Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 291 292 293 294 295 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5841   2010. 08. 14. szombat 14:28
X Törölt felhasználó (37025)
Én sok lánnyal beszélgettem már erről a dologrol,és azt kell mondjam,egyik se vágyott idegen pasira a párján kívül.
Engem nagyon izgatna az ilyesfajta dolog,benne lennék,engedném a páromnak,hogy dugjon idegennel,ha ott vagyok ugy is,ha nem ugyis.De ugyérzem ez csak az én perverziom,mert neki ez nem okoz különösebb izgalmat.
#5842   2010. 08. 14. szombat 18:10
remetemozes remetemozes
Hiába beszéltél sok lánnyal, a sok lány nem meri bevallani, hogy vágyik rá, némelyek még maguknak sem. Sajnos ilyen világot élünk, az a rohadt neveltetés, meg a társadalmi normák... rolleyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 14. szombat 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (37025)
2010. 08. 14. szombat 14:28
Én sok lánnyal beszélgettem már erről a dologrol,és azt kell mondjam,egyik se vágyott idegen pasira a párján kívül.
Engem nagyon izgatna az ilyesfajta dolog,benne lennék,engedném a páromnak,hogy dugjon idegennel,ha ott vagyok ugy is,ha nem ugyis.De ugyérzem ez csak az én perverziom,mert neki ez nem okoz különösebb izgalmat.
#5843   2010. 08. 14. szombat 21:58
X Törölt felhasználó (254906)
engem is izgat a dolog bele is mennék, de lehet hogy már ott az elején meg gondolnám magam nem lehet tudni
#5844   2010. 08. 15. vasárnap 06:43
kettenszazevesek kettenszazevesek
Általános tapasztalat itt ,a maga se tudja mit akar magányosból van, a legtöbb nézelődő!
#5845   2010. 08. 15. vasárnap 07:10
X Törölt felhasználó (745787)
Természetesen van olyan nő is, aki vágyik ilyesmire, de nem hinném hogy ez túl sűrű lenne, és ennek nem a kárhoztatandó társadalmi normák az okai. A legtöbb nő társra vágyik és, ha megtalálta akkor ahhoz hűséges. Ha a társ mégsem válik be, akkor azt megcsalja, elhagyja, de nem gondolkodik azon, ha kiegészítenék akkor az jó lehetne, tehát a 3. nem old meg semmit.
Olyan is van, hogy valaki épp a társadalmi normák tagadása miatt csináljon ilyeneket...
A legtöbb esetben szerintem épp a férfi az, aki vágyik a másik férfi bevonására, és a nő, ha elég stabil a kapcsolat és benne is megvan a nyitottság, enged ennek.
(Ez egy válasz remetemozes üzenetére (2010. 08. 14. szombat 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 14. szombat 18:10
Hiába beszéltél sok lánnyal, a sok lány nem meri bevallani, hogy vágyik rá, némelyek még maguknak sem. Sajnos ilyen világot élünk, az a rohadt neveltetés, meg a társadalmi normák... rolleyes
#5846   2010. 08. 16. hétfő 21:58
szerelmes pár szerelmes pár
Veled teljesen egyetértünk......Ismeretségi körünkben ebben a témában és tapasztalatainkat levonva állítjuk ezt!
A Nő ha tényleg megvan az igazi szerelem soha nem gondolna erre!! Viszont ha egy férfinél is megvan az igaz
szerelem....akkor bármit önzetlenül megadna párjának hogy a teljes boldogsága meglegyen beleértve főként szexuális állmai esetleg vágyai megvalósításában !!
Nálunk egy kis élvezetes kaland nem más mint szerelmünk ajándéka és tiszta szívből adjuk életünk párjának...
Félrelépkedés megcsalás -Ú csak a nejem meg ne tudja.... -Hogy mondom el a férjemnek....
.....A két fél igaz aki örök hüséget esküdött....-szánalmas és méltatlan a másikkal szemben!!
Mi 9 éve vagyunk egy egymást imádó szerelmes pár!! Ezalatt mi egyszer sem veszekedtünk....még apróbb vitánk
sem volt! Lehet hogy maga az alap kapcsolat is befolyásolja ezt!?-Döntsétek el...--öszinteség--azzal lehet valamit kezdeni!! smile smile puszi
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 15. vasárnap 07:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (745787)
2010. 08. 15. vasárnap 07:10
Természetesen van olyan nő is, aki vágyik ilyesmire, de nem hinném hogy ez túl sűrű lenne, és ennek nem a kárhoztatandó társadalmi normák az okai. A legtöbb nő társra vágyik és, ha megtalálta akkor ahhoz hűséges. Ha a társ mégsem válik be, akkor azt megcsalja, elhagyja, de nem gondolkodik azon, ha kiegészítenék akkor az jó lehetne, tehát a 3. nem old meg semmit.
Olyan is van, hogy valaki épp a társadalmi normák tagadása miatt csináljon ilyeneket...
A legtöbb esetben szerintem épp a férfi az, aki vágyik a másik férfi bevonására, és a nő, ha elég stabil a kapcsolat és benne is megvan a nyitottság, enged ennek.
#5847   2010. 08. 17. kedd 09:03
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Érdekes témát boncolgattok és úgy gondolom hogy a gondolkodás és a válaszok kissé egyoldalúak. Hiszen a női oldal semmikor se szólal meg szinte mind a topikban, mind a fórumban.

