Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#9712   2024. 02. 05. hétfő 16:54
Dirty Barbie Dirty Barbie
Igazából az a legfurább, hogy látjuk őket itt ebben a fórumban is, hogy arra panaszkodnak, hogy nem válaszol nekik senki. Dehát igazából nem is értjük, mire is kellene válaszolnunk?
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 02. 05. hétfő 15:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 05. hétfő 15:46
Szerintünk ez azért van mert így úgy érzik megtették az első lépést és akkor rájuk fogtok írni.
Ugyanez figyelhető meg a ffi partnerek közt. Egyszerűen bejelöl. Semmi szöveg vagy valami. Valószínűleg azt gondolják ,hogy bejelölnek és akkor majd mi rájuk írunk.
#9711   2024. 02. 05. hétfő 15:46
bonnie.clide175 bonnie.clide175 VIP
Szerintünk ez azért van mert így úgy érzik megtették az első lépést és akkor rájuk fogtok írni.
Ugyanez figyelhető meg a ffi partnerek közt. Egyszerűen bejelöl. Semmi szöveg vagy valami. Valószínűleg azt gondolják ,hogy bejelölnek és akkor majd mi rájuk írunk.
(Ez egy válasz Dirty Barbie üzenetére (2024. 02. 05. hétfő 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 05. hétfő 15:04
Feltennék egy kérdést azoknak a pároknak akik ismeretlenül és köszönés nélkül kapcsolatra jelölnek minket.Mi a céljuk vele, mit várnak? confused
#9710   2024. 02. 05. hétfő 15:25
X Törölt felhasználó (4728039)
Minket is bejelölnek állandóan,pasik ,párok is..
El se fogadjuk,de valószínű a párok se párok.Többség
#9709   2024. 02. 05. hétfő 15:12
30as párocska 30as párocska
Mi sem értjük az ilyet
(Ez egy válasz Dirty Barbie üzenetére (2024. 02. 05. hétfő 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 05. hétfő 15:04
Feltennék egy kérdést azoknak a pároknak akik ismeretlenül és köszönés nélkül kapcsolatra jelölnek minket.Mi a céljuk vele, mit várnak? confused
#9708   2024. 02. 05. hétfő 15:04
Dirty Barbie Dirty Barbie
Feltennék egy kérdést azoknak a pároknak akik ismeretlenül és köszönés nélkül kapcsolatra jelölnek minket.Mi a céljuk vele, mit várnak? confused
#9707   2024. 01. 31. szerda 20:21
71Gábor 71Gábor
Az Én álláspontom szerint a Biszex úgy valósul meg hogy minimum két azonos nemű és egy nem tehát minimum két Nő egy Férfi vagy két Férfi egy Nő ahol mindenki kényeztet mindenkit ....
#9706   2024. 01. 31. szerda 20:00
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Ezzel nem akarunk semmire célozni, de nálunk is abból indult ki vigyor4
Nálunk a hölgytag beindul a meleg/biszex jelenetektől és amit egy nő a fejébe vesz smile ))
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2024. 01. 31. szerda 19:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 31. szerda 19:43
Hát érdekes,mert a strapon miatt ha teljesen hivatalosan nézzük sok helyen állítólag biszex vagyok. De ez mellett engem nem érdekel a ffi érintés, vagy vele való bármilyen szex. Jó nyilván a hármas révén azért azért az ember tisztában van vele hogy anélkül nincs,hogy a két ffi test össze ér, főleg ha olyan pózokat akar az ember kipróbálni. (Pl két farok egyszerre a nő szájában). Én azt mondom érdekesek ezek a megállapítások.
#9705   2024. 01. 31. szerda 19:54
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Nemcsak egy hármasban lehet biszex valaki. Mi már találkoztunk olyannal, akinek akkor hölgy párja volt, de korábban élt együtt férfival is. És valószínű nem egyedüli. (sőt, ismeretségi körben hölgy is van) Mi mindketten voltunk már biszex többesben, de nem tudjuk elképzelni azt, hogy az "alkalmi" szexnél többet akarnánk. Párkapcsolatban csak ellenkező neművel tudnánk élni.
