Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 954 955 956 957 958 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#372   2006. 09. 03. vasárnap 22:59
X Törölt felhasználó (572)
Nem hiszem, hogy van különbség foglalt és szabad nő között. A Te puncid sem lehet, kevésbé édes, csak éhesebb...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 03. vasárnap 22:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 03. vasárnap 22:52
Itt mindenki csak feleségeket akar dugni? Mert akkor fogok egy balekot és elvetetem magam vele:-) A házas nőkre jobban buktok, ez van:-) Bocs az "off"-ért.
#371   2006. 09. 03. vasárnap 22:56
X Törölt felhasználó (26894)
Nem hiszem, hogy erről volna szó, csak ez a topik szól erről.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 03. vasárnap 22:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 03. vasárnap 22:52
Itt mindenki csak feleségeket akar dugni? Mert akkor fogok egy balekot és elvetetem magam vele:-) A házas nőkre jobban buktok, ez van:-) Bocs az "off"-ért.
#370   2006. 09. 03. vasárnap 22:52
X Törölt felhasználó (368273) VIP
Itt mindenki csak feleségeket akar dugni? Mert akkor fogok egy balekot és elvetetem magam vele:-) A házas nőkre jobban buktok, ez van:-) Bocs az "off"-ért.
#369   2006. 09. 03. vasárnap 21:28
X Törölt felhasználó (26894)
Szia!
Nagyon tetszik a történeted, bár én még talán nem vagyok azon a szinten, hogy kibírjak 3 órát csak úgy sétálgatni. Nekem gondot jelentett percekig bírni és csak fotózni anélkül, hogy bekapcsolódjak én is. Most már szeretnék én is "tovább lépni". Majd a hejzettől, pillanatnyi hangulatomtól (-tunktól) függően majd eldöntjük, milyen (úgymond) forgatókönyvet fogunk alkalmazni. Mindenesetre ez a sétálgatós verzió nagyon izgatóan hangzik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 01. péntek 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (572)
2006. 09. 01. péntek 20:47
Szia Szuszed!
Ezt én nem tudnám megállni. Viszont, volt már olyan, hogy a gyerekeket nem tudtuk eladni, és mondtam, hogy addig én elviszem őket. A feleségem 3 órán át kefélt egy másik férfival kívánságomra a hálószobánkban, és én közben a gyerekekkel sétáltam. Majd meg őrültem közben a gyönyörtől, mikor arra gondoltam, milyen jó most Neki. Később az összetúrt és foltos ágyunkban én is nagyot szeretkeztem vele, és közben alaposan elmeséltettem vele, hogy mit csináltak a ...-vel. Persze szívesebben vagyok én is ott aktívan. Puszi minden puncira!
#368   2006. 09. 03. vasárnap 20:51
kisangyalka kisangyalka
En mar regota ki szeretnem probalni harmasban, vagy parcsere alapon, de a parom nincs oda az otletert. De ha benne is lenne, akkor sok a gatlas shakehead Bar neki volt mar nemi kavarasa massal, amirol tudtam. Szornyen izgatott a gondolat, de valahol rossz is volt, hogy nekem meg nem volt pont akkor kivel kicsit rosszalkodni...
#367   2006. 09. 03. vasárnap 20:34
ibag ibag
Hát a kis történeted nagyon izgalmas. Én is voltam, úgy, hogy már hetek óta nem találkoztunk senkivel. A barátunk pedig csak akkor tudott jönni, amikor én dolgoztam. A feleségem pedig a megbeszéltek szerint felhívott amikor legjobban érezték magukat. Borzasztó izgalmas volt. Ép vezettem, alig tudtam valahova félreállni.Örjítő volt halgatni a nyögésüket és az ágy nyikorgását. Persze hasonló állapotok fogadtak, amikor hazajöttem. Persze mi is így folytattuk, ahogy ti.
Azért hármasban jobb. De egy kis extrának ez is jó volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 01. péntek 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (572)
2006. 09. 01. péntek 20:47
Szia Szuszed!
Ezt én nem tudnám megállni. Viszont, volt már olyan, hogy a gyerekeket nem tudtuk eladni, és mondtam, hogy addig én elviszem őket. A feleségem 3 órán át kefélt egy másik férfival kívánságomra a hálószobánkban, és én közben a gyerekekkel sétáltam. Majd meg őrültem közben a gyönyörtől, mikor arra gondoltam, milyen jó most Neki. Később az összetúrt és foltos ágyunkban én is nagyot szeretkeztem vele, és közben alaposan elmeséltettem vele, hogy mit csináltak a ...-vel. Persze szívesebben vagyok én is ott aktívan. Puszi minden puncira!
