Hogy ez legyen a rendszámtáblám:
Otbol-5
Otbol-5
Elindulni haza..
Olyan munkahely, ahol legkorabban 10-kor kell megjelenjek.
Alapvetoen ejjeli bagoly tipusu ember vagyok, rettentoen lefaraszt a korankeles.
Alapvetoen ejjeli bagoly tipusu ember vagyok, rettentoen lefaraszt a korankeles.
Egy derekas arcmasszázs.
Igazi tavaszra.
Fázom...
Fázom...
Autóra. (Eladtam a régit, az újra meg nem jött össze a zseton :/ )
Izomláztalanságra, mert fáááááj/
Már megvolt.
:$
:$
Egy kávé. De már szürcsölöm
Nyaralásra.. kéthetesre. Tv-telefon nélkül.
Pittyegjen a telefon
Legyen végre péntek
Kanadaba utazni. Meg mindig....
Al
alf
ko alf
ho alf
lmentesko
,pálmafákra,vízpartra,melegre. Áh,csak a szokásosra alf
kt alf
él alf
ra
Néha egy válaszra.
De leginkább a régi izgalmakra.
De leginkább a régi izgalmakra.
egy balatoni furdozesre
Valami olyanra,amitől fülig érne a szám,aztán az meg ne múljon el soha.
De hülyén néznék ki...mindegy..
De hülyén néznék ki...mindegy..
35 évesen? Hm,hát ha annak érzed magad....
Egyébként viccesnek szántam,nem volt komoly. Vagy de. Vagy nem.
Most pedig sütire vágyom határozottan a legjobban
Egyébként viccesnek szántam,nem volt komoly. Vagy de. Vagy nem.
Most pedig sütire vágyom határozottan a legjobban
Egy "Múzsára",az kéne,nem vagyok formában egy ideje...
Lakatlan sziget















vazelinator





Mause3
Paris Diamond





