Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Egyik barátom már volt szauna clubban külföldön. Ha van tapasztalatotok, élményetek, osszátok meg velünk. Nálunk is van ilyen? Ha igen, hol?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Figyelem! Minden társkereső bejegyzés törlésre kerül, a bejegyzést tevő pedig tiltást kap!

Az eddigi hozzászólások

... 137 138 139 140 141 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#243   2012. 10. 22. hétfő 20:36
csibijoe csibijoe
Ha valaki meztelenül szeretne szaunázni, akkor látogassatok el Budapesten (16. ker.) Máté u. 55-be, nekünk nagyon bejött a kedd esti szauna party!
#242   2012. 10. 22. hétfő 18:39
Stallion69 Stallion69
"Nem gondolod,hogy ez nem véletlen???!"

Ezt légy szíves fejtsd ki bővebben.
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2012. 10. 22. hétfő 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 22. hétfő 15:56
"szinte soha nincs senki."
Nem gondolod,hogy ez nem véletlen???!
mf3
#241   2012. 10. 22. hétfő 17:18
Womanizer Womanizer
Sziasztok! Járt már valaki Hévizen? Például palace Hotel? Esetleg tudna/tudnátok egy kis beszámolót mondani a helyről? Akár priviben is! Köszi!
#240   2012. 10. 22. hétfő 15:56
parbaniek parbaniek
"szinte soha nincs senki."
Nem gondolod,hogy ez nem véletlen???!
mf3
(Ez egy válasz Stallion69 üzenetére (2012. 10. 22. hétfő 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 22. hétfő 14:56
Kedves Lányok (és Hölgyek)!

A Bp-i Grand Hotel Hungária Wellness részében lehet meztelenül szaunázni, szinte soha nincs senki. Én ma este tervezem, hogy megyek.
Ha ezt olvasod és szereted az ilyesmit (és nőnemű vagy), akkor gyere Te is!

Remélem hamarosan találkozunk!
#239   2012. 10. 22. hétfő 14:56
Stallion69 Stallion69
Kedves Lányok (és Hölgyek)!

A Bp-i Grand Hotel Hungária Wellness részében lehet meztelenül szaunázni, szinte soha nincs senki. Én ma este tervezem, hogy megyek.
Ha ezt olvasod és szereted az ilyesmit (és nőnemű vagy), akkor gyere Te is!

Remélem hamarosan találkozunk!
#238   2012. 10. 21. vasárnap 09:11
X Törölt felhasználó (799117)
Mi is voltunk Esztergomban. Nem 12-en voltunk, nyitáskor 21 belépő volt. Mindenki tudta, hogy kell használni a szaunákat. Nagyon jók voltak a felöntések és kedvesek voltak a szauna mesterek.
(Ez egy válasz karpat57 üzenetére (2012. 10. 21. vasárnap 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 21. vasárnap 08:03
Voltam Esztergoman. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Utólag számolva 12-en voltunk. Tényleg szép, igényes hely, jók a kabinok és a felöntések. 1000 Ft a belépő, de a felöntésekért 400 Ft-ot kell utólag fizetni. Én megyek a jövő héten is, gyertek Ti is!
#237   2012. 10. 21. vasárnap 08:03
karpat57 karpat57
Voltam Esztergoman. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Utólag számolva 12-en voltunk. Tényleg szép, igényes hely, jók a kabinok és a felöntések. 1000 Ft a belépő, de a felöntésekért 400 Ft-ot kell utólag fizetni. Én megyek a jövő héten is, gyertek Ti is!
#236   2012. 10. 20. szombat 12:56
karpat57 karpat57
Esztergom, honlapjuk szerint 21-24 óráig vannak nyitva. Meglátogatom ma.
#235   2012. 10. 20. szombat 07:21
X Törölt felhasználó (817926)
Tegnap este voltunk Esztergomban, nagyon finom volt. Főleg az, hogy összesen hatan használtuk az egész szaunavilágot.. Ennek ellenére minden szauna működött és teljes volt a kiszolgálás. Nem akarom reklámozni -vagy de mégis mert megérdemlik - őket, de teljesen rendben volt ez éjjszakai szauna party. Még ma este ( szombat) és állítolag jövő hét végén is lesz. Aki tud jöjjön mert ha ilyen kevesen leszünk nem folytatják.
#234   2012. 10. 18. csütörtök 12:47
X Törölt felhasználó (861796)
Sziasztok!
Csak ajánlani tudom! Remek hely!
Mi sokat jártunk de már 3hónapja nem voltunk mert babát vártnk!
Így nem tudunk elkisérni benneteket!

