Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak vágyak leírása!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

... 334 335 336 337 338 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2746   2018. 02. 19. hétfő 09:49
Lívia Vidovich Lívia Vidovich
- szeretem a fenekelést, de csak spontán módon. Úgy nem, hogy : figyi, nem fenekelnél el ?
Inkább úgy,hogy ezt valahogy kihozzam belőle, azt az indulatot, ami ehhez kell. Például : olyan dolgot csinálnék, amiről tudom,
hogy felbassza, de azt is tudom, h nem úgy, hogy tényleg totál bemérgesedjen. Inkább csak olyan kis felpaprikázás.
Szóval nem túl komoly dologban. Aztán én meg valahogy úgy közelítek felé, hogy a konyhapultra dőlök, vagy attól függően,
hogy hol beszélgetünk : ágyon,asztalnál,stb . Szóval valamin megtámaszkodom és felé tolom a hátsóm, félig teljesen józanul,
félig kicsit már erotikusan megfűtve. Félig komolyan, félig meg felkínálkozva és hátranézvén rá,mondanám mondjuk, hogy olyan
rossz voltam, hogy igazán rácsaphatna a fenekemre. Aztán az első popsicsatt-ra felnyögnék, a puncim rándulna egyet és biztos,
h látható jeleit adnám annak, hogy élvezem és elvárom tőle, hogy vegye a lapot. Simogassa is közben a fenekemet.
Felváltva, hol rácsap, hol simogatja. Lehúzza a bugyimat . Belenyal a fenekembe, bedugja az ujját és megint rácsap.
Ebből is lehet egy dugás.Kezdésnek jó.

- egy kis csúnya beszéd sem árt néha


- ülök a férfival szemben, én meg tök ártatlanul előveszek egy kis gyümölcsöt, hiszen egészségesen étkezem,
banánka pedig mindig befér a táskába, vagy van az asztalon, úgyhogy én természetesen hallgatom, amit ő mond,
csak közben meghámozom banánkát és szépen a számba veszem. Kicsit játszok vele, megszopkodom a cukikát.
Néha a férfira nézek,néha nem,hiszen én ezt a banánkát csak úgy eszem, minden hátsó szándék nélkül ugye.
Az az ő baja, ha többet lát bele. Ezt pedig kihasználva jó gonosz leszek és nagyon szépen leszopom azt a banánkát.
Csúsztatgatom a telt ajkaim között, nyalogatom az oldalát, aztán jól rászopok, mint a makkra.
Előre-hátra járkál a számban, kicsit meg is szívom,mint egy péniszt,
bár ez hamarabb törik,úgyhogy óvatosan.


ma ennyi jött ki belőlem. remélem adtam egy-két használható ötletet smile
#2745   2018. 02. 19. hétfő 09:47
Lívia Vidovich Lívia Vidovich
folytatás :

- szeretném néha kínozni : egy hétvégi délutánt, estét rááldoznék,hogy minden órában a merev farkát be kell tennie a puncimba,
de csak egyetlen egyet lökhet, méghozzá lassan. Utána ki kell húznia és vissza a gatya.
Következő órában mondjuk én ülök a farkába, jó lassan,látványosan, de én is csak egyszer húzom végig a csúszós
nunámat a farkán. Aztán megint fel a gatya. Ezt 4-5 órán keresztül eljátszom, de utána zöld utat kap
és úgy löki belém magát, ahogy akarja. Akkor már szabad a pálya.Nekem ez inkább mentális játék.


- szeretném, ha én sem kapnám meg a faszt néha. Szeretném, ha már azt érezném,hogy fizikailag rosszul vagyok, ha nem dugja belém.
Arra a pontra akarok eljutni, amikor már napközben is ingerült vagyok, de ő még mindig nem rakja be.
Ezt mondjuk 2 napig bírnám talán, de fene tudja, lehet csak 1. De az is lehet, hogy 3. Én azért elég jó ingerküszöbbel vagyok megáldva.


- néha jó egy kis erőszakos szex. Amikor én még nem akarom, ő meg igen, és nem szépen kéri, meg puszik,meg mittom,
hanem nem vár rám,hogy megjöjjön a kedvem. Fogja magát és elveszi azt,ami neki jár.


- reggel szopással ébreszteni


- éjjel 1-1 merevedését kihasználni

- miközben borotválkozik, mögé állni,simogatni a hasát, puszilgatni a hátát, kezembe venni a péniszét, közben azt is húzogatni
és végül kiverni.


- direkt úgy hajolok le előtte ruhában ( szoknyában), hogy nincs rajtam bugyi, de mindezt spontánnak és véletlennek színlelve,
nem is szexuális légkörben, hanem csak úgy, bármikor.


