Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Egyik barátom már volt szauna clubban külföldön. Ha van tapasztalatotok, élményetek, osszátok meg velünk. Nálunk is van ilyen? Ha igen, hol?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Figyelem! Minden társkereső bejegyzés törlésre kerül, a bejegyzést tevő pedig tiltást kap!

Az eddigi hozzászólások

... 60 61 62 63 64 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1781   2022. 02. 05. szombat 15:31
veszpremxxx veszpremxxx
Amit leírtál az alapján kb 10%-ban.
(Ez egy válasz Szovázs üzenetére (2022. 02. 05. szombat 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 05. szombat 15:05
Akkor tehát mégiscsak látod, hogy érdekel a szauna.
#1780   2022. 02. 05. szombat 15:05
Szovázs Szovázs
Akkor tehát mégiscsak látod, hogy érdekel a szauna.
(Ez egy válasz veszpremxxx üzenetére (2022. 02. 05. szombat 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 05. szombat 14:44
Elolvastuk a hozzászólásod, és az előtte lévőt is. Téged, titeket nem is a szaunázás érdekel. Teljesen mást keresel, ezért rossz helyen jártál. Írták már korábban itt, egy swinger klubban megtaláljátok amit kerestek. Ott is van szauna, jakuzzi.
#1779   2022. 02. 05. szombat 14:44
veszpremxxx veszpremxxx
Elolvastuk a hozzászólásod, és az előtte lévőt is. Téged, titeket nem is a szaunázás érdekel. Teljesen mást keresel, ezért rossz helyen jártál. Írták már korábban itt, egy swinger klubban megtaláljátok amit kerestek. Ott is van szauna, jakuzzi.
(Ez egy válasz Szovázs üzenetére (2022. 02. 05. szombat 14:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 05. szombat 14:24
Köszi, de én alapból baromságnak tartom a szaunaszeánszt, akármilyen nívósnak és díjnyertesnek tartják mások. Nálam a szauna egyenlő csend és nyugalom. De ez csak az én véleményem, persze tudom, hogy sokan szeretik.
#1778   2022. 02. 05. szombat 14:24
Szovázs Szovázs
Köszi, de én alapból baromságnak tartom a szaunaszeánszt, akármilyen nívósnak és díjnyertesnek tartják mások. Nálam a szauna egyenlő csend és nyugalom. De ez csak az én véleményem, persze tudom, hogy sokan szeretik.
(Ez egy válasz HeZ üzenetére (2022. 02. 04. péntek 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 04. péntek 15:10
Igényes szaunaszeánszra menj, ahol nívós szaunaversenyeken már bizonyítottak a mesterek. Más szaunák olyan nívótlanok, hogy papucsban, műanyag fürdőruhában hangoskodnak benn a barbárok - tisztelet a kevés kivételnek.
Lásd nemrég Kékszeműpár véleményét.
#1777   2022. 02. 04. péntek 21:07
X Törölt felhasználó (4156442)
Szia!
Nem ugyan az egy szaunába beülni,pihenni,mint egy partnerkereső oldalon az igényeknek is megfelelő férfit keresni,férfivel ismerkedni.
(Ez egy válasz 30asvasmegyei üzenetére (2022. 02. 04. péntek 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 04. péntek 20:41
Aki ide kitárulkozós képeket rak fel az mi a facér csodálkozik, ha megbámulják? Inkább a megmagyarázásig legyek hülye mint egész életemben. Szerintem aki nem szereti, hogy megnézik, az arc nélkül sem tesz fel ilyen képeket, vagy nagyon is szereti, csak arccal nem meri felvállalni.
#1776   2022. 02. 04. péntek 20:41
30asvasmegyei 30asvasmegyei
Aki ide kitárulkozós képeket rak fel az mi a facér csodálkozik, ha megbámulják? Inkább a megmagyarázásig legyek hülye mint egész életemben. Szerintem aki nem szereti, hogy megnézik, az arc nélkül sem tesz fel ilyen képeket, vagy nagyon is szereti, csak arccal nem meri felvállalni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 04. péntek 16:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4156442)
2022. 02. 04. péntek 16:52
Sziasztok!
