Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#36   2005. 07. 26. kedd 09:11
X Törölt felhasználó (24620)
Meg a te k... tudod... eplus2
(Ez egy válasz barni79 üzenetére (2005. 07. 26. kedd 01:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 26. kedd 01:26
A lányok - etnikai hovatartozásuktól függetlenül -, a legősibb mesterséget gyakorolják, szinte közmegelégedésre. Létjogosultságukat, kedves willy, most már senki sem vonhatja kétségbe:) Talán egyik "nemes" ősünk is,valamelyik titkos létrafokán a féltő csínnal felvezetett családfának, köszönheti születését egy ilyen "útszéli" kapcsolatnak. Nem gondolnád? nyes
#35   2005. 07. 26. kedd 01:26
barni79 barni79
A lányok - etnikai hovatartozásuktól függetlenül -, a legősibb mesterséget gyakorolják, szinte közmegelégedésre. Létjogosultságukat, kedves willy, most már senki sem vonhatja kétségbe:) Talán egyik "nemes" ősünk is,valamelyik titkos létrafokán a féltő csínnal felvezetett családfának, köszönheti születését egy ilyen "útszéli" kapcsolatnak. Nem gondolnád? nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 07. 26. kedd 00:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2005. 07. 26. kedd 00:53
Nem akarok "phű, fujj, rasszista, balhblahblah..." fórumot csinálni, de az etnikai hovatartozásukat figyelve a lányoknak... khm... szóval tényleg nem értem ezt az államot.
#34   2005. 07. 26. kedd 00:53
X Törölt felhasználó (24620)
Nem akarok "phű, fujj, rasszista, balhblahblah..." fórumot csinálni, de az etnikai hovatartozásukat figyelve a lányoknak... khm... szóval tényleg nem értem ezt az államot.
#33   2005. 07. 26. kedd 00:51
X Törölt felhasználó (24620)
Balaton mellett hazafele rengeteget láttam belőlük (meg a dinnyeárusokból) az út szélén és foglalkoztatni kezdett a dolog.
Én most nem Rómeó problémájával szeretnék foglalkozni (ne haragudj Rómeó, nem úgy gondoltam), hanem magával a prostitúcióval.
Szerintem két lehetséges út közül kéne választani.

1#
Az egészet "betiltani a pics*#&@ba" (nekem ez a szimpatikusabb.

