Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 165 166 167 168 169 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#7739   2022. 04. 09. szombat 11:06
X Törölt felhasználó (3426712)
Válasz Sala88 és Pár-Bp-28-nak:
Teljesen érthető és reális sajnos amit írtok. Azért vettem fel ezt a fonalat nemrég, hogy némiképp a másik oldalról is fel legyenek sorolva az igények és egy picit, talán így közelebb kerül egymáshoz a 2 tábor. Sok panaszt olvastam pro és kontra, és mindkét tábor panaszai érthetőek.

Mi itt többnyire szexet keresünk a GG-n, ez nem titok. Ám a hogyan és a mikéntek erősen eltérnek egymástól.
Az, aki képtelen magát fegyelmezni, vagy eleve ajtóstul kíván a kezdetektől a szobába berontani az egész egyszerűen nem empatikus. Nem veszi figyelembe, hogy a szexet keresők nem felesleges bonyodalmakat szeretnének bevonzani az egyébként sem unalmas, feladatoktól és kötelességektől mentes életükbe, hanem kikapcsolódást keresnek. Ebbe egy tapintatlan harmadik fél egész egyszerűen nem fér bele.
Ha nem empatikus az illető, akkor hogyan várhatnánk el tőle hosszabb ismeretséget? Merthogy van, akinek nem a rendszeres partnercsere itt sem az igénye, van aki hosszabb távon kíván ugyanazzal a bevált, normálisan alkalmazkodni tudó 3. partnerrel kapcsolatot fenntartani. A találkozók alatt számos helyzetben szükséges az, hogy legyen empatikus, lássa be, hogy ez nem csak róla szól, hogy a pár, akivel találkozik talán 2 gyereket nevel otthon és a kiszorított szabadidejében szeretné felnőttként kiélni ezen érdeklődését, de nem szolgálni szeretne, hanem inkább közreműködni, abban, hogy több embernek is egyszerre jól jöjjön ki az az este.


Összegezve pár dolgot leírnék, hogy ha lehet próbálja meg a harmadik fél a következőket mérlegelni:

1.: A regisztráltak minimum 80%-a férfiakból áll, tehát óriási a túlkínálat egyedül partner(eket) kereső férfiból. Egyedüli nő majdnem nincs is.

Emiatt neki nem feltétlenül a nagy farkával kellene megpróbálnia kitűnni a mezőnyből, hanem a fentebb leírtakkal.

2.: Ha nem tesz fel képet magáról, nem akar megfogalmazni jó pár értelmes, kerek mondatot, alig mutat információt magáról az adatlapján. melyen ha az arca nem is, de a teste vagy, ha más nem a ruházata nem fognak neki könyörögni, hogy nyilatkozzon meg a szürke tömegből.

3.: Azt, amit nem szeretné, hogy vele megtegyenek (fordított esetben), másra se szabadítsa rá. (empátia)
(Ez egy válasz Sala88 üzenetére (2022. 04. 09. szombat 10:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 09. szombat 10:04
Sziasztok.

Itt ismerkedtem egy pàrral,masszőrt kerestek.
Viberen cseréltünk kepet,minden rendben volt. Mondtak hogy nem ugranak elsőre bele,jeleztem,hogy ezzel semmi gond sincs.
Majd szépen alakul...
Másnap majd írnak.....ahogy ti,ok sem.
Egy héttel később itt rájuk írtam,azt se tudtak,hogy ki vagyok.

Jellemzően ha van itt épp valós pár,és pasit keres,akkor kb annyi lehet a jelentkező,hogy az ember majdnem esélytelen.

Anno régen is egy csajjal kerestünk pasit. Igazság szerint én vetettem fel,de aztán hamar bele ment.
Akkor nem itt nézegettem,különböző más oldalakon.
Siralmas volt. Vagy igénytelen,randa volt a pasi,vagy ha épp jó és esetleg nagy farka is,akkor olyan lekezelő,bunkó,hogy el sem jutottunk a taliig.

Aztán következő csajomnak felvetettem,hogy jó lenne pár kép rólunk sex közben. Mondta h ez bele fér,keressek pasit. Szerintetek? Elmondtam hogy csak fotó,meg esetleg kíverheti ,más nincs....Gondoljatok,hogy megertettèk? Egyik se...


