Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9962   2024. 04. 22. hétfő 23:09
Innocenceislost Innocenceislost
Nagyon hosszú ideje kiváncsi vagyok milyen lenne egy találkozó kizárólag szex céljából emberekkel. De félek megtenni az első lépést... :/
Bi, 29 éves vagyok.
#9961   2024. 04. 22. hétfő 21:59
Dzsentri Dzsentri
#9960   2024. 04. 22. hétfő 18:20
Here2222 Here2222
nem:P
#9959   2024. 04. 22. hétfő 16:57
tintapatron tintapatron
Azt is meg kellene említeni, hogy adatlapot sem ártana olvasni. Nekünk ki van írva hogy nem keresünk senkit most. ( külföldi munka miatt) Azért jönnek a levelek. Mind szinte párkapcsolatban élő embertől.
1: sok pár nem szeretne ilyen férfit bevenni.
2: minek válaszolni ha adatlapot sem olvassák el, hogy ki mit keres.
3: amikor keres valaki olyankor valamiért sosem írnak a bátor emberek.
4: az ország másik feléből írni? Oké hogy van autó meg egyebek. De nem elég adunk puncit, még minden máson is mi törjük a fejünket?

Persze vannak értelmes kivételek. Azoknak mi is válaszolunk,mint ahogyan mások is.
#9958   2024. 04. 22. hétfő 15:45
MrCelofan MrCelofan
Igen, ezt gondoljuk és sokáig így gondoltam magam is. Viszont volt már itt sok privát beszélgetésem, amiből lassacskán kiderült számora többek között az is, hogy vannak akik ezekre az általad említett stílusbeli dolgokra kevésbé érzékenyek. Szóval zsák a foltját megtalálja, mert bocsánat de egy olyan levél amire Te azt mondod rendben van az megint másoknál túl magasröptű. Ha teszik ha nem vannak szintek és ha túl nagyot kellene ugrani pro és kontra az kényelmetlen, kezelhetetlen az adott szinten szocializálódott emberek számára.
(Ez egy válasz paroskalandok üzenetére (2024. 04. 22. hétfő 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 22. hétfő 14:08
persze erre lehet mondani h kettőn áll a vásár,
Van akit nem érdekel, hogy leírja az adatlapra amit szeretne, vagy keres... de képes megírni egy levélben korrektül,
de egy üres adatlap + kritikán aluli levél, együtt, már nem hiszem, hogy bárkinél sikerre vezető tud lenni...
#9957   2024. 04. 22. hétfő 14:08
paroskalandok paroskalandok VIP
persze erre lehet mondani h kettőn áll a vásár,
Van akit nem érdekel, hogy leírja az adatlapra amit szeretne, vagy keres... de képes megírni egy levélben korrektül,
de egy üres adatlap + kritikán aluli levél, együtt, már nem hiszem, hogy bárkinél sikerre vezető tud lenni...
(Ez egy válasz MrCelofan üzenetére (2024. 04. 22. hétfő 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 22. hétfő 13:56
Személyes véleményem, hogy nincs biztos recept. Magam úgy álltam, állok hozzá hogy igyekszem viszonylag rövid de értelmes levelet írni szándékaimról. Van aki visszaír egy nemet, van akivel pár levélváltás után elmarad az érdeklődés, van aki nem is válaszol és ugyan nagyon kis százalékban de sikeres lehet a dolog. A sikernek is vannak furcsa arcai, az is megérne pár gondolatot. Ha úgy áll neki az ember, hogy itt aztán garantált lesz a szex ez mégiscsak egy olyan oldal bizony csalódni fog. Azt tapasztalom akik valóban keresnek (ide nem számolom be a hirdető de valójában nekik kényesen senki sem megfelelő párokat meg fura nőket) kellő türelemmel megtalálják párjukat mint zsák a foltját.
#9956   2024. 04. 22. hétfő 13:56
MrCelofan MrCelofan
Személyes véleményem, hogy nincs biztos recept. Magam úgy álltam, állok hozzá hogy igyekszem viszonylag rövid de értelmes levelet írni szándékaimról. Van aki visszaír egy nemet, van akivel pár levélváltás után elmarad az érdeklődés, van aki nem is válaszol és ugyan nagyon kis százalékban de sikeres lehet a dolog. A sikernek is vannak furcsa arcai, az is megérne pár gondolatot. Ha úgy áll neki az ember, hogy itt aztán garantált lesz a szex ez mégiscsak egy olyan oldal bizony csalódni fog. Azt tapasztalom akik valóban keresnek (ide nem számolom be a hirdető de valójában nekik kényesen senki sem megfelelő párokat meg fura nőket) kellő türelemmel megtalálják párjukat mint zsák a foltját.
(Ez egy válasz pcounter üzenetére (2024. 04. 21. vasárnap 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 21. vasárnap 20:55
Igen, hibátlan összefoglalás, egy kivétellel. Ha mindet betartja aki keres - a leírtak közül - sem fog mindenki találni partnert itt.
#9955   2024. 04. 21. vasárnap 20:55
pcounter pcounter
Igen, hibátlan összefoglalás, egy kivétellel. Ha mindet betartja aki keres - a leírtak közül - sem fog mindenki találni partnert itt.
(Ez egy válasz paroskalandok üzenetére (2024. 03. 07. csütörtök 18:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 07. csütörtök 18:29
Megpróbáljuk ezek után egy kicsit összefoglalni, hogy szerintünk hogyan lehet korrekt módon kapcsolatot felvenni, és mi az ami szerintünk elengedhetetlen egy ismerkedés során