2#
Hivatalos bordélyházakat nyitni.
A lányokat némileg tanítanák, nevelnék munkába állás előtt (amolyan gyorstalpaló szinten), lennének orvosok, akik többek közt ellenőrizhetnék a lányokat (betegségek, sérülések stb.) Ez rengeteg új munkahelyet teremthetne (vicces nem?) és meg is lehetne adóztatni.
#32   2005. 06. 14. kedd 00:54
X Törölt felhasználó (368461) Admin
Kedves Tothi és a többiek! Legyetek szívesek itt folytassátok! Köszönjük.
#31   2004. 12. 16. csütörtök 05:49
Moncy Moncy
Ha már arra vetemedik a pasi hogy panzióba vigye a nőjét akkor már mind1 hogy kupiban fizet....
#30   2004. 12. 08. szerda 11:22
Romeo Romeo VIP
Ejnye,ejnye.
Senkinek nincs ilyen téren tapasztalata???
Vagy esetleg olyan története ami "mással" esett meg???
Ha tényleg ilyen "erkölcsösek" lennénk uraim,akkor már régen kihalt volna ez az ősi mesterség... eplus2 eplus2
#29   2004. 12. 01. szerda 22:00
[Dani] [Dani]
Sziasztok, ismét írok ide. Lejjebb írtam pár dolgot a családi körülményekről. Mindenesetre jelenleg ott tartunk. Anyám sejti, hogy van valakije apámnak. Apám üzleti dolgai szarul mennek, a költözés lehetősége is szóba került. Apámmal alig lehet beszélni, ideges. Szép lassan azt kell végignéznem, hogy széthullik a család körülöttem shakehead
Mit tehetnék? Beszéljek apámmal??
#28   2004. 11. 27. szombat 18:55
Shock Shock VIP
Véleményem szerint egy jó párkapcsolatban nem merül fel örömlányok igénybevételének a gondolata. Ott, ahol az első néhány hónap után a szex péntek esti muszályfűrészbe megy át, merül fel először a félrelépés. ...hogy pénzért, vagy extra szertővel, az szinte mindegy, mert ez azt jelenit, hogy a párkapcsolatban megromlott a szex. Mondhat bárki bármit, egy olyan kapcsolat, amiben pocsék a szex, nem működhet! Minden a férfitól függ, hogy sikerül-e a partnerével bizalmas viszonyt kialakítania. Ha ez adott, akkor egy kis fantáziával és némi "energiabefektetéssel" minden nőben fel lehet ébreszteni a vadmacskát és jól műxik a dolog. Azok akiknek zéró képzelőerejük van és még lusták is, keresik a pénzért vásárolható örömöt.
Ha rosszul gondolom, igazítsatok ki, plz!
#27   2004. 11. 27. szombat 17:39
macsek macsek
Szia Mindenkinek ! Emlékeztek-e még a BigBrother első szexjelenetét megelőzö (vagy lezáró már nem emléxem) beszélgetésre ? Amikor Évike kifejti van érszelmi szex - szeretkezés, és van testi szükségletű - kefélés. Sztem ez utóbbi igényt lehet hivatáso bérkéjhölgyekkel letudni.(S asszem "kefélés"re is szükségünk van)
#26   2004. 11. 27. szombat 10:26
[Dani] [Dani]
Na igen, a képeken, amik immáron az én birtokomban is vannak, láttam testesebb nőkkel, és vékonnyal is. Szerintem még azt sem lehet mondani, hogy azért, mert anyámat nem tartja szépnek, vagy vmi... Tényleg nem értem, hogy miért.
#25   2004. 11. 27. szombat 02:19
Skandy Skandy
Biztos hogy nagyon sok függ a partnertől!
Az is tény hogy apránként, és az idő múlásával fokozatosan lehet adagolni, de sokszor szinte magától jönnek a dolgok, ha eléggé megismerjük kedvesünket. (erre utaltam lejjebb)
Persze a másik fejébe akkor sem láthatunk bele. Ezért kell rávezetni, esetleg kis trükkökek is bevetve. De ehhez kell egy olyan partner (oda-vissza) aki nyitott az új dolgokra, és szivesen kipróbál olyan játékokat, amire esetleg ő maga nem is gondolt.
Neked furcsa talán, mert "bevállalós" lánynak tünsz, hogy vannak kapcsolatbéli gátlásosságok, de végülis igazad van!
Nem kellene hogy legyenek.