Magyarországon még nagyon gyerekcipőben jár a kulturált szaunázás.
Ameddig a textil mentes szaunákat javarészt csak neveletlen,pofátlanul bámuló,nyomuló férfiak,férfi társaságok látogatják,sajnos addig nem is lesz jobb a helyzet.
#1775   2022. 02. 04. péntek 17:55
X Törölt felhasználó (4156442)
Én sajnos többször is!
De találtam rá egy kitűnő megoldást,már jó ideje nem járok textilmentesbe,ennyi.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2022. 02. 04. péntek 17:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 04. péntek 17:45
Mi ilyet nem tapasztaltunk még egyik meglátogatott helyen sem, legalábbis tömegesen biztos nem. Évek alatt össz-vissz 1 nyomulós fazon volt, A bámészkodó sem több mint a nudin, mi soha nem foglalkozunk velük, a szaunázás élményét nem befolyásolja.
#1774   2022. 02. 04. péntek 17:45
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Mi ilyet nem tapasztaltunk még egyik meglátogatott helyen sem, legalábbis tömegesen biztos nem. Évek alatt össz-vissz 1 nyomulós fazon volt, A bámészkodó sem több mint a nudin, mi soha nem foglalkozunk velük, a szaunázás élményét nem befolyásolja.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 04. péntek 16:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4156442)
2022. 02. 04. péntek 16:52
Sziasztok!
Magyarországon még nagyon gyerekcipőben jár a kulturált szaunázás.
Ameddig a textil mentes szaunákat javarészt csak neveletlen,pofátlanul bámuló,nyomuló férfiak,férfi társaságok látogatják,sajnos addig nem is lesz jobb a helyzet.
#1773   2022. 02. 04. péntek 17:33
X Törölt felhasználó (856058)
Addig igy is lesz ameddig ilyen ritka lesz, bár én nem is értem mit lehet ennyit lovagolni azon hogy naturista vagy nem, mivel manapság tud pici lenni fürdő ruha pasin is csajon is, tök mindegy van vagy nincs, csodálkozom itt mennyire fontos hogy naturista legy, mert egészségesebb, ezt a viccet, olyan mintha akinek ez fontos lenne csak a nyilvános pucerkodast keresne
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 04. péntek 16:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4156442)
2022. 02. 04. péntek 16:52
Sziasztok!
Magyarországon még nagyon gyerekcipőben jár a kulturált szaunázás.
Ameddig a textil mentes szaunákat javarészt csak neveletlen,pofátlanul bámuló,nyomuló férfiak,férfi társaságok látogatják,sajnos addig nem is lesz jobb a helyzet.
#1772   2022. 02. 04. péntek 16:52
X Törölt felhasználó (4156442)
Sziasztok!
Magyarországon még nagyon gyerekcipőben jár a kulturált szaunázás.
Ameddig a textil mentes szaunákat javarészt csak neveletlen,pofátlanul bámuló,nyomuló férfiak,férfi társaságok látogatják,sajnos addig nem is lesz jobb a helyzet.
#1771   2022. 02. 04. péntek 15:50
HeZ HeZ
Amennyiben szauna utáni szexre vágysz másokkal, ajánlom a wellness hoteleket, ahol a szaunában megbeszélhetitek azt, amit művelni terveztek-fogtok a privát szobátokban.
Két (2) finn szauna? Magyarhertelenden két szauna részlegben (textiles és prűd) kb 6 finn- (melyből egy fatüzelésű), 2 infra-, 2 gőzszauna, 1 sószoba van (+2 pihenőszoba, 2 merülőkád, szabadtéri pihenő + nagy pihenő ~60m2, masszázsszoba) - pedig voltaképp kis hely az osztrák-szlovén wellnesscentrumokhoz képest.
(Ez egy válasz Szovázs üzenetére (2022. 02. 02. szerda 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 02. szerda 17:23
Sziasztok! Első alkalommal voltam az esztergomi Aqusziget wellness részlegében, leírnám a tapasztalataimat, illetve kérdezném, hogy másoknak milyen benyomásuk van a hellyel kapcsolatban.
