Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2004. 11. 24. szerda 18:27
Peetibi Peetibi
Amikor a textilboltban dolgoztam a hátsó raktárba csak a csókos vevök jöhettek be anyagot válogatni. Az egyik lány aki bejárt már régóta tetszett, folyton szemezgettünk. Tudtam, hogy van pasija, mert sokszor elkisérte. Szóval: egy szép napon ismét hátramentünk, rajta miniszoknya, és gugolva válogatja a textilt. A szemeim majd kiestek a helyükröl, amit persze észrevett. Legnagyobb megdöbbenésemre azt mondta milyen izgi ez a helyzet itt kettesben, és hogy Ö ezt a helyemben kihasználná. Mondtam, ha hagyják akkor ki is használom. "HAGYTA"
Egymásnak estünk, közös petting míg mindketten el nem élveztünk. Utána mint ha mi sem történt volna kisétáltunk, Ö fizetett és elment. Járt még be utána, de a sokatsejtö egymásra mosolygáson kívül semmi sem történt. Pár hétre rá munkahelyet váltottam. Azóta sem láttam, de sosem felejtem el ami történt. finom
#15   2004. 11. 24. szerda 17:57
rilu rilu Admin
No, hát senkivel nem történt semmilyen SexStory? Esetleg, hogy ne nagyon ismételjem önmagam: "Nagyon leült ez a forum, vagy csak hanyatlik a GG?"...

nyes nyes nyes
#14   2004. 11. 14. vasárnap 07:55
macido macido
Hali Moncy!
Az utolsó mondatodra csak annyit tudok mondani, hogy fenomenális!!!!!!
circling circling worship worship
UI: Mikor hívsz meg reggelizni? wink wink wave wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 13. szombat 22:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 13. szombat 22:38
A lányok vigyék a kávét és a reggelit???? Az ágyba???? wow1 wow1 Ej... nem fordítva kellene???? Na tessék..
A női testről nem jobban esne a közös reggeli?? finom
#13   2004. 11. 13. szombat 22:51
Skandy Skandy
Jaaaaaj Dehogynem!
Tom még biztos álmos volt, amikor ezt írta.
...bár ha belegondolok, attol még lehet a lányok testéről fogyasztani a reggelit, hogy ők hozták be!
Puding reggelire? Isteni!
Pussssz!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 11. 13. szombat 22:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 13. szombat 22:38
A lányok vigyék a kávét és a reggelit???? Az ágyba???? wow1 wow1 Ej... nem fordítva kellene???? Na tessék..
A női testről nem jobban esne a közös reggeli?? finom
#12   2004. 11. 13. szombat 22:38
Moncy Moncy
A lányok vigyék a kávét és a reggelit???? Az ágyba???? wow1 wow1 Ej... nem fordítva kellene???? Na tessék..
A női testről nem jobban esne a közös reggeli?? finom
#11   2004. 11. 13. szombat 06:41
macido macido
Az első ilyen autós élményem egy régi keletnémet autó csodához fűződik a kétütemű kormányváltós Wartburghoz. Az eldöntött ülések között még a botváltó sem volt zavaró tényező. Nem is beszélve a Wartburg hatalmas belsőteréről és nem utolsó sorban még tűrhető fűtés is volt benne. A lényegre térve a Wartburgban mindenféle lehetőség adott volt szexre. Mai napig jó visszagondolni arra az időre.
#10   2004. 11. 13. szombat 00:46
rilu rilu Admin
Tom!

A változatosság tényleg gyönyörködtet, csak nekem nem mindíg jön be... Szeretem, amikor halk zene szól, gyertyák égnek, no meg a csaj teste... Esetleg előtte egy pezsgő, utána meg egy reggeli, kávé és csak azután a cigaretta...

nyes nyes nyes
#9   2004. 11. 12. péntek 09:06
rilu rilu
Most jutott eszembe...

Volt egyszer, hogy a mostani barátnőmmel lementünk mi is a garázsba... Valamit akartam csinálni, már nem tudom, hogy mit, mert az nem volt olyan izgalmas, mint ami megtörtént... Szóval felraktam az asszonyt a satupadra és... Először még figyeltünk arra, hogy a pad ne nagyon "kopácsolja" a falat, de aztán tudjátok hogy van ez... Egy idő után már nem érdekelt. Na a lényeg, hogy befejeztük, nagyon jól esett, és alighogy felhúztam a nadrágomat belépett a sógorom. Azt hiszem az utolsó 10 percet simán hallotta. Nem voltunk meglepődve, áááá, neeem... Viszont ilyen élményben nem volt azóta sem részem. Ja, és leszögezném, hogy szerintem ágyban, párnák közt lehet a legjobbakat szeretkezni, nekem legalábbis az jön be... Persze néha kell egy kis változatosság...