Egyébként sokszor valóban az a lényege a félrelépésnek, hogy mással is legyen szex. Nem feltétlenül az az ok, hogy a megszokott partner nem elég jó, csak egyszerűen vannak olyanok, akinek kell a változatosság.
(meg van ugye az a bizonyos vadász ösztön...)
(Ez egy válasz Vacska üzenetére (2004. 11. 26. péntek 23:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 26. péntek 23:58
Igy van, leirtad amire gondolok, csak sokkal szebben mint ahogy en tettem:)
Nyilvan partnerfuggo hogy mekkora lepesekkel lehet haladni, de ha jo a kapcsolat es adott a szerelem, akkor igenis lehet haladni! Ha a partnerem elmondja hogy mit szeretne akkor megteszem neki, es nagy valoszinuseggel kozben rajovok, hogy ez tenyleg jo.
Ami nekem furcsa, hogy ven egy kapcsolat, szinte mindent tudunk egymasrol, minden nap egyutt vagyunk, egyutt elunk, minden nap szeretkezunk, beszelgetunk, es akkor legyenek gatlasaim?? foleg amikor teljesen beporget a partnerem, akkor hogy nem lehet elmondani, hogy eppen mire vagyom?:)Vegul is o a partnerem! mindenben...
#24   2004. 11. 26. péntek 23:58
Vacska Vacska
Igy van, leirtad amire gondolok, csak sokkal szebben mint ahogy en tettem:)
Nyilvan partnerfuggo hogy mekkora lepesekkel lehet haladni, de ha jo a kapcsolat es adott a szerelem, akkor igenis lehet haladni! Ha a partnerem elmondja hogy mit szeretne akkor megteszem neki, es nagy valoszinuseggel kozben rajovok, hogy ez tenyleg jo.
Ami nekem furcsa, hogy ven egy kapcsolat, szinte mindent tudunk egymasrol, minden nap egyutt vagyunk, egyutt elunk, minden nap szeretkezunk, beszelgetunk, es akkor legyenek gatlasaim?? foleg amikor teljesen beporget a partnerem, akkor hogy nem lehet elmondani, hogy eppen mire vagyom?:)Vegul is o a partnerem! mindenben...
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 11. 26. péntek 23:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 26. péntek 23:38
Tökéletesen igazad van abban, hogy a partnerünknek kellene mindent elmondani, a fantáziáinkat, az álmodozásainkat, hogy mit szeretnénk és hogyan!
Talán sokkal kevesebb lenne a kupiba járó férfiak száma is.
A gond csak ott van, hogy az emberek - férfiak nők egyaránt - többnyire félnek elmesélni párjaiknak ezeket a vágyaikat fantáziáikat.
Főleg ha egy kicsit (vagy nagyon) "vadnak" gondoljuk ezeket.
Pedig lehet, hogy partnerünk vevő lenne rájuk, és felfrissítené, megszinesítené, jobbá szebbé tenné az együttléteket...
#23   2004. 11. 26. péntek 23:38
Skandy Skandy
Tökéletesen igazad van abban, hogy a partnerünknek kellene mindent elmondani, a fantáziáinkat, az álmodozásainkat, hogy mit szeretnénk és hogyan!
Talán sokkal kevesebb lenne a kupiba járó férfiak száma is.
A gond csak ott van, hogy az emberek - férfiak nők egyaránt - többnyire félnek elmesélni párjaiknak ezeket a vágyaikat fantáziáikat.
Főleg ha egy kicsit (vagy nagyon) "vadnak" gondoljuk ezeket.
Pedig lehet, hogy partnerünk vevő lenne rájuk, és felfrissítené, megszinesítené, jobbá szebbé tenné az együttléteket...
(Ez egy válasz Vacska üzenetére (2004. 11. 26. péntek 23:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 26. péntek 23:07
"a házasságok nagy részében kizárólag a lelki összetartás marad meg a testi sajnos nem" - na de Dani is pont azt irta, hogy a szulei elnek szexualis eletet, es peldanak okaert az en szuleim is eltek es elnek szexualis eletet a mai napig is. A ferfiak megis felrelepnek...
Irod, egy ferfi azert jar kupiba
"hogy ne kelljen magyarázkodnia, kérnie, udvarolnia, hanem, hogy ha pénze, ideje, és ffiassága van akkor amit kér azt különösebb fenntartás nélkül megkapja." ami teljesen oke, ha nincs partnere, es nem kivan idot es energiat fektetni senkibe. Ezt igy ugyan nem respektalom, de elfogadom.
"Nem mindig mond meg mindent a párjának az ember, pl a fantáziálásait, álmodozásait (amúgy ezekből fakad az újjító kedv és hajlam). " - de pont ez a legnagyobb gaz, hogy a partnerenek kellene mindent elmondani, a fantaziait, az almodozasait, hogy mit szeretne es hogyan!
Vagy inkabb az a lenyeg, hogy ne a "szokasos" partnerrel tortenjen a szex, hanem egy masik novel???
#22   2004. 11. 26. péntek 23:07
Vacska Vacska
"a házasságok nagy részében kizárólag a lelki összetartás marad meg a testi sajnos nem" - na de Dani is pont azt irta, hogy a szulei elnek szexualis eletet, es peldanak okaert az en szuleim is eltek es elnek szexualis eletet a mai napig is. A ferfiak megis felrelepnek...
