Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#497   2012. 04. 20. péntek 21:10
1feffelino 1feffelino VIP
érzelem kérdése...........................
ha karod, minden pina és pisi íze 1forma
#496   2012. 04. 20. péntek 09:48
X Törölt felhasználó (116210)
Igen! Minél több a folyadék -> annál kevésbé lesz "pisi íze" smile
(Ez egy válasz johnny666 üzenetére (2012. 04. 01. vasárnap 18:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 04. 01. vasárnap 18:49
Sziasztok! Ha a nő sok gyümölcsteát iszik pisiszex előtt (tehát nem fekete- vagy zöldteát), attól ugyanolyan íze lesz a pisinek, mint ha csak vizet ivott volna?
#495   2012. 04. 01. vasárnap 18:49
johnny666 johnny666
Sziasztok! Ha a nő sok gyümölcsteát iszik pisiszex előtt (tehát nem fekete- vagy zöldteát), attól ugyanolyan íze lesz a pisinek, mint ha csak vizet ivott volna?
#494   2012. 03. 17. szombat 18:34
jatagán jatagán
sziasztok.é 43 év bp.nöre pisilnék.ar száj test,testnyilás.ha van komoly jelentkezö a üzit küldjön.ilyen hölgytagu pár is üzenjen
#493   2012. 02. 25. szombat 00:52
kicsi.lany20 kicsi.lany20
Megtudtam, amit szerettem volna, kérem senki ne írjon, többé nem látogatom az oldalt.
#492   2012. 02. 21. kedd 09:52
kicsi.lany20 kicsi.lany20
Na a gumilepedő érdekelne! Milyen és mitől jó?
#491   2012. 02. 21. kedd 06:58
1feffelino 1feffelino
Halihó

nekünk itthon és nekem máshol is nagyon bejöm
akár csak zuhany alatt az egymásra pisilés, akár szájba
vagy az áhgyban gumilepedővel sex után,
de akár Görögöben éjszaka a parton leültünk, ölembe ült csókolóztunk. közben rám engedte az összesét, azt hittem megőrülök, olyan érzés volt
nálunk apisi a max, ettől feljebb nem lépünk
#490   2012. 02. 20. hétfő 18:59
X Törölt felhasználó (812518)
Sziasztok! Séta közben lefényképeztem egy barátnőmet a hóban pisilés közben és fel akartam tölteni a pisilő lányok és fiúk képek közé de nem sikerült :( Tud valaki segíteni hogyan kell?
#489   2012. 02. 20. hétfő 18:17
kicsi.lany20 kicsi.lany20
Tényleg! Ki miért szereti annyira? Azt, hogy meleg és folyik ahova szeretnétek vagy esetleg megalázó és azért izgat titeket?
#488   2012. 02. 20. hétfő 13:37
kicsi.lany20 kicsi.lany20
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. A párom nagyon szereti a pisiszexet és szeretném megérteni mi játszódik le ilyenkor a fejében, miért szereti ennyire. Természetesen megadom neki amit szeretne, de én tudni akarok róla mindent, mert nagyon szeretem és szeretném ha ez változatos lenne stb. Ha valaki lenne olyan kedves és szívesen beszélne velem erről és tanácsot is adna annak nagyon örülnék. Leírok mindent hogy milyen volt idáig, hogy kezdődött stb. Az e-mailem: ******************************************

(moderálva:extraxl)

A többiektől az lenne itt a kérdésem, hogy ők miért szeretik? Aztán majd leírom ő mit mondott erre és kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá. Remélem nem baj hogy itt "szerencsétlenedem" de szeretnék tőletek tanulni... További kellemes napot! smile

