Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 29 30 31 32 33 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#18891   2023. 03. 26. vasárnap 14:46
X Törölt felhasználó (4495972)
Szívesen olvassuk mi történt… crazya
(Ez egy válasz legios0225 üzenetére (2023. 03. 26. vasárnap 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 26. vasárnap 13:41
Párom most ment el egy pasival randizni...kíváncsian várom ha haza ért..
#18890   2023. 03. 26. vasárnap 13:41
legios0225 legios0225
Párom most ment el egy pasival randizni...kíváncsian várom ha haza ért..
#18889   2023. 03. 25. szombat 20:14
X Törölt felhasználó (4702960)
Számomra az lenne a beteljesült álom, (legalábbis most ez a legkéjesebb fantáziám) hogyha a fiatal feleségemet, elcsábítaná egy másik ideálisan nálam idősebb férfi. És olyan randikra, helyekre vinné ami számomra nem kivitelezhető. Maga a tudat, hogy vágyat érez más férfi iránt ledobatja az ékszíjat az agyammal. Szeretném látni, ahogy beengedi az intim szférájába csókolóznak, hangos nyögésekkel kísérve kéri, hogy rakja belé. Feleségem egyenlőre cak fantázia szinten tud hasonlót elképzelni. Ha valakinek van hasonló tapasztalata a témában vagy csak megosztaná a gondolatait velem, üzenetét szívesen várom.
#18888   2023. 03. 20. hétfő 07:51
X Törölt felhasználó (4702056)
Egy álmom válna valóra ha látnám ,hogy más dugja a párom. Remelem hogy el jön ez a pillanat és láthatom hogy élvezi más farkát…
#18887   2023. 03. 16. csütörtök 19:37
jani27 jani27
Én is emlékszem az összes együttlétre, csodásan kivirult abban az időben.
(Ez egy válasz ofrys üzenetére (2023. 03. 15. szerda 09:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 15. szerda 09:59
Tényleg gyönyörű, ahogy pl. tiszta erőből szorítja a kezem, miközben hangosan élvezve vonaglik a csípője egy másik férfi csiklójára tapadó szájától... smile
Ezek örökre beleégnek az agyamba, de azért jó, hogy sokról videó is van, és újra tudom nézni időről-időre...! smile
#18886   2023. 03. 15. szerda 14:00
hnrkk hnrkk
Én is nagyon élvezném, még nem volt lehetőségünk, de már a gondolat is nagyon izgat
#18885   2023. 03. 15. szerda 09:59
ofrys ofrys
Tényleg gyönyörű, ahogy pl. tiszta erőből szorítja a kezem, miközben hangosan élvezve vonaglik a csípője egy másik férfi csiklójára tapadó szájától... smile
Ezek örökre beleégnek az agyamba, de azért jó, hogy sokról videó is van, és újra tudom nézni időről-időre...! smile
(Ez egy válasz Nyanyi30 üzenetére (2023. 03. 15. szerda 05:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 15. szerda 05:51
Hát shogy olvastam a történetet,még magamra is ismertem! Nekem is ugyan ezek a vágyaim. A párom szeretkezés közben folyton arra gondol milyen lehet még egy pasi. Engem meg olyan szinten felizgat,hogy megőrít! Sajnos ez nekem soha nem fog összejönni szerintem. De a te párod csodásan néz ki,megértelek hogy szereted nézni amikor kívülről lázod az élvezetét. Valóban gyönyörű látvány lehet.
#18884   2023. 03. 15. szerda 09:55
ofrys ofrys
Ahogy írtam, nálunk is voltak hullámvölgyek. Aztán, amikor a haverom kiszállt a dologból, a párom nagyon nehezen szánta rá magát egy idegenre. Az győzte meg, hogy a kiszemelt srác rengeteg áradozó levelet írt róla. De sajnos az a találka se lendítette át azon, hogy idegennel próbálkozzunk.. Nyilván ezt nem lehet erőszakkal megoldani, így én is csak szomorkodtam, mint te. Apró kalandok voltak azért (más fórumon leírtam őket: Duna-part, jóni masszázs), de nem olyan régen megtört a jég, amikor egyszer csak, nagy meglepetésemre kijelentette, hogy rájött, hogy egyszer élünk, ha nekem ez úgyis olyan nagy vágyam, akkor ő miért tagadja meg magától, hogy más férfiak is kényeztessék. Szóval ne add fel, bármi változhat. De azért te is tehetsz a dologért annyit, hogy folyamatosan kommunikálod felé, hogy tudod, hogy mennyire oda vannak érte más férfiak. Hirdetned kellene újra itt, és ha rátok írna áradozva egy-egy férfi, azt megmutatni neki. De mindent csak óvatosan, apró lépésekkel, szeretettel érdemes tenni.
