Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 493 494 495 496 497 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#87   2013. 01. 24. csütörtök 14:16
X Törölt felhasználó (840665)
Ilyen fiúk nekünk is írtak. Pedig kiemeltük utána ,hogy kizárólag heteró ....... De elírta a reglapját ..... duma. Lajoska képéhez meg oda írta ,de szép farkad van cumiznám : ) . No mindegy. Mind a két félről van olyan,hogy normális (párok is és fiúk is ,gondolom lányok is) Néha 1-1 sorozat fel van töltve és oda van írva ,hogy a gg-n ismerkedtek meg. Valaki bátrabb valaki nem. Mi azt is elhiszük ha valaki pld. jelentkezik és mikor kiválasztják megijed és átgondolja ,hogy hú most ott lesz egy idegen pasi is . Van ilyen, semmi gond előfordulhat,még azért sem hibáztatom mert elsőre jelentkezett . Csak jelezze. Hogy áá bocsi ,nehezebb mint gondoltam ne várjatok nem megyek. És ezt ne aznap hanem ismerkedés közbe már azért szerintem elkezd motoszkálni benne,hogy ez még sem az igazi így.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 24. csütörtök 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (871079)
2013. 01. 24. csütörtök 13:17
Szia!
Teljes mértékben igazad van,ez az oldal teljesen le van rombolva,köszönhetően a kamus kíváncsiskodóknak, akik csak levelezni,képet kéregetni tudnak és megsértődni,ha valamiért vissza utasítják őket!
Nincs a reglapjuk kitöltve,sem lakhelyük sem igényeik nincsenek megjelölve,ez azért van,hogy bárkihez tudjanak igazodni!
pl: Mi csak hetero férfit keresünk Tolna-Somogy megyékből,rengeteg olyan jelentkező volt aki max:heteronak vallotta magát,az adatlapjában is úgy szerepelt a "hozzászólásaiban pedig bi kapcsolatokat keres"de ő mégsem bi,de az enyhe bi az érdekelné,kis cumi stb,egy ember egyszerre nem lehet hetero és bi is,ilyenkor jön a duzzogás,sértődés,ha elutaíitjuk őket!
#86   2013. 01. 24. csütörtök 13:17
X Törölt felhasználó (871079)
Szia!
Teljes mértékben igazad van,ez az oldal teljesen le van rombolva,köszönhetően a kamus kíváncsiskodóknak, akik csak levelezni,képet kéregetni tudnak és megsértődni,ha valamiért vissza utasítják őket!
Nincs a reglapjuk kitöltve,sem lakhelyük sem igényeik nincsenek megjelölve,ez azért van,hogy bárkihez tudjanak igazodni!
pl: Mi csak hetero férfit keresünk Tolna-Somogy megyékből,rengeteg olyan jelentkező volt aki max:heteronak vallotta magát,az adatlapjában is úgy szerepelt a "hozzászólásaiban pedig bi kapcsolatokat keres"de ő mégsem bi,de az enyhe bi az érdekelné,kis cumi stb,egy ember egyszerre nem lehet hetero és bi is,ilyenkor jön a duzzogás,sértődés,ha elutaíitjuk őket!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 24. csütörtök 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849369)
2013. 01. 24. csütörtök 10:28
Ők pont azért nem válaszolnak, amiért te nem akarod megírni a 200. leveledet. Bármilyen rendszert nehezebb jól működtetni, mint lerombolni. Itt is így van. A többség lerombolja a kisebbség törekvéseit.
#85   2013. 01. 24. csütörtök 10:46
ragnic ragnic
Osztom én is az előttem szólók véleményét!Akárcsak a többiek én is hasonlóan jártam,járok!Ha valaki adatlapja alapján megtetszik,majd írok neki(k),a legtöbb esetben még válasz sem érkezik,hogy bocs már megtaláltuk akit keresünk,vagy te nem vagy szimpatikus!Semmi!És higgyétek el,elolvasom az adatlapjukat,hogy kit keresnek,milyen feltétlekkel,nem futok olyan busz után,ami nem áll meg!Még csak válaszra sem méltatnak!No nem feltétlen azért mert ők ilyen "bunkók",hanem lehet a sok lúzer kamu hírdető,szexhajhász miatt ,aki(k) csak egy gyors "numerát" keresnek!Ezért általánosítanak egyből engem,minket!Ez ellen azt gondolom,nem tudunk tenni semmit,addig míg ilyen alakok "rontják itt a levegőt"!Mi meg maradunk hoppon!Ha szerencsénk van,valaki ránk ír!De addig is várunk.... pardon1
#84   2013. 01. 24. csütörtök 10:28
X Törölt felhasználó (849369)
Ők pont azért nem válaszolnak, amiért te nem akarod megírni a 200. leveledet. Bármilyen rendszert nehezebb jól működtetni, mint lerombolni. Itt is így van. A többség lerombolja a kisebbség törekvéseit.