Úgyhogy nekem ezidáig sajna kimaradt.
Voltam 3x úgy hogy én meg két lány,de az fizetős volt. Az legalább biztos. Nem időtöltés,meg felesleges irogatas..
#7738   2022. 04. 09. szombat 10:04
Sala88 Sala88
Sziasztok.

Itt ismerkedtem egy pàrral,masszőrt kerestek.
Viberen cseréltünk kepet,minden rendben volt. Mondtak hogy nem ugranak elsőre bele,jeleztem,hogy ezzel semmi gond sincs.
Majd szépen alakul...
Másnap majd írnak.....ahogy ti,ok sem.
Egy héttel később itt rájuk írtam,azt se tudtak,hogy ki vagyok.

Jellemzően ha van itt épp valós pár,és pasit keres,akkor kb annyi lehet a jelentkező,hogy az ember majdnem esélytelen.

Anno régen is egy csajjal kerestünk pasit. Igazság szerint én vetettem fel,de aztán hamar bele ment.
Akkor nem itt nézegettem,különböző más oldalakon.
Siralmas volt. Vagy igénytelen,randa volt a pasi,vagy ha épp jó és esetleg nagy farka is,akkor olyan lekezelő,bunkó,hogy el sem jutottunk a taliig.

Aztán következő csajomnak felvetettem,hogy jó lenne pár kép rólunk sex közben. Mondta h ez bele fér,keressek pasit. Szerintetek? Elmondtam hogy csak fotó,meg esetleg kíverheti ,más nincs....Gondoljatok,hogy megertettèk? Egyik se...


Úgyhogy nekem ezidáig sajna kimaradt.
Voltam 3x úgy hogy én meg két lány,de az fizetős volt. Az legalább biztos. Nem időtöltés,meg felesleges irogatas..
#7737   2022. 04. 09. szombat 08:37
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Csak megerősíteni tudjuk amit írtál. Annyi, hogy mi sokszor a lakásunkra szerveztük az első személyes találkát, és ugyanúgy csak "teázás" volt az első alkalom (de ezt előre jeleztük is mindig) Nem vártunk soha virágot, ajándékot, de nyílván az is sokat elárul valaki hozzáállásáról, ha kedveskedik valamivel a hölgynek. Egy hátránya volt, ha pár perc után érződött, hogy nem egymást keressük, akkor nem lehetett felállni és hazamenni nyes nyes
Ugyan előfordult, hogy elsőre megtaláltuk a megfelelő partnert, de többnyire nem ez a jellemző. Az első talira kivenni egy lakást is érdekes (a'la gonda3). Igazából a mi szemünkben az a hús-hússal találkozás. Lehet cizellálni, de ha így mész oda, akkor eldötntött tény, hogy akárkivel is találkozol, szex lesz.
Nálunk mindig a hölgy döntött, max az "adminisztráció" a férfiak dolga - a párom nagyon gyorsan feladta a hülyék miatt, hogy ő intézze a keresést.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 08. péntek 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3426712)
2022. 04. 08. péntek 17:02
HatnyZ: Egy ilyen eset után egy okleveled kellene arról szülessen, hogy van humorérzéked circling Amit tapasztaltál az egy ízig-vérig lóvásár hangulat volt smile Ezen csak nevetgélni lehet, és kell is.
A személyes találkozó mindamellett nélkülözhetetlen. Szerintünk virág nélkül, csoki nélkül, utcai viseletben illetve elképesztően nem érdekes, hogy ki fizeti a kávét...