**************************************************************- *********************************************************
Köszöntünk a GG-fórumon!
Mielőtt fórumozni kezdtél elkellet olvasnod a szabályzatot, amelyben szerepel saját és más elérhetőségét
megadni tilos! felkialtas Csak privát levelezésbe adj meg bármely címet ! (extraxl)
#487   2011. 12. 26. hétfő 15:06
X Törölt felhasználó (116210)
Aki még nem próbálta, nem tudja mit hagy ki! smile
#486   2011. 12. 26. hétfő 09:50
zsozs70 zsozs70
nálunk természetes hogy bekapja a párom a farkam pisi után én meg minddig iszom a pisiét a punciábol.fantasztikus a legfinomab izek egyike.
#485   2011. 12. 25. vasárnap 20:28
X Törölt felhasználó (829981)
Sziasztok!
Én már pár éve benne vagyok szerencsére a pisiszexben és nagyon imádom. Nálunk úgy kezdődött a dolog,hogy sétáltunk a barátnőmmel egy parkban,akivel akkor még csak az elején jártunk a kapcsolatunkban és mondta el kell mennie pisilni. Mondtam jó,de itt csak a bokorban tud.Mondta,hogy most annyira kell neki,hogy nem zavarja,így el is ment .Mondta nekem,hogy ha látnék valakit szóljak.Én figyeltem nem-e jön arra valaki és közben hallgatóztam ahogy pisil. Húúú,de izgi volt hallani ahogy puncija pppppssssssiiiiiiiiiiiii hangot hallatja.Nagyon felizgultam rá és néha lopva-lopva odanéztem. Sajnos gyorsabban végzett mint gondoltam,így nem nagyon tudtam leselkedni.Ekkor már tudtam,hogy valahogy rá kell vennem a pisiszexre.Elég sűrűn jártunk ki oda a parkba sétálni és egyszer mondtam,hogy pisilnem kell,persze akkor már szexeltünk már jó ideje és nem fordultam el tőle,meg izgatott is,hogy nézheti a farkam.Én pisiltem és közben barátnőmre néztem aki meglepetésemre engem nézett és mondta,hogy még nem látott srácot pisilni.Kérdeztem izgi? Erre ő: Igen! Mondtam,hogy még én sem láttam lányt pisilni,erre ő majd bepótoljuk. Ezután még többet sétálgattunk a parkban és egyszer csak megint mondta,hogy pisilni kell.Erre én,tudod mit ígértél,hogy nézhetem.Ő meg,persze,ha szeretnéd.Még szép,mondtam. Erre ő behúzott egy bokorba és lehúzta a nadrágját,majd a bugyiját és leguggolt. Én meg ott álltam és néztem ahogy pisil. Kérdezte,hogy tetszik,mondtam IGEN! Erre mosolygott. Mondtam,hogy majd egyszer ki szeretném próbálni úgy,hogy pisil és kinyalom a punciját.Ő mondta,hogy oké,de ő is megakarja kóstolni a pisim.Ezután egy ágyjelenetnél előhoztam,hogy nem pisilne-e nekem.Mondta persze.Én bevittem a szobába egy törölközőt és egy tálat.Ő elkezdett pisilni,én meg néztem és egyre jobban begerjedtem.majd miután végzett és letettem a tálat és kinyaltam jól a pisis punciját.húúúú,de izgalmas volt.Azóta már lepisiltem én is őt a kádban,meg ős is engem.Elég sűrűn járunk együtt a wc-re és ha én pisilek,beleengedi a szájába és miután abbahagytam,jól leszop. smile
#484   2011. 12. 19. hétfő 17:42
Riga13 Riga13
Hellósztok! Ismét egy élménnyel lettem gazdagabb, mióta itt jártam, az a barátnőm akiről a multkor meséltem az élményvadász lánykának végre beadta a derekát egész véletlenűl. A multkor még teljesen meg voltam arról győződve, hogy szóba sem jöhet a dolog, annyira higiéniás és tiztasági mániás a hölgy, valamint annyira vigyáz az egészségére, hogy folyamatosan minden féle vitaminnal és gyógyteákkal tömi magát, és szinte minden fertőtlenítve van nála. A minap azt kérdezte, miért sóhajtottam akkorát a multkor amikor azt mondta, hogy "hü de sokat pisiltem" miután visszatért hozzám. Én nem mertem elmesélni de addig nem nyugodott ameddig ki nem szedte belőlem. A vége az lett, hogy ki kellett mennie erre számítottam is, mert már vagy 5 órája nála voltam tévét néztünk, és gondoltam mennyi lehet nála. Egy tejfeles pohárral kezében tért vissza melynek alján kevés nedűt találtam, persze sejtettem a dolgot, mert valami kiszürődött a fürdő szobából, de a 90 %-a elfolyt. Miután megittam az egészet, csodálkozva nézett rám miután látta rajtam, hogy keveseltem így szólt, mit gondolsz mindet odaadom tánhogy megbetegítselek. Igen finom volt mondtam utána narancsal kínált, de mondtam szó sem lehet róla még elmegy a számból az íze ennek a finomságnak. Erre azt mondta, az első férjének is volt hasonló mániája így nagyon nem mondtam újat, csakhogy ő megelégedett azzal, hogy a farkára engedte. Láttam nem lepte meg a kívánságom olyannyira mint ahogy én számítottam rá. Majd akként folytatta: Ő nyalogatni is szokott odalent, kérdeztem nekem is megengedné-e azt mondta még kicsit szoknia kell, mert idáig csak a férjével volt ilyen kapcsolata, de később minden bizonnyal. Kérdeztem akkor nyalás közben is el tudná-e engedni azt mondta semmi akadálya inikább úgy mint pohárba, azt mondta többet ezt nem csinálja. Kíváncsian várom mikor enged oda le, és főleg arra, mikor engedi direkt a számba a nedűt.
