Szexuális vágyaink! (megoldások, kibeszélések)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem beajánlkozó topic a mások vágyára, hanem vágy kiírós, megbeszélős, megoldás kereső !!!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 69 70 71 72
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#37   2004. 09. 16. csütörtök 20:32
Crazy-Baby Crazy-Baby Admin
Kedvas emberkék ezt a topicot a vágyaknak nyitottam.........kérlek benneteket erről irjatok!Köszönöm!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#36   2004. 09. 16. csütörtök 17:53
Crazy-Baby Crazy-Baby
Ja még annyit......ezt a topicot nem a vitának nyitottam.........ha elfelejtetted volna ennek a cime SZEXUÁLIS vágyaink!!!!!erről, ezzel a témával kapcsolatban irj légyszives!
Kösz
By
#35   2004. 09. 16. csütörtök 17:49
Crazy-Baby Crazy-Baby
Gondolj amit akarsz!!!!!!!!
Nem vagyunk 12-13 évesek!Amit swing leirt elolvastuk és tudomásul vettük!Mit válaszoljunk erre szerinted????Te miért nem válaszoltál rá???
No de mind1....nem vitatkozom mert feleslegesnek tartom!
na by
#34   2004. 09. 16. csütörtök 16:04
Skandy Skandy
"Na szépen szájra estem!" schmoll2
Lehetne ez egy új téma címe is.
Nektek azért szorítok csajszik, hogy összejöjjön a hancúr!
Én meg vágyakozom tovább.
Pusszantás!
(Ez egy válasz Crazy-Baby üzenetére (2004. 09. 16. csütörtök 10:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 16. csütörtök 10:54
Szia!
Nócival a hármast nem hiszem hogy mostanában megteszzük mert van barátja és szereti őt........nem lenne neki jó ,kellemes látvány ha ....pl:ha látna minket szexelni..........nekem is most van kialakuloban egy kapcsolatom és nekem sem lenne kellemes látvány ha Nócit és őt végig kellene néznem!
úgy hogy ez a téma ejtve egy darabig szerintem...:)
De az viszont az nincs kizárva hogy Nóci meg én egy kicsit hancurozzunk kettesben!!!!!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#33   2004. 09. 16. csütörtök 13:20
mouradi mouradi
Megteszem amit megkövetel a HAZA! eljen
#32   2004. 09. 16. csütörtök 13:19
Nóci Nóci VIP
Bevédesz minket hátulról? nyes
#31   2004. 09. 16. csütörtök 13:05
mouradi mouradi
Ez egy igazán nemes cél, ezért érdemes harcolni lányok! gun boxer violent
Ha erősítés kell szóljatok! wink eljen buck
#30   2004. 09. 16. csütörtök 12:37
Nóci Nóci VIP
Még jó h nincs kizárva ezért harcolunk crazya
#29   2004. 09. 16. csütörtök 11:14
Crazy-Baby Crazy-Baby
Én már egyszer nekiálltam ennek a hármas csodának...........anno 3 éve volt egy kapcsolatom.............az akori párom nagyon szerette volna kiprobálni,nos én is..........megbeszéltem,megkérdeztem a b.nőmet hogy be szállna e?.....erre ő ...nem lesz rossz neked Marianna?....nem Adri vágjunk bele!
Nos bele is vágtunk........elkezdték ők ketten.........én addig feküdtem az ágyon és néztem őket...........keztdék csinálni és láttam az akkori páromon hogy nagyon jó neki.........kb: 3 percnél tovább nem tartott az egész.....mert felorditottam hogy ezt nem birom továbbnézni hadják abba..........
Abba is hagyták........rám rámjött a sirás...........elég sok ideig mikor szexelésre került a sor az akkori párommal.....mindig őket láttam magam előtt!!!!!Szar volt.........nagyon!!!!A b.nőm nem győzött bocsánatért esedezni.....én mondtam nem haragszom rá....hisz én is belementem ebbe az egészbe!!!!!!!!!
Egyszer ő is vagyis a b.nőm , megkért hogy száljak be harmadiknak....mert az akkori barátjának is ez volt a vágya........én mondtam az Adrinak.....nem én ebbe nem megyek bele mert tudom szereted őt és fájna neked vele látni engem.....mint anno ahogy nekem is fájt!!!!Azt mondta igazam van!!!!!!!!
Nekem az a véleményem......ezt a dolgot én csak akkor tudnám megtenni ha érzelmek nélkül történne meg....mindegyikönk részéről!!!!!!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#28   2004. 09. 16. csütörtök 10:54
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia!
Nócival a hármast nem hiszem hogy mostanában megteszzük mert van barátja és szereti őt........nem lenne neki jó ,kellemes látvány ha ....pl:ha látna minket szexelni..........nekem is most van kialakuloban egy kapcsolatom és nekem sem lenne kellemes látvány ha Nócit és őt végig kellene néznem!
úgy hogy ez a téma ejtve egy darabig szerintem...:)
De az viszont az nincs kizárva hogy Nóci meg én egy kicsit hancurozzunk kettesben!!!!!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2006. 09. 01. péntek 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 09. 01. péntek 17:23
az én vágyam: egy gonosz kismalac kiterítve, megkötözve, hogy uralkodhassak rajta.... ő meg bennem...
#27   2004. 09. 15. szerda 23:58
Skandy Skandy
Ezt a sok kéjencet!
Szégyeljétek magatokat!!!!!!!!!
(Ez egy válasz charli02 üzenetére (2004. 09. 15. szerda 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 15. szerda 22:06
Ezzel a vágyaddal nem vagy egyedűl szerintem nyes finom
#26   2004. 09. 15. szerda 23:49
Skandy Skandy
Kedves Crazy-Baby!
Megkaptam a puszzzzzzzzzzzzzzzt.
Remélem, a bekukkantás fogalma nem csak a hálószoba küszöbéig értendő!!!!!
Mert - bár - kezdetnek nem rossz,
(itt szeretném megjegyezni tom1019, hogy a szívemből szóltál!)
azért a vágyaim éppen a küszöbök átlépéséröl szólnak!