Mindamellett gonda3 (#7745) hozzászólónak is szeretnék itt válaszolni, hogy, ha az én feleségemnek mondjuk felvezetném, hogy egy előzetes találka "nem vezet sehova", hanem, aki jön azzal bújjon ágyba, de előtte legyen meg a kecó, amibe felmegyünk, ha esik ha fúj, ha rothad a foga, ha nem... akkor nyilvánvalóan be is fejeznénk a többes kalandozásunkat arra az életre. Ezt az általad nyilvánvalóan felesleges kör kihagyását nem tudom elképzelni én sem, akinek effektíve nem főszerep jut az intim együttlétben.
HA nincs bérelt apartman és "otthonunkba jön a lovag" (méghozzá először) kérdés bizony úgy néz ki azoknál, akik picit körültekintőbbek, hogy nem nagyon keverjük ám össze ezt a fajta kalandozást a hétköznapi életünkkel, ha nem baj. Semmiképpen nem szeretnénk főleg elsőre lakcímet megadni egy esetlegesen nárcisztikus, vagy egyéb komplex ideggyógyászati kórképekkel rendelkező idegennek úgy, hogy face 2 face még egy szót sem váltottunk vele.

Szóval elfogadom, és tiszteletben tartom, hogy ahány ember, annyi szokás, de gonda3 elképzelése és a miénk totál két ellentétes oldalon helyezkedik el. Én nem b.szatni viszem a házilotyómat, hanem egy kifejezetten minőségi, elsőként a nő örömeire fókuszált alkalmat szervezünk a feleségemmel együtt, akit tisztelek.

A férfi feladata egy jó 3-as (esetleg 4-es) kapcsolat szervezésénél az, hogy előszűrje azon személyeket, akik akár a személyes találkozót feleslegesnek látva húsként, mellékes tényezőként tekintenek a főszereplő (feleség) sokszor kimondatlan igényeire.
Egy találkozó alatt bőven lejön az, ha véletlenül a harmadik átcsusszant a szűrőn, ebben az esetben nekünk bizony fel kell állni az asztaltól és további kellemes estét kívánni az illetőnek.
.
#7736   2022. 04. 09. szombat 08:07
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Adalapod megnézve, ami egy probléma lehet - csak a farkadról van fotó az adatlapon. Ha nem is egy arcképes fotó, de egy olyan amin nyakig látszol, lehetőség szerint ruhában - az öltözködés is árulkodó valakiről- sokat javítana az esélyeken. Ha végigolvasod a párok beírásait bőven akad olyan akinek fontos, hogy legyen fotó az adatlapon (ha nem is írják ki az adatlapra, attól lehet ez kritiréium). Ezt megfejeled azzal, hogy csak akkor küldesz fotót, ha előtte már egyeztettetek. Nagyon-nagyon régen, mint pár, mi is így volttunk ezzel, csak akkor küldtünk fotót, ha már beszélgettünk előtte. Aztán ez változott, egy idő után, indulásként bemutatkozó levelet kértünk arcképes fotóval. Miért? Minek fussunk felesleges köröket olyannal, aki már fotó alapján sem esete a hölgynek... Főleg úgy, hogy bőven van kínálat. A külső, kisugárzás az ami alapján előzetesen lehet válogatni, aztán élőben a személyes benyomás, a "milyen az ágyban" csak a végén derül ki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 07. csütörtök 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4664685)
2022. 04. 07. csütörtök 21:18
A dolog ilyen aspektusai érthetőek, de azért tegyük hozzá, ez a társkeresősdi ilyen. Nyilván nem azt mondom, hogy az összes, helyesírási hibával teli, zavaros üzenetre válaszolni kell, pláne olyan embereknek, akikkel nincs is közös érdeklődési kör. Csak az nem érthető, hogy miért nem képesek emberek kettő szóban válaszolni, hogy nem egymást keressük, amikor az adatlap vagy bemutatkozás alapján igenis van közös érdeklődési kör - saját példámra gondolok, de látom a fórumon, hogy többen vagyunk -, amikor belerakunk energiát, hogy valamilyen - nyilván ezt is lehet véleményezni, hogy gyenge a szöveg vagy valami hasonló... - bemutatkozó szöveget megírjunk, és elküldjük. Szerintem mindenki érti azt, hogy a párok és a nők főleg sok üzenetet kapnak, de ha regisztrálnak egy ilyen helyre, kapnak sok üzenetet, és azok közül van olyan írás, ami talán nem felel meg az elvárásainak, de legalább tud fogalmazni és helyesen írni, valamint el lett olvasva az adatlapja, és az alapján lett elküldve az üzenet, akkor miért nem lehet válaszolni? Pláne, ha megnézte az üzenetet...
#7735   2022. 04. 08. péntek 17:02
X Törölt felhasználó (3426712)
HatnyZ: Egy ilyen eset után egy okleveled kellene arról szülessen, hogy van humorérzéked circling Amit tapasztaltál az egy ízig-vérig lóvásár hangulat volt smile Ezen csak nevetgélni lehet, és kell is.
A személyes találkozó mindamellett nélkülözhetetlen. Szerintünk virág nélkül, csoki nélkül, utcai viseletben illetve elképesztően nem érdekes, hogy ki fizeti a kávét...

