Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak vágyak leírása!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

... 369 370 371 372 373 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2059   2016. 12. 21. szerda 21:45
szörnyecske szörnyecske
Vágyam egy idősebb nővel szexelni ,esetleg párral kipróbálni.
#2058   2016. 12. 21. szerda 21:43
agibeby28 agibeby28
Sziasztok. Vágyaink Öszintén. Találni végre egy megbizhato komoly pasit, akinek nem csak a szájával tud kefélni, Az én így baszok én úgy baszok, soha nem volt rá panasz, majd én megmutatom, majd én megdugom rendesen karakter böl már van a padláson. Szóval Őszinte vágyunk egy normális pasi, aki a farkával kefél nem pedig a szájával. Persze hosszú távon. Meglehet kövezni nyugodtan mindenkinek. Számítunk is rá, de elegünk lett az egyszer feláll a faszom 2 percre és ennyi emberekből. Köszönet és megértés agibeby28 tol.
#2057   2016. 12. 21. szerda 14:20
kicsirics kicsirics VIP
Biszex orgia gátlások nélkül...
#2056   2016. 12. 21. szerda 13:07
kisjanko kisjanko
A szomszédban lakik egy nagyon csinos és igényes kb 25 éves néger csaj. Jó lenne egyszer megdugni, esetleg valakivel akár szendvicsben is lerendezni.
#2055   2016. 12. 19. hétfő 19:45
colamatyi colamatyi
Kecskeméti szexpartit megnéznék
#2054   2016. 12. 17. szombat 12:31
Trió Trió
Vágyom, vágyom leginkább a vágy hiányára vágyom. Legalább 1-2 hétig eltűnhetne az életemből. A gyötrő vágyak piszkálnak nap mint nap. Lehet órákban kellene beszélnem róluk. Mint olaj a tűzre , ha csillapítani próbálod hamm be kapja a kabátod. Majd többi ruhámra feni a fogát, hogy testem meztelenül meg adja neki magát.
#2053   2016. 12. 16. péntek 08:00
X Törölt felhasználó (119398)
Találkozni egy hasonló gondolkodásu párral a környékünkről!
#2052   2016. 12. 16. péntek 07:47
X Törölt felhasználó (1130862)
Sziasztok!
Találni egy házibarátot,akivel havi rendszerességgel találkoznánk,találkoznák,és aki képes volna, gátlások nélkül kényeztetni,szeretkezni velem.
#2051   2016. 12. 16. péntek 06:51
X Törölt felhasználó (1262762)
Most leginkább arra vágyom, hogy egy szimpatikus lánnyal csókolózzak. Ismerőseim közül Mariann-nal vagy Vivivel, de akár az utcán egy ismeretlen is, ha megvan a "szikra".
#2050   2016. 12. 15. csütörtök 15:51
koviboy koviboy
Üdv Makktárs!
Látom a sorok közé látsz! Nem akartam "vulgáris lenni azért pontoztam. De ez a csajszi valóban sok titkos vágyamat teljesítette. Nem csak a nagy punci- hanem a beszédével is felizgatott, trágárul beszél, "nagy picsám van smile stb..) illetve, hogy fiatal roma csajszi. Nagyon bejött hidd el.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 15. csütörtök 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (893066)
2016. 12. 15. csütörtök 15:05
Nagyon jó kis mókák lehetnek ezek a találkozások,irigyellek!
Arra kérlek,hogy írd ki bátran,hogy pina vagy punci.
Pontozgatva,megtorpantja az izgalmas sztorit.Köszi
#2049   2016. 12. 15. csütörtök 15:05
X Törölt felhasználó (893066)
Nagyon jó kis mókák lehetnek ezek a találkozások,irigyellek!
Arra kérlek,hogy írd ki bátran,hogy pina vagy punci.
Pontozgatva,megtorpantja az izgalmas sztorit.Köszi
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2016. 12. 15. csütörtök 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 15. csütörtök 13:21
Köszi szépen!
Igen is nekem ez qva jó élmény volt és tart is a mai napig. A nagy húsos puni, vagy a hatalmas ajkak egyszerűen megbabonáznak. Fiatalal suhanc korom óta imádom és vágytam rá. Akkor voltam egy jó dundi csajjal, akinek hatalmas szeméremdombjai voltak, teljesen megbabonázott, a látvány.
#2048   2016. 12. 15. csütörtök 13:21
koviboy koviboy
Köszi szépen!
Igen is nekem ez qva jó élmény volt és tart is a mai napig. A nagy húsos puni, vagy a hatalmas ajkak egyszerűen megbabonáznak. Fiatalal suhanc korom óta imádom és vágytam rá. Akkor voltam egy jó dundi csajjal, akinek hatalmas szeméremdombjai voltak, teljesen megbabonázott, a látvány.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 12. 15. csütörtök 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1467312)
2016. 12. 15. csütörtök 12:05
Engedd el, vannak ilyenek. Nagyon jó sztori, én is a nagy szeméremajkakat szeretem, az első barátnőm volt olyan igazi húsos forma. Imádtam smile
#2047   2016. 12. 15. csütörtök 12:05
X Törölt felhasználó (1467312)
Engedd el, vannak ilyenek. Nagyon jó sztori, én is a nagy szeméremajkakat szeretem, az első barátnőm volt olyan igazi húsos forma. Imádtam smile
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2016. 12. 15. csütörtök 11:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 15. csütörtök 11:48
Minek ír ide az ember, ha ilyen bunkó hsz,-ek jönnek????