(Ez egy válasz hubi72 üzenetére (2013. 01. 24. csütörtök 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 24. csütörtök 09:54
Pontosan így van ahogy leírod! És az a baj hogy mindenkit egy kalap alá vesznek! Választ én sem kaptam még sehol sem! Mármint pozitívat! Elutasítás az van de leginkább még válasz sem! Ha nem válaszolnak a levelekre akkor hogy akarnak ismerkedni? Akkor miről beszélünk!?
#83   2013. 01. 24. csütörtök 09:54
hubi72 hubi72
Pontosan így van ahogy leírod! És az a baj hogy mindenkit egy kalap alá vesznek! Választ én sem kaptam még sehol sem! Mármint pozitívat! Elutasítás az van de leginkább még válasz sem! Ha nem válaszolnak a levelekre akkor hogy akarnak ismerkedni? Akkor miről beszélünk!?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 24. csütörtök 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849369)
2013. 01. 24. csütörtök 09:36
Férfiként az a problémám, - és valószínűleg azon kevés férfi is osztja a véleményemet, akim szintén nem szájkaratésok- hogy a komolyan kereső párok kapnak több tucat általatok leírt tartalmú levelet, és az egy-két valós, normális pasi meg azért marad hoppon állandóan, mert már el sem olvassák a leveleiket, vagy pedig a többiből kiindulva csak legyintenek, hogy ez is pont olyan lesz, mint a többi. És amikor megírok 100 levelet, - nem csak itt, hanem más oldalakon is - de nem jön csak kettőre válasz, és az is elutasító, akkor értelem szerűen nekem is elmegy a kedvem az egésztől. Már nincs kedvem leveleket írni, mert nem látom értelmét. Főleg azok után, hogy akikkel eljutottam addig, hogy beszéljünk telefonon, vagy skypon, vagy füstjeleket küldtünk egymásnak, mindig kiderült, hogy vagy egy idióta pasi szórakozik, vagy a pár csak a gondolattal játszik, de mikor oda kerül a sor, hogy akkor találkozzunk, akkor mindig közbejön valami, és aztán meg eltűnnek. Az olyan párok leveleiről meg nem ejtenék külön szót, akik azzal kezdik, hogy "szija, kűgyé képet és malyd válaszolunk!". Gondolom nem kell magyaráznom, hogy miért...
A megoldás az lehetne, ha nyíltan le lehetne írni azoknak a nevét (felhasználó nevét természetesen), akik ígérgetnek, de még soha senki sem találkozott velük, vagy az ellenkezőjét, ami egyfajta pozitív lista lenne. Persze tudom, hogy sorba jönnének a friss regisztrációk, akik megerősítenék, hogy ez vagy az a pár mennyire rendes és korrekt, nem is beszélve a pasikról...
Nehéz ez a netes partnerkeresés, mert itt ugye mindenki azt mond, amit akar.
#82   2013. 01. 24. csütörtök 09:47
X Törölt felhasználó (819517)
Nagyon jól megfogalmaztad gondjainkat,és észrevételeink.
Sajnos sokan bújnak a net nyújtotta inkognitóba!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 24. csütörtök 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849369)
2013. 01. 24. csütörtök 09:36
Férfiként az a problémám, - és valószínűleg azon kevés férfi is osztja a véleményemet, akim szintén nem szájkaratésok- hogy a komolyan kereső párok kapnak több tucat általatok leírt tartalmú levelet, és az egy-két valós, normális pasi meg azért marad hoppon állandóan, mert már el sem olvassák a leveleiket, vagy pedig a többiből kiindulva csak legyintenek, hogy ez is pont olyan lesz, mint a többi. És amikor megírok 100 levelet, - nem csak itt, hanem más oldalakon is - de nem jön csak kettőre válasz, és az is elutasító, akkor értelem szerűen nekem is elmegy a kedvem az egésztől. Már nincs kedvem leveleket írni, mert nem látom értelmét. Főleg azok után, hogy akikkel eljutottam addig, hogy beszéljünk telefonon, vagy skypon, vagy füstjeleket küldtünk egymásnak, mindig kiderült, hogy vagy egy idióta pasi szórakozik, vagy a pár csak a gondolattal játszik, de mikor oda kerül a sor, hogy akkor találkozzunk, akkor mindig közbejön valami, és aztán meg eltűnnek. Az olyan párok leveleiről meg nem ejtenék külön szót, akik azzal kezdik, hogy "szija, kűgyé képet és malyd válaszolunk!". Gondolom nem kell magyaráznom, hogy miért...
