Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Egyik barátom már volt szauna clubban külföldön. Ha van tapasztalatotok, élményetek, osszátok meg velünk. Nálunk is van ilyen? Ha igen, hol?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Figyelem! Minden társkereső bejegyzés törlésre kerül, a bejegyzést tevő pedig tiltást kap!

Az eddigi hozzászólások

... 125 126 127 128 129 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#485   2013. 10. 17. csütörtök 15:39
Ragazza Ragazza
Na erre a két helyre mi is nagyon szeretnénk elmenni , elég jókat hallottunk róluk.
(Ez egy válasz aznekemnincs üzenetére (2013. 10. 17. csütörtök 12:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 17. csütörtök 12:48
Akkor Te Sárvárt, de inkább Büköt keresed. Sárváron a szaunák és pihenők, a két jakuzzi fürdőruha nélkül használandó. Bükön ehhez még jön egy elég nagy, meleg vizes kinti élmény medence. Természetesen az is fürdőruha nélkül. És nagy fedett és szabadtéri pihenők.
#484   2013. 10. 17. csütörtök 12:48
aznekemnincs aznekemnincs
Akkor Te Sárvárt, de inkább Büköt keresed. Sárváron a szaunák és pihenők, a két jakuzzi fürdőruha nélkül használandó. Bükön ehhez még jön egy elég nagy, meleg vizes kinti élmény medence. Természetesen az is fürdőruha nélkül. És nagy fedett és szabadtéri pihenők.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 17. csütörtök 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2013. 10. 17. csütörtök 11:00
Sziasztok!

Igazából mi is ezt keresnénk! Jó-jó a nudi szauna, de valójában egy olyan welnes érdekelne, ahol legalább a medencés (fürdő) részek textilmentesek!
Nagyon megköszönnénk minden tippet!
#483   2013. 10. 17. csütörtök 11:43
X Törölt felhasználó (62398)
Köszönjük! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 17. csütörtök 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2013. 10. 17. csütörtök 11:00
Sziasztok!

Igazából mi is ezt keresnénk! Jó-jó a nudi szauna, de valójában egy olyan welnes érdekelne, ahol legalább a medencés (fürdő) részek textilmentesek!
Nagyon megköszönnénk minden tippet!
#482   2013. 10. 17. csütörtök 11:37
Ragazza Ragazza
Amiket ajánlottam azok ilyenek , persze csak ezeken a rendezvényeken . Mondjuk hozzátok egyik sincs túl közel és mindegyik éjszakába nyúló rendezvény szóval utána nem kellemes hazautazni adott esetben.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 17. csütörtök 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2013. 10. 17. csütörtök 11:00
Sziasztok!

Igazából mi is ezt keresnénk! Jó-jó a nudi szauna, de valójában egy olyan welnes érdekelne, ahol legalább a medencés (fürdő) részek textilmentesek!
Nagyon megköszönnénk minden tippet!
#481   2013. 10. 17. csütörtök 11:00
X Törölt felhasználó (62398)
Sziasztok!

Igazából mi is ezt keresnénk! Jó-jó a nudi szauna, de valójában egy olyan welnes érdekelne, ahol legalább a medencés (fürdő) részek textilmentesek!
Nagyon megköszönnénk minden tippet!
(Ez egy válasz gyorboy üzenetére (2013. 10. 06. vasárnap 16:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 06. vasárnap 16:37
Sárvár és Bükfürdő is egyaránt fürdőruhamentes, de ha igazán jót szeretnél akkor Tatzmansdorfot látogasd meg. Az nagyban hasonlít arra amit írtál, csak itt nincs extra díj. Itt az egész szanuvilág textílmentes. Nézd meg a honlapjukat, Bad Tatzmansdorf néven találod.
#480   2013. 10. 17. csütörtök 08:47
Ragazza Ragazza
Holnap Ráckevén este szaunaest , szombaton meg Ballószögön. Mindkettőt kipróbáltuk már és ajánlom mindenkinek , jaaa és természetesen textilmentesek.
#479   2013. 10. 14. hétfő 19:02
Onkyoo12 Onkyoo12
Bocs a késésért, aki kérdezte:
bécsben ez az Oberlaa, ez egy sima strand, ami szintén nagyon jól meg van csinálva, ennek a Szauna része amire külön kell valamennyit fizetni, van elkülönítve férfi, nő is aki szégyenlős, de közösben vannak a legtöbben. A kinti rész meg teljesen nudista, mindenkin meztelenül fürdik és napozik, de van 1-2 ember aki fürdőköpenyben mászkál. Vannak felöntések is folyamatosan

Nem a legolcsóbb (valami 10000be belefáj), de nyáron én fogok még menni, mert jó érzés nudizni, barnulni és szaunázni egész nap. Plusz azért izgató nézelődni.
Átlag korosztály inkább 40-50-60 a szaunában, de néha fiatalabbak is mennek párokban, mint pl mi is ahogy mentünk.
Télen nem tudom mennyire jó, mert gondolom a kinti rész nem élvezetes ha fázik az ember és a jakuzzi nem volt olyan meleg (bár lehet ilyenkor melegítik)