(Ez egy válasz 71Gábor üzenetére (2024. 01. 31. szerda 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 31. szerda 19:28
Ezt most lehet Én értelmezem rosszul .. Az Én meglátásom szerint pl egy Biszex Férfi nem akar csak és kizárólag egy Férfivel kapcsolatban lenni az inkább Homo a Biszex az Hármas kapcsolat ,de nem szeretném ,ha ezért meg lennék kővezve wink
#9704   2024. 01. 31. szerda 19:43
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Hát érdekes,mert a strapon miatt ha teljesen hivatalosan nézzük sok helyen állítólag biszex vagyok. De ez mellett engem nem érdekel a ffi érintés, vagy vele való bármilyen szex. Jó nyilván a hármas révén azért azért az ember tisztában van vele hogy anélkül nincs,hogy a két ffi test össze ér, főleg ha olyan pózokat akar az ember kipróbálni. (Pl két farok egyszerre a nő szájában). Én azt mondom érdekesek ezek a megállapítások.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 01. 31. szerda 18:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 31. szerda 18:30
Így van, 3-ra legfeljebb papíron lehet leegyszerűsíteni (hetero/homo/bi). És mi alapján határozzuk meg? A valódi biszexuális az, aki akár férfival akár nővel is képes lenne tartós párkapcsolatot fenntartani, illetve férfibe és nőbe is tud szerelmes lenni. Aki csak alkalmilag kalandozik és csak a szexuális része vonzza, esetleg abból sem minden, azoknál jönnek a bi-kíváncsi, hetero-flexibilis és hasonló jelzők smile
#9703   2024. 01. 31. szerda 19:28
71Gábor 71Gábor
Ezt most lehet Én értelmezem rosszul .. Az Én meglátásom szerint pl egy Biszex Férfi nem akar csak és kizárólag egy Férfivel kapcsolatban lenni az inkább Homo a Biszex az Hármas kapcsolat ,de nem szeretném ,ha ezért meg lennék kővezve wink
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 01. 31. szerda 18:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 31. szerda 18:30
Így van, 3-ra legfeljebb papíron lehet leegyszerűsíteni (hetero/homo/bi). És mi alapján határozzuk meg? A valódi biszexuális az, aki akár férfival akár nővel is képes lenne tartós párkapcsolatot fenntartani, illetve férfibe és nőbe is tud szerelmes lenni. Aki csak alkalmilag kalandozik és csak a szexuális része vonzza, esetleg abból sem minden, azoknál jönnek a bi-kíváncsi, hetero-flexibilis és hasonló jelzők smile
#9702   2024. 01. 31. szerda 18:30
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Így van, 3-ra legfeljebb papíron lehet leegyszerűsíteni (hetero/homo/bi). És mi alapján határozzuk meg? A valódi biszexuális az, aki akár férfival akár nővel is képes lenne tartós párkapcsolatot fenntartani, illetve férfibe és nőbe is tud szerelmes lenni. Aki csak alkalmilag kalandozik és csak a szexuális része vonzza, esetleg abból sem minden, azoknál jönnek a bi-kíváncsi, hetero-flexibilis és hasonló jelzők smile
(Ez egy válasz twostrokeguy üzenetére (2024. 01. 31. szerda 00:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 31. szerda 00:15
Az emberi szexualitás nem két- vagy háromértékű. A híres Kinsey-felmérésben 7 elemű skálát használtak a szexuális irányultság leírására, de én meg abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán lineárisan lehet ezt "mérni". Képzeljünk el egy 0-10-es skálát úgy, hogy pl. a 0-ás az abszolút heteroszexuális, aki meztelen azonos neműt sem akar látni. 1-es az, aki elfogadja maga mellett a másik azonos neműt meztelenül, de nem akar hozzáérni semmiképpen. 2-es legyen az, amikor a véletlen érintések (pl. szendvicsben összeérő zacskók vagy combok) is beleférnek, de nem keresi az érintést. 3-as legyen az, hogy simogatás/orális szex oda-vissza belefér, de csók vagy behatolós szex nem. 4-es legyen az, hogy behatolós szex is lehet, 5-ös, hogy minden, ami az ellenkező nemű emberrel megy, az megy az azonos neművel is. Aztán ennek a tükörképével el lehet jutni az abszolút homoszexuális 10-eshez. Akkor ezek közül melyikre akarjuk akasztani a biszexuális címkét? A 5-ösre? A 4-6-ra? A 3-7-re?