Első körben azt gondoljuk, érdemes kitölteni az adatlapot értelmesen, ráadásul a keresésnek megfelelően.

Aztán van egy erős válasz vonal, ami pedig a megkeresést illeti…

Az aki bejelentkezik, minimum, hogy köszön, és megpróbálja elmondani, hogy annak akinek írt, miért is tette,

Sokan csak a képeket dicsérik, de ha kapcsolatot akar valaki felvenni, akkor ezt nem lehet egy szimpla hellóval megtenni…

Nyilván az adatlapot érdemes előtte elolvasni, és értelmezni is, valamint felmérni, hogy a keresés egyezik-e? mindenben! (kor, súly, távolság, elvárás, bortováltság, stb… kinek mi a preferencia)

Ha van külön kérés, pl dohányosok ne, azt illik tiszteletben tartani, hiszen egy személyes találkozás során irtó kellemetlen emiatt elküldeni valakit, és irtó kellemetlen elkullogni,

Pár esetén fontos, hogy a pár mire vágyik (itt ugyebár az elvárás, és a döntés is dupla kézben van)

Az szerintünk alapvető, hogy ha velünk akar valaki ismerkedni, akkor a mi játékszabályaink a mérvadóak, és ez nem bunkóság, hanem mi azt gondoljuk, hogy azért keresünk, hogy azt éljük meg amit mi szeretnénk…
nem mások vágyait akarjuk teljesíteni, arra ott vannak a fizetős oldalak…
ott azt veszel a pénzedért, amit te szeretnél, feltéve ha vállalják is) itt nem így van…

Kép kérdés egy kényes kérdés mindenkinél, de pár praktikus tanács ehhez,
Homályos, semmitmondó kép után úgy is eljön az idő amikor kell a megfelelő minőséggel is készülni,
Nem árt ha nem koszos a körmöd a képen, vagy megfelelően ápolt és tiszta vagy, és nem a koszos papucs látszik a pöcsfotó alatt a letolt gatya mellett…

Ha valaki nem akar adni kapásból telefonszámot, vagy facebook elérhetőséget, akkor készülj egy e-mail címmel amivel át tudod hidalni a problémát… (1 perc kb, ha nincs, akkor lusta vagy)

Azt gondoljuk, hogy aki komolyan gondolja a keresést, annak nem okoz gondot pár értelmes mondatot megfogalmazni, egy beszélgetés során…
Jó lehet egy előre megírt szép és kulturált levél, de később úgy is kelleni fog a saját gondolat, amit testre kell szabni egy párbeszéd során, így ki fog derülni, hogy lopott a beköszönés vagy saját tolladból ered…

És a legfontosabb, hogy a nem az nem, és ezen nem kell megsértődni, van amikor az ember érzi, hogy nem ugyanaz a gondolkodás, nem ugyanúgy ért bizonyos dolgokat… és ez nem vezet jóra egy találkozás során sem, így jobb ha kiderül a beszélgetés közben, és már ott elköszönés a vége…

