vizátnod bárkivel is? a sex nem korhoz kötött, hanem intelligenciához.. azt mondom :)
#130   2006. 06. 09. péntek 16:21
SwingerCouple SwingerCouple
lol!

Nagyon jol leirtad a benned kavargo erzeseket, s asszem mindannyiunkban ugyanezek voltak jelen. Aki aztmondja nem az valszeg nem mond igazat. A masik dolog, egyre tobbszor megtortenik a feltekenyseg, duh elkopik es jobban fog izgatni. Megjobban mint az elso alkalmakkor.
(Ez egy válasz sexygame üzenetére (2006. 06. 09. péntek 15:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 15:44
Ja és biztos sok helyesírási hiba és elütés van a történetben de nem volt kedvem még egyszer végigolvasni és kijavítani.
#129   2006. 06. 09. péntek 15:44
sexygame sexygame
Ja és biztos sok helyesírási hiba és elütés van a történetben de nem volt kedvem még egyszer végigolvasni és kijavítani.
(Ez egy válasz sexygame üzenetére (2006. 06. 09. péntek 15:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 15:42
Sziasztok! Nálunk két alkalommal történt, meg a topic címében felvetett helyzet. Régóta beszélgettünk erről, de soha nem tettünk szinte semmit a cél érdekében. Néha hirdetgettünk, de az utolsó pillanatban különböző okok miatt mindíg meghíúsult. Igazság szerint inkább engem izgatott a dolog, milyen lehet az asszonyt kívülről látni szex közben. Aztán egyszer egy régi ismerős aludt nálunk átutazóban, dumáltunk piálgattunk, és spontán kialakult egy hármas összekeveredés. Késöbb az asszony elárulta, hogy élete legjobb szexuális élménye volt. Nekem is és nem is az amikor ketten kényeztettük, hanem amikor csak néztem, fotóztam őket. Jobban át tudtam élni a gyönyörét. Fantasztikus volt. Aztán hosszú évekig semmi. Jött a gyerek, nem hiányzott egy harmadik jelenléte, és be is piszkolta volna a kisgyermekünk csodáját, ha anyu közben más férfiak f... ugrálna. De jött egy helyzett, a munkahelyén egy faszi elkezdte fűzni az agyát. A kezdetektől elmeséte. Először azt gondoltam szépen megkeresem a pasit aztán ahogy illik lecsavarom a fejét, de a nejemen láttam, hogy egyre szívesebben meséli el a kolléga udvarlását. Kialakult egy érdekes szitu, a pasi nem tudta, hogy mindent elmesél nekem az asszony, és mi esténként jókat dumáltunk a próbálkozásairól, sőt sex közben is kezdett előjönni a dolog. Szeretnéd ha most itt lenne? Szívesen lesz...nád? meg ilyesmi. Keztük magunkat egyre jobban belelovalni a dologba. Engem nem érdekelt, hogy hármasban csináljuk, a pasi meg a nejem szerint nem lett volna benne, hogy nézzem. Akkor mi legyen, lépni kellet valamit mert a melóhelyen már tarthatatlan volt a helyzet. Azt találtuk ki, hogy mennyen el sexelni a pasival, de egy kis diktafonnal vegye fel az egészet. Így is történt. Nem akarom részletezni az egészet, alább már néhányan kifejtették, de végignéztem, ahogy előkészíti magát a szexre, izgi fehérneműt vásároltunk, leborotváltam, szóval kistafírosztam arra, hogy valakinek széttegye a lábát. Nagyon fura érzés volt. Izgalom, féltékenység, vágy, önsajnálat, öröm, düh keveredett bennem. Végül elmet. Egész nap tiszta ideg voltam. Többször megbántam a dolgot, többször gratuláltam magamnak az ötletért vegyesek voltak az érzéseim. Végre hazajött és rögtön bedöntöttem az ágyba. Hatalmasatt szeretkeztünk, régen nem volt ilyen jó, se nekem, se neki. Jó volt újra birtokba venni és közben halgattni a beszámolóját és a felvételt. Azóta nem csináltunk ilyet, de keressük a lehetőségeket egy újabb kalandra. Ha most valaki jelentkezni akarna, tudnia kell nálunk a malmok lassan őrölnek, de nem is ezért írtam, le a történetünket, hanem azért mert a gyönyört néha a legfurább, tán néha visszataszító módon értük el. De ilyenek vagyunk. Üdvözlünk mindenkit.