Nem akarhattok kicsinálni! violent
Ezt mégegyszer át kell beszélnetek a Nócikával.
Hiszen Te is "hármasról" írtál nekünk a topic elején.
Apró csókok össze-vissza!
Úgy szép az élet, ha - két huncut lány társaságában - zajlik!
#25   2004. 09. 15. szerda 22:06
charli02 charli02 VIP
Ezzel a vágyaddal nem vagy egyedűl szerintem nyes finom
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 09. 15. szerda 02:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 15. szerda 02:58
Szia Crazy Baby!
Édesek vagytok a Nócival.
A késői hozzászólás is hozzászólás?
Mint a legtöbb pasinak, nekem is a vágyaimhoz tartozik, hogy egy (2 lány 1 fiú) trió oszlopos tagja legyek.
(az "oszlopos"-sal nem a méretemre céloztam)
Olvasva titeket, nagy kedvem lenne a hálószoba titkaitok részesének lenni.
Persze tudom, a sorszám!
Puszi nektek!
#24   2004. 09. 15. szerda 10:09
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia Skandy!
Nyugodtan bekukkanhatsz a mi kis háloszobánkba!!!!
Mi Nócival még nem voltunk együtt...."még"......,de tervezzük a közeljövöben!!!!.....ha nem is ugy hogy bevonunk egy fiut.......,de mi ketten lehet megkostolnánk egymást!!!!!!!!!Úgy szép az élet ha zajlik!!!!!!Mi azzá tesszük!!!!!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 09. 15. szerda 02:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 15. szerda 02:58
Szia Crazy Baby!
Édesek vagytok a Nócival.
A késői hozzászólás is hozzászólás?
Mint a legtöbb pasinak, nekem is a vágyaimhoz tartozik, hogy egy (2 lány 1 fiú) trió oszlopos tagja legyek.
(az "oszlopos"-sal nem a méretemre céloztam)
Olvasva titeket, nagy kedvem lenne a hálószoba titkaitok részesének lenni.
Persze tudom, a sorszám!
Puszi nektek!
#23   2004. 09. 15. szerda 02:58
Skandy Skandy
Szia Crazy Baby!
Édesek vagytok a Nócival.
A késői hozzászólás is hozzászólás?
Mint a legtöbb pasinak, nekem is a vágyaimhoz tartozik, hogy egy (2 lány 1 fiú) trió oszlopos tagja legyek.
(az "oszlopos"-sal nem a méretemre céloztam)
Olvasva titeket, nagy kedvem lenne a hálószoba titkaitok részesének lenni.
Persze tudom, a sorszám!
Puszi nektek!
#22   2004. 09. 14. kedd 17:44
Nóci Nóci VIP
a Férfi verve jó boxer nyes
#21   2004. 09. 14. kedd 16:45
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szóhoz sem jutok tőle........ confused schmoll2 shakehead hehe circling wink
#20   2004. 09. 14. kedd 16:43
Nóci Nóci VIP
nnnNem kell bár ha jobban belegondolok lehetne egy ujjabb sexuális vágyam a s/m és akkor még jól el is verlek nyes

Crazy cicám szado hoz mit szólsz?:)
#19   2004. 09. 14. kedd 16:38
Nóci Nóci VIP
És mi van ha én sértésnek vettem? nyes crazya
#18   2004. 09. 14. kedd 16:36
Crazy-Baby Crazy-Baby
worship smile wink eljen crazya circling sniffles hehe hehe wave
Puszzzzzzzz zzzzzzzzz mindenkinek!
Emberek nektek nincsenek vágyaitok??????...mert nem nagyon vettem észre eddig!!!!!!!!!!
 
... 69 70 71 72
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyitás ideje: 2004. 09. 14. kedd
Üzenetek: 1437db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 24. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!