És hogy igazán cifra legyen a dolog, idővel is változik ez (lásd még bi-kiváncsi: eddig nem volt ilyen vágya, de most már van), de partnertől is függhet. Szóval bonyolult a dolog és a partnerkereső oldalak túlzottan leegyszerűsítik.
#9701   2024. 01. 31. szerda 00:35
furcat furcat
Nálam ez a kérdés nagyon bizalmi dolog így én pl. sokkal szívesebben csatlakoznék egy olyan párhoz, akik tényleg együtt élnek, összetartoznak ezáltal kisebb a rizikója annak, hogy mégvalaki(k) benne vannak a körben akik potenciális rizikót jelenthetnek.
(Ez egy válasz xxxTxxxT üzenetére (2024. 01. 30. kedd 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 14:05
Sajnos még mi sem találtunk rá :(
Egy kérdés viszont már régóta kikívánkozik belőlem. Vajon miért van az, hogy párok esetén kifejezetten kihangsúlyozzák, hogy valós pár vagyunk stb. stb.? Naivan azt gondolom h. nem teljesen mindegy, h. van egy pár (férfi és nő) aki szimpatikus, de uramisten nem valós pár "csak" szeretők. Amíg a pár valósnak gondolt, addig rendben vannak, de amint kiderül, hogy szeretők már nem is annyira. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy a találkozók összeegyeztetése ebben az esetben nem olyan egyszerű - ám nem lehetetlen. Megint csak naiv vagyok, hogy azt hiszem itt mindenki a vágyait szeretné megvalósítani és talán elfogadóbb a közösség emiatt?
#9700   2024. 01. 31. szerda 00:15
twostrokeguy twostrokeguy
Az emberi szexualitás nem két- vagy háromértékű. A híres Kinsey-felmérésben 7 elemű skálát használtak a szexuális irányultság leírására, de én meg abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán lineárisan lehet ezt "mérni". Képzeljünk el egy 0-10-es skálát úgy, hogy pl. a 0-ás az abszolút heteroszexuális, aki meztelen azonos neműt sem akar látni. 1-es az, aki elfogadja maga mellett a másik azonos neműt meztelenül, de nem akar hozzáérni semmiképpen. 2-es legyen az, amikor a véletlen érintések (pl. szendvicsben összeérő zacskók vagy combok) is beleférnek, de nem keresi az érintést. 3-as legyen az, hogy simogatás/orális szex oda-vissza belefér, de csók vagy behatolós szex nem. 4-es legyen az, hogy behatolós szex is lehet, 5-ös, hogy minden, ami az ellenkező nemű emberrel megy, az megy az azonos neművel is. Aztán ennek a tükörképével el lehet jutni az abszolút homoszexuális 10-eshez. Akkor ezek közül melyikre akarjuk akasztani a biszexuális címkét? A 5-ösre? A 4-6-ra? A 3-7-re?

És hogy igazán cifra legyen a dolog, idővel is változik ez (lásd még bi-kiváncsi: eddig nem volt ilyen vágya, de most már van), de partnertől is függhet. Szóval bonyolult a dolog és a partnerkereső oldalak túlzottan leegyszerűsítik.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 01. 30. kedd 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 21:14
Hogy olyan nem létezik, hogy kíváncsi hetero az full paradoxon, ha már kíváncsi az azt jelenti hogy érdeklődik, akkor meg inkább bi kíváncsi, mert kizárja a kíváncsiság a heteróságát, ez a baj vele, és hogy ez megtévesztés, bárhogy vizsgáljuk. Olyan nem tud történni hogy egy pasi aki tényleg hetero kivácsiságból kipróbál egy másik pasit és bejön neki, inkább már ott volt az előtte is csak nem tudta vagy nem fogadta el így önmagát. Nekem van Bi barátom , mielőtt valaki félre értené , nem a meleg vagy BI vel van bajom, hanem a megtévesztéssel és az ilyen paradox kifejezéssel. Köszönöm hogy beszéltünk erről.