Irod, egy ferfi azert jar kupiba
"hogy ne kelljen magyarázkodnia, kérnie, udvarolnia, hanem, hogy ha pénze, ideje, és ffiassága van akkor amit kér azt különösebb fenntartás nélkül megkapja." ami teljesen oke, ha nincs partnere, es nem kivan idot es energiat fektetni senkibe. Ezt igy ugyan nem respektalom, de elfogadom.
"Nem mindig mond meg mindent a párjának az ember, pl a fantáziálásait, álmodozásait (amúgy ezekből fakad az újjító kedv és hajlam). " - de pont ez a legnagyobb gaz, hogy a partnerenek kellene mindent elmondani, a fantaziait, az almodozasait, hogy mit szeretne es hogyan!
Vagy inkabb az a lenyeg, hogy ne a "szokasos" partnerrel tortenjen a szex, hanem egy masik novel???
#21   2004. 11. 26. péntek 21:36
Vacska Vacska
Nalunk hasonlo volt a helyzet, apam is csajozott anyu hata mogott - legalabbis gondolta o, hogy a hata mogott, de anyam mindenrol tudott. Aztan kesobb mar en is vagtam hogy mi folyik. Undorito volt az egesz, honapokig volt viszonya egy ribanccal, otthon veszekedes...Aztan csend lett, fater allitolagosan elhagyta a not, anyu megmegbocsajtott. (bar sztem apu azota is ki-ki kefel a hazassagabol:/)
Aztan egyszer nem birtam, es megkerdeztem anyamat, hogy miert nem hagyta el? hat mert szereti, mert ott voltunk mindketten a tesommal, mert tul sok ev hazassag volt mar mogottuk...tul sok szep kozos emlek - gondolom.
Faterral soha nem beszeltem errol, kicsit meg is undorodtam tole, szamomra nagy tores volt ez, hiszen annyira tokeletesnek tunt a hazassaguk kivulrol.
A ferfiak miert lepnek felre, amikor mindent megkapnak egy hazassagban???????????
Dani, jotanacsot nehez adni, de tudnod kell: benne van a pakliban hogy nagyobb fajdalmat okoznal a kerdeseiddel, mint amekkora mar igy is van. Anyukad sztem is tud mindenrol, hogy miert nem lep, arra biztosan megvan a sajat oka. Ne kerdezoskodj egyenlore.
Talan fateroddal beszelhetsz, ha erdekel hogy o miert csinalja ezt, en ranezni sem birtam nemhogy szolni hozza:/
(Ez egy válasz [Dani] üzenetére (2004. 11. 25. csütörtök 15:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 25. csütörtök 15:47
Üdv mindenkinek. Megláttam ezt a topicot, és gondoltam, én is beleírok. Az én esetem úgy gondolom picit egyedi, és bonyolult is...
19 éves vagyok. Apám üzletember, sokat dolgozik. Volt egy megérzésem, hogy megcsalja anyámat.(Apró jelekből, stb.) Egy alkalommal kicsit kutakodtam a gépén, és találtam képeket.. Meglehetősen sokat. Apám, és más hölgyek. Ha fogalmazhatok így. Még azelőtt, hogy ezt megtudtam volna, beszéltem anyámmal a régi időkről, mikor összeházasodtak. Már akkor is elfogott anyám egy levelet, amiben egy hivatásos leírja az árakat, szolgáltatásokat. A házasság elején már a válásra terelődött a szó. Anyámnak nagyon fontos vagyok. Nem akarta, hogy csonka családban nőljek fel. Mondhatni feláldozta magát.. Elnézte apámnak, hogy akkor kurvázott. (Akkor még nem volt üzletember, hanem egyszerű munkás volt, úgyhogy azt sem mondhatom, hogy a csomó üzleti, stb stresszt, gondot vezeti le így) Aztán a házasság elei gondok leültek, olyan "csend" lett. Nem szerzett anyám tudomást apám dolgairól, mivel jól titkolja. (Ezekszerint nem eléggé, mert én hozzáfértem.. Utólag elgondolkoztam azon, hogy jobb lett-e volna, hogyha nem tudom meg. Ugyanis amit nem tud az ember, az nem fáj.(?)) Mindenesetre mostmár kár ilyenen filózni, tudok, amit tudok, apám megcsalja anyámat. Feltételezem, hogy az egész házasság alatt csinálta, és csinálja, nem tartom valószínűnek, hogy abbahagyta volna, aztán újra kezdte. Persze ilyenkor tenni szeretne valamit az ember ez ellen. De az én esetemben nem tudom, mihez folyamodhatnék. Az is elég nagy gond, hogy apám keresetéből élünk jóformán, úgyhogy ha felkavarnám a sz*rt, akkor csak rosszabb lenne. Egyenlőre hallgatok. Ha sikerül munkát szereznem, elvégzem a főiskolát, anyagilag függetlenítem magam apámtól, biztosan leülök majd beszélgetni vele. Anyámnak nem akarok fájdalmat okozni azzal, hogy elmondom neki, itt ugyanis érvényesül, hogy amit nem tudsz, az nem fáj..
Mostanában rosszabbul mennek apám üzleti dolgai, kevesebb a pénze. Aztán mikor kérek valamire, és azt a választ kapom, hogy nincs, és ha ad is, húzza a száját, mindig felmerül a kérdés bennem, hogy vajon kurvákra áldoz-e még. Legutóbbi kutakodásomkor nem sok mindent találtam, bár a régi gépét néztem át.

