Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 184 185 186 187 188 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6283   2019. 09. 17. kedd 18:21
laller000 laller000
Eddig 3 párt találtam innen de abból egyik becsapott a másik kettő nagyon rendes volt!
#6282   2019. 09. 17. kedd 16:48
egysportospasi egysportospasi
Biztos vagyok benne hogy nem mindenki számára lehetséges.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 17. kedd 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3258552)
2019. 09. 17. kedd 15:51
Sziasztok! Biztos vagyok benne hogy igen! smile
#6281   2019. 09. 17. kedd 15:53
X Törölt felhasználó (3989732)
Így van, lehet. Mondjuk kb. kismillió dolognak kell hozzá szerencsés csillagzat alatt összeállnia. De lehet. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 17. kedd 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3258552)
2019. 09. 17. kedd 15:51
Sziasztok! Biztos vagyok benne hogy igen! smile
#6280   2019. 09. 17. kedd 15:51
X Törölt felhasználó (3258552)
Sziasztok! Biztos vagyok benne hogy igen! smile
(Ez egy válasz debrecenipár45-48 üzenetére (2019. 09. 17. kedd 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 17. kedd 14:15
Lehet itt egyáltalán baráti kapcsolatot is kialakítani, ahol a szex is belefér?
#6279   2019. 09. 17. kedd 14:48
SzofiBobi SzofiBobi
Semmi nem kerülte el a figyelmünket. Olvastuk miket írtál. Ezért írtuk azt amit.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2019. 09. 17. kedd 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 17. kedd 11:39
Gondolom elkerülte a figyelmed az, hogy én már voltam párral, nem eggyel, de rögtön kettővel is együtt. Érdekes módon, nem 2 lánnyal voltam, hanem 5-en voltunk 3 fiú és 2 lány, ahol egyedül én voltam szóló. Akkor szerinted bennem felmerült egy pillanatra is, hogy csak a lánnyal legyek kettesben stb? A különbség az volt, hogy a srácok nem várták el, hogy rajtuk keresztül udvaroljak a lányoknak, hanem ha akartam valamit mondani, akkor azt megmondhattam a lánynak is (volt közös viber chat, ahol mind az 5-en bentvoltunk). Az egyik párt már korábbról ismertem és együtt közösen döntöttük el, hogy keresünk még egy párt, ahol kb annyi volt a beszélgetés a fiúval, hogy mutattunk fotót egymásról, aztán mondtam, hogy beszéljenek a lányok telefonon aztán közös chat. Nem kellett hetekig levelezgetni, hogy jajj de szép a párod, mutass képet a farkadról stb.
Akik tudják, hogy mit akarnak, ott nagyon hamar tudsz a lánnyal is közvetlenül beszélni nem kell a férfival csetelni meg levelezgetni hetekig. Többször előfordult már az is, hogy több levelet váltottam csak a férfival, de valahogy nem került elő a lány száma, vagy nem lett viber vagy hangouts chat, semmi.
#6278   2019. 09. 17. kedd 14:15
debrecenipár45-48 debrecenipár45-48
Lehet itt egyáltalán baráti kapcsolatot is kialakítani, ahol a szex is belefér?
#6277   2019. 09. 17. kedd 12:52
Passion38 Passion38
Számos pár keresett már meg privátban, de amint konkrét időpontot egyeztetnék, máris eltűnnek. Sosem értem meg, akkor miért írtak rám, miért nem lehet megírni, bocs, mégsem?