Remetemozes soraiban ott van egy nagyon fontos apróság: Éspedig az, hogy nagyon sok olyan nő és férfi van, aki a saját vágyait még maga felé se képes rendezni és elfogadni és ebből az is következik hogy másnak végképp nem mernek beszélni. Pedig a dolog itt kezdődik, hogy egy párkapcsolatban ha a felek nem ismerik egymást, és azt hogy a másik fél mit kedvel és mit nem, akkor az egész kapcsolat nem lesz több mint olyan unalmas, békés egymás mellett élés. Jó esély van rá ilyenkor hogy egyik fél kisebb-nagyobb kanyarokkal időnként kikacsint majd a kapcsolatból. Én úgy érzem hogy az, hogy valaki saját magával sem mer őszintének lenni nem társadalmi neveltetés kérdése, hanem inkább önmaga felé irányuló gyengeség. Olyan magyaros „majd lesz valahogy” gondolkodás. Hányan is élnek így? Rengetegen.

Himbivaly sorai már közelebb állnak talán a valósághoz, de tegyük azt hozzá, hogy gondolom férfiként nem gondolkozik női fejjel, vagy legalábbis remélem hogy nem valami feminin bika!  Az a véleményem, hogy ugyan annyi nő van, aki vágyik egy másik partnerrel való, nem érzelmi élményre, mint ahány pasi. Evidens hogy férfiként a női világot nem lehet úgy átlátni és fordítva is. De nem keverném össze azt hogy valaki társra, stabil kapcsolatra vágyik, és azt hogy időnként vannak olyan testiségre épülő vágyai amit akár meg is valósít. Egy nő nem úgy működik,hogyha a partner nem válik be, akkor majd lapoz és tovább áll. Ahogy egy átlag férfi se úgy gondolkozik hogy ha nem jó otthon, keresem máshol a lehetőséget és majd otthon „sunnyogok”. Bár van rá példa, és sokunk lát is ilyet, de azért nem kellene ezt ennyire fekete-fehérre lekockásítani.
Viszont itt ragadnám meg az utolsó mondatod. Miből gondolod, hogy legtöbb esetben a férfi az aki vágyik másik férfi bevonására, és a nő az, aki enged? Már más topikban úgy érzem megpróbáltam megfogalmazni de egy ilyen hármas,négyes vagy akár swinger dolog nem úgy működik ( legalábbis nálam és nálunk ) hogy egyikünk akr valamit és a másik enged. Minden ilyen élmény csak akkor élő és létező és kellemes emlékként marad majd meg, ha mindkét oldal ismeri a másikat. És nem „enged! Hanem egyszerűen bízik saját magában de leginkább a partnerben és a kapcsolatában.
Szerelmes pár sorait ellenem nem igazán értem, mert azt írjátok hogy sok éve örök hűséget fogadtatok egymásnak és semmi vita, mert őszintén mindent megbeszéltetek…ennek ellenére ebben a topikban van egy bejegyzésetek arról amikor épp bevonna férfi egy másik férfit a kapcsolatába. És hogy erre – ha jól olvasom csak a férfinél alakulhat ki vágy, mert hogy a férfi az önzetlen, és hogy teljes boldogságaképp ebbe is belemegy hogy szexuális álma beteljesüljön? Elölte viszont azt írod hogy egy nő erre még csak nem is gondol, hiszen az igazi szerelm miatt sose gondol erre? Akkor egy szerelmes nő ne
#5848   2010. 08. 17. kedd 09:37
X Törölt felhasználó (746827) VIP
Hát eddig még ilyen hozzászólást sose olvastam. Teljesen igazad van. Csak mi van akkor ha az egyik fél vágyna valamire de a másik fél nem akarja.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 08. 17. kedd 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 09:03
Érdekes témát boncolgattok és úgy gondolom hogy a gondolkodás és a válaszok kissé egyoldalúak. Hiszen a női oldal semmikor se szólal meg szinte mind a topikban, mind a fórumban.