Hétköznap koradélután érkeztem, ennek megfelelően alig voltak, nagyon tetszett, hogy külöm van a wellness részleg, nagybetűkkel ki van írva, hogy naturista szauna, és ugyan nem nagyon ellenőrzi senki, mindenki be is tartotta ezt, illetve aki bejött fürdőruhában, azzal a vendégek közölték, hogy fürdőruhamentes a hely, így vagy vetkőztek, vagy átmentek a fürdőruhás szaunába.
Viszonylag nagy hely, szuper pihenőrészekkel, és az is szuper, hogy van egy közepes méretű jakuzzi-szerű medence, ami szintén nudista, bár a vize lehetne kicsit melegebb. Izgató, hogy amikor pezseg és ráülök, kőkemény leszek tőle. A világítás nagyon erős, szerintem sokkal jobb lenne, ha meghittebb lenne, a jótékony félhomály a pihenést és az erotikát is jobban segítené, és kevésbé takargatná magát mindenki, ami picit zavaró, mert így én is azt érzem, hogy takargatnom kell. Nem igaz, hogy nincsenek egyedülálló nők, én több fiatal lánnyal is találkoztam, bár tény, hogy majdnem mind állig bebugyolálja magát. Mondjuk megértem, van pár nyálcsorgató öregember, akik előtt még én is kellemetlenül érzem magam. Eleinte szuper csend volt, le is döbbentem, hogy mennyivel jobb így az eddig tapasztaltakhoz képest. Aztán sajnos később megérkeztek a hangos emberek is, akiken látszik, hallatszik, hogy törzsvendégek, és a felszerelésükből ítelve ősszaunások. Nem is értem, miből gondolják, hogy mindenki a buta beszélgetésüket akarja hallgatni, hangosan pofáznak nem csak a csendespihenőben, hanem bent a szaunában is. Sajnos ez általános Magyarországon. Mintha kocsmában lennének, ez nagyon zavaró. Szerintem erre ott vannak a fürdő medencéi.
Rendszeresen vannak szaunaszeánszok, amiknek a létezését szintén nem tudom hova tenni, nem bírom felfogni, hogy miért jó az embereknek hangos zenében nyomorogni egy szaunában, míg egy szerencsétlen figura próbálja bénán eljátszani a showman szerepét. Ám ez csak annyiban zavaró, hogy a két finn szaunából az egyik szinte folyton le van zárva "szellőztetés" miatt.
Azt sajnálom, hogy nem bevállalósabbak az emberek. Nem létezik, hogy csak mi vágyunk erotikára, egymás előtti finom pettingre, esetleg szexre. Tudom, erre ott vannak a swinger klubok, de én elsősorban pihenni, szaunázni szeretnék, csak nekem a relaxációhoz a szex is hozzátartozik.
Esetleg hétvégékről vagy más időszakokról vannak tapasztalataitok? Talán délelőtt finomabb a hangulat? Szoktak lenni bevállalós emberek, párok? Vagy tudtok olyan helyet Pest környékén, ami kicsit szexisebb?
#1770   2022. 02. 04. péntek 15:33
HeZ HeZ
Kékszeműpárt kiegészítve: a fegyelmezettség annyira igaz, amennyire fegyelmezett vagy a nudista strandon is. Szaunában az elsődleges cél a természetes szaunázás, a pihenőben a pihenés, tehát nem a főzés, a fűnyírás, a csevegés, a körömvágás, a pajzánkodás, a szex, stb...
Félrevonulva mit tesztek egy nyilvános helyen, az bátorság és a kitiltástól való félelem kérdése.
A "dévajabb, nyulkálós, szexelős estek"-et a házibulikban és swingerklubokban találod.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 01. 30. vasárnap 04:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (895053)
2022. 01. 30. vasárnap 04:10
Ezek ilyen fegyelmezett naturista estek, vagy ilyen dévajabb, nyulkálós, szexelős estek? lookaround
#1769   2022. 02. 04. péntek 15:22
HeZ HeZ
A magyarhertelendi szaunapark két részre van osztva. A textiles felén műanyag használata tiltott, textil (törölköző) használata kötelező a bőröd és a fa ülőkék között meztelenül is. Másik felében nem illik meztelenkedni a valami okból ruhában szaunázó prűdek miatt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 01. 29. szombat 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3112072)
2022. 01. 29. szombat 14:37
Magyarhertelenden melyik napon van textilmentes szauna?
