Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 108 109 110 111 112 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#7800   2022. 05. 10. kedd 18:47
Manna Ventura Manna Ventura
Itt nem arról van szó, hogy ne lenne valós, bár a franc tudja, mert a lányok közötti telefonbeszélgetésig el sem jutunk.
Nyilván, ha normálisan ki van töltve az adatlap, ahonnan megtudható, hogy pontosan kit is keres/nek, akkor nem írunk rá, ha nem felelünk meg az elvárásaiknak, de ha mi úgy érezzük, hogy beleférünk az elképzeléseikbe és rájuk írunk, úgy gondoljiuk, hogy alap intelligencia lenne egy nyomorult, nemleges válaszlevél küldése. Magas lóról beszélnek, ha egyáltalán beszélnek, sokszor mintha felsőbbrendűnek éreznék magukat, mert náluk van a pina.
Van nálunk is, de ettől még nem leszünk többek, vagy jobbak másoknál, vagyis nem ettől leszünk azok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 05. 10. kedd 06:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4665395)
2022. 05. 10. kedd 06:12
Annyit hadd szóljak hozzá a fórumhoz, akit kerestem annak elég jól bemutatkoztam. Több esetben, nem, hogy levél váltás vagy kapcsolat felvétel, még egy nem sem hangzik el senkitől. Átugranak az emberen mert alapból nem felel meg, mindegy ,hogy ki mi és mit akar. Azért persze meg lehet válogatni ki kivel szeretne barátkozni és hosszú távon szexkapcsolatot ki alakítani ,de még az esélye sincs meg, mert alapból alpári módon a párok és nők elutasítanak nem csak engem ,mások is erről panaszkodnak. Férfiakkal, biszex beöltözős férfiakkal meg főleg nem szeretnék barátkozni mert az elmúlt 3 évben csak ezt kaptam itt és más fórumokon is. Tehát nem és én nő párti vagyok az meg nem könnyű. De azért ide írom sokan ki provokálják, hogy az embernek még a kedve is elmenjen. Itt nem találtam sűrűn partnert, talán kettő aki valós volt. Sajnos ez az én esetem volt, de gyanítom más is így van vele. Nekem elég volt belőle.
#7799   2022. 05. 10. kedd 06:12
X Törölt felhasználó (4665395)
Annyit hadd szóljak hozzá a fórumhoz, akit kerestem annak elég jól bemutatkoztam. Több esetben, nem, hogy levél váltás vagy kapcsolat felvétel, még egy nem sem hangzik el senkitől. Átugranak az emberen mert alapból nem felel meg, mindegy ,hogy ki mi és mit akar. Azért persze meg lehet válogatni ki kivel szeretne barátkozni és hosszú távon szexkapcsolatot ki alakítani ,de még az esélye sincs meg, mert alapból alpári módon a párok és nők elutasítanak nem csak engem ,mások is erről panaszkodnak. Férfiakkal, biszex beöltözős férfiakkal meg főleg nem szeretnék barátkozni mert az elmúlt 3 évben csak ezt kaptam itt és más fórumokon is. Tehát nem és én nő párti vagyok az meg nem könnyű. De azért ide írom sokan ki provokálják, hogy az embernek még a kedve is elmenjen. Itt nem találtam sűrűn partnert, talán kettő aki valós volt. Sajnos ez az én esetem volt, de gyanítom más is így van vele. Nekem elég volt belőle.
#7798   2022. 05. 09. hétfő 17:03
Manna Ventura Manna Ventura
Mondjuk Ti sem vagytok semmik. Két levelet küldtünk Nektek, de még csak egy nemleges válasz sem jött.
Ez tényleg olyan nagy áldozat, olyan nagy fáradtság? Nem tudjuk megérteni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 05. 03. kedd 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655685) VIP
2022. 05. 03. kedd 18:20
És még sorolhatnánk ... az meg már csak hab a tortán, hogy ahogy a találkozó ideje egyre közeledik, exponenciálasan nő az eltűnő emberek száma...
#7797   2022. 05. 08. vasárnap 16:44
wombat84 wombat84
Nagyon nehéz de nem lehetetlen. Kitartás normális kommunikáció és korrektség. És nagyon de nagyon sok türelem. Akikkel megismerkedtem az oldalról az nagyon kellemes élmény volt smile
#7796   2022. 05. 08. vasárnap 16:31
X Törölt felhasználó (4398322)
Hogyan talalj partnert?

