Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozzászólásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, és csak az általatok irt tartalom felett van joguk, semmi másra nincs befolyásuk és rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailre a lap alján, és töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőben) !!!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1179   2021. 06. 27. vasárnap 23:42
Krumplisteszta Krumplisteszta VIP
Akkor ehhez tartom magamat. eljen
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2021. 06. 27. vasárnap 12:33
Szia! Minimum 30 mp-es videókat tudunk elfogadni, ha ennél rövidebb, maximum abban az esetben, ha egyedi a tartalom. A tiéd mindössze 22 mp-es volt
#1178   2021. 06. 27. vasárnap 12:33
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Minimum 30 mp-es videókat tudunk elfogadni, ha ennél rövidebb, maximum abban az esetben, ha egyedi a tartalom. A tiéd mindössze 22 mp-es volt
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2021. 06. 26. szombat 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 26. szombat 07:29
Ezt az üzeneteet kaptam:

"Feltöltött anyagod sajnos nem jelenhet meg a GoldenGate-en!
Ennek oka: túl rövid a videó
Amennyiben lehetséges, korrigáld, és próbáld meg újra feltölteni!

Nem lehetne kiirni a kriteriumokat a feltoltooldalra hamár vannak? Egyébként van az enyémhez hasonloan rovid, sot pár másodperccel rovidebb video is a GGn. Az enyém 25 másodperc volt, a második oldalon van 24 mp-es.
#1177   2021. 06. 27. vasárnap 11:34
Krumplisteszta Krumplisteszta
Megoldva. Koszi admin!
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2021. 06. 26. szombat 07:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 26. szombat 07:29
Ezt az üzeneteet kaptam:

"Feltöltött anyagod sajnos nem jelenhet meg a GoldenGate-en!
Ennek oka: túl rövid a videó
Amennyiben lehetséges, korrigáld, és próbáld meg újra feltölteni!

Nem lehetne kiirni a kriteriumokat a feltoltooldalra hamár vannak? Egyébként van az enyémhez hasonloan rovid, sot pár másodperccel rovidebb video is a GGn. Az enyém 25 másodperc volt, a második oldalon van 24 mp-es.
#1176   2021. 06. 26. szombat 07:29
Krumplisteszta Krumplisteszta
Ezt az üzeneteet kaptam:

"Feltöltött anyagod sajnos nem jelenhet meg a GoldenGate-en!
Ennek oka: túl rövid a videó
Amennyiben lehetséges, korrigáld, és próbáld meg újra feltölteni!