#1768   2022. 02. 04. péntek 15:10
HeZ HeZ
Igényes szaunaszeánszra menj, ahol nívós szaunaversenyeken már bizonyítottak a mesterek. Más szaunák olyan nívótlanok, hogy papucsban, műanyag fürdőruhában hangoskodnak benn a barbárok - tisztelet a kevés kivételnek.
Lásd nemrég Kékszeműpár véleményét.
(Ez egy válasz Szovázs üzenetére (2022. 02. 02. szerda 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 02. szerda 17:23
Sziasztok! Első alkalommal voltam az esztergomi Aqusziget wellness részlegében, leírnám a tapasztalataimat, illetve kérdezném, hogy másoknak milyen benyomásuk van a hellyel kapcsolatban.
Hétköznap koradélután érkeztem, ennek megfelelően alig voltak, nagyon tetszett, hogy külöm van a wellness részleg, nagybetűkkel ki van írva, hogy naturista szauna, és ugyan nem nagyon ellenőrzi senki, mindenki be is tartotta ezt, illetve aki bejött fürdőruhában, azzal a vendégek közölték, hogy fürdőruhamentes a hely, így vagy vetkőztek, vagy átmentek a fürdőruhás szaunába.
Viszonylag nagy hely, szuper pihenőrészekkel, és az is szuper, hogy van egy közepes méretű jakuzzi-szerű medence, ami szintén nudista, bár a vize lehetne kicsit melegebb. Izgató, hogy amikor pezseg és ráülök, kőkemény leszek tőle. A világítás nagyon erős, szerintem sokkal jobb lenne, ha meghittebb lenne, a jótékony félhomály a pihenést és az erotikát is jobban segítené, és kevésbé takargatná magát mindenki, ami picit zavaró, mert így én is azt érzem, hogy takargatnom kell. Nem igaz, hogy nincsenek egyedülálló nők, én több fiatal lánnyal is találkoztam, bár tény, hogy majdnem mind állig bebugyolálja magát. Mondjuk megértem, van pár nyálcsorgató öregember, akik előtt még én is kellemetlenül érzem magam. Eleinte szuper csend volt, le is döbbentem, hogy mennyivel jobb így az eddig tapasztaltakhoz képest. Aztán sajnos később megérkeztek a hangos emberek is, akiken látszik, hallatszik, hogy törzsvendégek, és a felszerelésükből ítelve ősszaunások. Nem is értem, miből gondolják, hogy mindenki a buta beszélgetésüket akarja hallgatni, hangosan pofáznak nem csak a csendespihenőben, hanem bent a szaunában is. Sajnos ez általános Magyarországon. Mintha kocsmában lennének, ez nagyon zavaró. Szerintem erre ott vannak a fürdő medencéi.
Rendszeresen vannak szaunaszeánszok, amiknek a létezését szintén nem tudom hova tenni, nem bírom felfogni, hogy miért jó az embereknek hangos zenében nyomorogni egy szaunában, míg egy szerencsétlen figura próbálja bénán eljátszani a showman szerepét. Ám ez csak annyiban zavaró, hogy a két finn szaunából az egyik szinte folyton le van zárva "szellőztetés" miatt.
Azt sajnálom, hogy nem bevállalósabbak az emberek. Nem létezik, hogy csak mi vágyunk erotikára, egymás előtti finom pettingre, esetleg szexre. Tudom, erre ott vannak a swinger klubok, de én elsősorban pihenni, szaunázni szeretnék, csak nekem a relaxációhoz a szex is hozzátartozik.
Esetleg hétvégékről vagy más időszakokról vannak tapasztalataitok? Talán délelőtt finomabb a hangulat? Szoktak lenni bevállalós emberek, párok? Vagy tudtok olyan helyet Pest környékén, ami kicsit szexisebb?
#1767   2022. 02. 04. péntek 08:56
vipboy vipboy
Mi jövő héten megyünk, de nyitásra mert nem szeretjük a tömeget.