Remetemozes soraiban ott van egy nagyon fontos apróság: Éspedig az, hogy nagyon sok olyan nő és férfi van, aki a saját vágyait még maga felé se képes rendezni és elfogadni és ebből az is következik hogy másnak végképp nem mernek beszélni. Pedig a dolog itt kezdődik, hogy egy párkapcsolatban ha a felek nem ismerik egymást, és azt hogy a másik fél mit kedvel és mit nem, akkor az egész kapcsolat nem lesz több mint olyan unalmas, békés egymás mellett élés. Jó esély van rá ilyenkor hogy egyik fél kisebb-nagyobb kanyarokkal időnként kikacsint majd a kapcsolatból. Én úgy érzem hogy az, hogy valaki saját magával sem mer őszintének lenni nem társadalmi neveltetés kérdése, hanem inkább önmaga felé irányuló gyengeség. Olyan magyaros „majd lesz valahogy” gondolkodás. Hányan is élnek így? Rengetegen.

Himbivaly sorai már közelebb állnak talán a valósághoz, de tegyük azt hozzá, hogy gondolom férfiként nem gondolkozik női fejjel, vagy legalábbis remélem hogy nem valami feminin bika!  Az a véleményem, hogy ugyan annyi nő van, aki vágyik egy másik partnerrel való, nem érzelmi élményre, mint ahány pasi. Evidens hogy férfiként a női világot nem lehet úgy átlátni és fordítva is. De nem keverném össze azt hogy valaki társra, stabil kapcsolatra vágyik, és azt hogy időnként vannak olyan testiségre épülő vágyai amit akár meg is valósít. Egy nő nem úgy működik,hogyha a partner nem válik be, akkor majd lapoz és tovább áll. Ahogy egy átlag férfi se úgy gondolkozik hogy ha nem jó otthon, keresem máshol a lehetőséget és majd otthon „sunnyogok”. Bár van rá példa, és sokunk lát is ilyet, de azért nem kellene ezt ennyire fekete-fehérre lekockásítani.
Viszont itt ragadnám meg az utolsó mondatod. Miből gondolod, hogy legtöbb esetben a férfi az aki vágyik másik férfi bevonására, és a nő az, aki enged? Már más topikban úgy érzem megpróbáltam megfogalmazni de egy ilyen hármas,négyes vagy akár swinger dolog nem úgy működik ( legalábbis nálam és nálunk ) hogy egyikünk akr valamit és a másik enged. Minden ilyen élmény csak akkor élő és létező és kellemes emlékként marad majd meg, ha mindkét oldal ismeri a másikat. És nem „enged! Hanem egyszerűen bízik saját magában de leginkább a partnerben és a kapcsolatában.
Szerelmes pár sorait ellenem nem igazán értem, mert azt írjátok hogy sok éve örök hűséget fogadtatok egymásnak és semmi vita, mert őszintén mindent megbeszéltetek…ennek ellenére ebben a topikban van egy bejegyzésetek arról amikor épp bevonna férfi egy másik férfit a kapcsolatába. És hogy erre – ha jól olvasom csak a férfinél alakulhat ki vágy, mert hogy a férfi az önzetlen, és hogy teljes boldogságaképp ebbe is belemegy hogy szexuális álma beteljesüljön? Elölte viszont azt írod hogy egy nő erre még csak nem is gondol, hiszen az igazi szerelm miatt sose gondol erre? Akkor egy szerelmes nő ne