nyes nyes nyes
#8   2004. 11. 12. péntek 06:05
lótusvirág lótusvirág
Extrém helyen? Hm... nem tudom mennyire extrém. Mindenesetre egyszer a volt barátommal a garázsban a motorján próbáltunk meg összehozni valamit. Hát... Nem volt túl biztos az alap... állandóan el akart dőlni a motor. A falak meg persze túl messze voltak, hogy meg lehessen támaszkodni. Hát... érdekes egy élmény volt. nyes wink
#7   2004. 11. 12. péntek 05:42
Moncy Moncy
Tom!
És most sem lepődtem meg rajtad....
Nálunk is hasonló Trabizás folyt... A keleti csodában de sok baleset ért.. de nem csak minket.. szegény Trabit is... Talán annyi előnyünk volt hogy Combi volt, így ha a hátsó ülést eldöntöttük akkor azért elég tágas volt nyes nyes De télen hú de sokat kellett "kőrözni" mire elviselhető volt benne a klíma. hehe
Mai fiatalok el sem tudják képzelni milyen extrém élmény a szex egy ilyen csoda-kocsiban....
#6   2004. 11. 12. péntek 01:26
tonni tonni
A Trabitól csak a kis P.126-os a jobb. Abban igazi élmény szeretkezni.
#5   2004. 11. 11. csütörtök 21:34
rilu rilu
ehh...

pedig végignéztem a forumot...

Na "mindedj"... Lehet ebbe többen fonak írni...
#4   2004. 11. 11. csütörtök 21:20
Crazy-Baby Crazy-Baby
Édesem.........ehhez hasonlo topic már van.............he he he
crazy új státusza= kötözködik riluval :))) crazya vigyor5 finom hehe crazya
Na jó nem jártatom annyit a duma ....oké confused confused shakehead schmoll2
puszikanyuszikanekedédesrilu!
sziaaaa
(Ez egy válasz rilu üzenetére (2004. 11. 11. csütörtök 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 11. csütörtök 14:00
Khm...

Már megint én...

No, ide mindenki olyan történetet írhat, amilyet csak akar. A lényeg, hogy "Velem Történt". Lehet hetero, homo, bi, transzszexuális, fetisiszta, pedofil (na jó azt csak finoman...), nekrofil, állatimádó és mindenféle egyéb aberrációval rendelkező is. Olyanok is írhatnak, akik valamiféle szexuális "felvilágosítást" szeretnének. Előre leszögezném, hogy jó lenne, ha kultúráltan szólnának hozzá a Kedves Mélyen Tisztel Hölgyek, illetve Urak. Lehet durva is a hozzászólás, csak ne ragadjunk le egyetlen sérelem mellett durva hozzászólások százaival, tehát pörögjön, menjen ez a topic.

Remélem sok értelmes és intelligens ember ír majd, és talán "megmenthetjük a GG forumát...".

U.I.: Megpróbáltam értelmesen fogalmazni, nem biztos, hogy ment. Ezt nézzétek el nekem, legyetek szívesek. Köszi.

Na, akkor HAJRÁ!!!
#3   2004. 11. 11. csütörtök 14:01
rilu rilu
De most már TI jöttök...

crazya crazya crazya
#2   2004. 11. 11. csütörtök 14:01
rilu rilu
Fúú, nagyon meleg volt, egyszer-kétszer szexeltem kocsiban...
#1   2004. 11. 11. csütörtök 14:00
rilu rilu
Khm...

Már megint én...

No, ide mindenki olyan történetet írhat, amilyet csak akar. A lényeg, hogy "Velem Történt". Lehet hetero, homo, bi, transzszexuális, fetisiszta, pedofil (na jó azt csak finoman...), nekrofil, állatimádó és mindenféle egyéb aberrációval rendelkező is. Olyanok is írhatnak, akik valamiféle szexuális "felvilágosítást" szeretnének. Előre leszögezném, hogy jó lenne, ha kultúráltan szólnának hozzá a Kedves Mélyen Tisztel Hölgyek, illetve Urak. Lehet durva is a hozzászólás, csak ne ragadjunk le egyetlen sérelem mellett durva hozzászólások százaival, tehát pörögjön, menjen ez a topic.

Remélem sok értelmes és intelligens ember ír majd, és talán "megmenthetjük a GG forumát...".

U.I.: Megpróbáltam értelmesen fogalmazni, nem biztos, hogy ment. Ezt nézzétek el nekem, legyetek szívesek. Köszi.

Na, akkor HAJRÁ!!!
 
... 3 4 5
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 11. 11. csütörtök
Üzenetek: 96db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 19. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!