(Ez egy válasz Szovázs üzenetére (2022. 02. 02. szerda 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 02. szerda 17:23
Sziasztok! Első alkalommal voltam az esztergomi Aqusziget wellness részlegében, leírnám a tapasztalataimat, illetve kérdezném, hogy másoknak milyen benyomásuk van a hellyel kapcsolatban.
Hétköznap koradélután érkeztem, ennek megfelelően alig voltak, nagyon tetszett, hogy külöm van a wellness részleg, nagybetűkkel ki van írva, hogy naturista szauna, és ugyan nem nagyon ellenőrzi senki, mindenki be is tartotta ezt, illetve aki bejött fürdőruhában, azzal a vendégek közölték, hogy fürdőruhamentes a hely, így vagy vetkőztek, vagy átmentek a fürdőruhás szaunába.
Viszonylag nagy hely, szuper pihenőrészekkel, és az is szuper, hogy van egy közepes méretű jakuzzi-szerű medence, ami szintén nudista, bár a vize lehetne kicsit melegebb. Izgató, hogy amikor pezseg és ráülök, kőkemény leszek tőle. A világítás nagyon erős, szerintem sokkal jobb lenne, ha meghittebb lenne, a jótékony félhomály a pihenést és az erotikát is jobban segítené, és kevésbé takargatná magát mindenki, ami picit zavaró, mert így én is azt érzem, hogy takargatnom kell. Nem igaz, hogy nincsenek egyedülálló nők, én több fiatal lánnyal is találkoztam, bár tény, hogy majdnem mind állig bebugyolálja magát. Mondjuk megértem, van pár nyálcsorgató öregember, akik előtt még én is kellemetlenül érzem magam. Eleinte szuper csend volt, le is döbbentem, hogy mennyivel jobb így az eddig tapasztaltakhoz képest. Aztán sajnos később megérkeztek a hangos emberek is, akiken látszik, hallatszik, hogy törzsvendégek, és a felszerelésükből ítelve ősszaunások. Nem is értem, miből gondolják, hogy mindenki a buta beszélgetésüket akarja hallgatni, hangosan pofáznak nem csak a csendespihenőben, hanem bent a szaunában is. Sajnos ez általános Magyarországon. Mintha kocsmában lennének, ez nagyon zavaró. Szerintem erre ott vannak a fürdő medencéi.
Rendszeresen vannak szaunaszeánszok, amiknek a létezését szintén nem tudom hova tenni, nem bírom felfogni, hogy miért jó az embereknek hangos zenében nyomorogni egy szaunában, míg egy szerencsétlen figura próbálja bénán eljátszani a showman szerepét. Ám ez csak annyiban zavaró, hogy a két finn szaunából az egyik szinte folyton le van zárva "szellőztetés" miatt.
Azt sajnálom, hogy nem bevállalósabbak az emberek. Nem létezik, hogy csak mi vágyunk erotikára, egymás előtti finom pettingre, esetleg szexre. Tudom, erre ott vannak a swinger klubok, de én elsősorban pihenni, szaunázni szeretnék, csak nekem a relaxációhoz a szex is hozzátartozik.
Esetleg hétvégékről vagy más időszakokról vannak tapasztalataitok? Talán délelőtt finomabb a hangulat? Szoktak lenni bevállalós emberek, párok? Vagy tudtok olyan helyet Pest környékén, ami kicsit szexisebb?
#1766   2022. 02. 02. szerda 17:23
Szovázs Szovázs
Sziasztok! Első alkalommal voltam az esztergomi Aqusziget wellness részlegében, leírnám a tapasztalataimat, illetve kérdezném, hogy másoknak milyen benyomásuk van a hellyel kapcsolatban.
Hétköznap koradélután érkeztem, ennek megfelelően alig voltak, nagyon tetszett, hogy külöm van a wellness részleg, nagybetűkkel ki van írva, hogy naturista szauna, és ugyan nem nagyon ellenőrzi senki, mindenki be is tartotta ezt, illetve aki bejött fürdőruhában, azzal a vendégek közölték, hogy fürdőruhamentes a hely, így vagy vetkőztek, vagy átmentek a fürdőruhás szaunába.
