Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 959 960 961 962 963 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#272   2006. 08. 06. vasárnap 07:11
MM4 MM4
Azt hiszem ez az egyik legáltalánosabb probléma a házasságokban. Azaz a nőnek meg kell ossza a figyelmét a gyermekei és a férje között. Valahogy természetes, hogy a férj kissé háttérbe szorul.
Old meg, hogy kettesben legyetek. Kettőtöknek gyermekek nélkül szervezzetek programot. Természetesen gyermekekkel is az egyensúly és a gyermek nevelés kedvéért. Plusz azért, hogy ne legyen a feleségednek lelkiismeret furdalása, hogy elhanyagolja a gyermekeket.
Ha a hami-kaki-szunya korszakban vannak a gyermekek, vagy akár mindkettő akkor pedig légy türelmes és segíts többet, kapcsolódj be a gyermekkel való törődésbe. Pl. fürdesd este Te őket.

Mindezen túl beszélgess Vele, hogy mi történt a szüléskor, hogyan érintette a szülés utáni homonális változás sokkszerűsége stb.

Persze mindez igazán akkor igaz, ha kicsik -legfeljebb ovodásak - a gyermekek.
#271   2006. 08. 05. szombat 22:37
varju1 varju1 VIP
igy van
#270   2006. 08. 05. szombat 22:27
varju1 varju1 VIP
Te tudod, de a mások bevonása nem old meg semmit.
#269   2006. 08. 05. szombat 21:39
varju1 varju1 VIP
Szia Petyus39 !

Nekem a volt feleségem ugyanigy gondolkodott addig még nyeregbe érezte magát a gyerek miatt és csak testileg csaltam meg.
Miután összejöttem valakivel aki nem csak testileg volt fontos részemre és otthagytam az asszonyt már rendbejött volna a házaséletünk mert onnantól mikor megdugtam már minden volt amit egy férfi kivánhat, de hát már késő volt.
Szerintem csak te lépj félre és nézd meg mit hoz ki belőle.

Üdv
#268   2006. 08. 05. szombat 19:44
varju1 varju1 VIP
Figyelj ide Petyus !
Szerintem akkor a nejednek nem a szexszel, hanem veled van gondja.
Én a régebbi házasságomban voltam igy és nem a párcsere volt a megoldás.