De, hogy biztatót is írjak, előző héten sikerült összehozni egy találkozót egy párral. Sajnos nem lesz állandó, a dolgok jelenlegi állása alapján, de a remény hal meg utoljára. crazya wave
#6276   2019. 09. 17. kedd 11:39
kiskoko34 kiskoko34
Gondolom elkerülte a figyelmed az, hogy én már voltam párral, nem eggyel, de rögtön kettővel is együtt. Érdekes módon, nem 2 lánnyal voltam, hanem 5-en voltunk 3 fiú és 2 lány, ahol egyedül én voltam szóló. Akkor szerinted bennem felmerült egy pillanatra is, hogy csak a lánnyal legyek kettesben stb? A különbség az volt, hogy a srácok nem várták el, hogy rajtuk keresztül udvaroljak a lányoknak, hanem ha akartam valamit mondani, akkor azt megmondhattam a lánynak is (volt közös viber chat, ahol mind az 5-en bentvoltunk). Az egyik párt már korábbról ismertem és együtt közösen döntöttük el, hogy keresünk még egy párt, ahol kb annyi volt a beszélgetés a fiúval, hogy mutattunk fotót egymásról, aztán mondtam, hogy beszéljenek a lányok telefonon aztán közös chat. Nem kellett hetekig levelezgetni, hogy jajj de szép a párod, mutass képet a farkadról stb.
Akik tudják, hogy mit akarnak, ott nagyon hamar tudsz a lánnyal is közvetlenül beszélni nem kell a férfival csetelni meg levelezgetni hetekig. Többször előfordult már az is, hogy több levelet váltottam csak a férfival, de valahogy nem került elő a lány száma, vagy nem lett viber vagy hangouts chat, semmi.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 09. 14. szombat 04:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 14. szombat 04:51
Azért van amit nagyon nehezen tudok megérteni! Mi olyan nehéz abban, hogy egy párnak úgy forgalmazunk az írásainkban, mint egy párnak! Ha személyesen találkozunk akkor is csak a női taggal beszélsz? Miért ne lehetne leírni, hogy "Gizinek nagyon izgató a füle"? Mi van, ha mindketten ott vagyunk? Akkor nem udvarolsz? Persze a Te dolgod, csak nekünk ez fura.
#6275   2019. 09. 17. kedd 07:48
X Törölt felhasználó (4025412)
Jó reggelt mindenkinek. smile
#6274   2019. 09. 17. kedd 06:23
X Törölt felhasználó (3989732)
Engem is. Én egy csomó hibát látok, nem csak kettőt. nyes
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 21:46
Én kíváncsi lennék rá, hogy szerinted mi a két nagy hiba.
#6273   2019. 09. 16. hétfő 21:46
egysportospasi egysportospasi
Én kíváncsi lennék rá, hogy szerinted mi a két nagy hiba.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 15:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 15:48
Oké, akkor egyre gondoltunk! smile

Az egyenlőség pedig természetesen abban az esetben értendő, ha a beszálló fél megérti és elfogadja, hogy csak és kizárólag a pár férfi tagjával együtt (hármasozás) vagy legalábbis annak jelenlétében (cuckold) történik a dolog, ahol ő ugyebár csak mint néző van jelen. ilyen esetekben nyilván nem csorbul az egyenlőség, de - ahogy írtad is - a beugrónak is lehetnek tabui, amiket a párnak is tiszteletben kell tartania. Mondhatni, amolyan
"adok-kapok játék", de ez a normális és így jár mindenki jól!
Az önkéntes irányításról még annyit, hogy engem egyáltalán nem zavar, ha a pár férfi tagja ír, csak a lényeg, hogy ne akarjon ő mindent egyedül eldönteni, megszabni. Ja és lehetőleg az egész partnerkersés úgy történjen, hogy a pár nő tagja (már ha tényleg létezik egyáltalán) tudjon mindenről, ne a háta mögött akarjon a férfi szervezkedni!