#9699   2024. 01. 30. kedd 21:14
upaupa upaupa
Hogy olyan nem létezik, hogy kíváncsi hetero az full paradoxon, ha már kíváncsi az azt jelenti hogy érdeklődik, akkor meg inkább bi kíváncsi, mert kizárja a kíváncsiság a heteróságát, ez a baj vele, és hogy ez megtévesztés, bárhogy vizsgáljuk. Olyan nem tud történni hogy egy pasi aki tényleg hetero kivácsiságból kipróbál egy másik pasit és bejön neki, inkább már ott volt az előtte is csak nem tudta vagy nem fogadta el így önmagát. Nekem van Bi barátom , mielőtt valaki félre értené , nem a meleg vagy BI vel van bajom, hanem a megtévesztéssel és az ilyen paradox kifejezéssel. Köszönöm hogy beszéltünk erről.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2024. 01. 30. kedd 20:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 20:22
Mi a baj ezzel?
MI is úgy indultunk, hogy kíváncsi hetero. Az ember nem tudja hogyan reagál ő, a párja, vagy a másik fél. Nálunk jól sült el, a partnerek is rendben vannak, eddig nincs csalódás ezen a vonalon. Azt kaptuk, amit vártunk. Ellenben volt olyan hetero prá, akinél nincs tabu, de közben kiderült, hogy ezt sem lehet, azt sem lehet, hagytuk is a fenébe
#9698   2024. 01. 30. kedd 20:22
BiPasit BiPasit
Mi a baj ezzel?
MI is úgy indultunk, hogy kíváncsi hetero. Az ember nem tudja hogyan reagál ő, a párja, vagy a másik fél. Nálunk jól sült el, a partnerek is rendben vannak, eddig nincs csalódás ezen a vonalon. Azt kaptuk, amit vártunk. Ellenben volt olyan hetero prá, akinél nincs tabu, de közben kiderült, hogy ezt sem lehet, azt sem lehet, hagytuk is a fenébe
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 01. 30. kedd 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 17:23
Igen neked szólt csak , nem sikerült telefonról válasznak írnom. Köszönöm válaszod, sajnos amit írtál "Kultúra, művelődés intelligencia" na ennek van híján ez az ország, mikor olyat leírnak emberek és nem kis számban, hogy kíváncsi hetero, amitől hajam kihullik, de persze szerencssére vannak kivételek is.
#9697   2024. 01. 30. kedd 19:23
xxxAA xxxAA
Ez a variáció eszembe sem jutott smile De igen, tény h. lassan semmin sem lepődöm meg, úgyh. teljesen jogos amit írsz.
Esetünkben ugyan ez nem lenne igaz.. de attól még előfordulhat valóban.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2024. 01. 30. kedd 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 18:57
Aki belefutott már olyanba, hogy ismerkedett egy párral, legyen Jancsi &Juliska, majd az élő találkozáskor megjelent Jancsi Marcsival, az lehet, hogy kiírja smile Vagy akár az ismerkedés későbbi fázisában derül ki, hogy a partner csak "átmeneti" volt...Főleg olyankor, ha hosszútávra keres valaki párt, akkor jobban bízik egy együttélő párban. Persze vannak kivételek, több éves szeretői kapcsolatok is akár, de valószínű az a ritkább.
#9696   2024. 01. 30. kedd 18:59
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Várja, hogy majd körbeudvarolja a pár wink
(Ez egy válasz 30as párocska üzenetére (2024. 01. 30. kedd 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 14:08
Szerinted egy kapcsolatra jelöléssel mit lehet kezdeni??
#9695   2024. 01. 30. kedd 18:57
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Aki belefutott már olyanba, hogy ismerkedett egy párral, legyen Jancsi &Juliska, majd az élő találkozáskor megjelent Jancsi Marcsival, az lehet, hogy kiírja smile Vagy akár az ismerkedés későbbi fázisában derül ki, hogy a partner csak "átmeneti" volt...Főleg olyankor, ha hosszútávra keres valaki párt, akkor jobban bízik egy együttélő párban. Persze vannak kivételek, több éves szeretői kapcsolatok is akár, de valószínű az a ritkább.