Üdv.
(Ez egy válasz ac4er üzenetére (2012. 10. 18. csütörtök 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 18. csütörtök 10:22
hétfőn megyünk az esztergomi fürdőbe/szaunába...volt már valaki ott? milyen a színvonal? köszi
#233   2012. 10. 18. csütörtök 12:07
X Törölt felhasználó (811984)
Szia!

Most pénteken,és szombaton este 9-től éjfélig lesz éjszakai szaunázás.
A belépő 1000 forint.
(Ez egy válasz ac4er üzenetére (2012. 10. 18. csütörtök 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 18. csütörtök 10:22
hétfőn megyünk az esztergomi fürdőbe/szaunába...volt már valaki ott? milyen a színvonal? köszi
#232   2012. 10. 18. csütörtök 11:28
X Törölt felhasználó (118959)
szia!
Mi pár éve zárás előtt voltunk imádtuk,nagyon jó,figyeltek arra,hogy a szaunákban ne legyenek fürdőruhában.Viszonylag sokan voltak,tudtunk beszélgetni és volt azért hely ,hogy csendben tudjunk pihenni feltöltődni.
(Ez egy válasz ac4er üzenetére (2012. 10. 18. csütörtök 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 18. csütörtök 10:22
hétfőn megyünk az esztergomi fürdőbe/szaunába...volt már valaki ott? milyen a színvonal? köszi
#231   2012. 10. 18. csütörtök 10:22
ac4er ac4er
hétfőn megyünk az esztergomi fürdőbe/szaunába...volt már valaki ott? milyen a színvonal? köszi
#230   2012. 10. 17. szerda 16:14
Nanuq Nanuq
Olyan könnyű keresni szaunát..
Kőszeg környékén?
- Kőszegen a Hotel Irottkő
- Bük ( a fürdőben bőven van szaunalehetőség )
- Lutzmannsburg vagy Bad Tatzmannsdorf
(Ez egy válasz Par ok üzenetére (2012. 10. 17. szerda 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 17. szerda 16:08
Köszeg környékén tud vki szaunát? Esetleg kellemes fürdőt?
#229   2012. 10. 17. szerda 16:08
Par ok Par ok
Köszeg környékén tud vki szaunát? Esetleg kellemes fürdőt?
#228   2012. 10. 13. szombat 08:59
X Törölt felhasználó (20600)
Regebben igy osz derekan sokkal jobban porgott eme szaunas topik, vagy meg nem nagyon indult be a szauna szezon? De azert en kerdeznek, volt mar valaki a bukfurdoi Greenfield Hotelben, szauna resz tapasztalatok,felontesek stb.?
#227   2012. 09. 28. péntek 19:26
X Törölt felhasználó (804640)
Mivel többször voltam ebben a clubban, így eléggé megismertem a törzsközönséget. És láttam a srác viszonyulását a tulajhoz. Illetve azt is, hogy hogyan állt a vendégekhez. Nekem annyira kilógott a lóláb, hogy ezt feltételeztem. Bár a tévedés joga nekem is megengedtetik. És lehet, hogy azért költött a tulaj ilyen dologra, mivel a clubba alapvetően idősebb párok (40-50 körül) jártak, ők hetente 2-3 alkalommal is megjelentek. Nos ez a srác mindig egyedül jött, noha küllemben verte az összes vendég pasit. Akár 20 csajt is találhatott bármikor magának, és nem szorul rá az ingyen dugásra. Szóval annyira nyilvánvaló volt a bér dolog, hogy (noha nem láttam, amikor felveszi a megszolgált bérét) szerintem az volt. De nekem a hely, a törzsközönség,stb. ismeretében ez nem volt visszatetsző, inkább pozitív a club részéről.
(Ez egy válasz Jade_ üzenetére (2012. 09. 28. péntek 11:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 28. péntek 11:28
Azért van a fórum, hogy mindenki leírja a véleményét. Még jó hogy nem gondolkozunk egyformán és gondolja mindenki ugyanazt smile
Nudegyula: honnan tudod, hogy az a 30-as srác fizetett ember volt? Nem lehetett, hogy tetszett neki a nő és azért szállt be?
#226   2012. 09. 28. péntek 12:11
X Törölt felhasználó (745787)
Mondjuk olyat én is, saját szememmel láttam, amikor a csávókám egy ku...vát hozott le magának partnernek.