Egy másik téma, ami nem kifejezetten neked/nektek szól, csak általánosságban: a szóló férfiak itt a GG-n (meg úgy általában az ilyen szexpartner kereső oldalakon) két alapvető (de mégis NAGY) hibát szoktak elkövetni, de ebbe egyelőre nem megyek bele, csak ha esetleg érdekel...
#6272   2019. 09. 16. hétfő 20:38
KedvesSrác KedvesSrác
Köszönöm szépen. wink
Sok szimpatikus ember van itt szerintem, csak mint mindenhez, ehhez is türelem kell, hog sikerüljön megtalálni a vágyott partnert. Biztos vagyok benne, hogy Nektek nem lesz nehéz dolgotok. kacsint
(Ez egy válasz pendula üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 09:56
Na ez az a hozzáállás, ami szimpatikussá tesz valakit. smile
#6271   2019. 09. 16. hétfő 16:20
youngguy21 youngguy21
Oké, ebből a pipálgatós részből nemrég még nekem is volt egy kis problémám, konkrétan én sem emlékeztem tisztán arra, hogy mit mit pipáltam és mit nem... de ezt azóta már kijavítottam! smile
Nem rátok irányulva írtam ezt, csak ennek apropójából (ismét) megjegyeztem, hogy engem olyan pár is keresett, aki (elvileg) nem szóló fiút, férfit keres! Ennek okát még most sem értem és sajnos nem is derült ki, nem sikerült megtudnom, hogy engem tulajdonképpen miért is kerestek...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 09. 16. hétfő 16:10
Peig nem olyan nehéz kibogarászni: pár emberkének nehézséget okoz, hogy a pipákat a megfelelő helyre tegye az űrlapon. Abból van egy csomó káosz.

De a bemutatkozó ablak nem választókapcsolós, oda azt ír le mindenki szabadon, amit akar.

Szóval nálunk nem a kipipálós részben szerepel tévedésből vagy hanyagságból, hogy nem keresünk, hanem egyértelműen le van írva, hogy nem keresünk. smile Akinek ezt nem sikerül értelmezni, azzal eleve baj lehet.
#6270   2019. 09. 16. hétfő 16:10
X Törölt felhasználó (3989732)
Peig nem olyan nehéz kibogarászni: pár emberkének nehézséget okoz, hogy a pipákat a megfelelő helyre tegye az űrlapon. Abból van egy csomó káosz.

De a bemutatkozó ablak nem választókapcsolós, oda azt ír le mindenki szabadon, amit akar.

Szóval nálunk nem a kipipálós részben szerepel tévedésből vagy hanyagságból, hogy nem keresünk, hanem egyértelműen le van írva, hogy nem keresünk. smile Akinek ezt nem sikerül értelmezni, azzal eleve baj lehet.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 15:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 15:56
"Mert ugyan ki volt (van) írva, hogy most nem keresünk, de azért bepróbálkozik a jómunkásember,..."

Nem éppen ugyanaz a szitu és ha jól emlékszem egyszer már leírtam, de engem speciel olyan pár is keresett már, akik adatlapjuk, illetve hirdetéseik szerint (szóló) lányt vagy párt kerestek. Mondjuk a "Kit keresek" részben meg az volt írva, hogy "fiút, lányt, párt", de gondolom nem az a mérvadó, hanem a társkeresős szöveg és a hirdetések. Bár, lehet, hogy nincs igazam... confused
#6269   2019. 09. 16. hétfő 15:56
youngguy21 youngguy21
"Mert ugyan ki volt (van) írva, hogy most nem keresünk, de azért bepróbálkozik a jómunkásember,..."

Nem éppen ugyanaz a szitu és ha jól emlékszem egyszer már leírtam, de engem speciel olyan pár is keresett már, akik adatlapjuk, illetve hirdetéseik szerint (szóló) lányt vagy párt kerestek. Mondjuk a "Kit keresek" részben meg az volt írva, hogy "fiút, lányt, párt", de gondolom nem az a mérvadó, hanem a társkeresős szöveg és a hirdetések. Bár, lehet, hogy nincs igazam... confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 09. 16. hétfő 08:29
Erre hivatkozva már mi is megkaptuk, hogy kamusok vagyunk. smile Mert ugyan ki volt (van) írva, hogy most nem keresünk, de azért bepróbálkozik a jómunkásember, hogy azért hátha; aztán amikor írjuk neki, hogy kösz nem, csak olvasgatni járunk ide, és HA majd egyszer netalán a mostani barátunk már nem lesz, akkor keresünk majd megint valakit, jön válaszként a sértődős/anyázós levél, hogy itt mindenki (mi is) kamus, senki se keres, ráadásul senki se kereső pont őt, pedig ő egy szexisten. nyes
De nem baj, ilyenkor mindig remekül elszórakozunk rajta, hogy mekkora barmok vannak a világban. nyes
#6268   2019. 09. 16. hétfő 15:48
youngguy21 youngguy21
Oké, akkor egyre gondoltunk! smile