(Most már több hozzászóláson keresztül úgy írok, mintha egy szexuálpszichológus lennék... smile Semmiképpen nem szeretném megjátszani a nagyokost, tényleg csak a saját tapasztalataimat, tapasztalatainkat írom le.)
(Ez egy válasz jani27 üzenetére (2023. 03. 14. kedd 20:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 14. kedd 20:40
Hasonló okokból csináltuk mi is. Kedvesnek tetszett nagyon, nekem úgy szintén. Én is azt szerettem látni, ha fel tud oldódni, és örömet tudunk szerezni neki az aktuális partnerrel. Aztán gondolt egyet, és öt éve várom hogy újra igent mondjon.
#18883   2023. 03. 15. szerda 08:55
biszexpasit biszexpasit
Így értem, hát biztositsad folyamatosan, hogy nem fogod megvetni vagy fejéhez vágni utána sem. Lehet inkább ettől tart.
(Ez egy válasz Nyanyi30 üzenetére (2023. 03. 15. szerda 07:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 15. szerda 07:21
Mert azt mondja hogy utánna megbánná ő szerinte! Pedig jó lenne látni mit csinál,vagy hogy mennyire élvezné!
#18882   2023. 03. 15. szerda 07:21
Nyanyi30 Nyanyi30
Mert azt mondja hogy utánna megbánná ő szerinte! Pedig jó lenne látni mit csinál,vagy hogy mennyire élvezné!
(Ez egy válasz biszexpasit üzenetére (2023. 03. 15. szerda 06:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 15. szerda 06:09
Bocsánat, miért nem, ha nejedet is izgatja. Sőt ő hozzá fel ahogy írod
#18881   2023. 03. 15. szerda 06:10
X Törölt felhasználó (4655826)
Mi nagyon szeretjük,persze nem rendszeresen,de néha mikor találunk rá megfelelő partnert akkor élvezzük is.
Feleség imádja mikor 4 kéz,két farok,két száj kényezteti..
Minden nő eljátszik a gondolattal,milyen lehet két pasival szerintünk..
Én a férj is szeretem nézni mikor látom,hogy másik pasi élvezi a testét,szopatja,keféli..
Jó látni ahogyan az idegen pasin lovagol,persze kis idő után beteszem mellé az enyémet is,párom imádja ,ahogy két farok feszíti..
Mindent meg kell beszélni az a lényeg legyen az hármas vagy négyes,mit lehet és mit nem..
#18880   2023. 03. 15. szerda 06:09
biszexpasit biszexpasit
Bocsánat, miért nem, ha nejedet is izgatja. Sőt ő hozzá fel ahogy írod
(Ez egy válasz Nyanyi30 üzenetére (2023. 03. 15. szerda 05:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 15. szerda 05:51
Hát shogy olvastam a történetet,még magamra is ismertem! Nekem is ugyan ezek a vágyaim. A párom szeretkezés közben folyton arra gondol milyen lehet még egy pasi. Engem meg olyan szinten felizgat,hogy megőrít! Sajnos ez nekem soha nem fog összejönni szerintem. De a te párod csodásan néz ki,megértelek hogy szereted nézni amikor kívülről lázod az élvezetét. Valóban gyönyörű látvány lehet.
#18879   2023. 03. 15. szerda 05:53
Nyanyi30 Nyanyi30
Bocsi ofrys-nak szántam!!!
#18878   2023. 03. 15. szerda 05:51
Nyanyi30 Nyanyi30
Hát shogy olvastam a történetet,még magamra is ismertem! Nekem is ugyan ezek a vágyaim. A párom szeretkezés közben folyton arra gondol milyen lehet még egy pasi. Engem meg olyan szinten felizgat,hogy megőrít! Sajnos ez nekem soha nem fog összejönni szerintem. De a te párod csodásan néz ki,megértelek hogy szereted nézni amikor kívülről lázod az élvezetét. Valóban gyönyörű látvány lehet.
(Ez egy válasz Vadonszava üzenetére (2023. 03. 13. hétfő 06:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 13. hétfő 06:04
Jó itt tapasztalatokat olvasni a kerdésedre, de nagyon ember függő dolgok ezek.