(Ez egy válasz xxxTxxxT üzenetére (2024. 01. 30. kedd 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 14:05
Sajnos még mi sem találtunk rá :(
Egy kérdés viszont már régóta kikívánkozik belőlem. Vajon miért van az, hogy párok esetén kifejezetten kihangsúlyozzák, hogy valós pár vagyunk stb. stb.? Naivan azt gondolom h. nem teljesen mindegy, h. van egy pár (férfi és nő) aki szimpatikus, de uramisten nem valós pár "csak" szeretők. Amíg a pár valósnak gondolt, addig rendben vannak, de amint kiderül, hogy szeretők már nem is annyira. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy a találkozók összeegyeztetése ebben az esetben nem olyan egyszerű - ám nem lehetetlen. Megint csak naiv vagyok, hogy azt hiszem itt mindenki a vágyait szeretné megvalósítani és talán elfogadóbb a közösség emiatt?
#9694   2024. 01. 30. kedd 18:49
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Ez miért visszatartó erő, hogy találkoztatok egy hülyével? Az ilyet tiltani kell és továbblépni. A legtöbb bi pasinál a férfi vonal csak opció, ha a pár ffi tagja hetero, akkor csak a hölggyel fog foglalkozni. Legfeljebb a homofóbok nem tudnak ezen túllépni, hogy a másik alkalomadtán pasival is van. Ha meg a biszex érdekli inkább a hármasban (a tapasztalat az, hogy ez a ritka holló), akkor meg úgyis olyan párt keres, ahol ez megvalósul. Régen csak hetero férfit kerestünk, de volt hogy biszex jelentkezett. Legfeljebb a bemutatkozásban írta meg, később szóba sem került.
(Ez egy válasz upaupa üzenetére (2024. 01. 30. kedd 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 10:36
Talán kicsit eltérek a tárgytól, vagy lehet hogy mégsem, de te talán ki tudod ezt fejteni. Nékünk az egyik visszatartó erő a nyilvános keresésben a rengeteg magát heteronak valló, de közben bi beállítottságú pasi/pár, nemrég egy teljesen más vonalon a páromnak ajalkozott nagyon, egy bi pasi, és letiltásig erőltette, hogy mindkettőnknek tudna örömöt szerezni, többször írta a feleségem neki, hogy én teljesen tudatában vagyok annak hogy nem vonzó számomra egy pasi közeledése, de meg akarta győzni hogy jobban tudja mint mi nékünk mi a jó, a kérdésem az lenne, hogyan tudja kontrollálni magát egy bi pasi ha akció van és nagyon is kívánja a másik pasit aki nem bi? Én ezt nem tudom át érezni ezért pl le van húzva a listáról aki bi, hogy pl alapból ki legyen zárva olyan kellemetlenség, ha pl akció van és természetes, hogy egymáshoz érnek az emberek, de akkor ne az ugorjon be, hogy nem tartja a határokat a másik pasi stb. persze egy mélyebb ismeretség után elképzelhetető lenne egy olyan bizalmi szint, hogy ne legyenek aggályok, de odáig meg eljutni nehéz lenne, egyszerűbb a kizárás. Sok aki hazudik és full heteronak vallja magát, és közben a hsz, ban meg szeretne bekapni férfiassagot.
#9693   2024. 01. 30. kedd 18:17
Angyal78 Angyal78
Van egy részük akiknél valóban kizáró ok a szeretői kapcsolat, leginkább ahogy te is írtad összeeegyeztetés miatt. Másik rész akik azért írjak, hogy valós pár, mert nagyon sokan párként vannak itt fent, különben meg szóló pasi wink
(Ez egy válasz xxxTxxxT üzenetére (2024. 01. 30. kedd 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 14:05
Sajnos még mi sem találtunk rá :(
Egy kérdés viszont már régóta kikívánkozik belőlem. Vajon miért van az, hogy párok esetén kifejezetten kihangsúlyozzák, hogy valós pár vagyunk stb. stb.? Naivan azt gondolom h. nem teljesen mindegy, h. van egy pár (férfi és nő) aki szimpatikus, de uramisten nem valós pár "csak" szeretők. Amíg a pár valósnak gondolt, addig rendben vannak, de amint kiderül, hogy szeretők már nem is annyira. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy a találkozók összeegyeztetése ebben az esetben nem olyan egyszerű - ám nem lehetetlen. Megint csak naiv vagyok, hogy azt hiszem itt mindenki a vágyait szeretné megvalósítani és talán elfogadóbb a közösség emiatt?
 
... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9972db
Utolsó üzenet: ma 19:46
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!