Szexuális vágyaink! (megoldások, kibeszélések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem beajánlkozó topic a mások vágyára, hanem vágy kiírós, megbeszélős, megoldás kereső !!!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 68 69 70 71 72
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#57   2004. 12. 11. szombat 11:19
Skandy Skandy
Tom!
Ha én vagyok a másik, akkor már csak Eninek kell a beleegyezése, és kész a "gasztronómiai csoda"!
nyes nyes nyes
#56   2004. 12. 11. szombat 02:09
Skandy Skandy
Nem hiszem, hogy borulátónak kellene lenned!
Az "áldozatokat" meg lehet irígyelni!
finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273) VIP
2006. 09. 04. hétfő 16:19
?
Mi már 2 éve ismerjük egymást és a legjobb barátok vagyunk:-)
Nem szeretném, ha féltékeny lennél rám, mi nem most kezdtünk el ismerkedni:-) Mi mindig megvoltunk egymásnak, ha nem is szóltunk egymáshoz:-)
Nem szeretnék félreértéseket, remélem, nincs is!:-)
#55   2004. 12. 11. szombat 01:59
Skandy Skandy
Akkor most következik a szendvicshez valók feltérképezése?
nyes eplus2
#54   2004. 12. 11. szombat 01:44
Skandy Skandy
At alvásra momentán én gondolni sem tudok!
szomoru1
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 16:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 16:07
nem drága egyetlen disznóm, én téged imádlak igazán, és várom, hogy rommá kefélj
#53   2004. 12. 11. szombat 01:17
Skandy Skandy
Tudtam Drága!
Nekem meg csorog a nyálam Tőletek!!!
finom finom finom
#52   2004. 12. 11. szombat 00:54
Vacska Vacska
Sztem fura, hogy ha ugy dontetek hogy be akartok venni egy harmadikat, es akkor vannak kikotesek. Akkor minek egyaltalan belemenni?? En imadom a baratomat, eletem vegeig vele szeretnek lenni, nagy nagy szerelem a mienk, es megsem zavar ha mas novel csinalja, ha en is ott vagyok. Izgat hogy latom mennyire elvezi. Nincsenek megkotesek, mindent lehet ami jolesik. Engem nem erdekelnek a nok, de a kedveert leszbiznek egyet neki:) viszont szerencsere ez ot sem nagyon izgatja, inkabb az hogy mindketten vele foglalkozzunk! Es lassan o is tulteszi magat a feltekenysegen, es megengedi hogy a harmadik egy pasi legyen, az en oromomre - is:D Ugye eletem???;))))
savanyu totenete nagyon tetszik, jo ez a topik!!!!!!!
#51   2004. 12. 11. szombat 00:51
Skandy Skandy
Csak nem valami ilyesmire gondolsz?
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP
2006. 09. 04. hétfő 13:31
Én is imádom. eljen wave crazya

És mivel ez egy szexoldal, ide is másolom a Szexplanéta c. számot:


Úgy érzem, újra meg újra divat lesz a szex.
A szemedbe nézek, megremegsz, lihegsz, zsezsegsz.
Vajon miért van ez így?
Egy-két, egy-két-hár' vagy négy nő van fenn Winklernél,
Akinek az ágya mellett is tükre van.
Na és a zene az, amivel ő a nőket éjjel
Elkábítja, és szerte-széjjel szórja a szobában a kába nőket
Mielőtt hajnalban elküldi a ‘csába őket
Jules-nek is gyűlnek a karcok az arcok után
Fenn a galérián
Ahol az efféle ügyeket intézni szokta
A plafon alatt szabadon áramlik a szoknya

Ez egy szexplanéta
Ez egy szexplanéta

Eldénél a sarokban állnak a lelkek
Másodsorban a kályha mellett is
Ott hevernek ők
Azok a cicaszerű idegenek, akiket a keze szeret
Sok bamba bringa ring a hiba-limbára rátapintva a partin
Ahova vadászni mennek ők
És a hol mindent a szemnek szánnak a szabad, de szende szüzek
Akik még nem ismerik a tüzet
És mégis, amikor elközelg a parti végi tánc
Van románc
Van románc