#5849   2010. 08. 17. kedd 09:40
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Hogy mi van akkor? Lehet hogy sarkos vagyok de "rém egyszerű" Ha valamit az egyik fél akar és a másik nem és még beszélgetni is tudnak egymással akkor az amit nem akarunk szépen távozik a kívánságok listájáról.
A rossz B terv az hogy az aki nem akarja azt a dolgot belemegy...és majd pár nap, hónap év múlva úgy is a szemére fogja vetni a másiknak hogy csak azért tette, mert akarta a másik oldal.
Megéri??? Szerintem nem!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 17. kedd 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (746827) VIP
2010. 08. 17. kedd 09:37
Hát eddig még ilyen hozzászólást sose olvastam. Teljesen igazad van. Csak mi van akkor ha az egyik fél vágyna valamire de a másik fél nem akarja.
#5850   2010. 08. 17. kedd 10:05
X Törölt felhasználó (746827) VIP
Pont így jártam.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 08. 17. kedd 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 09:40
Hogy mi van akkor? Lehet hogy sarkos vagyok de "rém egyszerű" Ha valamit az egyik fél akar és a másik nem és még beszélgetni is tudnak egymással akkor az amit nem akarunk szépen távozik a kívánságok listájáról.
A rossz B terv az hogy az aki nem akarja azt a dolgot belemegy...és majd pár nap, hónap év múlva úgy is a szemére fogja vetni a másiknak hogy csak azért tette, mert akarta a másik oldal.
Megéri??? Szerintem nem!
#5851   2010. 08. 17. kedd 11:06
X Törölt felhasználó (763919)
Hát nekünk szerencsénk van akkor.....
Pár éve egy pornó ment a TV-ben odakapcsoltunk 2 pasi 1 nő.......... Erre mondta a férjem, hogy izgi lehet, mondtam szerintem is.
Azóta csináljuk és minden rendben van köztünk..........
#5852   2010. 08. 17. kedd 11:21
Lillus Lillus
Melyiktek engedett és aztán bánta meg?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 17. kedd 10:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (746827) VIP
2010. 08. 17. kedd 10:05
Pont így jártam.
#5853   2010. 08. 17. kedd 13:42
zsozs70 zsozs70
szerintem te nagyon maradi és prüd vagy és talán önző is.lehet hogy még nem is szeretted igazán a párod ha nem voltál benne dolgokban.a szerelmeben és a sexben nem szabad tabukat emelni és attól még lehet nagyon hűségesnek lenni.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 08. 17. kedd 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 09:03
Érdekes témát boncolgattok és úgy gondolom hogy a gondolkodás és a válaszok kissé egyoldalúak. Hiszen a női oldal semmikor se szólal meg szinte mind a topikban, mind a fórumban.