Nem akarunk senkinek sem oktatást adni, de ezekkel el lehet kerülni a folyamatos sikertelenséget, és mindenki megtalálhatja a megfelelő partnert…
#9954   2024. 04. 20. szombat 23:43
twostrokeguy twostrokeguy
Tetszik, nem tetszik, házas emberrel az etikai problémák félrerakása után is nehezebb összehozni egy randit. Réges régen egyedülállóként randiztam férjes asszonyokkal, közös jellemzőjük volt, hogy minden két hetes időszakban legfeljebb egyszer egy legfeljebb kb. 3 órás időtartamban értek rá. Volt, akinek csak a hétköznap délelőtt volt jó, volt, akinek csak vasárnap ebéd után, stb. Amikor egyedül éltem, tudtam ehhez alkalmazkodni, de most párként ez eléggé esélytelen lenne.
(Ez egy válasz biboots üzenetére (2024. 04. 20. szombat 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 20. szombat 08:29
Sajnos megint csatlakozom. Szoktam, így időközönként smile sem párban sem szólóban nem találunk és ez egészen kiábrándító. Tudom tudom… fénykép stb. Ami - halkan jegyzem meg - egy kattintás és már ott is van. Meg aztán, hogy nem független… csak szinglik keresnek itt élményt? smile ugye ugye nem… sőt, ha a szeretommel sikerül megoldani a szeanszokat sőt meg van egy-két komolyabb kaland is benne akkor szerintem egy itteni ismeretséggel is sikerülne. Úgyhogy sajnos egyelőre a csalódottak táborát erősítem, erősítjük. De tudjuk. A remény, meg a hal smile szép napot mindenkinek!
#9953   2024. 04. 20. szombat 18:49
desirekisse desirekisse
Pár éve több alkalommal is találtunk hármas együttléthez. Fontos az ismerkedés után a szimpátia, fotók alapján is.
#9952   2024. 04. 20. szombat 15:16
Kvaripuncit Kvaripuncit
Én nem találtam. Momdjuk diszkreten keresek mert van párom, aki erről nem tud. Kevés ezért az időm, meg olyan kisebb megyeszékhelyen élek,,ahol sokan ismerik egymást. És jellemzően itt is inkább férfiak vannak, nők nem, de olyan párok sem, akik pasit keresnek. Levél, addig el se jutok, nem ám randiig!
#9951   2024. 04. 20. szombat 15:11
cupido23 cupido23
Hàt érdekes smile
#9950   2024. 04. 20. szombat 13:51
Davee92 Davee92
Èn szimplán csak azt nem értem, hogy az ember ír egy levelet ès semmi reakció! Èn az utóbbi időben direkt oda szoktam írni hogy előre is köszönöm a választ! Mèg ennek ellenére se jön!
#9949   2024. 04. 20. szombat 08:29
biboots biboots VIP
Sajnos megint csatlakozom. Szoktam, így időközönként smile sem párban sem szólóban nem találunk és ez egészen kiábrándító. Tudom tudom… fénykép stb. Ami - halkan jegyzem meg - egy kattintás és már ott is van. Meg aztán, hogy nem független… csak szinglik keresnek itt élményt? smile ugye ugye nem… sőt, ha a szeretommel sikerül megoldani a szeanszokat sőt meg van egy-két komolyabb kaland is benne akkor szerintem egy itteni ismeretséggel is sikerülne. Úgyhogy sajnos egyelőre a csalódottak táborát erősítem, erősítjük. De tudjuk. A remény, meg a hal smile szép napot mindenkinek!
#9948   2024. 04. 19. péntek 19:29
A Janoka A Janoka
Régebben kevesebb, de mostanság egyre több olyan női érdeklödő van aki nagyon szívesen találkozna.
Csak küldjek el utazásra x e ft tot..
#9947   2024. 04. 19. péntek 14:53
paroskalandok paroskalandok VIP
Ezt a választ mondjuk mi sem értenénk...
smile
a válaszodban megjelölt 95% már jó szint lenne, de sajnos 10% "vélelmezett" egyezés esetén már jön a levél, és a győzködés, majd a sírás, és a paraszt válasz, ha elutasítást kap...
Azért egy értő olvasással az alap kritériumokat fel lehet fedezni a többség adatlapján...
(Ez egy válasz dunlopboy80 üzenetére (2024. 04. 19. péntek 14:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 19. péntek 14:39
Azért nagyon sokaknál van baj is ám a toronyban...nem kevés.
Nagyon ritkán irok rá valakire...szeretem ha valaki sok informaciót ad meg, és ha abból 95% vagy afölötti a találati arány, (ami kívül esik esetleg a kor, de az csak akkor ha max 2 év a diffi... de azt is csak abból a bátorságból, hogy a mellettem ülő kollégám nem volt hajlandó megkötni nekem a biztosítàst, csak miután felment a HR-re mert azt hitte ugratom) Na szóval, egy ilyen hölgy az alábbi "rejtvényt" küldte válaszként:
"Köszönöm a leveled, de arcképes és ilyen fotóval nem hiszem."
... a mai napig próbálom megfejteni mire gondolt a költő...
#9946   2024. 04. 19. péntek 14:39
dunlopboy80 dunlopboy80
Azért nagyon sokaknál van baj is ám a toronyban...nem kevés.
Nagyon ritkán irok rá valakire...szeretem ha valaki sok informaciót ad meg, és ha abból 95% vagy afölötti a találati arány, (ami kívül esik esetleg a kor, de az csak akkor ha max 2 év a diffi... de azt is csak abból a bátorságból, hogy a mellettem ülő kollégám nem volt hajlandó megkötni nekem a biztosítàst, csak miután felment a HR-re mert azt hitte ugratom) Na szóval, egy ilyen hölgy az alábbi "rejtvényt" küldte válaszként:
"Köszönöm a leveled, de arcképes és ilyen fotóval nem hiszem."
... a mai napig próbálom megfejteni mire gondolt a költő...
(Ez egy válasz paroskalandok üzenetére (2024. 04. 18. csütörtök 18:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 18. csütörtök 18:47
A megszólítást, kommunikációt sokan várják.... de!
Azért a hogyannal akadnak már problémák rendesen.
Van aki már a köszönéssel el tudja venni a kedvet a választól, van akinek csak a töketlen, helyesírási hibákkal teli fogalmazás mentes levéllel sikerül, de a legtöbbje már mindenkire ráír akin megfelelő számú lukat vél felfedezni...