A megoldás az lehetne, ha nyíltan le lehetne írni azoknak a nevét (felhasználó nevét természetesen), akik ígérgetnek, de még soha senki sem találkozott velük, vagy az ellenkezőjét, ami egyfajta pozitív lista lenne. Persze tudom, hogy sorba jönnének a friss regisztrációk, akik megerősítenék, hogy ez vagy az a pár mennyire rendes és korrekt, nem is beszélve a pasikról...
Nehéz ez a netes partnerkeresés, mert itt ugye mindenki azt mond, amit akar.
#81   2013. 01. 24. csütörtök 09:36
X Törölt felhasználó (849369)
Férfiként az a problémám, - és valószínűleg azon kevés férfi is osztja a véleményemet, akim szintén nem szájkaratésok- hogy a komolyan kereső párok kapnak több tucat általatok leírt tartalmú levelet, és az egy-két valós, normális pasi meg azért marad hoppon állandóan, mert már el sem olvassák a leveleiket, vagy pedig a többiből kiindulva csak legyintenek, hogy ez is pont olyan lesz, mint a többi. És amikor megírok 100 levelet, - nem csak itt, hanem más oldalakon is - de nem jön csak kettőre válasz, és az is elutasító, akkor értelem szerűen nekem is elmegy a kedvem az egésztől. Már nincs kedvem leveleket írni, mert nem látom értelmét. Főleg azok után, hogy akikkel eljutottam addig, hogy beszéljünk telefonon, vagy skypon, vagy füstjeleket küldtünk egymásnak, mindig kiderült, hogy vagy egy idióta pasi szórakozik, vagy a pár csak a gondolattal játszik, de mikor oda kerül a sor, hogy akkor találkozzunk, akkor mindig közbejön valami, és aztán meg eltűnnek. Az olyan párok leveleiről meg nem ejtenék külön szót, akik azzal kezdik, hogy "szija, kűgyé képet és malyd válaszolunk!". Gondolom nem kell magyaráznom, hogy miért...
A megoldás az lehetne, ha nyíltan le lehetne írni azoknak a nevét (felhasználó nevét természetesen), akik ígérgetnek, de még soha senki sem találkozott velük, vagy az ellenkezőjét, ami egyfajta pozitív lista lenne. Persze tudom, hogy sorba jönnének a friss regisztrációk, akik megerősítenék, hogy ez vagy az a pár mennyire rendes és korrekt, nem is beszélve a pasikról...
Nehéz ez a netes partnerkeresés, mert itt ugye mindenki azt mond, amit akar.
#80   2013. 01. 24. csütörtök 08:56
X Törölt felhasználó (871079)
Teljesen igazatok van,itt lehetetlen komoly partnert találni,még egy kicsit maradunk az oldalon,várunk a csodára,de lassan töröljük magunkat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 24. csütörtök 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (872319)
2013. 01. 24. csütörtök 08:03
Azonos a véleményünk. Reméltem mivel pasit keresünk könnyebb lesz a helyzetünk, mert melyik az a férfi aki ne lenne kapható, egy kis kilengésre. No ez nem igazán így van. A hirdetés megjelenésekor özönlenek az ajánlatok. Imádok nyalni, meg hosszan szeretek kényeztetni stb, természetesen hemzsegő helyesírási hibákkal. Hozzá teszem az adatlapon lévő dolgokat el sem olvassák, amiből esetleg kiderülne kinek lenne ésszerű válaszolnia. Ha rákérdezünk olvasta e az adatlapunkat, leparasztoz, lebunkóz, és sértődötten visszavonul. Pedig csupán szeretnénk a fölösleges köröket leszűkíteni, csak azokkal beszélgetni akivel kialakulhat egy normális kapcsolat. Nem tenyészbikát keresünk, nincs teljesítési kényszer, csupán olyan személyt akivel lehet élvezni a 3-as erotika minden részét gátlások, erőlködések nélkül. Ezeket után párt már meg sem próbálom, hisz ha pasit nem találunk, akkor párt meg még úgy sem.