1. Legyel kirarto, sokan keresnek, ne csak akkor irj amikor epp raersz
2. Legyen oka amiert irsz, egy tema ami relevans mindenki szamara
3. Tudj valamit jol (helyes, fiatal, idos, kis vagy nagy meret, kedves, barmi) amivel felkeltheted az erdeklodest
4. Tavolsag. Legyel realis magaddal. Van 6 orad, hogy 2 orat utazz, majd 2 ora moka majd vissza?
5. Olvass adatlapot!

Nincsenek csodak, ne az egyszarvut hajkuraszd es izgalmakban lesz reszed smile
#7795   2022. 05. 04. szerda 11:52
TheThreesome TheThreesome
Talán jobb is hehe
(Ez egy válasz veszpremxxx üzenetére (2022. 05. 04. szerda 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 10:52
Bármi lehet. Nem lehet belelátni a fejekbe.
#7794   2022. 05. 04. szerda 10:52
veszpremxxx veszpremxxx
Bármi lehet. Nem lehet belelátni a fejekbe.
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 05. 04. szerda 08:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 08:36
De akkor csak a képeket nézi?
#7793   2022. 05. 04. szerda 09:37
duplaélvezet66 duplaélvezet66
Találtunk de nem könyü
#7792   2022. 05. 04. szerda 08:36
TheThreesome TheThreesome
De akkor csak a képeket nézi?
(Ez egy válasz veszpremxxx üzenetére (2022. 05. 04. szerda 08:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 08:33
Odáig el sem jut az adatlapotokon, hogy 35-45 közt kerestek.
#7791   2022. 05. 04. szerda 08:33
veszpremxxx veszpremxxx
Odáig el sem jut az adatlapotokon, hogy 35-45 közt kerestek.
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 05. 04. szerda 08:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 08:31
Köszönöm, most írt egy 25 éves srác. Nem értem, a mai fiatalok nem tudnak olvasni?
#7790   2022. 05. 04. szerda 08:31
TheThreesome TheThreesome
Köszönöm, most írt egy 25 éves srác. Nem értem, a mai fiatalok nem tudnak olvasni?
(Ez egy válasz Otyik 66 üzenetére (2022. 05. 04. szerda 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 04. szerda 08:10
Nagyon igazad van.
#7789   2022. 05. 04. szerda 08:10
Otyik 66 Otyik 66
Nagyon igazad van.
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 05. 01. vasárnap 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 01. vasárnap 14:34
Azért ti sem vagytok semmik. Aki mellette áll férfi azzal együtt öregedtek meg, nevelték a gyerekeiket, stb. Mi is válogatunk. Ha eddig egy 34 éves szélesvászú srác volt a harmadik, akkor nem fogunk egy pocakos fickót választani, pláne nem úgy, hogy nem ír csak jelöl, de még annyira sem veszi a fáradságot hogy ott írjon annyit hogy sziasztok. Másik: ha nem 10 percen belül válaszolok akkor jön az üzenet hogy kamus vagyok. Az nyilvánvaló hogy mind a ketten egész héten otthon ülünk és nézzük a képernyőt.
A harmadik: kép nélkül ír, holott le van írva hogy az olyan embereknek nem válaszolunk. 35-45 között keresünk, de ír a 20 évestől a 60ig mindenki. És még sorolhatnám . Ja, meg van fent képe a pöcséről, nyilván nem utolsó szempont, de aki itt paetnert keres legalább egy egészalakos képet tegyen fel, amin lehetőleg nem zokniban és papucsban áll a szennyessel teli fürdőben. Rengeteg ilyet tudnék még mondani, de nem folytatom. Béke!
#7788   2022. 05. 04. szerda 08:02
szterak szterak
Sziasztok! Ff ként Nem!