Remetemozes soraiban ott van egy nagyon fontos apróság: Éspedig az, hogy nagyon sok olyan nő és férfi van, aki a saját vágyait még maga felé se képes rendezni és elfogadni és ebből az is következik hogy másnak végképp nem mernek beszélni. Pedig a dolog itt kezdődik, hogy egy párkapcsolatban ha a felek nem ismerik egymást, és azt hogy a másik fél mit kedvel és mit nem, akkor az egész kapcsolat nem lesz több mint olyan unalmas, békés egymás mellett élés. Jó esély van rá ilyenkor hogy egyik fél kisebb-nagyobb kanyarokkal időnként kikacsint majd a kapcsolatból. Én úgy érzem hogy az, hogy valaki saját magával sem mer őszintének lenni nem társadalmi neveltetés kérdése, hanem inkább önmaga felé irányuló gyengeség. Olyan magyaros „majd lesz valahogy” gondolkodás. Hányan is élnek így? Rengetegen.

Himbivaly sorai már közelebb állnak talán a valósághoz, de tegyük azt hozzá, hogy gondolom férfiként nem gondolkozik női fejjel, vagy legalábbis remélem hogy nem valami feminin bika!  Az a véleményem, hogy ugyan annyi nő van, aki vágyik egy másik partnerrel való, nem érzelmi élményre, mint ahány pasi. Evidens hogy férfiként a női világot nem lehet úgy átlátni és fordítva is. De nem keverném össze azt hogy valaki társra, stabil kapcsolatra vágyik, és azt hogy időnként vannak olyan testiségre épülő vágyai amit akár meg is valósít. Egy nő nem úgy működik,hogyha a partner nem válik be, akkor majd lapoz és tovább áll. Ahogy egy átlag férfi se úgy gondolkozik hogy ha nem jó otthon, keresem máshol a lehetőséget és majd otthon „sunnyogok”. Bár van rá példa, és sokunk lát is ilyet, de azért nem kellene ezt ennyire fekete-fehérre lekockásítani.
Viszont itt ragadnám meg az utolsó mondatod. Miből gondolod, hogy legtöbb esetben a férfi az aki vágyik másik férfi bevonására, és a nő az, aki enged? Már más topikban úgy érzem megpróbáltam megfogalmazni de egy ilyen hármas,négyes vagy akár swinger dolog nem úgy működik ( legalábbis nálam és nálunk ) hogy egyikünk akr valamit és a másik enged. Minden ilyen élmény csak akkor élő és létező és kellemes emlékként marad majd meg, ha mindkét oldal ismeri a másikat. És nem „enged! Hanem egyszerűen bízik saját magában de leginkább a partnerben és a kapcsolatában.
Szerelmes pár sorait ellenem nem igazán értem, mert azt írjátok hogy sok éve örök hűséget fogadtatok egymásnak és semmi vita, mert őszintén mindent megbeszéltetek…ennek ellenére ebben a topikban van egy bejegyzésetek arról amikor épp bevonna férfi egy másik férfit a kapcsolatába. És hogy erre – ha jól olvasom csak a férfinél alakulhat ki vágy, mert hogy a férfi az önzetlen, és hogy teljes boldogságaképp ebbe is belemegy hogy szexuális álma beteljesüljön? Elölte viszont azt írod hogy egy nő erre még csak nem is gondol, hiszen az igazi szerelm miatt sose gondol erre? Akkor egy szerelmes nő ne
#5854   2010. 08. 17. kedd 13:42
zsozs70 zsozs70
most gondolom megint offolnak mert meg merten mondani a véleményem.
#5855   2010. 08. 17. kedd 14:00
Zsuzsi_ Zsuzsi_
MIért és ki offolna?
Amúgy pedig azért ismeretlenül elég erős bármit is állítanod rólam. Az zavar, hogy leírtam a véleményem? Bár felfoghatjuk úgy is, hogy Neked pedig ez a véleményed rólam.
Nos megnyugtatlak szerelemmel szeretem a párom és épp azért mert szeretjük egymást mindent meg tudunk beszélni és semmi olyat nem akar egyikünk se a másiktól amiből akkor vagy később konfliktus lehetne. És képzeld: Működik. Aki pedig ismer - és vannak itt a GG páran - tudják hogy milyen vagyok az életben, a magánéletben, sőt olyanok is vannak akik szinte nyitott könyvként ismerik az életem.
Újra olvasva nem is igazán értem hogy mire akartál "annyira" válaszolni.
A szóvegértelmezést meg elő tudja segíteni a mondatszerkesztés és az írásjelek használata, és akkor kevesebb a félreérthető gondolat.
Bár gondolom az zavar, hogy nőként van véleményem egy férfitopikról... smile
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2010. 08. 17. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 13:42
szerintem te nagyon maradi és prüd vagy és talán önző is.lehet hogy még nem is szeretted igazán a párod ha nem voltál benne dolgokban.a szerelmeben és a sexben nem szabad tabukat emelni és attól még lehet nagyon hűségesnek lenni.
#5856   2010. 08. 17. kedd 15:25
kettenszazevesek kettenszazevesek
Akkor most off vagy nem off itt ez a szájtépés?
#5857   2010. 08. 17. kedd 16:10
remetemozes remetemozes
Elolvastad mit írt Zsuzsi? Ha igen, tudtad értelmezni? Ha nem, fuss neki még egyszer! Szerintem tökéletesen látja a dolgokat. smile
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2010. 08. 17. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 13:42
szerintem te nagyon maradi és prüd vagy és talán önző is.lehet hogy még nem is szeretted igazán a párod ha nem voltál benne dolgokban.a szerelmeben és a sexben nem szabad tabukat emelni és attól még lehet nagyon hűségesnek lenni.
#5858   2010. 08. 17. kedd 16:54
jn-31 jn-31
Sziasztok!