Azt is kiszúrta mindenki! smile
#225   2012. 09. 28. péntek 12:05
X Törölt felhasználó (745787)
Nézd akár igazad is lehet, de nem értem miért költene a tulajdonos akár egy centet is bérkanra, amikor általában nem a férfiakból szokott a hiány lenni.

K....ból meg milyet lehet egy ilyen helyre belátható költségen szerezni? Egy swinger klubban nem nagyon nyerő az, ha kiáll valaki szájából a kapanyél...

Szervezési okokból sem tűnik ésszerűnek, amit írsz. Attól persze még igaz is lehet, de az is, hogy benned buzgott túl az összeesküvést gyártó kisördög. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 28. péntek 06:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804640)
2012. 09. 28. péntek 06:21
Nem szeretnélek hidd el megbántani. De én is tapasztaltam, és ezt többször is egy osztrák swingersben. Nagyon kedvelt, a minősítési sorban is elől van. Igazi családias. És egyáltalán nem érzed, hogy kupi lenne. A hét minden napján állandóan tele van. És azzal én nem értek egyet Veled, hogy miért lenne az megvetendő, hogy a tulaj a kellemes környezet és jó kaják-piák mellé még ebben is igyekszik figyelmesnek lenni. Ha valaki szólóban megy, és nem találna megfelelő párt, vagy nem fogadnák be, akkor sem megy haza rossz érzéssel, mert kellemes külsejű nőtől-férfitól mégis megkapja azt, amiért valójában elment: az érzelemmentes szexet. És ezek a "béremberek" vannak olyan jól álcázva, hogy (mint korábban is említettem) csak a bennfentesek vagy az oda rendszeresen járók tudják, hogy ők mik is valójában.
Nézd, legutóbb volt egy eset, ami talán megbocsátást ad részedről: megjelent egy 50-55 közötti pár. Látszott, hogy nagyon kezdők, nagyon félénkek voltak. Az is látszott, hogy a férfi a nőt szerette volna megajándékozni egy ilyen élménnyel, és korábban soha nem voltak még ilyen helyen. Lehet, hogy "dolgavégezetlenü" távoztak volna, mert őket sem nagyon próbálták bevonni, de ők sem nagyon mertek közeledni. Így viszont a hölgy egy kellemes élménnyel térhetett haza, mert egy jóképű, méretes hímtaggal rendelkező 30-as srác bekapcsolódott hozzájuk. Lehet, hogy ez Neked nem tatszik, de hidd el, hogy vannak ilyenek is. Lehet, hogy szerencsésebb vagy, mert mint írod, a baráti körödben többen szeretik a swingerst, így Neketek lehet, hogy csak a díszletet, a körítést adja. És bocsi mégegyszer, de sem Téged, sem a swingerst nem szerettem volna megbántani. És szerintem azok a swingersek sem, akik ilyet alkalmaznak a vendégek minél jobb kiszolgálása érdekében. Részemről ennyi, és nem is szeretnék etikai vitát szítani, vagy bárkit bántani tovább a tapasztalatommal.
#224   2012. 09. 28. péntek 11:28
Jade_ Jade_
Azért van a fórum, hogy mindenki leírja a véleményét. Még jó hogy nem gondolkozunk egyformán és gondolja mindenki ugyanazt smile
Nudegyula: honnan tudod, hogy az a 30-as srác fizetett ember volt? Nem lehetett, hogy tetszett neki a nő és azért szállt be?
 
... 137 138 139 140 141 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 02. 12. vasárnap
Üzenetek: 3003db
Utolsó üzenet: tegnap 17:27
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!