#18877   2023. 03. 14. kedd 20:40
jani27 jani27
Hasonló okokból csináltuk mi is. Kedvesnek tetszett nagyon, nekem úgy szintén. Én is azt szerettem látni, ha fel tud oldódni, és örömet tudunk szerezni neki az aktuális partnerrel. Aztán gondolt egyet, és öt éve várom hogy újra igent mondjon.
(Ez egy válasz ofrys üzenetére (2023. 03. 14. kedd 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 14. kedd 08:01
Szerintem egy "átlagos szexet" folytató párnak az is furcsa, amit ti csináltok... smile
Maradjunk annyiban, hogy mi, akik itt fent vagyunk ezen az oldalon, mindannyian furcsa, nem megszokott dolgokat művelünk. Kicsit megnyugtat, hogy itt például azt látom, hogy mennyi "sorstársam" van, akinek megmagyarázhatatlan módon az okoz izgalmat, ha a párja mással szeretkezik. Nem tudom hogyan, de ez nálam is kialakult, és nagyon örülök, hogy hogy sok (csak) vágyakozóval szemben, nekem elég sokszor volt szerencsém ezt az élményt élőben megtapasztalni. Szóval én hálás vagyok a páromnak, hogy tudva, hogy ezzel örömet okoz nekem, benne van ezekben a játékokban. Persze neki sem kínzás ez, szerencsére miután feloldódik, nagyon szokta élvezni, de ő, magától biztosan nem állt volna elő azzal, hogy vegyünk be egy második férfit. Szóval én nem úgy élem meg, hogy neki szabad, nekem meg nem. Ráadásul, bármilyen furcsa, nekem nagyobb izgalom, hogy őt mással lássam, mint az, hogy esetleg egy másik nővel is legyek. Azaz, ha választanom kellene, hogy ő és egy másik hölgy izgasson engem, vagy hogy jöjjön egy férfi (vagy egy nő!), akivel ők egymást kényeztetik, az utóbbit választanám gondolkodás nélkül. Ezt nevezik a már említett kandaulizmusnak, vagy modern nevén cuckold-nak.
#18876   2023. 03. 14. kedd 20:13
ofrys ofrys
Persze, eszembe sem jutott olyasmi az elején, hogy "bedobjam a párom a közösbe". Ezért írtam, hogy fogalmam sincs már, hogy mikor alakult ez ki bennem. Nyilván, nem egy pillanat volt, de már a folyamatra sem emlékszem. Azt sem tudom, hogy milyen ötlettől vezérelve kezdtem megmutatni a haveromnak a párom fotóit (meg az állványról készített szeretkezős fotóinkat). Az biztos, hogy segített, hogy mint a legjobb barátom, nem nagyon volt egymás előtt titkunk, a szex terén sem. Furcsa visszagondolni rá, de a kollégiumban együtt maszturbáltunk, sőt, a végén már odáig jutottunk, hogy ki is vertük egymásnak. Ez a jellegű dolog (bi) egyébként a hosszú hármasozós időszak alatt egyszer sem jött elő. Szóval, mivel ilyen, úgymond intim viszonyban voltunk, nem volt furcsa, hogy megmutattam neki a képeket. Aztán elkezdett izgatni, hogy tetszenek neki és gerjed is a páromra. Aztán innentől már jött az alább leírtak szerint a következő és a következő lépcsőfok... Az is igaz, hogy ez a jellegű (általános barátság is) viszony miatt könnyebb volt a páromnak is beleugrani a dologba, mint egy vadidegennel. Mióta sajnos megszűnt ez az egész a haverommal, nem is nagyon megy idegennel... :(
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 03. 14. kedd 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2023. 03. 14. kedd 17:30
lehet, félreérthetően fogalmaztam. smile úgy értettem, hogy sokan, ha nem is mindenki, nem úgy kezdenek egy szerelmes kapcsolatba, hogy de jó lesz mikor ketten farkaljuk szerelmem, hanem sokkal inkább, féltő és óvó szerelemmel, ha tetszik féltékeny szerelemmel startolnak a kapcsolatok, ha azok többek, mint futó kalandok. aztán ahogy az évszakok is változnak, változik a vágy is
#18875   2023. 03. 14. kedd 17:30
X Törölt felhasználó (4630582)
lehet, félreérthetően fogalmaztam. smile úgy értettem, hogy sokan, ha nem is mindenki, nem úgy kezdenek egy szerelmes kapcsolatba, hogy de jó lesz mikor ketten farkaljuk szerelmem, hanem sokkal inkább, féltő és óvó szerelemmel, ha tetszik féltékeny szerelemmel startolnak a kapcsolatok, ha azok többek, mint futó kalandok. aztán ahogy az évszakok is változnak, változik a vágy is
(Ez egy válasz ofrys üzenetére (2023. 03. 14. kedd 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 14. kedd 10:34
Ezt most nem teljesen értem! smile
Ki lett kire féltékeny?