#7787   2022. 05. 04. szerda 07:50
X Törölt felhasználó (4658270) VIP
Nagyon leegyszerűsítettük a dolgot : aki max kèt
elküldött levél után nem ad telefonos elérhetőségét, az kizai álmodozó, ill. bajkeverő...
Ilyenkor szokott jönni : hú , de azzal vissza lehet èlni !
Ugyan már ...mivel nem ?
Merem ajánlani , próbáljátok ki .
A beszèd ,sok mindent elárul az emberről, kifogástalan szűrő !
#7786   2022. 05. 04. szerda 07:10
X Törölt felhasználó (4655685) VIP
Ne tartsd vissza... mesélj smile
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 05. 03. kedd 22:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 03. kedd 22:44
Na ja, erről is tudnék mesélni. Épp ma kaptam viberen egy leb@sz@st
#7785   2022. 05. 03. kedd 22:44
TheThreesome TheThreesome
Na ja, erről is tudnék mesélni. Épp ma kaptam viberen egy leb@sz@st
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 05. 03. kedd 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4655685) VIP
2022. 05. 03. kedd 18:20
És még sorolhatnánk ... az meg már csak hab a tortán, hogy ahogy a találkozó ideje egyre közeledik, exponenciálasan nő az eltűnő emberek száma...
#7784   2022. 05. 03. kedd 18:20
X Törölt felhasználó (4655685) VIP
És még sorolhatnánk ... az meg már csak hab a tortán, hogy ahogy a találkozó ideje egyre közeledik, exponenciálasan nő az eltűnő emberek száma...
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 05. 01. vasárnap 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 01. vasárnap 14:34
Azért ti sem vagytok semmik. Aki mellette áll férfi azzal együtt öregedtek meg, nevelték a gyerekeiket, stb. Mi is válogatunk. Ha eddig egy 34 éves szélesvászú srác volt a harmadik, akkor nem fogunk egy pocakos fickót választani, pláne nem úgy, hogy nem ír csak jelöl, de még annyira sem veszi a fáradságot hogy ott írjon annyit hogy sziasztok. Másik: ha nem 10 percen belül válaszolok akkor jön az üzenet hogy kamus vagyok. Az nyilvánvaló hogy mind a ketten egész héten otthon ülünk és nézzük a képernyőt.
A harmadik: kép nélkül ír, holott le van írva hogy az olyan embereknek nem válaszolunk. 35-45 között keresünk, de ír a 20 évestől a 60ig mindenki. És még sorolhatnám . Ja, meg van fent képe a pöcséről, nyilván nem utolsó szempont, de aki itt paetnert keres legalább egy egészalakos képet tegyen fel, amin lehetőleg nem zokniban és papucsban áll a szennyessel teli fürdőben. Rengeteg ilyet tudnék még mondani, de nem folytatom. Béke!
#7783   2022. 05. 03. kedd 17:48
Dzsentri Dzsentri
Az a helyzet, hogy patentül összefoglalva olvasható a téma leírásában a gyengébbek kedvéért, hogy mi módon van bárkinek esélye partnert találni. A WC csésze, szennyes ruha, lepukkant fürdőszoba, zokni-papucs-metlaki, kosz-mocsok-kupleráj hátterek látványa van akit elriaszt, de van akinek ez biztonságos komfortzónája. Felesleges munka a népokítás körükben, mert eredendően képtelenek megérteni miért nem kapnak kellő érdeklődést.
(Ez egy válasz házimester üzenetére (2022. 05. 03. kedd 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 03. kedd 15:34
Egyetértek, "pláne nem úgy, hogy ..... " Igen, abszolút igazad van, a legtöbben nem bírják az ismerkedés kulturált formáját.