Nem lehetne kiirni a kriteriumokat a feltoltooldalra hamár vannak? Egyébként van az enyémhez hasonloan rovid, sot pár másodperccel rovidebb video is a GGn. Az enyém 25 másodperc volt, a második oldalon van 24 mp-es.
#1175   2021. 06. 24. csütörtök 22:39
Zsozso47 Zsozso47
Rendben,köszönöm!
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2021. 06. 24. csütörtök 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2021. 06. 24. csütörtök 19:33
Szia! Írj ügyfélszolgálatunknak (lap alja, E-mail menüpont), a kollégák megvizsgálják a bejelentéseket, és amennyiben szükséges, intézkednek.
#1174   2021. 06. 24. csütörtök 19:33
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Írj ügyfélszolgálatunknak (lap alja, E-mail menüpont), a kollégák megvizsgálják a bejelentéseket, és amennyiben szükséges, intézkednek.
(Ez egy válasz Zsozso47 üzenetére (2021. 06. 24. csütörtök 13:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 24. csütörtök 13:02
Üdv!
Kamu hirdetőket hol,kinek lehet jelenteni?
#1173   2021. 06. 24. csütörtök 13:02
Zsozso47 Zsozso47
Üdv!
Kamu hirdetőket hol,kinek lehet jelenteni?
#1172   2021. 06. 03. csütörtök 07:31
BETTY BOOP BETTY BOOP
Köszönöm mindenkinek! Próbáltam Operával is onnan sem sikerült.Végül kértem egy új jelszót,így működik. smile
(Ez egy válasz Heccc üzenetére (2021. 06. 02. szerda 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 02. szerda 13:41
Ilyenkor nekem az szokott segíteni hogy bezárom az összes ablakot a böngészőben majd újra próbálom... Valószínűleg a Chrome hibája...
#1171   2021. 06. 02. szerda 13:41
Heccc Heccc
Ilyenkor nekem az szokott segíteni hogy bezárom az összes ablakot a böngészőben majd újra próbálom... Valószínűleg a Chrome hibája...
(Ez egy válasz BETTY BOOP üzenetére (2021. 06. 01. kedd 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 01. kedd 20:18
Sziasztok!
Mi az hogy Missing translation?
Próbálunk belépni számítógépünkről de.nem sikerül.
#1170   2021. 06. 01. kedd 21:53
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Írj ügyfélszolgálatunknak (lap alja, E-mail menüpont), a kollégák segítenek
(Ez egy válasz BETTY BOOP üzenetére (2021. 06. 01. kedd 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 01. kedd 20:18
Sziasztok!
Mi az hogy Missing translation?
Próbálunk belépni számítógépünkről de.nem sikerül.
#1169   2021. 06. 01. kedd 20:18
BETTY BOOP BETTY BOOP
Sziasztok!
Mi az hogy Missing translation?
Próbálunk belépni számítógépünkről de.nem sikerül.
#1168   2021. 05. 14. péntek 11:03
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sajnos ez ilyen módon nem megoldható shakehead Ha búvóhelyet keresel, célszerű a lakóhelyednek megfelelő régió témájában kiposztolni a hirdetésedet, megjelölve, hogy privát üzenetben kéred az elérhetőségeket
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 13. csütörtök 16:57
Ah értem így már. De azt esetleg lehetne, hogy ha van kérdés ilyen témában akkor arra a válasz magánba jöhet. Így csak kérdések / kérések lehetnének a fórumban?
#1167   2021. 05. 13. csütörtök 16:57
totthek totthek
Ah értem így már. De azt esetleg lehetne, hogy ha van kérdés ilyen témában akkor arra a válasz magánba jöhet. Így csak kérdések / kérések lehetnének a fórumban?
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 11:45), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2021. 05. 13. csütörtök 11:45
Szia! A közelmúltban többször is nyílt "Búvóhely" topic, de sajnos minden esetben törölnünk kellett, mivel az oldalon üzleties reklámtevékenységet folytatni tilos, a bejegyzések zöme pedig anyagias hirdetés volt
#1166   2021. 05. 13. csütörtök 11:45
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! A közelmúltban többször is nyílt "Búvóhely" topic, de sajnos minden esetben törölnünk kellett, mivel az oldalon üzleties reklámtevékenységet folytatni tilos, a bejegyzések zöme pedig anyagias hirdetés volt
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2021. 05. 12. szerda 10:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 12. szerda 10:58
Hello, Nappalik, társalgók -ban volt Búvóhely téma ahova nemrég írtam, most nem találom, mi történt?
#1165   2021. 05. 12. szerda 10:58
totthek totthek
Hello, Nappalik, társalgók -ban volt Búvóhely téma ahova nemrég írtam, most nem találom, mi történt?
#1164   2021. 05. 10. hétfő 12:25
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
A feltöltő program ilyen jellegű fejlesztését még soha nem hiányolta egyetlen feltöltőnk sem. Tapasztalatunk szerint, aki gondot fordít a feltöltésére az ügyel arra mit és hogyan tölt fel. Aki pedig arra nem veszi a fáradságot, hogy akár egy indexképet beállítson, vagy normális leírást írjon a feltöltött anyagához, az a képek elforgatásával sem fog bajlódni
(Ez egy válasz a nickem üzenetére (2021. 05. 09. vasárnap 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 09. vasárnap 16:55
Az ábra azt mutatja, hogy a feltöltők egy jelentősnek mondható része ezzel nem tud mit kezdeni. A képeket viszont mindenki szeretné élvezni. Lényegében az a kérdés, egy kicsivel jobb képfeltöltő rövid időn belül kitermelné-e az elkészítésébe fektetett összeget. Erre én nem tudom a választ.
#1163   2021. 05. 09. vasárnap 16:55
a nickem a nickem
Az ábra azt mutatja, hogy a feltöltők egy jelentősnek mondható része ezzel nem tud mit kezdeni. A képeket viszont mindenki szeretné élvezni. Lényegében az a kérdés, egy kicsivel jobb képfeltöltő rövid időn belül kitermelné-e az elkészítésébe fektetett összeget. Erre én nem tudom a választ.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2021. 05. 08. szombat 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2021. 05. 08. szombat 22:43
Szia! Admin kollégánk védelmében: közel 100 képet nem könnyű úgy leellenőrizni, hogy 12 oldalon át az ember egyből kiszúrja a duplikációkat rolleyes Úgy véljük ez az eset nem ismétlődik gyakorta, a rovat pedig ingyenes, remélhetőleg senkinek nem okozott károkat az említett sorozat.