Az egyenlőség pedig természetesen abban az esetben értendő, ha a beszálló fél megérti és elfogadja, hogy csak és kizárólag a pár férfi tagjával együtt (hármasozás) vagy legalábbis annak jelenlétében (cuckold) történik a dolog, ahol ő ugyebár csak mint néző van jelen. ilyen esetekben nyilván nem csorbul az egyenlőség, de - ahogy írtad is - a beugrónak is lehetnek tabui, amiket a párnak is tiszteletben kell tartania. Mondhatni, amolyan
"adok-kapok játék", de ez a normális és így jár mindenki jól!
Az önkéntes irányításról még annyit, hogy engem egyáltalán nem zavar, ha a pár férfi tagja ír, csak a lényeg, hogy ne akarjon ő mindent egyedül eldönteni, megszabni. Ja és lehetőleg az egész partnerkersés úgy történjen, hogy a pár nő tagja (már ha tényleg létezik egyáltalán) tudjon mindenről, ne a háta mögött akarjon a férfi szervezkedni!

Egy másik téma, ami nem kifejezetten neked/nektek szól, csak általánosságban: a szóló férfiak itt a GG-n (meg úgy általában az ilyen szexpartner kereső oldalakon) két alapvető (de mégis NAGY) hibát szoktak elkövetni, de ebbe egyelőre nem megyek bele, csak ha esetleg érdekel...
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2019. 09. 12. csütörtök 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 12. csütörtök 14:51
Amennyiben a második felvetésed lenne a probléma, azt nyilván nem itt, hanem egy etikett, vagy egy helyesírással foglalkozó topicban vetném fel. Igen, nyilván arra gondoltam, hogy csak az ő kettősükről szól a leírás.
Innentől kezdve szerintem felesleges egy ilyen emberrel "egyenlőségről" diskurálni...
Nyilván való, hogy hamar átvenné legalábbis szeretné) az irányítást.
Egyébként az egyenlő felekkel kapcsolatban mindaddig igazad van, amíg a beszálló hajlandó elfogadni a tabukat és esetleges szabályokat, amiket a pár közösen szab meg, a saját kapcsolatuk védelmében.
Gondolom most jön az, hogy ha ilyen van, akkor csorbul az egyenlőség...
Igen, ennyiben csorbul. Bár nyilván vannak a beugrónak is tabui, amiket mi sem erőltetnénk, tehát talán mégsem...
Az önkényes irányítással kapcsolatban teljesen egyetértünk, ezért nem én levelezek a jelentkezőkkel.
#6267   2019. 09. 16. hétfő 12:48
X Törölt felhasználó (901479)
Én baromi csalódott vagyok. Sok évvel ezelőtt szerencsém volt, többször találtam itt partnert, olyat is akivel többször taliztam, sőt párt is három alkalommal. Nem tudom mi történt, de most hiába keresek, hiába írok levelet, semmi, választ sem kapok. Pár nap alatt küldtem vagy 15 levelet, és senki nem válaszolt elolvasás után. És meg kell jegyeznem, egyik sem copy-paste, hanem tisztességesen megírt, kulturált, rövid bemutatkozassal ellátott levél. Csak olyannak írok, akinél a keresett személy jellemzőire megfelelek, tényleg kulturáltan. Elég normális, udvarias, jól nevelt srác vagyok szerintem. Ok, hogy nincs képem kitéve nyilvánosan, ebből kifolyólag olyanra sem fogok ráírni, aki direkt kéri is, hogy kép nélkül ne. Ha meg neadjisten elutasító választ kapok, nem állok neki hőbörögni, elfogadom a választ. És nem azért küldtem ennyi levelet, mert mindegy ki, csak valaki legyen már, hanem tudom, hogy ez lesz az eredmény, jó esetben talán kapok 1-2 választ. Ezek után fogalmam sincs még hogy tehetném sikeressé a keresést.
#6266   2019. 09. 16. hétfő 11:44
X Törölt felhasználó (3989732)
...jaja, KedvesSrác jó fej, nálunk simán átmenne az első szűrőn (aztán a szőrtelenítés miatt kihullana a másodikon smile ).