Mindamellett gonda3 (#7745) hozzászólónak is szeretnék itt válaszolni, hogy, ha az én feleségemnek mondjuk felvezetném, hogy egy előzetes találka "nem vezet sehova", hanem, aki jön azzal bújjon ágyba, de előtte legyen meg a kecó, amibe felmegyünk, ha esik ha fúj, ha rothad a foga, ha nem... akkor nyilvánvalóan be is fejeznénk a többes kalandozásunkat arra az életre. Ezt az általad nyilvánvalóan felesleges kör kihagyását nem tudom elképzelni én sem, akinek effektíve nem főszerep jut az intim együttlétben.
HA nincs bérelt apartman és "otthonunkba jön a lovag" (méghozzá először) kérdés bizony úgy néz ki azoknál, akik picit körültekintőbbek, hogy nem nagyon keverjük ám össze ezt a fajta kalandozást a hétköznapi életünkkel, ha nem baj. Semmiképpen nem szeretnénk főleg elsőre lakcímet megadni egy esetlegesen nárcisztikus, vagy egyéb komplex ideggyógyászati kórképekkel rendelkező idegennek úgy, hogy face 2 face még egy szót sem váltottunk vele.

Szóval elfogadom, és tiszteletben tartom, hogy ahány ember, annyi szokás, de gonda3 elképzelése és a miénk totál két ellentétes oldalon helyezkedik el. Én nem b.szatni viszem a házilotyómat, hanem egy kifejezetten minőségi, elsőként a nő örömeire fókuszált alkalmat szervezünk a feleségemmel együtt, akit tisztelek.