Ehhez hozzá szeretném tenni, hogy mindezek mellett, amit apámról írtam, törődik velünk, szerintem nem is akarja elhagyni anyámat. Csak attól tartok, hogy ennyi idő után ez már rendszerré vált nála, hogy megcsalja anyámat, és gondolom, hogy erről nem sok mindenért mondana le.

Szóval így állunk. Őszintén szólva nem tudom, hogy mit csináljak. Teljesen tanácstalan vagyok, saját kútfőből ennyire jutottam, olyannal meg nem volt módom beszélni, aki hasonlót átélt, vagy esetleg tudna (építő jellegű)tanácsot adni.

Minden véleményre kíváncsi vagyok, előre is köszönöm a válaszotokat!
Dani
#20   2004. 11. 26. péntek 17:49
rilu rilu
Dani!

Szerintem akkor se szólj bele, viszont a döntés a Te kezedben van...

Természetesen élnek szexuális életet, hiszen édesanyádnak is -gondolom én- szüksége van a testiségre. Ja, és hidd el nekem, édesanyád tud ezekről a dolgokról, amit itt leírtál (ha egyáltalában létezik ez a konfliktus). Szerintem nincs a világon olyan figyelmetlen Nő, aki ne venné észre ezeket a dolgokat, illetve nincs a világon olyan Férfi, aki több éven keresztül olyan 007-es ügynök tudna lenni, hogy tetteiről nem tud a párja...

Tehát mégegyszer elmondom, Te tudod mit teszel... Ha elmondod, tudnod kell, hogy, ha esetleg édesanyád nem tudna róla, akkor Te leszel a cslád "szétrobbantója". Nem hiszem, hogy ezzel a tudattal oly' nagyon kellemes lenne leélni egy életet.

Lehet, hogy a legtisztább dolog az lenne -ha már mindenképpen nem hagy nyugodni a dolog-, hogy finoman, de határozottan megkérdezed édesapádat, mikor kettesben vagytok. Ha nemmel válaszol, -gondolom- nem fogsz neki hinni, viszont egész életében tagadni fogja és úgysem tudsz ellene mit tenni. Ha elmond Neked egy történetet, akkor megintcsak Neked kell eldöntened, hogy igazat mondott -e, vagy megpróbált megvezetni.