#79   2013. 01. 24. csütörtök 08:03
X Törölt felhasználó (872319)
Azonos a véleményünk. Reméltem mivel pasit keresünk könnyebb lesz a helyzetünk, mert melyik az a férfi aki ne lenne kapható, egy kis kilengésre. No ez nem igazán így van. A hirdetés megjelenésekor özönlenek az ajánlatok. Imádok nyalni, meg hosszan szeretek kényeztetni stb, természetesen hemzsegő helyesírási hibákkal. Hozzá teszem az adatlapon lévő dolgokat el sem olvassák, amiből esetleg kiderülne kinek lenne ésszerű válaszolnia. Ha rákérdezünk olvasta e az adatlapunkat, leparasztoz, lebunkóz, és sértődötten visszavonul. Pedig csupán szeretnénk a fölösleges köröket leszűkíteni, csak azokkal beszélgetni akivel kialakulhat egy normális kapcsolat. Nem tenyészbikát keresünk, nincs teljesítési kényszer, csupán olyan személyt akivel lehet élvezni a 3-as erotika minden részét gátlások, erőlködések nélkül. Ezeket után párt már meg sem próbálom, hisz ha pasit nem találunk, akkor párt meg még úgy sem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 22. kedd 18:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (871079)
2013. 01. 22. kedd 18:41
Sziasztok!

Ez nekünk is ismerős,amíg levelezünk addig minden rendben,fűt-fát ígérgetnek,amikor számot kérünk eltűnik 99% a maradék 1% a már megbeszélt randit mondja le,vagy még azt sem, és mi meg várjuk a megbeszélt helyen!
#78   2013. 01. 23. szerda 18:53
debrecenipar debrecenipar
Sziasztok!

Mi szivesen ismerkednénk veletek. Ha gondoljátok cserélünk msn címet. Természetesen az ismerkedéshez webkamerával és telefonnal is rendelkezünk, amelyeket használni is tudunk. mf1
(Ez egy válasz cucika01 üzenetére (2013. 01. 23. szerda 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 23. szerda 14:14
Igen, ezt mi is éreztük, de megpróbáltuk tökre barátira venni a levelezést, és oldani ezt a dolgot. Elsőre egy kötetlen talit ajánlunk mindenkinek, független helyen, nehogy az legyen, hogy rögtön "teljesíteni kell" smile )
Én teljesen megértem a férfi társaim (biztos nekem sem lenne egyszerű az ő helyükben) de ettől jobbat már nem tudunk kitalálni.
#77   2013. 01. 23. szerda 18:46
madmaximum madmaximum
Teljesíteni kell?! Ez igy van, igy kellene hozzá állni és nem lenne gond.
(Ez egy válasz cucika01 üzenetére (2013. 01. 23. szerda 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 23. szerda 14:14
Igen, ezt mi is éreztük, de megpróbáltuk tökre barátira venni a levelezést, és oldani ezt a dolgot. Elsőre egy kötetlen talit ajánlunk mindenkinek, független helyen, nehogy az legyen, hogy rögtön "teljesíteni kell" smile )
Én teljesen megértem a férfi társaim (biztos nekem sem lenne egyszerű az ő helyükben) de ettől jobbat már nem tudunk kitalálni.
#76   2013. 01. 23. szerda 14:14
cucika01 cucika01
Igen, ezt mi is éreztük, de megpróbáltuk tökre barátira venni a levelezést, és oldani ezt a dolgot. Elsőre egy kötetlen talit ajánlunk mindenkinek, független helyen, nehogy az legyen, hogy rögtön "teljesíteni kell" smile )
Én teljesen megértem a férfi társaim (biztos nekem sem lenne egyszerű az ő helyükben) de ettől jobbat már nem tudunk kitalálni.
(Ez egy válasz Gio_83 üzenetére (2013. 01. 22. kedd 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 22. kedd 19:40
Sziasztok!A hölgyet elnézve azért biztosan akadt olyan szerintem, akinek inába szállt a bátorsága a szépsége láttán.
#75   2013. 01. 23. szerda 14:05
cucika01 cucika01
Sziasztok!
Hát igen a "türelem", smile de ha a 3., 4. feltöltésnél is végigjátszod ezt a kb 100 levelezést (mint a végén kiderül feleslegesen), akkor azért elfogy a türelem és lehet pont olyannak már nem is válaszolunk aki nem csak kamuzni akar.
De pl a pest környékiek előnyösebb helyzetben vannak, sokkal több regisztráló sokkal több esély.
(Ez egy válasz titkosvágyak üzenetére (2013. 01. 23. szerda 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 23. szerda 11:15
Sziasztok!