#366   2006. 09. 02. szombat 19:57
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Majd mond el, mi lett a vége :-)
(Ez egy válasz sexygame üzenetére (2006. 09. 02. szombat 16:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 02. szombat 16:47
Na most hívott az asszony, hogy bent a
melóhelyén rá akar mászni a fönöke. Kérdezte
mit csináljon, hagyja vagy sem? Nem tudom
mit mondjak neki.
#365   2006. 09. 02. szombat 16:47
sexygame sexygame
Na most hívott az asszony, hogy bent a
melóhelyén rá akar mászni a fönöke. Kérdezte
mit csináljon, hagyja vagy sem? Nem tudom
mit mondjak neki.
#364   2006. 09. 01. péntek 23:14
X Törölt felhasználó (56068) VIP
Sajnos én még nem tudom mit tennék mit éreznék .Vágyaimban nagyon izgalmas dolog meg izgató is de még sokat kell társalognom a párommal a témárol .De egy négyesben még jobb lenne .Köszi Szuszed a történetet és a le irást de majd irok még priv-be
#363   2006. 09. 01. péntek 20:47
X Törölt felhasználó (572)
Szia Szuszed!
Ezt én nem tudnám megállni. Viszont, volt már olyan, hogy a gyerekeket nem tudtuk eladni, és mondtam, hogy addig én elviszem őket. A feleségem 3 órán át kefélt egy másik férfival kívánságomra a hálószobánkban, és én közben a gyerekekkel sétáltam. Majd meg őrültem közben a gyönyörtől, mikor arra gondoltam, milyen jó most Neki. Később az összetúrt és foltos ágyunkban én is nagyot szeretkeztem vele, és közben alaposan elmeséltettem vele, hogy mit csináltak a ...-vel. Persze szívesebben vagyok én is ott aktívan. Puszi minden puncira!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 30. szerda 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894) VIP
2006. 08. 30. szerda 15:29
Nekem is már volt alkalmam kipróbálni milyen érzés is az, mikor dugják a feleségem. Nagyon nehezen indult a dolog. Ami igazán nehéz (a mai napig), megfelelo harmadikat (+ negyediket) találni. Legalábbis nálunk nagyon nehezen jött össze. De maga az élmény az jó volt. A feleségemnek is nagyon tetszett - annyira, hogy meg szeretnénk mindenképpen ismételni. Ami még izgatja a fantáziámat az az, hogy úgy kibírni legalább egy kört, hogy egyáltalán nem avatkozok be, csak fotózok, filmezek. Eddig ugyanis nem bírtam cérnával, s alig pár perc után muszáj volt beszálljak én is. De mindenképpen ajánlom mindenkinek, aki csak egy kicsit is hajlik az efajta szexuális praktika felé. Természetesen kello körüktekintéssel eljárva, a feleséégel (férjjel) a legaprólékosabban átrágva, átbeszélve mindent.
#362   2006. 09. 01. péntek 18:33
X Törölt felhasználó (25589)
énnnekem is tettszett mikor a párom lecummantott egy srácot, mert azthitte nemlátom
#361   2006. 09. 01. péntek 18:22
mara38 mara38
Teljesen így van ahogyan leírtad.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 30. szerda 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (26894) VIP
2006. 08. 30. szerda 15:29
Nekem is már volt alkalmam kipróbálni milyen érzés is az, mikor dugják a feleségem. Nagyon nehezen indult a dolog. Ami igazán nehéz (a mai napig), megfelelo harmadikat (+ negyediket) találni. Legalábbis nálunk nagyon nehezen jött össze. De maga az élmény az jó volt. A feleségemnek is nagyon tetszett - annyira, hogy meg szeretnénk mindenképpen ismételni. Ami még izgatja a fantáziámat az az, hogy úgy kibírni legalább egy kört, hogy egyáltalán nem avatkozok be, csak fotózok, filmezek. Eddig ugyanis nem bírtam cérnával, s alig pár perc után muszáj volt beszálljak én is. De mindenképpen ajánlom mindenkinek, aki csak egy kicsit is hajlik az efajta szexuális praktika felé. Természetesen kello körüktekintéssel eljárva, a feleséégel (férjjel) a legaprólékosabban átrágva, átbeszélve mindent.