Ez egy szexplanéta
Ez egy szexplanéta
#50   2004. 12. 10. péntek 19:20
Skandy Skandy
Pl:
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

nyes finom
#49   2004. 11. 09. kedd 12:36
Junior23... Junior23...
Hát igen.Az én barinőmmel abban eggyeztünk meg hogy lesz 3mas de én a másik lányhoz nem nyúlhatok hozzá.Ennek is örülök mert nekem ez nagyon szép látvány lesz és már volt is
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 09. 04. hétfő 09:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 04. hétfő 09:14
Én is hiv6lak?
#48   2004. 11. 09. kedd 12:34
Crazy-Baby Crazy-Baby Admin
Nem birnám végig nézni....mert szeretem.....ezért ez a vágyam alszik....és aludni is fog.........
Elég nekem a párom is.....hisz jó dolgokat művel ő velem........elég az is......
puszika juni.......
#47   2004. 11. 09. kedd 12:25
Junior23... Junior23...
Arra lennék kiváncsi hogy mit szólnál ahoz ha az álmod teljesülne,de úgy hogy az a férfi van ott akit szeretsz!Végig birnád nézni hogy a másik lánnyal csinálja?Vagy azt nem engednéd?Nos?
(Ez egy válasz Valaki aki vad üzenetére (2006. 09. 01. péntek 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 01. péntek 11:52
de nemám... a lényeg, hogy egyiküknek van képe és küldött, a másikuknak nincs és nem küldött:-)
#46   2004. 09. 20. hétfő 21:22
Nóci Nóci VIP
Előbb töltsd be a 14et nyes nyes
#45   2004. 09. 20. hétfő 17:23
suri suri
Szia!
Nicol vagyok! Volna 1 ajánlatom! Van Budapesten 2 kiadó lakásom. Ebbe szeretnék lányokat beköltöztetni, KIZÁRÓLAG sexmentes munkára! Maszírozásról lenne csak szó. Ez azt jelenti hogy annyit keresnek a csajok, amilyen jól csinálják a dolgokat. havi 200 ezertől kezdődne a fizetésük. 4 lány kellene! Ha érdekel a dolog, vagy csak tudsz csajokat szerezni, akkor irj!
Korrekt ajánlat! Email: suri111@freemail.hu
#44   2004. 09. 20. hétfő 09:34
Nóci Nóci VIP
Ezt talán tőle kéne megkérdezni mielőtt mi itt szépen csöndben már képzeletben partyba is csaptuk a drágád nyes nyes
#43   2004. 09. 20. hétfő 09:33
charli02 charli02 VIP
Kiengeszteljűk, abban benne vagyok csak nem mindegy milyen módszerrel, de nekem van tippem ! finom wink wink
#42   2004. 09. 20. hétfő 09:18
Nóci Nóci VIP
Nemhinném attól mert más nő is tetszik vagy mert megnézel más nőt az szerintem nem azt jelenti h Ő már nem kell na mindegy mondjuk nézőpont kérdése de majd kiengeszteljük charli ha bedühödik nyes finom
#41   2004. 09. 20. hétfő 09:09
charli02 charli02 VIP
Ilyent kérdezned se kellene drága Nócika!
Na kapok kobakomra lehet ma! boxer
#40   2004. 09. 20. hétfő 08:53
Nóci Nóci VIP
Mutasd már meg melyik az a kettő, mert egyet én is tudok crazy,de hol a másik? nyes
#39   2004. 09. 20. hétfő 07:45
charli02 charli02 VIP
Sziasztok!
Ez érdekes téma mivel szerintem minden férfiban és nőben megvan az a vágy ,hogy egy hármas szeretkezést kipróbáljon.Nem tagadom nekem is egy régi álmom de lehet ,hogy az is marad, de azért e két szép leányzó mellé bezálnék szívesen! worship crazya finom
#38   2004. 09. 16. csütörtök 21:01
Skandy Skandy
Talán ez elégítette ki Vivax vágyait, hogy beszóljon. Nem tudhatod!
Ahány ember annyi féle. -Mondják a bölcsek.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 03. vasárnap 09:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 03. vasárnap 09:08
vágy: hátulról bevágós-hajamba kapaszkodós-fenékütögetős vad kefélés...vasalnom kell:(:(:(:(
 
... 68 69 70 71 72
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyitás ideje: 2004. 09. 14. kedd
Üzenetek: 1437db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 24. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!