#2046   2016. 12. 15. csütörtök 11:48
koviboy koviboy
Minek ír ide az ember, ha ilyen bunkó hsz,-ek jönnek????
#2045   2016. 12. 15. csütörtök 11:34
koviboy koviboy
A játék folytatódott ő a kolbászommal én meg a csodálatos ajkakkal foglalkoztam, kb a felénél járhattunk amikor az ujjaim tevékenysége elérte célját, hatalmasat élvezett. Ezen felbuzdulva, rögtön feldobtam a labdát, mi lenne ha dugnánk is. A válasz egyértelmű volt, előremászott a táskájához, gumi elő, ráhúzta ahogy illik a szájával, majd adj neki. A végeredmény nem maradt el, úgy elsültem, mint Gábor Áron rézágyúja. A meccs végén rágyujtottunk, de még felöltözés előtt. Persze a szememet most sem tudtam levenni a pu.ciról, amit most már ravasz módon nem titkolva tárt elém levezetésképpen. Mivel rengeteget járok ezen az útvonalon, megbeszáltem vele, hogy legyen máskor is. Telefonszámot cseréltünk. én mentem az utamra ő meg a dolgára. Egy hét sem telt el, ismét arra volt céfuvarom. Felhívtam, és megdumáltuk, hogy irány egy panzió, mivel kényelmesebb is, meg van tisztálodási lehetőség is, illetve az idő sem a hely, nem korlátolt. . Na itt végre valóra vált a teljes álmom, végre nyalhattam a hatalmas ajkakat. Természetesen ment a szex a köbön minden alkalommal. Azóta is alkalmi barátnőm, ha nincs arra fuvar, megyek saját kocsival, hetente talizunk. Nem kért már a második alkalommal semmit, de én mindig megajándékozom.
#2044   2016. 12. 15. csütörtök 11:32
X Törölt felhasználó (893066)
Eddig izgi nyes
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2016. 12. 15. csütörtök 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 15. csütörtök 11:03
Sziasztok!

Jó két évvel ezelőtt , volt egy érdekes szitum, ahol régi vágyam teljesült végre. Rendszeres qvázó vagyok, szinte hobbimmá vált-e tevékenység űzése. Épp fuvarban voltam, kaposvári céllal, közelgett a pihenőm, megálltam, elmentem benyakaltam egy kávét. Még átnéztem a gépet, elszívtam egy cigit egyszer csak a semmiből előkerült egy "kormoscica" azaz egy szinte fekete ám de csodálatos és fiatal romacsajszika. Nosza egyből megmozdult a cerka a látványra , de szívesen meghágnám, aztán gyors gondolathessegetés, látván korát nem ismerve szándékát. És, csak leszólított. Viccesen elutasítottam, nagyon fiatalnak tűnt, de nem tágított, majd "igazolta magát-szó szerint, és tényleg 20 volt a kicsikém, én 16-nál nem néztem idősebbnek. Na erre nekem sem kellett több, gyorsan megeggyeztünk egy pipába , korrekt tarifái voltak. Be a kabinba, redőnyözés, addigra a csajon ruha nuku a látvány leírhatatlanul szép volt a csaj ápolt, jó illatú, tiszta volt-,de mondtam csak pipába egyeztünk meg-válaszul így jobban fog esni nem?, és szabad simogatni mindent- mondtam természetes így már értem. A technika 4 alá, ám de a hozzáállása és láttam rajta, hogy kiba..tul élvezi a szopást, mindent feljavított 5re. A teste kiváló, szép arc, kerek popó, dudák ez égre meredtek, hetyke bimbók, egyszóval minden ok. De valami oknál fogva a puncit elrejtette a kiváncsi szemem elől, igaz amit láttam belőle az is csodálatos látvány volt, nem borostás hanem tükörsima dombokat láttam.A kíváncsiság nem hagyott nyugodni a "szabad simogatni mindent" felajánlást komolyan véve, az ülésből az ágyra költöztettem, én hanyatt feküdtem őt pedig megkértem, hogy a popsiját a fejem felé fordítva játszon a kolbásszal. vonakodva, de megtette. A látvány lenyűgöző volt, ekkora ajkakat még soha nem láttam életemben, még filmeken se. Ügyesen "kisimítottam őket, hihetetlenül hatalmasak (hozzáteszem imádom a nagy szeméremajkakakat, minden vágyam az volt, hogy legalább egyszer lesz dolgom egy ilyen adottságú lánnyal) voltak, és az igazi meglepetés most jött, kb 2cm es duzzadt likegomb kandikált ki az ajkak közül. Hát legszívesebben nyalásra adtam volna a fejem, de mondom így útszélén stb... mégse kéne, maradt a feladat az ujjaimnak. Ekkor kissé zavarba jött, és mondta hogy ne haragudjak, de sajnos neki ekkora "pic.ája" van, és nagyon szégyenli, gyerek kora óta zavarja, és mindig félt, hogy kigúnyolják, lenézik érte, így pasija sincs, ezért itt keres magának f.szt, és még pénze is lesz belőle. Kiderült, azért szólított le, mert nem sarki qrva, hanem csak neki szimpatikus manuszokkal áll le, és így ő dönti el kivel megy el ba..ni. Na erre én rögtön megnyugtattam, hogy ez számomra maga a menyország, és álmaim pun.ia nem pedig pi..a van a lábad közt! Látszólag legalább is úgy tűnt sikerült valamennyire megnyugtatnom , és némi önbizalmat adnom neki-folyt
#2043   2016. 12. 15. csütörtök 11:03
koviboy koviboy
Sziasztok!