Nehéz döntések ezek és nagyon meg kell gondolni, hogy az ember mit csinál.
#19   2004. 11. 26. péntek 14:08
[Dani] [Dani]
De élnek szexuális életet az anyámmal, és ennek ellenére is, emellett...
#18   2004. 11. 25. csütörtök 18:55
macido macido
Én a te helyedbe, ezekbe a dolgokba nem avatkoznák bele. Te írtad, hogy a faterod mindent megtett a családért ebből gondolva Te érted is tehát rossz ember nem lehet. A kettőjük közötti szexuális probléma az ő magánügyük nem pedig a tiéd! Mindig úgy ítélj meg egy embert akár a saját faterodat is amilyen veled szemben, és ahogy viselkedik veled, és ahogy viszonyul hozzád.
Egyet ne felejts soha el Ő a faterod minden körülmények között.
(Ez egy válasz [Dani] üzenetére (2004. 11. 25. csütörtök 15:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 11. 25. csütörtök 15:47
Üdv mindenkinek. Megláttam ezt a topicot, és gondoltam, én is beleírok. Az én esetem úgy gondolom picit egyedi, és bonyolult is...
19 éves vagyok. Apám üzletember, sokat dolgozik. Volt egy megérzésem, hogy megcsalja anyámat.(Apró jelekből, stb.) Egy alkalommal kicsit kutakodtam a gépén, és találtam képeket.. Meglehetősen sokat. Apám, és más hölgyek. Ha fogalmazhatok így. Még azelőtt, hogy ezt megtudtam volna, beszéltem anyámmal a régi időkről, mikor összeházasodtak. Már akkor is elfogott anyám egy levelet, amiben egy hivatásos leírja az árakat, szolgáltatásokat. A házasság elején már a válásra terelődött a szó. Anyámnak nagyon fontos vagyok. Nem akarta, hogy csonka családban nőljek fel. Mondhatni feláldozta magát.. Elnézte apámnak, hogy akkor kurvázott. (Akkor még nem volt üzletember, hanem egyszerű munkás volt, úgyhogy azt sem mondhatom, hogy a csomó üzleti, stb stresszt, gondot vezeti le így) Aztán a házasság elei gondok leültek, olyan "csend" lett. Nem szerzett anyám tudomást apám dolgairól, mivel jól titkolja. (Ezekszerint nem eléggé, mert én hozzáfértem.. Utólag elgondolkoztam azon, hogy jobb lett-e volna, hogyha nem tudom meg. Ugyanis amit nem tud az ember, az nem fáj.(?)) Mindenesetre mostmár kár ilyenen filózni, tudok, amit tudok, apám megcsalja anyámat. Feltételezem, hogy az egész házasság alatt csinálta, és csinálja, nem tartom valószínűnek, hogy abbahagyta volna, aztán újra kezdte. Persze ilyenkor tenni szeretne valamit az ember ez ellen. De az én esetemben nem tudom, mihez folyamodhatnék. Az is elég nagy gond, hogy apám keresetéből élünk jóformán, úgyhogy ha felkavarnám a sz*rt, akkor csak rosszabb lenne. Egyenlőre hallgatok. Ha sikerül munkát szereznem, elvégzem a főiskolát, anyagilag függetlenítem magam apámtól, biztosan leülök majd beszélgetni vele. Anyámnak nem akarok fájdalmat okozni azzal, hogy elmondom neki, itt ugyanis érvényesül, hogy amit nem tudsz, az nem fáj..
Mostanában rosszabbul mennek apám üzleti dolgai, kevesebb a pénze. Aztán mikor kérek valamire, és azt a választ kapom, hogy nincs, és ha ad is, húzza a száját, mindig felmerül a kérdés bennem, hogy vajon kurvákra áldoz-e még. Legutóbbi kutakodásomkor nem sok mindent találtam, bár a régi gépét néztem át.

Ehhez hozzá szeretném tenni, hogy mindezek mellett, amit apámról írtam, törődik velünk, szerintem nem is akarja elhagyni anyámat. Csak attól tartok, hogy ennyi idő után ez már rendszerré vált nála, hogy megcsalja anyámat, és gondolom, hogy erről nem sok mindenért mondana le.

Szóval így állunk. Őszintén szólva nem tudom, hogy mit csináljak. Teljesen tanácstalan vagyok, saját kútfőből ennyire jutottam, olyannal meg nem volt módom beszélni, aki hasonlót átélt, vagy esetleg tudna (építő jellegű)tanácsot adni.

Minden véleményre kíváncsi vagyok, előre is köszönöm a válaszotokat!
Dani
#17   2004. 11. 25. csütörtök 17:06
rilu rilu
Dani!

Szerintem ne szólj bele faterod dolgába. Valószínüleg nem véletlen az, amit csinál. Viszont gondold meg! Mit érnél el azzal, ha beolvasnál neki? Megváltozna? Jobban szeretné mutterodat? Abbahagyná? Nem hiszem! Szerintem jobb, ha inkább magaddal és a saját dolgaiddal foglalkozol, szerintem ebben az ügyben úgysem tudnál elérni semmit. Vagyis, dehogynem. Felkavarnád édesanyád "eltemetett" emlékeit és csak rossz érzést okoznál vele neki...

Viszont, mielőtt cselekednél -akárhogyan is döntesz-, ezerszer gondold át az összes lehetőséget. Esetleg kérj tanácsot egy sokkal idősebb, tapasztaltabb egyéntől...
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Romeo Romeo
Nyitás ideje: 2004. 11. 23. kedd
Üzenetek: 56db
Utolsó üzenet: 2007. 11. 04. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!