Szerintem nem szabad összekeverni a dolgokat. Ha egy párnál csak az egyik szeretne ilyen dolgok felé nyitni, és a másik csak kényszerből megy bele, „mert ugye szeretem, és ha akarja akkor talán”, azok sosem fognak eljutni a megvalósításig. De mondjuk ez így tudom, hogy nem igaz, mert ugye vannak akik mégis, és utána meg mesélik egy idő után, hogy milyen borzalmas is volt, vagy épp ellenkezőleg, inkább megjön a kedvük és azt írják, hogy hülyeség volt ezen görcsölni.
De szerintem kevesen teszik is meg, ha nincs összhang köztük. Azt szerintem látod és érzed a másikon, hogy nem szeretné ezt csinálni. Csak talán úgy vagy vele, hogy úgyis azt mondom ha balhé lenne, hogy te is beleegyeztél, akkor meg ne engem hibáztass csak.
De mi van, ha a párjának is nagyon tetszik az esemény és hirtelen rájön, hogy ez tényleg az ami, csak szex.
A páromat szeretem, hozzá ragaszkodom, de a szexben szeretem a változatosságot is. Meglepő módon, de nemhogy zavart volna mással látni a párom, hanem teljesen felizgatott.
Na, szerintem ők szwingereznek, a többiek meg csak beszélnek róla. Ha nem izgat a gondolat, hogy a párod mással lásd, akkor nem szabad elkezdeni. De nem is értem, hogy mernek belevágni így? Hiszen nem ez a lényeg? Nem az, hogy elmenjek és jól megdugjam valakinek a nőjét mert nekem az milyen jó, hanem, hogy a párom is jól érezze magát. Akiket én ismerek azok mind azt élvezték, hogy a párjuk jól érzi magát más pasival. Ha meg hölggyel vagy párokkal voltak, akkor is ez volt a motiváció. Volt olyan történetük is, amiben összejöttek egy olyan párral ahol a pasi erőltette a dolgot, de persze ezt titkolták is. És mikor a szexre került a sor, akkor az eddig „erőltetett” hölgy teljesen megőrült. smile Nagyon élvezte az estét, a pasija meg teljesen leblokkolt, és még a végén bevágta a durcást is.
A hülyéje.
Mégis mit gondolt, mással nem élvezhet akkorát a neje, mint vele? Másnak nem tudja sikongva szopni a farkát? Már bocsánat. smile
De nem ez van?
Ha erre nem indulsz be, akkor ez nem neked való. Szerintem.