#360   2006. 08. 30. szerda 20:30
X Törölt felhasználó (56068) VIP
Na látjátok van élmény és mesélni való ,köszi szuszed a történetet kicsit irigyelek is érte.

#359   2006. 08. 30. szerda 15:29
X Törölt felhasználó (26894) VIP
Nekem is már volt alkalmam kipróbálni milyen érzés is az, mikor dugják a feleségem. Nagyon nehezen indult a dolog. Ami igazán nehéz (a mai napig), megfelelo harmadikat (+ negyediket) találni. Legalábbis nálunk nagyon nehezen jött össze. De maga az élmény az jó volt. A feleségemnek is nagyon tetszett - annyira, hogy meg szeretnénk mindenképpen ismételni. Ami még izgatja a fantáziámat az az, hogy úgy kibírni legalább egy kört, hogy egyáltalán nem avatkozok be, csak fotózok, filmezek. Eddig ugyanis nem bírtam cérnával, s alig pár perc után muszáj volt beszálljak én is. De mindenképpen ajánlom mindenkinek, aki csak egy kicsit is hajlik az efajta szexuális praktika felé. Természetesen kello körüktekintéssel eljárva, a feleséégel (férjjel) a legaprólékosabban átrágva, átbeszélve mindent.
#358   2006. 08. 30. szerda 06:51
BigJoe23 BigJoe23
igazat kell adnom neked :-)
(Ez egy válasz Sandi üzenetére (2006. 08. 28. hétfő 05:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 08. 28. hétfő 05:55
Ebben megint egyet értünk! Mert szerintem az egésznek az alapja a bizalom és a szeretet. Persze lehetne e körül nagyon sokat diskutálni, de szerintem ez így van. S én úgy gondolom, hogy ha két ember nagyon, de tényleg nagyon szereti egymást, akkor csakis ők ketten azok, akik határokat szabnak a dolgoknak, vagyis jelen esetben a tetteknek!
#357   2006. 08. 28. hétfő 08:15
zeri zeri
Plusz a többiek, akik részt vesznek a szexben, mert ők is mondhatnak nemet, ők is kérhetnek "szolgáltatásokat" és legfőbbképpen szerethetik egymást :)
#356   2006. 08. 28. hétfő 05:55
Sandi Sandi
Ebben megint egyet értünk! Mert szerintem az egésznek az alapja a bizalom és a szeretet. Persze lehetne e körül nagyon sokat diskutálni, de szerintem ez így van. S én úgy gondolom, hogy ha két ember nagyon, de tényleg nagyon szereti egymást, akkor csakis ők ketten azok, akik határokat szabnak a dolgoknak, vagyis jelen esetben a tetteknek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 27. vasárnap 23:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56068) VIP
2006. 08. 27. vasárnap 23:33
látom nem sokan nyilnak meg,pedig izgalmas lehet látni a kéjt a párod arcán és közben forron csokolni amit csak veled tesz meg.
Ne engedjük a monogámiát tovább uralkodni.
#355   2006. 08. 27. vasárnap 23:33
X Törölt felhasználó (56068) VIP
látom nem sokan nyilnak meg,pedig izgalmas lehet látni a kéjt a párod arcán és közben forron csokolni amit csak veled tesz meg.
Ne engedjük a monogámiát tovább uralkodni.
#354   2006. 08. 27. vasárnap 11:00
X Törölt felhasználó (52405)
worship worship worship worship
#353   2006. 08. 27. vasárnap 10:40
BigJoe23 BigJoe23 VIP
Teljesen eggyetértek
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 27. vasárnap 01:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (56068) VIP
2006. 08. 27. vasárnap 01:12
Kár ilyeneken vitázni inkább a történeteket meséljétek .Képek vannak szép számmal itt a gg és az elég bizonyiték sokan szeretik ha megmutathatják párukat akár párban vagy ha többen dugják is .Ennek a forum témának is ez lenne a témája .Ugy hogy akinek nem adatik meg a lehetöség annak a fantáziájában éljen az izgalom,de akinek megadatott azokat kérem ossza meg velünk.Kitudja lehet egy történetböl éppen annyit tanulnánk , hogy álombol valoság lessz.A pár cserés sztorikat is irhatjátok ide is .köszönöm
 
... 954 955 956 957 958 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!