Üdv.
#267   2006. 08. 05. szombat 19:12
varju1 varju1 VIP
Hü de nagy paraszt vagy !!
Még irni sem tudsz, de szerintem gondolkodni sem.
#266   2006. 08. 05. szombat 18:29
Makkos75 Makkos75
Osamu, a kevés szex egyik oka lehet az is hogy mást igényel a kapcsolatotoktól lelki oldalon mint amit kap. Próbáld meg ilyen téren megközelíteni az igényeit.
#265   2006. 08. 05. szombat 17:56
hotdogzero hotdogzero
Azért azt figyelitek hogy a tigris hogy eltűnt abban a pillanatban amint kiderült, kamu az egész mf2 mf1 mf1
#264   2006. 08. 04. péntek 23:21
uralos uralos
én jelentkeznék:)ha valakiszertné látni ha a feleségét...
#263   2006. 08. 04. péntek 22:54
X Törölt felhasználó (55360)
Miért nem próbálkoztok nyaralás alatt?
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 08. 04. péntek 22:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 04. péntek 22:47
Én is megdugatnám a feleségemet, de nehezen jön össze. Benne is lenne, de nem menne bele az előre megszervezett dolgokba és sajnos nincs olyan baráti körünk akivel ezt el lehetne játszani.
#262   2006. 08. 04. péntek 22:47
varju1 varju1 VIP
Én is megdugatnám a feleségemet, de nehezen jön össze. Benne is lenne, de nem menne bele az előre megszervezett dolgokba és sajnos nincs olyan baráti körünk akivel ezt el lehetne játszani.
#261   2006. 08. 04. péntek 08:11
X Törölt felhasználó (26894)
Hasonló problémával találtuk szembe magunkat mi is, már több alkalommal is. Mint ha más sorozatszámok jelennének meg az egyes képsorozatok mellett - csak azt nem tudom mitol függoen - azoknak akik a határon belül, vagy kívül élnek, vagy esetleg, aszerint, ki mikortól tagja az oldalnak?
(Ez egy válasz dvcam üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 19:17
Hogy lehet 2510 ha a legutolsó sorozat 623?
#260   2006. 08. 04. péntek 08:05
X Törölt felhasználó (26894)
Nagyon örülök, hogy egyetértesz velem, s Te is hasonlóan vélekedsz errol. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 08. 03. csütörtök 19:15
Elolvastam az érveidet és azt kell mondjam, hogy belátom, én tévedtem és neked van igazad.
Ha mindenki úgy gondolkodna a fórumozásról, ahogy te, akkor valóban kellemesebb lenne olvasni. worship
Elnézést kérek az offolásokért.
#259   2006. 08. 03. csütörtök 19:17
dvcam dvcam
Hogy lehet 2510 ha a legutolsó sorozat 623?
#258   2006. 08. 03. csütörtök 19:15
X Törölt felhasználó (21812)
Elolvastam az érveidet és azt kell mondjam, hogy belátom, én tévedtem és neked van igazad.
Ha mindenki úgy gondolkodna a fórumozásról, ahogy te, akkor valóban kellemesebb lenne olvasni. worship
Elnézést kérek az offolásokért.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894)
2006. 08. 03. csütörtök 17:37
Szia.
Válaszolva írásodra, annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szép dolog az ellenvélemény és annak kifejezésre juttatása is. De szerintem (ill. én úgy gondoltam), hogy itt azért vannak alakítva az ilyen topikok mint ez is, hogy itt megtalálják egymást azok, akik a témával kapcsolatban azonosan gondolkodnak. Esetleg a topikon belül elbeszélgessenek egymással, tapasztalatot cseréljenek, ismerkedjenek, nem pedig azért, hogy a másképp vélekedők (nem ritkán epés, vagy gúnyos) úgymond ellenvéleményét hangoztathassák, kifejezésre juthathassák azoknak, akiknek ez a téma tetszik. Hisz tisztában van mindenki azzal, hogy milyen topikba lép be, és azzal is hogy nem mindenki egyforma, és a vélemények is különbözőek a különféle témákról. Ha valamelyikkel nem értek egyet, vagy nem egyezik az ízlésemmel, oda nem lépek be csak azért, hogy elmondjam az ott lévőknek, hogy ők milyen furcsák, és ezt hogy lehet szeretni és amúgyis fujjj! Az ellenvéleményemet épp oly nyomatékosan kifejezésre tudom juttatni azzal is, ha csak egyszerűen nem járok arra a bizonyos topikra. Az ilyen hozzáállással, viselkedéssel, elejét lehetne venni nagyon sok durva szóváltásnak, trágár ócsárolgatásnak. Persze nagyon fontos hozzátennem azt, hogy szerintem. Mert ezzel a véleménnyel is minden bizonnyal nagyon sokan nem fognak egyetérteni, mint akár melyik mással, többek között szerintem Te se.
#257   2006. 08. 03. csütörtök 18:54
Cerbero Cerbero
Engem biztos felizgatna ha a feleségem megdugná valaki és én rájönnék. boxer
#256   2006. 08. 03. csütörtök 17:37
X Törölt felhasználó (26894)
Szia.
Válaszolva írásodra, annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szép dolog az ellenvélemény és annak kifejezésre juttatása is. De szerintem (ill. én úgy gondoltam), hogy itt azért vannak alakítva az ilyen topikok mint ez is, hogy itt megtalálják egymást azok, akik a témával kapcsolatban azonosan gondolkodnak. Esetleg a topikon belül elbeszélgessenek egymással, tapasztalatot cseréljenek, ismerkedjenek, nem pedig azért, hogy a másképp vélekedők (nem ritkán epés, vagy gúnyos) úgymond ellenvéleményét hangoztathassák, kifejezésre juthathassák azoknak, akiknek ez a téma tetszik. Hisz tisztában van mindenki azzal, hogy milyen topikba lép be, és azzal is hogy nem mindenki egyforma, és a vélemények is különbözőek a különféle témákról. Ha valamelyikkel nem értek egyet, vagy nem egyezik az ízlésemmel, oda nem lépek be csak azért, hogy elmondjam az ott lévőknek, hogy ők milyen furcsák, és ezt hogy lehet szeretni és amúgyis fujjj! Az ellenvéleményemet épp oly nyomatékosan kifejezésre tudom juttatni azzal is, ha csak egyszerűen nem járok arra a bizonyos topikra. Az ilyen hozzáállással, viselkedéssel, elejét lehetne venni nagyon sok durva szóváltásnak, trágár ócsárolgatásnak. Persze nagyon fontos hozzátennem azt, hogy szerintem. Mert ezzel a véleménnyel is minden bizonnyal nagyon sokan nem fognak egyetérteni, mint akár melyik mással, többek között szerintem Te se.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 08. 03. csütörtök 13:12
Nem értem, hogy miért baj az, ha egy topicban vélemények és ellenvélemények is megjelennek, és miért kell ráförmedni arra, aki másként gondolkodik a dologról.

Minden éremnek két oldala van (sőt néha több), és ezt lehet normálisan is kezelni.

Én nem csak olyan emberekkel akarok beszélgetni, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint én. Meg akarom ismerni mások véleményét is.

Ha mindig nyitnánk egy ellentopicot, az felesleges kavarodást okozna, bár az ötlet kétségtelenül logikus.

#255   2006. 08. 03. csütörtök 16:29
mara38 mara38
Talán privát megoldható.
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 16:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 16:04
Engem egy Hölgyből nem csak a puncija érdekel..hanem a feneke, melle, arca is...
Privátba sem lehet?
#254   2006. 08. 03. csütörtök 16:04
Valaki aki vad Valaki aki vad
Engem egy Hölgyből nem csak a puncija érdekel..hanem a feneke, melle, arca is...
Privátba sem lehet?
(Ez egy válasz mara38 üzenetére (2006. 08. 03. csütörtök 15:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 03. csütörtök 15:49
Szerintem elég ennyit mutatni.
Margitka
#253   2006. 08. 03. csütörtök 16:02
mara38 mara38
Köszönjük.
 
... 959 960 961 962 963 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!