Viszont van, akinek meg ez a fajta hozzáállás nem tetszik. Sokfélék vagyunk, sokféle igénnyel. Nem is ez a baj, hanem az, amikor valaki nem fogadja el ezt, hanem szentül hiszi, hogy amit ő akar, és ahogy ő csinálja, az az egyedüli módszer, és mindenki más hülye.
(Ez egy válasz pendula üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 16. hétfő 09:56
Na ez az a hozzáállás, ami szimpatikussá tesz valakit. smile
#6265   2019. 09. 16. hétfő 09:56
pendula pendula
Na ez az a hozzáállás, ami szimpatikussá tesz valakit. smile
(Ez egy válasz KedvesSrác üzenetére (2019. 09. 14. szombat 06:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 09. 14. szombat 06:08
Teljesen igazatok van. Ha a pár mindkét tagja eldöntötte, hogy keres harmadiknak egy srácot, akkor ott egy dolog nyilvánvaló és egyértelmű, mégpedig, hogy a páros férfi tagját nemhogy zavarná, hanem egyenesen izgatja, hogy az asszonykája körbe van udvarolva. A férj jelenlétét el kell fogadni minden ilyen helyzetben.
Mikor találkoztam egy párral, akikkel megbeszéltünk egy randit, akkor fel sem merült bennem, hogy kettesben legyek a feleséggel, elvégre párt kerestem én is, ők meg srácot. Közösen akarták megélni, élvezni az ismerkedésünk minden fázisát. Az első pár perc furcsa volt, de amikor tapasztaltam, hogy mindkettejük számára borzasztó izgatóak a feleség felé intézett bókok, onnantól nem volt kérdés, hogy a férj nem zavaró tényező, hanem egyszerűen már inkább egy támasz. smile
#6264   2019. 09. 16. hétfő 09:23
X Törölt felhasználó (4052772)
Nekem pont ezert nincs mar adatlapom. Most nem keresek, mert meguntam a dolgot. Mar masra vagyom. De eddig is inkabb en szoltam ahhoz, aki nekem tetszett. Ez igy nyugalmasabb volt szamomra. Persze paran igy is irtak maguktol nekem, de az meg kezelheto mennyiseg volt.
Nem vagyok ettol meg kamus. Ha valaki erdekel, akkor eloben is megmutatom magam szivesen.
Hogy ki miert jut el az adatlapnelkuliseghez, az egyeni. En speciell besokalltam.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 09. 16. hétfő 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 09. 16. hétfő 08:29
Erre hivatkozva már mi is megkaptuk, hogy kamusok vagyunk. smile Mert ugyan ki volt (van) írva, hogy most nem keresünk, de azért bepróbálkozik a jómunkásember, hogy azért hátha; aztán amikor írjuk neki, hogy kösz nem, csak olvasgatni járunk ide, és HA majd egyszer netalán a mostani barátunk már nem lesz, akkor keresünk majd megint valakit, jön válaszként a sértődős/anyázós levél, hogy itt mindenki (mi is) kamus, senki se keres, ráadásul senki se kereső pont őt, pedig ő egy szexisten. nyes
De nem baj, ilyenkor mindig remekül elszórakozunk rajta, hogy mekkora barmok vannak a világban. nyes
 
... 184 185 186 187 188 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9983db
Utolsó üzenet: ma 08:26
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!