És még utoljára, de szerintem ez ügyben a teljes tudatlanság hiánya miatt gondolhatja valaki azt, hogy akik ezt művelik azok nem annyira, vagy nem úgy szeretik egymást, mint ami a „nagy átlag”.
Ez butaság.
#5859   2010. 08. 17. kedd 17:14
X Törölt felhasználó (745787)
Bizony Isten mondom, hogy nagyon aranyos a gondolkodásotok, de szerintem elég ha örültök annak, hogy az életetekben minden nagyszerűnek látszik és tombol a szerelem és kár ítélkezni azokon, akiknek épp nem így sikerül, és esetleg csalni vagy megcsalatni van szerencséjük vagy szerencsétlenségük.
Az ún. csalás sem az ördög találmánya. Van, amikor úgy hozza az élet legyen az ember férfiból vagy nőből... Az más kérdés, hogy tudsz-e hű maradni magadhoz, a családodhoz és mindahhoz, aminek illetve akinek felelősséget vállaltál.
Szerintem hűnek lenni sokkal több, mint hagyni kizárólagosan akárki vagy valaki által birtokolni nemi szerveinket . smile
A klasszikus példa szerint nőtől kérdezve: Te olyan férfivel élnél együtt inkább, amelyik eltékozolja az egész életetek a játékgépre, vagy amelyikről kiderül, hogy megbaszta a szomszéd asszonyt? smile Persze, hogy egyikkel sem, de elgondolkodtató, nem?
(Ez egy válasz szerelmes pár üzenetére (2010. 08. 16. hétfő 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 16. hétfő 21:58
Veled teljesen egyetértünk......Ismeretségi körünkben ebben a témában és tapasztalatainkat levonva állítjuk ezt!
A Nő ha tényleg megvan az igazi szerelem soha nem gondolna erre!! Viszont ha egy férfinél is megvan az igaz
szerelem....akkor bármit önzetlenül megadna párjának hogy a teljes boldogsága meglegyen beleértve főként szexuális állmai esetleg vágyai megvalósításában !!
Nálunk egy kis élvezetes kaland nem más mint szerelmünk ajándéka és tiszta szívből adjuk életünk párjának...
Félrelépkedés megcsalás -Ú csak a nejem meg ne tudja.... -Hogy mondom el a férjemnek....
.....A két fél igaz aki örök hüséget esküdött....-szánalmas és méltatlan a másikkal szemben!!
Mi 9 éve vagyunk egy egymást imádó szerelmes pár!! Ezalatt mi egyszer sem veszekedtünk....még apróbb vitánk
sem volt! Lehet hogy maga az alap kapcsolat is befolyásolja ezt!?-Döntsétek el...--öszinteség--azzal lehet valamit kezdeni!! smile smile puszi
#5860   2010. 08. 17. kedd 22:54
X Törölt felhasználó (745787)
Szia Zsuzsi!

Csak egyet kérdeznék, hogy milyen az a nem érzelmi szexélmény? Aközben nem érez az ember semmit, vagy egyszerűen nem akarja fölvállalni, hogy érez. Hidd el, hogy igazi bika vagyok, de én nem tudnék szexelni olyan lánnyal, aki iránt nem érzek semmit.

Lehet, hogy kitiltanak, de megkérdezem, hogy mi a különbség az érzelmek és az érzések között?
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 08. 17. kedd 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 09:03
Érdekes témát boncolgattok és úgy gondolom hogy a gondolkodás és a válaszok kissé egyoldalúak. Hiszen a női oldal semmikor se szólal meg szinte mind a topikban, mind a fórumban.