A férfi feladata egy jó 3-as (esetleg 4-es) kapcsolat szervezésénél az, hogy előszűrje azon személyeket, akik akár a személyes találkozót feleslegesnek látva húsként, mellékes tényezőként tekintenek a főszereplő (feleség) sokszor kimondatlan igényeire.
Egy találkozó alatt bőven lejön az, ha véletlenül a harmadik átcsusszant a szűrőn, ebben az esetben nekünk bizony fel kell állni az asztaltól és további kellemes estét kívánni az illetőnek.
.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 08. péntek 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2022. 04. 08. péntek 09:36
egyszer úgy volt, hogy jelentkeztem egy pasit kereső párnál, 2-3 képes levélváltás után, megbeszéltünk egy személyes találkozót. azt nem tudom ők, hogy érezték magukat, én elég feszengve, mert ez volt az első tényleg olyan, randevúm, ahol kvázi húsként voltam jelen. szóval furcsa volt, na! méregettek, ha nem is centivel és kilóra, de mégis smile közben szó szerint fecsegtünk csak, sokkal felszínesebben, mint tettük azt levelekben. a párrol szólva, a nő, inkább látszott dominának (ha nem is hiszem, hogy az volt) mint a pasija (férje) alárendeltnek, kb. az a kép alakult ki bennem róluk, hogy a ffi, fülig szerelmes asszonyába, 15 éve házasok, és már (de lehet, hogy soha se tudta) megadni feleségének szexben azt, amit az kívánt. valójában az asszony döntött a harmadik esetleges bevonásáról, a pasi, inkább kíváncsian várta, hogy ebből mi lesz, mint feltűzelve. abban maradtunk, hogy megbeszélik négyszemközt, és majd hívnak, miként döntöttek. hívtak is, azzal, hogy nem én vagyok az, akire gondoltak, mert 1. nem vittem egy csokor virágot (konkrétan így mondta a férj) a randira, 2. nincs humorom, 3. szerintük, nem öltöztem (a randira) megfelelően, 4. nem fizettem ki a kávéjukat. smile persze lehet, tényleg ezek voltak az "okok" de szerintem, sokkal inkább az, hogy meglátták, megérezték, nem egy gép, egy baszóautómatával találkoztak. akármi is az igazság, az ilyen "lóvásár" szerintem butaság. elveszi a hármas romantikáját, izgalmát, pontosan elég az, ha a nő, fotóról lát (mindent) a pasival pedig ha találkozol, férfiasan átdumáljátok a miérteket smile
#7734   2022. 04. 08. péntek 15:42
gonda3 gonda3
Nekem is az a tapasztalatom, hogy az ilyen kávézós, beülős, beszélgetős dolog nem vezet sehova. Ilyen után kb 1-szer volt, hogy volt folytatása, viszont amikor úgy beszéltük meg, hogy elmentem hozzájuk vagy fordítva, vagy kivettünk lakást valahol és úgy találkoztunk, hogy szex is lesz, akkor mindig volt eddig. Ez a teázgatós dolog csak arra jó, hogy azon beszélgessenek négyszemközt, hogy mi nem tetszett és miért nem akarják a dolgot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 08. péntek 09:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2022. 04. 08. péntek 09:36