Még hozzá írom, hogy a sima részen van egy tök jó, nagy, elkülönített medence, ami kicsit barlang szerű és sötét (ki van írva, hogy csak felnőttek mehetnek be és teljes csend szükséges, semmi zajongás), hát ott ha nem szexel naponta 10 pár, akkor megeszem a kalapomat. Amíg bent voltunk egy párt biztos láttam, a másik pár próbálkozott, de nem mertek elindulni, a harmadik meg csak arra várt, hogy kicsit fogyjon meg a társaság és ők is beljebb elvonulhassanak. Nagy rész, sok hely, csend, sötétség és valami fűtöttség a levegőben. Amikor minden kis eldugott szegletben, néha 1 méterre egymástól csak azt látod, hogy mindenki simogatja a másikat, mindenki puszilgatja a párját és néha az az igen feltűnő mozdulat és arckifejezés ami csak egyet jelent...
Én személy szerint eléggé szépen láttam egy kézi munkát és egy kis lovaglást úgy 2 méterre tőlünk, meglesve. (Azért is hiszem biztosan, mert jó párszor csináltam már én is fürdőben smile És ami itt még király volt, hogy mindegyik pár fiatal és szép volt. Az egyetlen kellemetlen ami volt, hogy bejött vagy 8 suhanc és verték ott magukat, de megunták hamar és kimentek, a párok meg folytatták ahol abbahagyták.
#478   2013. 10. 14. hétfő 09:29
aznekemnincs aznekemnincs
Bük valamikor? Veletek nagyon szívesen mennénk.
(Ez egy válasz Kukori01 üzenetére (2013. 10. 12. szombat 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 12. szombat 22:09
Mi is benne lennénk egy szaunázásba! smile
#477   2013. 10. 13. vasárnap 17:31
morcos morcos
Gyertek mindjáan szaunázni pénteken este ráckevére! wink
(Ez egy válasz Kukori01 üzenetére (2013. 10. 12. szombat 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 12. szombat 22:09
Mi is benne lennénk egy szaunázásba! smile
#476   2013. 10. 13. vasárnap 07:51
szazhetvenotcmvagyok szazhetvenotcmvagyok
én este a sárvárra megyek
(Ez egy válasz tiesmi üzenetére (2013. 10. 12. szombat 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 12. szombat 21:58
Sziasztok!
Nudis szaunázás érdekelne minket, ha valaki tud valami jó helyet az nagyon jó lenne!
Közös szaunázás egy kedves párral....Beszélgetés, ismerkedés nézegetés....érintések, tapizás....Szimpátia esetén kicsit talán több is... wow1
wave
Válaszokat privátban kérnénk!
#475   2013. 10. 12. szombat 22:09
Kukori01 Kukori01
Mi is benne lennénk egy szaunázásba! smile
(Ez egy válasz tiesmi üzenetére (2013. 10. 12. szombat 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 12. szombat 21:58
Sziasztok!
Nudis szaunázás érdekelne minket, ha valaki tud valami jó helyet az nagyon jó lenne!
Közös szaunázás egy kedves párral....Beszélgetés, ismerkedés nézegetés....érintések, tapizás....Szimpátia esetén kicsit talán több is... wow1
wave
Válaszokat privátban kérnénk!
#474   2013. 10. 12. szombat 21:58
tiesmi tiesmi
Sziasztok!
Nudis szaunázás érdekelne minket, ha valaki tud valami jó helyet az nagyon jó lenne!
Közös szaunázás egy kedves párral....Beszélgetés, ismerkedés nézegetés....érintések, tapizás....Szimpátia esetén kicsit talán több is... wow1
wave
Válaszokat privátban kérnénk!
#473   2013. 10. 12. szombat 18:13
ravenna ravenna VIP Admin
Van egy kedves ismerősöm. Nagy szaunás. Ő is azt mondja hogyha igazán jót akart szaunázni akkor Bad Tatzmannsdorf!
(Ez egy válasz gyorboy üzenetére (2013. 10. 06. vasárnap 16:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 06. vasárnap 16:37
Sárvár és Bükfürdő is egyaránt fürdőruhamentes, de ha igazán jót szeretnél akkor Tatzmansdorfot látogasd meg. Az nagyban hasonlít arra amit írtál, csak itt nincs extra díj. Itt az egész szanuvilág textílmentes. Nézd meg a honlapjukat, Bad Tatzmansdorf néven találod.
#472   2013. 10. 11. péntek 11:20
tirpapa tirpapa
Sziasztok!19-én Sárvárra egy hölgy aki velem tartana?Semmi nem kötelező a névnapomra lepem meg magam és nem akarnék egyedül menni. smile
#471   2013. 10. 06. vasárnap 16:37
gyorboy gyorboy
Sárvár és Bükfürdő is egyaránt fürdőruhamentes, de ha igazán jót szeretnél akkor Tatzmansdorfot látogasd meg. Az nagyban hasonlít arra amit írtál, csak itt nincs extra díj. Itt az egész szanuvilág textílmentes. Nézd meg a honlapjukat, Bad Tatzmansdorf néven találod.
(Ez egy válasz Onkyoo12 üzenetére (2013. 10. 03. csütörtök 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 03. csütörtök 18:39
Tudtok ajánlani szauna és nudista strand keveréket? Nemrég voltunk Bécsben egy fürdőhelyen a város szélén, és volt egy elkerített extra fizetős nudista rész is ahol kint és bent is ki lehetett ülni, napozni, jakuzzizni és volt vagy 4 féle Szauna bent.
Nem vagyok szégyenlős Szaunában, de ez a kombináció, hogy mindenki pucéron fekszik, járkál, úszik és nézeget mindenki mindenkit eléggé elnyerte tetszésemet. Főleg, hogy a melegtől eléggé felpezsdül a vérkeringés és még 100 pucér ember is vesz körbe utána...