- én mondjuk eléggé kommunikatív vagyok, engem pl felizgat, ha közlöm vele akárhol, hogy milyen hatással van rám és mikre
gondolok vele kapcsolatban, úgyhogy azzal nincs gond, hogy szavakban kifejezzem a fantáziáimat.
Akkor is képes vagyok erre, ha valahol csak épp iszunk valamit és beszélgetünk. Ugyanúgy eltudom mondani, mintha egy projektről
beszélgetnénk és erről senkinek sincs tudomása a körülöttünk lévők, vagy ülök közül. Az pedig, hogy hogy áll fel az asztaltól, az már
az ő baja.
#2744   2018. 02. 19. hétfő 09:46
Lívia Vidovich Lívia Vidovich
Én most nyomom az ágyat sajnos, úgyhogy azzal ütöttem el az időt, hogy leírtam pár szexuális fantáziámat.


az ilyen alap szopásokat, dugásokat, pózokat, nyalásokat nem írom le. Meg az olyan alap dolgokat sem, hogy pl : csak úgy leszopni a férfit, mert épp ahhoz van kedvem és nem akarom, hogy viszonozza, stb. Néha jobb csak csinálni. Vagy mondjuk épp könyvet olvas, rám meg rám jön, hogy akkor kukira rácuppan,ő meg olvasson tovább. Ameddig bírja.


Szóval :


- úgy élvez a számba, hogy a spermáját végigfolyatom a testemen, le a mellemen, a hasamon át,egészen le a puncimig, az ágyneműig, vagy a földig és úgy fejezem be magamnak kézzel, hogy a pasi nedvétől is lucskos puncimat élvezésig ujjazom.

- maszti pasi előtt. Úgy is, hogy végignézi és úgy is, hogy én magamat elégítem ki, de ő néha csak egyet-egyet belenyal a puncimba közben.Meg úgy is,hogy előjátéknak masztizom előtte, aztán meg rám pattanhat.

- ugyanez pasival. ő előttem csinálja magának, én pedig a golyóit a nyelvemmel nyalom, csókolgatom

- pasi háton fekszik, én vele szemben a mellkasára ülök, széttárt combokkal és úgy játszok magammal előtte

- pasi szájára ülni és úgy nyalatni magam

- szerepjáték : más a hajam, a sminkem, az öltözékem. Én vagyok a kurva, ő a kuncsaft. Telefonon időpontot egyeztet,én közlöm a szolgáltatásokat és az árakat. Valahol találkozunk, ő fizet és kedvére használja a testem.Utána külön távozunk és otthon majd röhögünk, hogy milyen szép tűsarkút vettem a zsebpénzemből

- gép előtt ül, dolgozik, akármi. Nekem meg forr a pinám. Odamegyek, hátulról megölelem, megcsókolom a nyakát,fülét, megmasszírozom a vállát, hátát, a melleimet a hátának dörgölöm, stb, aztán elé állok, a székben hátrébb parancsolom,hogy odaférjek közé és az asztal közé. Felülök az asztalra, szétnyitom a lábam, simogatom neki magam,benyúlok a bugyimba, aztán leveszem és az arcára húzom, hogy a pina illatomtól bekábuljon.Ráülök, nekinyomom a nedves puncimat az ágyékának, amitől a gatyáján nedves folt lesz, a bugyimon keresztül pedig megcsókolom. Körözök párat a csípőmmel, szexet imitálva, ő meg markolja a seggem.
Aztán ledobom a bugyit a földre és elvárom tőle, hogy tudja a dolgát : az aszalnak nyomni és hátulról a pinámat jól megbaszni.


- hazajön a munkából ,én pedig szexi fehérneműben várom, combfixxel. Lefürdetem, megmosom a farkát is alaposan.Aztán a szobába viszem, lefektetem, először hasra, utána hátra, hogy egy teljes testes masszázsban részesüljön, ami egy hosszabb farokmasszázzsal ér véget és olyan élvezéssel,amit választ : szopás, vagy kiverés.


- ha megoldható, úgy alakítom, hogy egy sms-ben jelzem, gond van , most azonnal szükségem van rá, jöjjön,majd személyesen elmondom. Ő meg jön, rohan . A feladata pedig : hello, semmi gáz, csak most azonnal meg kell dugnod.És magamra rántom, vagy én rohanom le őt.