#18874   2023. 03. 14. kedd 13:37
nemigem nemigem
Mintha én írtam volna, nálunk ugyanez a helyzet.
(Ez egy válasz ofrys üzenetére (2023. 03. 14. kedd 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 14. kedd 08:01
Szerintem egy "átlagos szexet" folytató párnak az is furcsa, amit ti csináltok... smile
Maradjunk annyiban, hogy mi, akik itt fent vagyunk ezen az oldalon, mindannyian furcsa, nem megszokott dolgokat művelünk. Kicsit megnyugtat, hogy itt például azt látom, hogy mennyi "sorstársam" van, akinek megmagyarázhatatlan módon az okoz izgalmat, ha a párja mással szeretkezik. Nem tudom hogyan, de ez nálam is kialakult, és nagyon örülök, hogy hogy sok (csak) vágyakozóval szemben, nekem elég sokszor volt szerencsém ezt az élményt élőben megtapasztalni. Szóval én hálás vagyok a páromnak, hogy tudva, hogy ezzel örömet okoz nekem, benne van ezekben a játékokban. Persze neki sem kínzás ez, szerencsére miután feloldódik, nagyon szokta élvezni, de ő, magától biztosan nem állt volna elő azzal, hogy vegyünk be egy második férfit. Szóval én nem úgy élem meg, hogy neki szabad, nekem meg nem. Ráadásul, bármilyen furcsa, nekem nagyobb izgalom, hogy őt mással lássam, mint az, hogy esetleg egy másik nővel is legyek. Azaz, ha választanom kellene, hogy ő és egy másik hölgy izgasson engem, vagy hogy jöjjön egy férfi (vagy egy nő!), akivel ők egymást kényeztetik, az utóbbit választanám gondolkodás nélkül. Ezt nevezik a már említett kandaulizmusnak, vagy modern nevén cuckold-nak.
#18873   2023. 03. 14. kedd 10:34
ofrys ofrys
Ezt most nem teljesen értem! smile
Ki lett kire féltékeny?
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 03. 14. kedd 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2023. 03. 14. kedd 10:32
perfekt! remekül megfogalmaztad! - tegyem hozzá, azt hiszem, minden hasonló gondolkodású férfiembernél, féltékenységből alakult azzá, ami lett smile
#18872   2023. 03. 14. kedd 10:32
X Törölt felhasználó (4630582)
perfekt! remekül megfogalmaztad! - tegyem hozzá, azt hiszem, minden hasonló gondolkodású férfiembernél, féltékenységből alakult azzá, ami lett smile
(Ez egy válasz ofrys üzenetére (2023. 03. 14. kedd 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 03. 14. kedd 08:01
Szerintem egy "átlagos szexet" folytató párnak az is furcsa, amit ti csináltok... smile
Maradjunk annyiban, hogy mi, akik itt fent vagyunk ezen az oldalon, mindannyian furcsa, nem megszokott dolgokat művelünk. Kicsit megnyugtat, hogy itt például azt látom, hogy mennyi "sorstársam" van, akinek megmagyarázhatatlan módon az okoz izgalmat, ha a párja mással szeretkezik. Nem tudom hogyan, de ez nálam is kialakult, és nagyon örülök, hogy hogy sok (csak) vágyakozóval szemben, nekem elég sokszor volt szerencsém ezt az élményt élőben megtapasztalni. Szóval én hálás vagyok a páromnak, hogy tudva, hogy ezzel örömet okoz nekem, benne van ezekben a játékokban. Persze neki sem kínzás ez, szerencsére miután feloldódik, nagyon szokta élvezni, de ő, magától biztosan nem állt volna elő azzal, hogy vegyünk be egy második férfit. Szóval én nem úgy élem meg, hogy neki szabad, nekem meg nem. Ráadásul, bármilyen furcsa, nekem nagyobb izgalom, hogy őt mással lássam, mint az, hogy esetleg egy másik nővel is legyek. Azaz, ha választanom kellene, hogy ő és egy másik hölgy izgasson engem, vagy hogy jöjjön egy férfi (vagy egy nő!), akivel ők egymást kényeztetik, az utóbbit választanám gondolkodás nélkül. Ezt nevezik a már említett kandaulizmusnak, vagy modern nevén cuckold-nak.
 
... 29 30 31 32 33 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19491db
Utolsó üzenet: 2024. 07. 23. kedd
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!