Mivel úgy kezdted a mondandódat, ahogy ..... ezek szerint magadra vetted amit írtam. smile Én nem veszem magamra a "Ti sem vagytok semmik" frázisodat, mivel én egyik, általad sorolt kategóriába sem tartozom. ejnye1 vigyor2

A szennyessel teli fürdő és az "igényes és művészi díszlet a háttérben" nem csak pasikra jellemző, ugyanúgy megtalálod pároknál is, ahol a feleségről egy ilyen ütős csalifotót feltöltenek.

Persze, hogy nem fogsz olyant választani, ha előtte ilyen volt. A bökkenő ott van, amikor az otthonit túlértékelik és az alapján utasítanak el.

Szóval itt nem arról van szó, hogy ki jobb a másiknál, egyik sem jobb, inkább csak vannak jellemző (vicces, bosszantó) dolgok amik fellelhetők egyik illetve másik oldalon. Amit korábban jeleztem, a 10 éves képekkel hirdetőket végképp nem értem.
#7782   2022. 05. 03. kedd 15:34
házimester házimester
Egyetértek, "pláne nem úgy, hogy ..... " Igen, abszolút igazad van, a legtöbben nem bírják az ismerkedés kulturált formáját.

Mivel úgy kezdted a mondandódat, ahogy ..... ezek szerint magadra vetted amit írtam. smile Én nem veszem magamra a "Ti sem vagytok semmik" frázisodat, mivel én egyik, általad sorolt kategóriába sem tartozom. ejnye1 vigyor2

A szennyessel teli fürdő és az "igényes és művészi díszlet a háttérben" nem csak pasikra jellemző, ugyanúgy megtalálod pároknál is, ahol a feleségről egy ilyen ütős csalifotót feltöltenek.

Persze, hogy nem fogsz olyant választani, ha előtte ilyen volt. A bökkenő ott van, amikor az otthonit túlértékelik és az alapján utasítanak el.

Szóval itt nem arról van szó, hogy ki jobb a másiknál, egyik sem jobb, inkább csak vannak jellemző (vicces, bosszantó) dolgok amik fellelhetők egyik illetve másik oldalon. Amit korábban jeleztem, a 10 éves képekkel hirdetőket végképp nem értem.
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 05. 01. vasárnap 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 01. vasárnap 14:34
Azért ti sem vagytok semmik. Aki mellette áll férfi azzal együtt öregedtek meg, nevelték a gyerekeiket, stb. Mi is válogatunk. Ha eddig egy 34 éves szélesvászú srác volt a harmadik, akkor nem fogunk egy pocakos fickót választani, pláne nem úgy, hogy nem ír csak jelöl, de még annyira sem veszi a fáradságot hogy ott írjon annyit hogy sziasztok. Másik: ha nem 10 percen belül válaszolok akkor jön az üzenet hogy kamus vagyok. Az nyilvánvaló hogy mind a ketten egész héten otthon ülünk és nézzük a képernyőt.
A harmadik: kép nélkül ír, holott le van írva hogy az olyan embereknek nem válaszolunk. 35-45 között keresünk, de ír a 20 évestől a 60ig mindenki. És még sorolhatnám . Ja, meg van fent képe a pöcséről, nyilván nem utolsó szempont, de aki itt paetnert keres legalább egy egészalakos képet tegyen fel, amin lehetőleg nem zokniban és papucsban áll a szennyessel teli fürdőben. Rengeteg ilyet tudnék még mondani, de nem folytatom. Béke!
#7781   2022. 05. 01. vasárnap 18:23
veszpremxxx veszpremxxx
Abszolút egyetértek a leírtakkal.
Kiborító és kiábrándító a fotókon sokszor látható rendetlenség. Mondjuk leegyszerűsíti a döntést.
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2022. 05. 01. vasárnap 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 01. vasárnap 14:34
Azért ti sem vagytok semmik. Aki mellette áll férfi azzal együtt öregedtek meg, nevelték a gyerekeiket, stb. Mi is válogatunk. Ha eddig egy 34 éves szélesvászú srác volt a harmadik, akkor nem fogunk egy pocakos fickót választani, pláne nem úgy, hogy nem ír csak jelöl, de még annyira sem veszi a fáradságot hogy ott írjon annyit hogy sziasztok. Másik: ha nem 10 percen belül válaszolok akkor jön az üzenet hogy kamus vagyok. Az nyilvánvaló hogy mind a ketten egész héten otthon ülünk és nézzük a képernyőt.
A harmadik: kép nélkül ír, holott le van írva hogy az olyan embereknek nem válaszolunk. 35-45 között keresünk, de ír a 20 évestől a 60ig mindenki. És még sorolhatnám . Ja, meg van fent képe a pöcséről, nyilván nem utolsó szempont, de aki itt paetnert keres legalább egy egészalakos képet tegyen fel, amin lehetőleg nem zokniban és papucsban áll a szennyessel teli fürdőben. Rengeteg ilyet tudnék még mondani, de nem folytatom. Béke!
 
... 108 109 110 111 112 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9980db
Utolsó üzenet: ma 11:37
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!