Remetemozes soraiban ott van egy nagyon fontos apróság: Éspedig az, hogy nagyon sok olyan nő és férfi van, aki a saját vágyait még maga felé se képes rendezni és elfogadni és ebből az is következik hogy másnak végképp nem mernek beszélni. Pedig a dolog itt kezdődik, hogy egy párkapcsolatban ha a felek nem ismerik egymást, és azt hogy a másik fél mit kedvel és mit nem, akkor az egész kapcsolat nem lesz több mint olyan unalmas, békés egymás mellett élés. Jó esély van rá ilyenkor hogy egyik fél kisebb-nagyobb kanyarokkal időnként kikacsint majd a kapcsolatból. Én úgy érzem hogy az, hogy valaki saját magával sem mer őszintének lenni nem társadalmi neveltetés kérdése, hanem inkább önmaga felé irányuló gyengeség. Olyan magyaros „majd lesz valahogy” gondolkodás. Hányan is élnek így? Rengetegen.

Himbivaly sorai már közelebb állnak talán a valósághoz, de tegyük azt hozzá, hogy gondolom férfiként nem gondolkozik női fejjel, vagy legalábbis remélem hogy nem valami feminin bika!  Az a véleményem, hogy ugyan annyi nő van, aki vágyik egy másik partnerrel való, nem érzelmi élményre, mint ahány pasi. Evidens hogy férfiként a női világot nem lehet úgy átlátni és fordítva is. De nem keverném össze azt hogy valaki társra, stabil kapcsolatra vágyik, és azt hogy időnként vannak olyan testiségre épülő vágyai amit akár meg is valósít. Egy nő nem úgy működik,hogyha a partner nem válik be, akkor majd lapoz és tovább áll. Ahogy egy átlag férfi se úgy gondolkozik hogy ha nem jó otthon, keresem máshol a lehetőséget és majd otthon „sunnyogok”. Bár van rá példa, és sokunk lát is ilyet, de azért nem kellene ezt ennyire fekete-fehérre lekockásítani.
Viszont itt ragadnám meg az utolsó mondatod. Miből gondolod, hogy legtöbb esetben a férfi az aki vágyik másik férfi bevonására, és a nő az, aki enged? Már más topikban úgy érzem megpróbáltam megfogalmazni de egy ilyen hármas,négyes vagy akár swinger dolog nem úgy működik ( legalábbis nálam és nálunk ) hogy egyikünk akr valamit és a másik enged. Minden ilyen élmény csak akkor élő és létező és kellemes emlékként marad majd meg, ha mindkét oldal ismeri a másikat. És nem „enged! Hanem egyszerűen bízik saját magában de leginkább a partnerben és a kapcsolatában.
Szerelmes pár sorait ellenem nem igazán értem, mert azt írjátok hogy sok éve örök hűséget fogadtatok egymásnak és semmi vita, mert őszintén mindent megbeszéltetek…ennek ellenére ebben a topikban van egy bejegyzésetek arról amikor épp bevonna férfi egy másik férfit a kapcsolatába. És hogy erre – ha jól olvasom csak a férfinél alakulhat ki vágy, mert hogy a férfi az önzetlen, és hogy teljes boldogságaképp ebbe is belemegy hogy szexuális álma beteljesüljön? Elölte viszont azt írod hogy egy nő erre még csak nem is gondol, hiszen az igazi szerelm miatt sose gondol erre? Akkor egy szerelmes nő ne
 
... 291 292 293 294 295 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19662db
Utolsó üzenet: tegnap 22:33
 

Hírek

2025. 07. 08. kedd 20:03
2025.  július 11-13: Nyári GG tali Cseteseknek és Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 16. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2025. július 11-13. (3 nap, 2... Tovább
2025. 01. 22. szerda 12:25
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább
2024. 12. 15. vasárnap 14:30
Új VIP vásárlási felület Kedves felhasználók! Szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy megújult a VIP vásárlási felület. Aki az előzőhöz volt szokva, neki elsőre idegennek tűnhet, de használjátok ezt is bátran a továbbiakban. Itt már tudtok Apple Pay-jel, és Google Pay-jel is... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!