Ezzel arra akarunk utalni, hogy az adatlapok olvasása, és értelmezése a fő gond,
Olyannak minek ír bárki, aki homlokegyenest mást keres mint amit ő...?

És csak ezután jön a sértődéses visszaszólás, ha elutasítást kap...
#9945   2024. 04. 19. péntek 11:48
paroskalandok paroskalandok VIP
Mi is épp a napokban néztük meg, hogy párként keresve, milyen a visszajelzési arány...
Szóló hölgy keresők közül 1 válaszolt, és 2 olyan választ kaptunk ami egyértelműen ál profil volt,
Szóló férfiak irányába megírt levélre már jelentősen jobb az arány, itt kb a fele válaszol, de 95% olyan stílusban, mintha szívességet tenne vele, hogy felajánlkoztunk... a maradék nagyrésze pedig eddig lemorzsolódott egyéb okból,
Pérok esetén jelenleg 2 a sikeres kapcsolatfelvételek száma, habár itt főként ők keresnek meg minket...
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 04. 19. péntek 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 19. péntek 07:58
Jó azért a másik oldalt sem kell félteni,mert párként nem egy férfi keresőre írtunk rá itt az oldalon. Nem egy soros levelet abból senki még egy köszi de nem titeket kereslek választ sem adott. Ha úgy vesszük ez nálunk 100%-os arányt jelent.
#9944   2024. 04. 19. péntek 07:58
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Jó azért a másik oldalt sem kell félteni,mert párként nem egy férfi keresőre írtunk rá itt az oldalon. Nem egy soros levelet abból senki még egy köszi de nem titeket kereslek választ sem adott. Ha úgy vesszük ez nálunk 100%-os arányt jelent.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2024. 04. 17. szerda 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 17. szerda 10:37
Nekem (pasi) sikerült még korábban szóló hirdetőként 3 szóló lányt és 3 párt talalnom innen. Igaz, ez még az okostelefonos, Tinderes idők előtt voltak. Most párként sokkal nehezebb találni, mint akkor egyedülállóként és ez sajnos az emberek hozzáállása miatt van.
Most hagyjuk azt, hogy ki a kamus, meg a képgyűjtögető. A valós párok, akikről még feltöltött tartalom is van sem különbek. Egy nyomorult NEM-leges válaszlevelet sem képesek magukból kipréselni.
Ezt mi emberi bunkóságnak tartjuk, mert a való életben sem mész el valaki mellett szó nélkül, ha hozzádszól, vagy kérdez valamit.
#9943   2024. 04. 18. csütörtök 21:18
alive alive
Pff...epic fail nyes Én már annak is örülnék lassan, ha odáig eljutnék. De mostanában az a módi, hogy 3-4 napi nagyon pörgős, ízzó levelezés után egyszer csak szó nélkül felszívódik a "hölgy". Vagy mikor javaslom, nem tolakodva, hogy akkor akár telefonozzunk egyet, hogy halljam a hangját, akkor soha többé nem kapok tőle választ. Lassan kezdek arra gyanakodni, hogy egyeseket fizetnek ezért nyes
(Ez egy válasz paroskalandok üzenetére (2024. 04. 18. csütörtök 20:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 18. csütörtök 20:53
Egy itteni ismerkedés eredményeként egy klub találkozót beszéltünk meg egy sráccal,
minden rendben zajlott, még indulás előtt üzenet váltás stb...
megérkeztünk, bementünk, ruha le, telefon szekrénybe, majd amikor már kb 45 perce neki is oda kellett volna érnie, kimentem és ránéztem a telefonra...
írt egy üzenetet, hogy ő kint várt minket, mivel mi nem voltunk ott, így részéről tárgytalan, hazament...
azóta sem tudjuk felfogni
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9962db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 22. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!