Jó két évvel ezelőtt , volt egy érdekes szitum, ahol régi vágyam teljesült végre. Rendszeres qvázó vagyok, szinte hobbimmá vált-e tevékenység űzése. Épp fuvarban voltam, kaposvári céllal, közelgett a pihenőm, megálltam, elmentem benyakaltam egy kávét. Még átnéztem a gépet, elszívtam egy cigit egyszer csak a semmiből előkerült egy "kormoscica" azaz egy szinte fekete ám de csodálatos és fiatal romacsajszika. Nosza egyből megmozdult a cerka a látványra , de szívesen meghágnám, aztán gyors gondolathessegetés, látván korát nem ismerve szándékát. És, csak leszólított. Viccesen elutasítottam, nagyon fiatalnak tűnt, de nem tágított, majd "igazolta magát-szó szerint, és tényleg 20 volt a kicsikém, én 16-nál nem néztem idősebbnek. Na erre nekem sem kellett több, gyorsan megeggyeztünk egy pipába , korrekt tarifái voltak. Be a kabinba, redőnyözés, addigra a csajon ruha nuku a látvány leírhatatlanul szép volt a csaj ápolt, jó illatú, tiszta volt-,de mondtam csak pipába egyeztünk meg-válaszul így jobban fog esni nem?, és szabad simogatni mindent- mondtam természetes így már értem. A technika 4 alá, ám de a hozzáállása és láttam rajta, hogy kiba..tul élvezi a szopást, mindent feljavított 5re. A teste kiváló, szép arc, kerek popó, dudák ez égre meredtek, hetyke bimbók, egyszóval minden ok. De valami oknál fogva a puncit elrejtette a kiváncsi szemem elől, igaz amit láttam belőle az is csodálatos látvány volt, nem borostás hanem tükörsima dombokat láttam.A kíváncsiság nem hagyott nyugodni a "szabad simogatni mindent" felajánlást komolyan véve, az ülésből az ágyra költöztettem, én hanyatt feküdtem őt pedig megkértem, hogy a popsiját a fejem felé fordítva játszon a kolbásszal. vonakodva, de megtette. A látvány lenyűgöző volt, ekkora ajkakat még soha nem láttam életemben, még filmeken se. Ügyesen "kisimítottam őket, hihetetlenül hatalmasak (hozzáteszem imádom a nagy szeméremajkakakat, minden vágyam az volt, hogy legalább egyszer lesz dolgom egy ilyen adottságú lánnyal) voltak, és az igazi meglepetés most jött, kb 2cm es duzzadt likegomb kandikált ki az ajkak közül. Hát legszívesebben nyalásra adtam volna a fejem, de mondom így útszélén stb... mégse kéne, maradt a feladat az ujjaimnak. Ekkor kissé zavarba jött, és mondta hogy ne haragudjak, de sajnos neki ekkora "pic.ája" van, és nagyon szégyenli, gyerek kora óta zavarja, és mindig félt, hogy kigúnyolják, lenézik érte, így pasija sincs, ezért itt keres magának f.szt, és még pénze is lesz belőle. Kiderült, azért szólított le, mert nem sarki qrva, hanem csak neki szimpatikus manuszokkal áll le, és így ő dönti el kivel megy el ba..ni. Na erre én rögtön megnyugtattam, hogy ez számomra maga a menyország, és álmaim pun.ia nem pedig pi..a van a lábad közt! Látszólag legalább is úgy tűnt sikerült valamennyire megnyugtatnom , és némi önbizalmat adnom neki-folyt
#2042   2016. 12. 15. csütörtök 08:00
X Törölt felhasználó (1220252)
Egy szimpatikus pasival közösen jól megkefélni a párom.
#2041   2016. 12. 15. csütörtök 07:17
X Törölt felhasználó (1467312)
Orálisan kényeztetni. Ez az amire most vágyom wink
#2040   2016. 12. 14. szerda 20:21
agibeby28 agibeby28
Találni végre egy normális pasit hosszabb távra.
 
... 369 370 371 372 373 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2012. 12. 31. hétfő
Üzenetek: 9459db
Utolsó üzenet: tegnap 23:48
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!