van még nyes leírom másik hozzászólásban nyes
#2743   2018. 02. 18. vasárnap 14:05
hollo32 hollo32 VIP
Sziasztok az èn vágyam csak annyi,hogy találni egy nőt vagy párt akivel átlehet èlni vágyaikat.
#2742   2018. 02. 18. vasárnap 00:45
X Törölt felhasználó (3209482)
azt én is adnám!
(Ez egy válasz emre33 üzenetére (2018. 02. 17. szombat 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 17. szombat 20:48
Más pár szeretkezését végignézni élőben.
#2741   2018. 02. 17. szombat 22:43
X Törölt felhasználó (3145542)
egy jó masszázst adni egy nőnek aki nagyon nyögések közepette élvezi a fürge ujjakat smile
#2740   2018. 02. 17. szombat 20:54
X Törölt felhasználó (1574052)
Nem perverz, inkább csak álmodozó....
(Ez egy válasz koanett üzenetére (2018. 02. 11. vasárnap 22:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 11. vasárnap 22:09
Azon agyalok egy ideje, hogy a párom kezeit oda fogom kötözni a feje fölé emelve az ajtó kerethez szerelt húzóckodó rúdhoz.... persze meztelen testtel... a melleit jól megmasszíroznám masszázsolajjal, mert imádja, ha a cicket kényeztetem... persze ekkor már jól benedvesedne a puncija, amelyet elkezdenék dörzsölgetni, simogatni... majd hátulról tenném magamévá a punciját... perverz vagyok? smile
#2739   2018. 02. 17. szombat 20:48
emre33 emre33
Más pár szeretkezését végignézni élőben.
#2738   2018. 02. 17. szombat 16:53
X Törölt felhasználó (3209482)
Ma éjjel szivesen szöknék be egy idősebb, 40-es 50-es nő hálójába... kipróbálni :P
#2737   2018. 02. 11. vasárnap 22:09
koanett koanett
Azon agyalok egy ideje, hogy a párom kezeit oda fogom kötözni a feje fölé emelve az ajtó kerethez szerelt húzóckodó rúdhoz.... persze meztelen testtel... a melleit jól megmasszíroznám masszázsolajjal, mert imádja, ha a cicket kényeztetem... persze ekkor már jól benedvesedne a puncija, amelyet elkezdenék dörzsölgetni, simogatni... majd hátulról tenném magamévá a punciját... perverz vagyok? smile
#2736   2018. 02. 11. vasárnap 18:43
X Törölt felhasználó (3129982)
Ez a felállás nekem is tetszik wink Benne lennék, ......
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 08. csütörtök 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (896680)
2018. 02. 08. csütörtök 15:01
Ez nekem is nagy vágyam!
#2735   2018. 02. 09. péntek 23:54
colamatyi colamatyi
Egy párral jót szexelni
#2734   2018. 02. 09. péntek 22:49
Dini8505 Dini8505
Alárendelt szerepben, megalázottnak lenni egy idősebb nő által...
#2733   2018. 02. 09. péntek 12:08
car83 car83
Találni egy perverz bi párt. wave
#2732   2018. 02. 08. csütörtök 15:41
kisjanko kisjanko
Hmmmm... Na igen.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 08. csütörtök 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (896680)
2018. 02. 08. csütörtök 15:01
Ez nekem is nagy vágyam!
#2731   2018. 02. 08. csütörtök 15:01
X Törölt felhasználó (896680)
Ez nekem is nagy vágyam!
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2018. 02. 05. hétfő 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 05. hétfő 12:41
Egy sötét szobában szeretkezni a párommal. Rajtam lovagol. Egyszer csak minden nesz nélkül mögé térdel egy pasi. Óvatosan becsúsztatja a farát a párom fenekébe. A párom felszisszen, majd hármasban szendvicsben folytatjuk tovább a szeretkezést. A végén ketten egyszerre élvezünk el benne... Hmmmmmmmmmmm.................
#2730   2018. 02. 08. csütörtök 14:18
X Törölt felhasználó (3209482)
Vagy a barátnőm térdeltetni valakivel együtt, és ketten jól megoldozni, vagy a szeretőm várhatna holnap egy másik csajjal a lakásán... :P
#2729   2018. 02. 05. hétfő 18:40
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
szomoru1 Hová tűntetek Intelinside....? confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 04. vasárnap 13:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2572662)
2018. 02. 04. vasárnap 13:57
Tavaszig ez hiány marad. Na de utána....hm.
#2728   2018. 02. 05. hétfő 12:41
kisjanko kisjanko
Egy sötét szobában szeretkezni a párommal. Rajtam lovagol. Egyszer csak minden nesz nélkül mögé térdel egy pasi. Óvatosan becsúsztatja a farát a párom fenekébe. A párom felszisszen, majd hármasban szendvicsben folytatjuk tovább a szeretkezést. A végén ketten egyszerre élvezünk el benne... Hmmmmmmmmmmm.................
#2727   2018. 02. 04. vasárnap 21:52
X Törölt felhasználó (2836132)
Hát nagyon irigylem azt a férfit akivel te ezt megéled smile Bárcsak nekem lenne egy ilyen beválalós párom smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 04. vasárnap 13:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2572662)
2018. 02. 04. vasárnap 13:57
Tavaszig ez hiány marad. Na de utána....hm.
 
... 334 335 336 337 338 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 12. 31. hétfő
Üzenetek: 9446db
Utolsó üzenet: ma 01:02
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!