#128   2006. 06. 09. péntek 15:42
sexygame sexygame
Sziasztok! Nálunk két alkalommal történt, meg a topic címében felvetett helyzet. Régóta beszélgettünk erről, de soha nem tettünk szinte semmit a cél érdekében. Néha hirdetgettünk, de az utolsó pillanatban különböző okok miatt mindíg meghíúsult. Igazság szerint inkább engem izgatott a dolog, milyen lehet az asszonyt kívülről látni szex közben. Aztán egyszer egy régi ismerős aludt nálunk átutazóban, dumáltunk piálgattunk, és spontán kialakult egy hármas összekeveredés. Késöbb az asszony elárulta, hogy élete legjobb szexuális élménye volt. Nekem is és nem is az amikor ketten kényeztettük, hanem amikor csak néztem, fotóztam őket. Jobban át tudtam élni a gyönyörét. Fantasztikus volt. Aztán hosszú évekig semmi. Jött a gyerek, nem hiányzott egy harmadik jelenléte, és be is piszkolta volna a kisgyermekünk csodáját, ha anyu közben más férfiak f... ugrálna. De jött egy helyzett, a munkahelyén egy faszi elkezdte fűzni az agyát. A kezdetektől elmeséte. Először azt gondoltam szépen megkeresem a pasit aztán ahogy illik lecsavarom a fejét, de a nejemen láttam, hogy egyre szívesebben meséli el a kolléga udvarlását. Kialakult egy érdekes szitu, a pasi nem tudta, hogy mindent elmesél nekem az asszony, és mi esténként jókat dumáltunk a próbálkozásairól, sőt sex közben is kezdett előjönni a dolog. Szeretnéd ha most itt lenne? Szívesen lesz...nád? meg ilyesmi. Keztük magunkat egyre jobban belelovalni a dologba. Engem nem érdekelt, hogy hármasban csináljuk, a pasi meg a nejem szerint nem lett volna benne, hogy nézzem. Akkor mi legyen, lépni kellet valamit mert a melóhelyen már tarthatatlan volt a helyzet. Azt találtuk ki, hogy mennyen el sexelni a pasival, de egy kis diktafonnal vegye fel az egészet. Így is történt. Nem akarom részletezni az egészet, alább már néhányan kifejtették, de végignéztem, ahogy előkészíti magát a szexre, izgi fehérneműt vásároltunk, leborotváltam, szóval kistafírosztam arra, hogy valakinek széttegye a lábát. Nagyon fura érzés volt. Izgalom, féltékenység, vágy, önsajnálat, öröm, düh keveredett bennem. Végül elmet. Egész nap tiszta ideg voltam. Többször megbántam a dolgot, többször gratuláltam magamnak az ötletért vegyesek voltak az érzéseim. Végre hazajött és rögtön bedöntöttem az ágyba. Hatalmasatt szeretkeztünk, régen nem volt ilyen jó, se nekem, se neki. Jó volt újra birtokba venni és közben halgattni a beszámolóját és a felvételt. Azóta nem csináltunk ilyet, de keressük a lehetőségeket egy újabb kalandra. Ha most valaki jelentkezni akarna, tudnia kell nálunk a malmok lassan őrölnek, de nem is ezért írtam, le a történetünket, hanem azért mert a gyönyört néha a legfurább, tán néha visszataszító módon értük el. De ilyenek vagyunk. Üdvözlünk mindenkit.
#127   2006. 06. 09. péntek 15:41
bobxv1600 bobxv1600
Miért kellene vizátnod bárkivel is? a sex nem korhoz kötött, hanem intelligenciához.. azt mondom :)
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 09. péntek 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 12:00
Hát kössz végre valaki akivel nem kell vitáznom. charlotte után te vagy a második aki ,,megértő''!!! Köszi worship
#126   2006. 06. 09. péntek 15:24
X Törölt felhasználó (21812)
Hát, most mondta a Jane, hogy akar egy ilyen fickót, mint te. Írj neki privát levelet, aztán lehet egyeztetni!
És talán vegyétek égi jelnek, hogy a nicketekben lévő számok meglehetősen sok hasonlóságot mutatnak.
ravasz1
#125   2006. 06. 09. péntek 14:54
ibag ibag
Jane! Remélem beszámolsz afejleményekről is!
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 08. csütörtök 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 08. csütörtök 21:57
Ibag hálás köszönet a tanácsaidért!!!!!!!! A barátom egyből igent mondott, na ez nem azt jelenti, hogy nem szeret és, hogy mindegy neki. Már akarta nekem emliteni, mert ő is olvasta a topicot, csak attól félt, hogy vita lett volna belőle. Már chattel is egy csávóval a neten a nevemben!