A képforgatásról: feltöltés után - de még jóváhagyás előtt a feltöltő ellenőrizni tudja hogyan töltődtek fel a képei. Vannak, akiknél a képnézegető program úgy van beállítva, hogy eleve a helyes irányba elforgatva mutatja meg a képeket, ám ezek a valóságban nincsenek megforgatva, mert feltöltéskor a rendszer semmit nem alakít az eredeti képeken. Ezért célszerű feltöltés előtt egy képszerkesztő programba behúzni a fotókat, ott ki kell derülnie melyik kép áll rosszul. Feltöltés után ezen már nem lehet változtatni. Ezért célszerű a helyes irányba forgatva feltölteni a képeket.
#1162   2021. 05. 08. szombat 22:43
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Admin kollégánk védelmében: közel 100 képet nem könnyű úgy leellenőrizni, hogy 12 oldalon át az ember egyből kiszúrja a duplikációkat rolleyes Úgy véljük ez az eset nem ismétlődik gyakorta, a rovat pedig ingyenes, remélhetőleg senkinek nem okozott károkat az említett sorozat.

A képforgatásról: feltöltés után - de még jóváhagyás előtt a feltöltő ellenőrizni tudja hogyan töltődtek fel a képei. Vannak, akiknél a képnézegető program úgy van beállítva, hogy eleve a helyes irányba elforgatva mutatja meg a képeket, ám ezek a valóságban nincsenek megforgatva, mert feltöltéskor a rendszer semmit nem alakít az eredeti képeken. Ezért célszerű feltöltés előtt egy képszerkesztő programba behúzni a fotókat, ott ki kell derülnie melyik kép áll rosszul. Feltöltés után ezen már nem lehet változtatni. Ezért célszerű a helyes irányba forgatva feltölteni a képeket.
(Ez egy válasz a nickem üzenetére (2021. 05. 08. szombat 14:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 08. szombat 14:54
Sziasztok!

Terveztek valamit tenni azért, hogy ugyanazt a képet ugyanabba a sorozatba ne lehessen egynél többször feltölteni? A ma reggeli cicis sorozat feltöltője nem aprózta el a dolgot. nyes

A képsorozat-feltöltő felületre jó lenne:
- képek elforgatásának lehetősége
- képek sorrendjén való változtatás lehetősége
- beküldés előtt lefutó gépi ellenőrzés, ami duplikátumokat keres

Tudom, hogy nem lesz semmi. Csak azért írtam, mert kicsit sokkolt az a sorozat. nyes
#1161   2021. 05. 08. szombat 14:54
a nickem a nickem
Sziasztok!

Terveztek valamit tenni azért, hogy ugyanazt a képet ugyanabba a sorozatba ne lehessen egynél többször feltölteni? A ma reggeli cicis sorozat feltöltője nem aprózta el a dolgot. nyes

A képsorozat-feltöltő felületre jó lenne:
- képek elforgatásának lehetősége
- képek sorrendjén való változtatás lehetősége
- beküldés előtt lefutó gépi ellenőrzés, ami duplikátumokat keres

Tudom, hogy nem lesz semmi. Csak azért írtam, mert kicsit sokkolt az a sorozat. nyes
#1160   2021. 05. 05. szerda 11:58
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Nagy valószínűséggel spam üzenetek voltak, és a rendszer automatikusan törölte. Ha írsz az Ügyfélszolgálatra (lap alja, E-mail menüpont), ők konkrétabban meg tudják neked nézni
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 04. kedd 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4512042)
2021. 05. 04. kedd 21:14
Helló smile Hogy lehet, hogy e-mailben kapok értesítést, hogy üzenetem érkezett az oldalra, de itt nincs semmi:( Ma elég sok üzenetem tűnt így el. Előre is köszönöm a segítséget!
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2004. 11. 16. kedd
Üzenetek: 1259db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 22. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!