egyszer úgy volt, hogy jelentkeztem egy pasit kereső párnál, 2-3 képes levélváltás után, megbeszéltünk egy személyes találkozót. azt nem tudom ők, hogy érezték magukat, én elég feszengve, mert ez volt az első tényleg olyan, randevúm, ahol kvázi húsként voltam jelen. szóval furcsa volt, na! méregettek, ha nem is centivel és kilóra, de mégis smile közben szó szerint fecsegtünk csak, sokkal felszínesebben, mint tettük azt levelekben. a párrol szólva, a nő, inkább látszott dominának (ha nem is hiszem, hogy az volt) mint a pasija (férje) alárendeltnek, kb. az a kép alakult ki bennem róluk, hogy a ffi, fülig szerelmes asszonyába, 15 éve házasok, és már (de lehet, hogy soha se tudta) megadni feleségének szexben azt, amit az kívánt. valójában az asszony döntött a harmadik esetleges bevonásáról, a pasi, inkább kíváncsian várta, hogy ebből mi lesz, mint feltűzelve. abban maradtunk, hogy megbeszélik négyszemközt, és majd hívnak, miként döntöttek. hívtak is, azzal, hogy nem én vagyok az, akire gondoltak, mert 1. nem vittem egy csokor virágot (konkrétan így mondta a férj) a randira, 2. nincs humorom, 3. szerintük, nem öltöztem (a randira) megfelelően, 4. nem fizettem ki a kávéjukat. smile persze lehet, tényleg ezek voltak az "okok" de szerintem, sokkal inkább az, hogy meglátták, megérezték, nem egy gép, egy baszóautómatával találkoztak. akármi is az igazság, az ilyen "lóvásár" szerintem butaság. elveszi a hármas romantikáját, izgalmát, pontosan elég az, ha a nő, fotóról lát (mindent) a pasival pedig ha találkozol, férfiasan átdumáljátok a miérteket smile
#7733   2022. 04. 08. péntek 09:36
X Törölt felhasználó (4630582)
egyszer úgy volt, hogy jelentkeztem egy pasit kereső párnál, 2-3 képes levélváltás után, megbeszéltünk egy személyes találkozót. azt nem tudom ők, hogy érezték magukat, én elég feszengve, mert ez volt az első tényleg olyan, randevúm, ahol kvázi húsként voltam jelen. szóval furcsa volt, na! méregettek, ha nem is centivel és kilóra, de mégis smile közben szó szerint fecsegtünk csak, sokkal felszínesebben, mint tettük azt levelekben. a párrol szólva, a nő, inkább látszott dominának (ha nem is hiszem, hogy az volt) mint a pasija (férje) alárendeltnek, kb. az a kép alakult ki bennem róluk, hogy a ffi, fülig szerelmes asszonyába, 15 éve házasok, és már (de lehet, hogy soha se tudta) megadni feleségének szexben azt, amit az kívánt. valójában az asszony döntött a harmadik esetleges bevonásáról, a pasi, inkább kíváncsian várta, hogy ebből mi lesz, mint feltűzelve. abban maradtunk, hogy megbeszélik négyszemközt, és majd hívnak, miként döntöttek. hívtak is, azzal, hogy nem én vagyok az, akire gondoltak, mert 1. nem vittem egy csokor virágot (konkrétan így mondta a férj) a randira, 2. nincs humorom, 3. szerintük, nem öltöztem (a randira) megfelelően, 4. nem fizettem ki a kávéjukat. smile persze lehet, tényleg ezek voltak az "okok" de szerintem, sokkal inkább az, hogy meglátták, megérezték, nem egy gép, egy baszóautómatával találkoztak. akármi is az igazság, az ilyen "lóvásár" szerintem butaság. elveszi a hármas romantikáját, izgalmát, pontosan elég az, ha a nő, fotóról lát (mindent) a pasival pedig ha találkozol, férfiasan átdumáljátok a miérteket smile
#7732   2022. 04. 08. péntek 08:15
X Törölt felhasználó (3426712)
Mi találtunk. 3.-nak, férfit kerestem, az asszony örömére. Ami fő szempont volt:

Informatív, jól kitöltött adatlap, fényképpel!!! Fénykép nélkül el sem olvastam, az adatlapot.
Továbbá, tájékozódtam a fórumbejegyzéseivel kapcsolatban. Mindet elolvastuk a feleségemmel, amit az adott személy valaha írt.

Amint eldöntöttük azt, hogy mindenképpen kipróbáljuk a többest, kb pár hét alatt összehoztunk egy teázást. Természetesen nagyon nagy a kínálat férfiból így azzal az eggyel, akit az első héten több nap alatt kiválasztottam felvettem a kapcsolatot.
Minden teljesen átbeszélten történt, ez nem egy asszony ba....tó projekt, hanem egy egyenrangú alapokon, nagyon jól átbeszélt közös élmény. Nem volt, amit utólag nem beszéltem át vele. Megadtam a feleségemnek a GG jelszót, nézzen bele ő is.

Aki szeretne találni itt, annak azt tanácsolnám, hogy a fentieket is vegye figyelembe.


Azóta is találkozunk a kiszemelttel. Egy nagyon jól működő kizárólag szexkapcsolat lett belőle.
Egyéb dolgokat mi nem keverünk ebbe a szexkapcsolatba, csak akkor vesszük fel a fonalat, ha nyílik szabadidőnk a találkozásra. Ő egyszer sem viselkedett számunkra furcsán, mi is mindenben a megbeszéltek alapján cselekedtünk.
Az elején nagyon érzékeny ez a kapcsolat. Ha nem a megbeszéltek szerint történik, akkor az nem biztos, hogy menni fog. Mi így állunk...
#7731   2022. 04. 07. csütörtök 21:18
X Törölt felhasználó (4664685)
A dolog ilyen aspektusai érthetőek, de azért tegyük hozzá, ez a társkeresősdi ilyen. Nyilván nem azt mondom, hogy az összes, helyesírási hibával teli, zavaros üzenetre válaszolni kell, pláne olyan embereknek, akikkel nincs is közös érdeklődési kör. Csak az nem érthető, hogy miért nem képesek emberek kettő szóban válaszolni, hogy nem egymást keressük, amikor az adatlap vagy bemutatkozás alapján igenis van közös érdeklődési kör - saját példámra gondolok, de látom a fórumon, hogy többen vagyunk -, amikor belerakunk energiát, hogy valamilyen - nyilván ezt is lehet véleményezni, hogy gyenge a szöveg vagy valami hasonló... - bemutatkozó szöveget megírjunk, és elküldjük. Szerintem mindenki érti azt, hogy a párok és a nők főleg sok üzenetet kapnak, de ha regisztrálnak egy ilyen helyre, kapnak sok üzenetet, és azok közül van olyan írás, ami talán nem felel meg az elvárásainak, de legalább tud fogalmazni és helyesen írni, valamint el lett olvasva az adatlapja, és az alapján lett elküldve az üzenet, akkor miért nem lehet válaszolni? Pláne, ha megnézte az üzenetet...
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2022. 04. 07. csütörtök 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 07. csütörtök 18:25
Itt bárki hírdethet/kereshet, ingyen. Talán ezért is lehet nehezebb itt találni (de nem lehetetlen), mert a komolytalan keresők is könnyedén regisztrálhatnak.
Valamint: társkereső oldalon ha egy hölgy regisztrál akkor kb 20 levelet kap csak addig amíg kitölti az adatait... 1-2 napon belül 100-200 levél és még modellnek sem kell lennie. Egy ismerős mondta, hogy talán az első 10-20 ember kapott normális választ, aztán még egy ideig Ctrl-C & Ctrl-V küldte a nemleges válaszokat, végül feladta és csak annak válaszolt akivel ismerkedni akart. Párok esetén ha ekkora dömping nincs is, de folyamatosan érkeznek a levelek...
Az oldalak meg csak a lehetőséget adják meg, nincs garancia arra, hogy találsz is.
#7730   2022. 04. 07. csütörtök 20:15
vipboy vipboy
Mi is sok megkeresést kapunk, próbálunk mindenkinek válaszolni, de sajnos valamikor elfelejtük. Én a feleségem szeretném egy hármasra rávenni, de eddig sikertelenül.!
#7729   2022. 04. 07. csütörtök 20:03
Imádó Imádó
Neki,legalább van adat lapja,nem csak véleményez!!!
#7728   2022. 04. 07. csütörtök 20:01
X Törölt felhasználó (4665395)
Köszönöm, én is így gondolom és tapasztalom a párom jelenlétében, mert ő nagyon sok megkeresést kap. Egyetlen nő jött el ismerkedni, valóban nehéz .De hát most már mindegy.
#7727   2022. 04. 07. csütörtök 20:00
X Törölt felhasználó (4665395)
Köszönöm, én is így gondolom és tapasztalom a párom jelenlétében, mert ő nagyon sok megkeresést kap. Egyetlen nő jött el ismerkedni, valóban nehéz .De hát most már mindegy.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2022. 04. 07. csütörtök 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 07. csütörtök 18:25
Itt bárki hírdethet/kereshet, ingyen. Talán ezért is lehet nehezebb itt találni (de nem lehetetlen), mert a komolytalan keresők is könnyedén regisztrálhatnak.
Valamint: társkereső oldalon ha egy hölgy regisztrál akkor kb 20 levelet kap csak addig amíg kitölti az adatait... 1-2 napon belül 100-200 levél és még modellnek sem kell lennie. Egy ismerős mondta, hogy talán az első 10-20 ember kapott normális választ, aztán még egy ideig Ctrl-C & Ctrl-V küldte a nemleges válaszokat, végül feladta és csak annak válaszolt akivel ismerkedni akart. Párok esetén ha ekkora dömping nincs is, de folyamatosan érkeznek a levelek...
Az oldalak meg csak a lehetőséget adják meg, nincs garancia arra, hogy találsz is.
#7726   2022. 04. 07. csütörtök 19:56
X Törölt felhasználó (4665395)