#124   2006. 06. 09. péntek 12:00
Jane091 Jane091
Hát kössz végre valaki akivel nem kell vitáznom. charlotte után te vagy a második aki ,,megértő''!!! Köszi worship
#123   2006. 06. 09. péntek 11:05
Jane091 Jane091
Az előző amit irtam charlotte üzenetére a válasz csak elfelejtettem odairni.
#122   2006. 06. 09. péntek 11:04
Jane091 Jane091
Oké. És boccs, hogy ha néha egy kicsit durván fogalmazok. Könnyen fel tudnak idegesiteni az apróságok. crazya
#121   2006. 06. 09. péntek 11:01
X Törölt felhasználó (21812)
Oké-oké, nekem mindegy, csak még olyan fiatalka vagy. Arra kérlek, hogy ha valakinek a hozzászólására válaszolsz, akkor a "válasz erre" gombot használd, hogy lássuk, mire reagálsz. Köszi.
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 09. péntek 10:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 10:59
A barátnőim is ezzel cseszegtetnek akik egy-két hónappal idősebbek tőlem, hogy még nem vagyok 18! Csak akkor jött a fejembe az egész, amikor beleolvastam a topicba. Már minden barátnőmnek még az általános iskolában a fantáziája nagyon élénk volt. Állandóan arra vártunk, hogy valaki elcsábitson bennünket, és csak a szex járt az eszünkben! A barátom 23 éves!
#120   2006. 06. 09. péntek 10:59
Jane091 Jane091
A barátnőim is ezzel cseszegtetnek akik egy-két hónappal idősebbek tőlem, hogy még nem vagyok 18! Csak akkor jött a fejembe az egész, amikor beleolvastam a topicba. Már minden barátnőmnek még az általános iskolában a fantáziája nagyon élénk volt. Állandóan arra vártunk, hogy valaki elcsábitson bennünket, és csak a szex járt az eszünkben! A barátom 23 éves!
#119   2006. 06. 09. péntek 10:53
X Törölt felhasználó (21812)
Jaja, űzöm. Csak nagyon gyorsan fut, és soha nem érem utol
nyes
(Ez egy válasz SwingerCouple üzenetére (2006. 06. 09. péntek 01:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 09. péntek 01:47
charlotte

Szal űzöd az ipart? :)
Na jó csak vicceltem... :)
#118   2006. 06. 09. péntek 01:47
SwingerCouple SwingerCouple
charlotte

Szal űzöd az ipart? :)
Na jó csak vicceltem... :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 08. csütörtök 23:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 06. 08. csütörtök 23:20
Még nem vagy 18 éves és már ilyenek foglalkoztatnak? wow1
Azt hittem, hogy kicsit idősebb korban kezdődik el az efféle érdeklődés. Nem kéne még egy kicsit inkább kettesben élvezni a szexet?
Én 32 éves vagyok és 16 éves korom óta "űzöm az ipart", mégis van még olyan dolog, ami feldobja a házaséletünket.
#117   2006. 06. 08. csütörtök 23:20
X Törölt felhasználó (21812)
Még nem vagy 18 éves és már ilyenek foglalkoztatnak? wow1
Azt hittem, hogy kicsit idősebb korban kezdődik el az efféle érdeklődés. Nem kéne még egy kicsit inkább kettesben élvezni a szexet?
Én 32 éves vagyok és 16 éves korom óta "űzöm az ipart", mégis van még olyan dolog, ami feldobja a házaséletünket.
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 08. csütörtök 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 08. csütörtök 21:57
Ibag hálás köszönet a tanácsaidért!!!!!!!! A barátom egyből igent mondott, na ez nem azt jelenti, hogy nem szeret és, hogy mindegy neki. Már akarta nekem emliteni, mert ő is olvasta a topicot, csak attól félt, hogy vita lett volna belőle. Már chattel is egy csávóval a neten a nevemben!
#116   2006. 06. 08. csütörtök 21:57
Jane091 Jane091
Ibag hálás köszönet a tanácsaidért!!!!!!!! A barátom egyből igent mondott, na ez nem azt jelenti, hogy nem szeret és, hogy mindegy neki. Már akarta nekem emliteni, mert ő is olvasta a topicot, csak attól félt, hogy vita lett volna belőle. Már chattel is egy csávóval a neten a nevemben!
#115   2006. 06. 08. csütörtök 20:19
SwingerCouple SwingerCouple
Ugy Igaz ibag!
Sok buktató van benne, de ha sikeresen vizsgáznak a párok, nagy élményekkel lesznek gazdagabbak.
(Ez egy válasz ibag üzenetére (2006. 06. 08. csütörtök 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 08. csütörtök 19:59
Szia SwingerCouple!