Viszonylag nagy hely, szuper pihenőrészekkel, és az is szuper, hogy van egy közepes méretű jakuzzi-szerű medence, ami szintén nudista, bár a vize lehetne kicsit melegebb. Izgató, hogy amikor pezseg és ráülök, kőkemény leszek tőle. A világítás nagyon erős, szerintem sokkal jobb lenne, ha meghittebb lenne, a jótékony félhomály a pihenést és az erotikát is jobban segítené, és kevésbé takargatná magát mindenki, ami picit zavaró, mert így én is azt érzem, hogy takargatnom kell. Nem igaz, hogy nincsenek egyedülálló nők, én több fiatal lánnyal is találkoztam, bár tény, hogy majdnem mind állig bebugyolálja magát. Mondjuk megértem, van pár nyálcsorgató öregember, akik előtt még én is kellemetlenül érzem magam. Eleinte szuper csend volt, le is döbbentem, hogy mennyivel jobb így az eddig tapasztaltakhoz képest. Aztán sajnos később megérkeztek a hangos emberek is, akiken látszik, hallatszik, hogy törzsvendégek, és a felszerelésükből ítelve ősszaunások. Nem is értem, miből gondolják, hogy mindenki a buta beszélgetésüket akarja hallgatni, hangosan pofáznak nem csak a csendespihenőben, hanem bent a szaunában is. Sajnos ez általános Magyarországon. Mintha kocsmában lennének, ez nagyon zavaró. Szerintem erre ott vannak a fürdő medencéi.
Rendszeresen vannak szaunaszeánszok, amiknek a létezését szintén nem tudom hova tenni, nem bírom felfogni, hogy miért jó az embereknek hangos zenében nyomorogni egy szaunában, míg egy szerencsétlen figura próbálja bénán eljátszani a showman szerepét. Ám ez csak annyiban zavaró, hogy a két finn szaunából az egyik szinte folyton le van zárva "szellőztetés" miatt.
Azt sajnálom, hogy nem bevállalósabbak az emberek. Nem létezik, hogy csak mi vágyunk erotikára, egymás előtti finom pettingre, esetleg szexre. Tudom, erre ott vannak a swinger klubok, de én elsősorban pihenni, szaunázni szeretnék, csak nekem a relaxációhoz a szex is hozzátartozik.
Esetleg hétvégékről vagy más időszakokról vannak tapasztalataitok? Talán délelőtt finomabb a hangulat? Szoktak lenni bevállalós emberek, párok? Vagy tudtok olyan helyet Pest környékén, ami kicsit szexisebb?
#1765   2022. 01. 30. vasárnap 04:10
X Törölt felhasználó (895053)
Ezek ilyen fegyelmezett naturista estek, vagy ilyen dévajabb, nyulkálós, szexelős estek? lookaround
(Ez egy válasz Kékszeműpár üzenetére (2022. 01. 29. szombat 17:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 29. szombat 17:39
M.hertelenden minden nap textilmentes, ill. fürdőruha mentes. Szerdai napon a fürdő zárása után, a fürdő részlegbe is fel lehet menni fürdeni "textil" nélkül.
#1764   2022. 01. 29. szombat 17:39
Kékszeműpár Kékszeműpár
M.hertelenden minden nap textilmentes, ill. fürdőruha mentes. Szerdai napon a fürdő zárása után, a fürdő részlegbe is fel lehet menni fürdeni "textil" nélkül.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 01. 29. szombat 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3112072)
2022. 01. 29. szombat 14:37
Magyarhertelenden melyik napon van textilmentes szauna?
#1763   2022. 01. 29. szombat 17:10
helioka helioka
Ráckevei éjszakai fürdőzés/szaunázás? Van valaki?
#1762   2022. 01. 29. szombat 15:13
joco-úr joco-úr
Bakker, a hotel Caramel infóhoz akartam írni
(Ez egy válasz joco-úr üzenetére (2022. 01. 26. szerda 09:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 26. szerda 09:09
Ez minket is érdekelne, 2 hét múlva ott leszünk 3 napot
 
... 60 61 62 63 64 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 02. 12. vasárnap
Üzenetek: 3001db
Utolsó üzenet: tegnap 19:15
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!