Nem egyszerű dolog,de mi már párt és srácot is találtunk itt. Persze a legtöbb regisztrált tag kamus, de türelemmel lehet találni.
#74   2013. 01. 23. szerda 12:22
X Törölt felhasználó (871079)
Neked nem is kellene lemondani,mi mondanánk le,mivel csak hetero férfit keresünk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 23. szerda 10:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (47697)
2013. 01. 23. szerda 10:45
én nem mondanám le wave
#73   2013. 01. 23. szerda 11:15
titkosvágyak titkosvágyak
Sziasztok!
Nem egyszerű dolog,de mi már párt és srácot is találtunk itt. Persze a legtöbb regisztrált tag kamus, de türelemmel lehet találni.
#72   2013. 01. 23. szerda 10:45
X Törölt felhasználó (47697)
én nem mondanám le wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 22. kedd 18:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (871079)
2013. 01. 22. kedd 18:41
Sziasztok!

Ez nekünk is ismerős,amíg levelezünk addig minden rendben,fűt-fát ígérgetnek,amikor számot kérünk eltűnik 99% a maradék 1% a már megbeszélt randit mondja le,vagy még azt sem, és mi meg várjuk a megbeszélt helyen!
#71   2013. 01. 23. szerda 09:52
X Törölt felhasználó (764681)
hm ... Igen smile
Ez elég vagy részletezzem ? smile
#70   2013. 01. 22. kedd 19:40
Gio_83 Gio_83
Sziasztok!A hölgyet elnézve azért biztosan akadt olyan szerintem, akinek inába szállt a bátorsága a szépsége láttán.
(Ez egy válasz cucika01 üzenetére (2013. 01. 22. kedd 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 22. kedd 11:56
Szerintünk szinte lehetetlen itt találni partnert. Csak egy példa erre, utolsó feltöltésünk óta kb 120 !!! levélváltás, ebből "új ajánlat" kb 50 !! Ez kb egy hónap termése, ebből telefonig eljutás: 1 db (ez is lemondta előtte), személyes találkozás : 0 !!!
Pedig már nem is válogattunk szinte, csak az első levélváltáskor kértünk egy képet (ez a minimum ugye), majd egy személyes tali felajánlása. Rengeteg a "képgyüjtögető" a "bármennyit tudok utazni" és az "épp most nem jó de esetleg a jövő héten".
Sajnos ez van.

Sziasztok!
#69   2013. 01. 22. kedd 18:41
X Törölt felhasználó (871079)
Sziasztok!

Ez nekünk is ismerős,amíg levelezünk addig minden rendben,fűt-fát ígérgetnek,amikor számot kérünk eltűnik 99% a maradék 1% a már megbeszélt randit mondja le,vagy még azt sem, és mi meg várjuk a megbeszélt helyen!
(Ez egy válasz cucika01 üzenetére (2013. 01. 22. kedd 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 22. kedd 11:56
Szerintünk szinte lehetetlen itt találni partnert. Csak egy példa erre, utolsó feltöltésünk óta kb 120 !!! levélváltás, ebből "új ajánlat" kb 50 !! Ez kb egy hónap termése, ebből telefonig eljutás: 1 db (ez is lemondta előtte), személyes találkozás : 0 !!!
Pedig már nem is válogattunk szinte, csak az első levélváltáskor kértünk egy képet (ez a minimum ugye), majd egy személyes tali felajánlása. Rengeteg a "képgyüjtögető" a "bármennyit tudok utazni" és az "épp most nem jó de esetleg a jövő héten".
Sajnos ez van.

Sziasztok!
#68   2013. 01. 22. kedd 15:21
X Törölt felhasználó (868844)
hihetetlen...pedig nagyon jók vagytok
(Ez egy válasz cucika01 üzenetére (2013. 01. 22. kedd 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 22. kedd 11:56
Szerintünk szinte lehetetlen itt találni partnert. Csak egy példa erre, utolsó feltöltésünk óta kb 120 !!! levélváltás, ebből "új ajánlat" kb 50 !! Ez kb egy hónap termése, ebből telefonig eljutás: 1 db (ez is lemondta előtte), személyes találkozás : 0 !!!
Pedig már nem is válogattunk szinte, csak az első levélváltáskor kértünk egy képet (ez a minimum ugye), majd egy személyes tali felajánlása. Rengeteg a "képgyüjtögető" a "bármennyit tudok utazni" és az "épp most nem jó de esetleg a jövő héten".
Sajnos ez van.

Sziasztok!
 
... 493 494 495 496 497 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9967db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 27. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!