Nincs a címben, hogy éppen hol dugják a feleségemet.
De mint írtam, az csak a kezdet volt. Most már csak együtt randizunk párokkal, vagy szóló barátaimkkal.Ez sokkal jobb. A példám is mutatja, hogy a fantáziálás és a tett között kell egy kis "érési idő". De akik megteszik, általában nem bánják meg. Feltéve, hogy az említett bizalom megvan közöttük. És persze magában is kell bíznia az embernek.
Janenek valóban óvatosnak kell lennie.
#114   2006. 06. 08. csütörtök 19:59
ibag ibag
Szia SwingerCouple!
Nincs a címben, hogy éppen hol dugják a feleségemet.
De mint írtam, az csak a kezdet volt. Most már csak együtt randizunk párokkal, vagy szóló barátaimkkal.Ez sokkal jobb. A példám is mutatja, hogy a fantáziálás és a tett között kell egy kis "érési idő". De akik megteszik, általában nem bánják meg. Feltéve, hogy az említett bizalom megvan közöttük. És persze magában is kell bíznia az embernek.
Janenek valóban óvatosnak kell lennie.
(Ez egy válasz SwingerCouple üzenetére (2006. 06. 08. csütörtök 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 08. csütörtök 19:51
Ibag, szia!
Amiről te irsz, saját pépldád, az már nem az "izgat ha .... előttem" az az "izgat ha megdugják valahol épp most" nem egy s ugyanaz.
angulat mindenképpen kell. Az egy szerelmeskedéshez mindenképpen kell. Nyilvánvaló.
Ok
Jane, legyél óvaltos. Lehetőleg SENKI ne SZEX közben tálalja fel, mert vagy jól sül el, vagy marha nagy vita lészen s sokáig tart.
Szex közben másképpen megy az agy! Megígérheti, hogy megteheted, de nem gondolja hogy ez megtörténhet valójában. S amikor meg is történik végezhet a kapcsolatotokkal.
Hiába mondod, hogy ismered bíztok egymásban.
Ez teljesen más, erről lehet fantáziálni, de BELEGONDOLNI KELL!
Amugy el kell mondanod neki, hogy...
Legjobb szex után!!!( 5-10 perc )
Akkor a férfiak gondolkodása a legtisztább. Akkor érzik a legjobban, hogy "az én nőm".
#113   2006. 06. 08. csütörtök 19:51
SwingerCouple SwingerCouple
Ibag, szia!
Amiről te irsz, saját pépldád, az már nem az "izgat ha .... előttem" az az "izgat ha megdugják valahol épp most" nem egy s ugyanaz.
angulat mindenképpen kell. Az egy szerelmeskedéshez mindenképpen kell. Nyilvánvaló.
Ok
Jane, legyél óvaltos. Lehetőleg SENKI ne SZEX közben tálalja fel, mert vagy jól sül el, vagy marha nagy vita lészen s sokáig tart.
Szex közben másképpen megy az agy! Megígérheti, hogy megteheted, de nem gondolja hogy ez megtörténhet valójában. S amikor meg is történik végezhet a kapcsolatotokkal.
Hiába mondod, hogy ismered bíztok egymásban.
Ez teljesen más, erről lehet fantáziálni, de BELEGONDOLNI KELL!
Amugy el kell mondanod neki, hogy...
Legjobb szex után!!!( 5-10 perc )
Akkor a férfiak gondolkodása a legtisztább. Akkor érzik a legjobban, hogy "az én nőm".
(Ez egy válasz ibag üzenetére (2006. 06. 08. csütörtök 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 08. csütörtök 16:15
Nálunk én ( a ffi ) voltam a kezdeményező. Előtte sokat fantáziáltunk a dologról. Szeretkezés közben bíztattam a párom, hogy vonjuk be ezt vagy azt a barátunkat, ismerősünket. A végén mindig visszavontam. Egyszer amikor neki tett ajánlatot az egyik ismerősünk, ezen begerjedve hatalmasat szeretkeztünk. Na akkor nem vontam vissza! Pár nap múlva elment vele.
Szóval a HANGULAT kell hozzá. És persze hatalmas BIZALOM egymás iránt. Más kérdés, hogy abból a kapcsolatból nem lett hármas felállás, sőt nem lett semmi. De azóta tudjuk, hogy ez nekünk jó, és vannak partnereink.
Szóval hangold rá a barátodat! De ismerünk olyan férfit, aki szivesen etyepetyézik velümk, de a feleségét nem szertné úgy látni. Ha a párod ilyen, akkor nincs esélyed.
 
... 966 967 968 969 970 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!