Igen a nem is elég lenne. De semmi kommunikációval nem tudom mit akarnak az emberek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 07. csütörtök 17:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4664685)
2022. 04. 07. csütörtök 17:15
Én nem feltételeznék senkiről semmi rosszat, pl. nem hiszem, hogy ennek a weboldalnak is ez lenne a célja. Pláne, hogy nem ők tehetnek arról, hogy jópár embernek fejletlen a kommunikációs készsége, és arra nem képes, hogy egy "kösz, de nem"-et írjon. Ahogy írtam is az előbb, ez az emberek sudribunkósága.
#7725   2022. 04. 07. csütörtök 18:25
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Itt bárki hírdethet/kereshet, ingyen. Talán ezért is lehet nehezebb itt találni (de nem lehetetlen), mert a komolytalan keresők is könnyedén regisztrálhatnak.
Valamint: társkereső oldalon ha egy hölgy regisztrál akkor kb 20 levelet kap csak addig amíg kitölti az adatait... 1-2 napon belül 100-200 levél és még modellnek sem kell lennie. Egy ismerős mondta, hogy talán az első 10-20 ember kapott normális választ, aztán még egy ideig Ctrl-C & Ctrl-V küldte a nemleges válaszokat, végül feladta és csak annak válaszolt akivel ismerkedni akart. Párok esetén ha ekkora dömping nincs is, de folyamatosan érkeznek a levelek...
Az oldalak meg csak a lehetőséget adják meg, nincs garancia arra, hogy találsz is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 07. csütörtök 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4665395)
2022. 04. 07. csütörtök 12:39
Örülök, hogy megerősítitek ,hogy nem lehet partnert találni. De akkor, hogyan is? Miért is vannak a partnerkereső oldalak? Csak extra bevételért ,vagy lesz is valami végre.
#7724   2022. 04. 07. csütörtök 17:15
X Törölt felhasználó (4664685)
Én nem feltételeznék senkiről semmi rosszat, pl. nem hiszem, hogy ennek a weboldalnak is ez lenne a célja. Pláne, hogy nem ők tehetnek arról, hogy jópár embernek fejletlen a kommunikációs készsége, és arra nem képes, hogy egy "kösz, de nem"-et írjon. Ahogy írtam is az előbb, ez az emberek sudribunkósága.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 07. csütörtök 12:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4665395)
2022. 04. 07. csütörtök 12:39
Örülök, hogy megerősítitek ,hogy nem lehet partnert találni. De akkor, hogyan is? Miért is vannak a partnerkereső oldalak? Csak extra bevételért ,vagy lesz is valami végre.
#7723   2022. 04. 07. csütörtök 16:07
Egybattaipár Egybattaipár
Akkartam adni egy lájkot, de sajnos még mindig csak béta felirat látható. smile
#7722   2022. 04. 07. csütörtök 12:39
X Törölt felhasználó (4665395)
Örülök, hogy megerősítitek ,hogy nem lehet partnert találni. De akkor, hogyan is? Miért is vannak a partnerkereső oldalak? Csak extra bevételért ,vagy lesz is valami végre.
#7721   2022. 04. 07. csütörtök 12:22
X Törölt felhasználó (4664685)
Pontosan, ugyanez! Normálisan bemutatkozom, leírom, hogy miért küldöm az üzenetet, illetve, hogy mik a közös pontok és érdeklődési körök - nyilván annak írok, akinél látom az ismerkedés lehetőségét. Kb 30-ból 1 válaszolt. Szerintem itt nem arról van szó, hogy nincs az ember ízlésének megfelelő, hanem úgy látszik, itt ez egy bevett szokás, hogy nem válaszolnak, tehát az indok a vérbunkóság. Persze, néha elfelejti az ember, meg túlgörget, de ez itt trend, látszik, hogy ez a módi. Pláne, akkor, ha látszik, hogy megnyitotta a levelet, szóval elég gáz... Szerintem ennél csak alkalmasabb felületek vannak, bármit is keres az ember, én is már csak hobbyból csinálom, hátha egyszer... nyes de a fórumozás és az amatőr tartalmak jók, arra viszont ez a tökéletes hely smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 07. csütörtök 00:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3969652)
2022. 04. 07. csütörtök 00:34
4 párra írtam rá 2 napja a közelben illedelmesen csak ahol egyezett a vágy! Annyi sem jött hogy mukk.
#7720   2022. 04. 07. csütörtök 10:11
X Törölt felhasználó (4581262)
Reménytelen partnert találni.
 
... 165 166 167 168 169 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 11059db
Utolsó üzenet: ma 09:16
 

Hírek

2025. 07. 08. kedd 20:03
2025.  július 11-13: Nyári GG tali Cseteseknek és Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 16. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2025. július 11-13. (3 nap, 2... Tovább
2025. 01. 22. szerda 12:25
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább
2024. 12. 15. vasárnap 14:30
Új VIP vásárlási felület Kedves felhasználók! Szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy megújult a VIP vásárlási felület. Aki az előzőhöz volt szokva, neki elsőre idegennek tűnhet, de használjátok ezt is bátran a továbbiakban. Itt már tudtok Apple Pay-jel, és Google Pay-jel is... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2 985 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6 766 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
11 542 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
16 716 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
6 hónap
* 398 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!