Ilyesmiről hallottatok valahol MOn?
#470   2013. 10. 06. vasárnap 14:00
melonen melonen
Bécsben ez melyik fürdő?
(Ez egy válasz Onkyoo12 üzenetére (2013. 10. 03. csütörtök 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 03. csütörtök 18:39
Tudtok ajánlani szauna és nudista strand keveréket? Nemrég voltunk Bécsben egy fürdőhelyen a város szélén, és volt egy elkerített extra fizetős nudista rész is ahol kint és bent is ki lehetett ülni, napozni, jakuzzizni és volt vagy 4 féle Szauna bent.
Nem vagyok szégyenlős Szaunában, de ez a kombináció, hogy mindenki pucéron fekszik, járkál, úszik és nézeget mindenki mindenkit eléggé elnyerte tetszésemet. Főleg, hogy a melegtől eléggé felpezsdül a vérkeringés és még 100 pucér ember is vesz körbe utána...

Ilyesmiről hallottatok valahol MOn?
#469   2013. 10. 04. péntek 09:16
Ragazza Ragazza
Sajnos nem nagyon tudok ilyet mondani, hasonlóak a textilmentes szauna szeánszok, de azok nem mindennapos állandó programok , hanem előre meghirdetett egyszeri események.
(Ez egy válasz Onkyoo12 üzenetére (2013. 10. 03. csütörtök 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 03. csütörtök 18:39
Tudtok ajánlani szauna és nudista strand keveréket? Nemrég voltunk Bécsben egy fürdőhelyen a város szélén, és volt egy elkerített extra fizetős nudista rész is ahol kint és bent is ki lehetett ülni, napozni, jakuzzizni és volt vagy 4 féle Szauna bent.
Nem vagyok szégyenlős Szaunában, de ez a kombináció, hogy mindenki pucéron fekszik, járkál, úszik és nézeget mindenki mindenkit eléggé elnyerte tetszésemet. Főleg, hogy a melegtől eléggé felpezsdül a vérkeringés és még 100 pucér ember is vesz körbe utána...

Ilyesmiről hallottatok valahol MOn?
#468   2013. 10. 03. csütörtök 18:39
Onkyoo12 Onkyoo12
Tudtok ajánlani szauna és nudista strand keveréket? Nemrég voltunk Bécsben egy fürdőhelyen a város szélén, és volt egy elkerített extra fizetős nudista rész is ahol kint és bent is ki lehetett ülni, napozni, jakuzzizni és volt vagy 4 féle Szauna bent.
Nem vagyok szégyenlős Szaunában, de ez a kombináció, hogy mindenki pucéron fekszik, járkál, úszik és nézeget mindenki mindenkit eléggé elnyerte tetszésemet. Főleg, hogy a melegtől eléggé felpezsdül a vérkeringés és még 100 pucér ember is vesz körbe utána...

Ilyesmiről hallottatok valahol MOn?
#467   2013. 10. 02. szerda 09:50
Max32 Max32
Én rendszeresen járok a Sárvári termálba szaunázni, sőt szoktam tartani felöntést is! Nekem csak pozitív véleményem van a helyről, a rendszeresen szaunázó, pihenő vendégekről.A szauna teljesen textil mentes, adnak fehér lepedőt és a kabinokba tilos fürdőruhában tartózkodni.Ha akarod akár teljesen meztelenül is lehetsz, senkit nem zavar. Csak ajánlani tudom!! eljen
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2013. 10. 01. kedd 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 01. kedd 16:09
Sziasztok!

Visszaolvastam mert Sárvárra szeretnénk menni. Azt írtátok, hogy az textilmentes. Mennyire tartják be ezt ott, mert utálom, ha valakik bejönnek fürdőruhában.
#466   2013. 10. 02. szerda 07:00
zsozs70 zsozs70
tény hogy textil mentes e mi sokszor láttunk nyakig betakart lepedősöket.kiábríntó.
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2013. 10. 01. kedd 16:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 01. kedd 16:09
Sziasztok!

Visszaolvastam mert Sárvárra szeretnénk menni. Azt írtátok, hogy az textilmentes. Mennyire tartják be ezt ott, mert utálom, ha valakik bejönnek fürdőruhában.
 
... 125 126 127 128 129 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 02. 12. vasárnap
Üzenetek: 3005db
Utolsó üzenet: tegnap 07:57
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!