#483   2011. 12. 15. csütörtök 12:50
X Törölt felhasználó (445286)
Én imádom,amikor az arcomra vagy egyenesen a számba pisil egy nő!Lenyelem az utolsó cseppig!Utána még nyalogatom kicsit a hölgyet!nagyon izgató dolog sztem!!!!Imádom!!!!
Ha esetleg Fejér megyéből van itt olyan lány,hölgy,aki kipróbálná,vagy megtenné nekem....akkor írjon smile Párok is smile )
#482   2011. 12. 15. csütörtök 11:11
CandurBandi CandurBandi
Nagyon szuper eljen Irigyellek worship
(Ez egy válasz bios02 üzenetére (2011. 12. 14. szerda 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 14. szerda 14:00
Nos, engem mindig is érdekelt a pisi-dolog, csak a "lájtosabb" változata. Mindig izgatott a pisilés látványa, csak sohasem volt alkalmam közelebb kerülni a dologhoz. Minap szex közben a barátnőm sűrű bocsánatkérések között szólt, hogy ki kell mennie pisilni. Én mondtam neki, hogy ha valami szabad területen lennénk, mondanám, hogy ereszd el nyugodtan. Erre kicsit nagy szemekkel nézett, de nem szólt. Kiment, visszajött, és folytattuk.
Tegnap elmentem wc-re, pont ott volt. Megkért, hogy üljek le, úgy pisiljek. Nem értettem, és hiába is kérdeztem miért, nem mondta meg. Mindegy, leültem, és elvégeztem a dolgom úgy, hogy ott állt velem szemben. Mikor végeztem, kért, hogy maradjak ülve. Levetkőzött, és velem szemben beleült az ölembe, majd megcsókolt. Egyszer csak érzem, hogy elkezdett pisilni, úgy ahogy volt, velem szemben, mindet rám! Valami fantasztikus volt!!! Mondanom sem kell, mi lett a vége...!
#481   2011. 12. 14. szerda 14:05
simit simit VIP
tetszik a történet eljen
(Ez egy válasz bios02 üzenetére (2011. 12. 14. szerda 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 14. szerda 14:00
Nos, engem mindig is érdekelt a pisi-dolog, csak a "lájtosabb" változata. Mindig izgatott a pisilés látványa, csak sohasem volt alkalmam közelebb kerülni a dologhoz. Minap szex közben a barátnőm sűrű bocsánatkérések között szólt, hogy ki kell mennie pisilni. Én mondtam neki, hogy ha valami szabad területen lennénk, mondanám, hogy ereszd el nyugodtan. Erre kicsit nagy szemekkel nézett, de nem szólt. Kiment, visszajött, és folytattuk.
Tegnap elmentem wc-re, pont ott volt. Megkért, hogy üljek le, úgy pisiljek. Nem értettem, és hiába is kérdeztem miért, nem mondta meg. Mindegy, leültem, és elvégeztem a dolgom úgy, hogy ott állt velem szemben. Mikor végeztem, kért, hogy maradjak ülve. Levetkőzött, és velem szemben beleült az ölembe, majd megcsókolt. Egyszer csak érzem, hogy elkezdett pisilni, úgy ahogy volt, velem szemben, mindet rám! Valami fantasztikus volt!!! Mondanom sem kell, mi lett a vége...!
#480   2011. 12. 14. szerda 14:00
bios02 bios02
Nos, engem mindig is érdekelt a pisi-dolog, csak a "lájtosabb" változata. Mindig izgatott a pisilés látványa, csak sohasem volt alkalmam közelebb kerülni a dologhoz. Minap szex közben a barátnőm sűrű bocsánatkérések között szólt, hogy ki kell mennie pisilni. Én mondtam neki, hogy ha valami szabad területen lennénk, mondanám, hogy ereszd el nyugodtan. Erre kicsit nagy szemekkel nézett, de nem szólt. Kiment, visszajött, és folytattuk.
Tegnap elmentem wc-re, pont ott volt. Megkért, hogy üljek le, úgy pisiljek. Nem értettem, és hiába is kérdeztem miért, nem mondta meg. Mindegy, leültem, és elvégeztem a dolgom úgy, hogy ott állt velem szemben. Mikor végeztem, kért, hogy maradjak ülve. Levetkőzött, és velem szemben beleült az ölembe, majd megcsókolt. Egyszer csak érzem, hogy elkezdett pisilni, úgy ahogy volt, velem szemben, mindet rám! Valami fantasztikus volt!!! Mondanom sem kell, mi lett a vége...!
#479   2011. 12. 10. szombat 16:15
don charlie don charlie
kb egy eve torten ,hogy az eppen aktualis szeretom megfogta a farkam es nezte ahogyan pisiltem.szeretkezes utani tusolas elott volt ez.lattam a kivancsisagot es a vagyat a szemeiben es ez engem ujra beinditott.furcsa vagy sem tetszett es o is szerette volna ha ream pisilhet,marmint a farkamra.sajnos nem meg jott ossze,de varom az alkalmat erre..
#478   2011. 12. 08. csütörtök 12:48
X Törölt felhasználó (116210)
Hiszem ha érzem! smile
(Ez egy válasz Oralisa üzenetére (2011. 12. 08. csütörtök 10:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 08. csütörtök 10:00
Én erre bármikor kapható vagyok,régen csak engem,de most már rákaptam,hogy én is.
 
... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: favab favab
Nyitás ideje: 2006. 06. 06. kedd
Üzenetek: 797db
Utolsó üzenet: 2024. 08. 18. vasárnap
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!