Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#47   2011. 10. 04. kedd 18:26
X Törölt felhasználó (815742)
Szeretném eme kis költeményt megosztani Veletek.. Ebben a pár sorban...az életről, és mindenről szó van... ha figyelmes az ember...hmm.. megtalál benne mindent.....

Szép álmot hoz

"Szőlőlevélen átsüt még a tegnap,
melegíti diófa padunk. Csorgó
must zamatán könnyed nevetést felkap,
a lugas alatt átoson. Csillanó
Fényben kergetőző mondatok, hangom
keresik szirmokon. Rózsák árnyéka
hűsít, simítja szélfútta lábnyomom.
Szép álmot hoz az ősz, szelíd boróka
tövén ringatom vágyszülte gyermekünk...
Présben nyögő fájdalom enyhül, lassan
bűnbánatot tartok, békét ad nekünk.
Hívlak és pillangók táncolnak számban.

Csontjaimra dermedt gyanta tudatja:
Itthon vagyok... csak kínoz a föld szaga."
#46   2007. 09. 17. hétfő 18:13
X Törölt felhasználó (94621)
Tom ez piszok jó! A kedvenc számom, a kedvenc férfi szinészemmel. Kösz! "Beloptad magad a szívembe"

eljen nyes
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 09. 17. hétfő 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 09. 17. hétfő 17:53
egy kis hétfői romantika, olyan keresztapás:

Gyöngéden ölelj át és ringass szerelem!
Hadd mondom halkan el, ne hallja senki sem.
A nagyvilág te vagy nekem,
Karodba bújva már a célhoz érkezem.

Hószagú szél fújja hajunk,
Szerelmesem, ketten vagyunk.
Nem érhet engem semmi rossz, ha átölelsz.
Nem várok választ mástól, hogyha te felelsz.
Hazatalált kóbor szívem,
Gyöngéden ölelj át és ringass szerelem!

Gyöngéden ölelj át és ringass szerelem!
Hadd mondom halkan el, ne hallja senkisem.
A nagyvilág te vagy nekem,
Karodba bújva már a célhoz érkezem.

#45   2007. 09. 17. hétfő 17:53
tom1019 tom1019 VIP Admin
egy kis hétfői romantika, olyan keresztapás:

Gyöngéden ölelj át és ringass szerelem!
Hadd mondom halkan el, ne hallja senki sem.
A nagyvilág te vagy nekem,
Karodba bújva már a célhoz érkezem.

Hószagú szél fújja hajunk,
Szerelmesem, ketten vagyunk.
Nem érhet engem semmi rossz, ha átölelsz.
Nem várok választ mástól, hogyha te felelsz.
Hazatalált kóbor szívem,
Gyöngéden ölelj át és ringass szerelem!

Gyöngéden ölelj át és ringass szerelem!
Hadd mondom halkan el, ne hallja senkisem.
A nagyvilág te vagy nekem,
Karodba bújva már a célhoz érkezem.

#44   2007. 07. 08. vasárnap 04:13
f1ck0 f1ck0
Nem csak a topic.
Egyre inkább mindenhonnan kihal a romantika.
Legalább is a fiataloknál én úgyveszem észre.
#43   2007. 07. 07. szombat 22:16
riska riska
Húúú nagyon kihalt ez a topik. Hozzuk előre egy kicsit.
#42   2006. 08. 14. hétfő 22:03
Jane091 Jane091
Jó elismerem nekem is tényleg jólesik ha udvarolnak, meg ha küzdenek értem. De az ilyen "Nézd milyen szép a naplemente.Meg nézd milyen romantikus!" mondatoktól a falra tudok mászni, általában otthagyom az olyan pasikat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 22:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 06. 18. vasárnap 22:30
Erre mondta Eperkelyhecske, hogy minden nő más és meg kell tudni, hogy ő mit szeret.
De azért az fura, hogy te, Jane nem szereted a romantikát. Itt most nem nyáladzós ömlengésről beszélünk, csak néhány csokor virágról, meg (remélhetőleg) kedves versikékről. Azért az biztos neked is jól esne, ha így udvarolnának neked.
#41   2006. 08. 14. hétfő 21:58
Jane091 Jane091
Na azért már ne gondoljatok rólam ilyesmit. A pasikat szeretem. Szeretem a kanos, szenvedélyes pasikat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 06. 18. vasárnap 21:43
Milyen pasikat szeretsz? Vagy nem is a pasikat szereted? confused
#40   2006. 08. 05. szombat 19:37
riska riska
Szia!

Sajna nem teljesen úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna. Szépen le lettem építve Csütörtökön. De barátok maradtunk, de sajna semmi több. Legalább is úgy néz ki, de bármi lehet.
Fel sikerült dobnom még néhány hete egy jó helyet csak úgy spontán ami meglepő módon érdekelte. Ez pedig a kondi terem volt. Nem is gondoltam volna, hogy érdekli. Kitaláltam, hogy elkezdek járni kondi terembe és ezután nagyon el kezdett érdeklődni. És kapva az alkalmon el is hívtam. Rendszeresen le is járunk.
Ő pedig elhívott strandra engem aminek nagyon örültem, de nagyon feszült voltam, ugyanis nem vagyok egy szépségideáll van rajtam úszógumi rendesen :-). Ő pedig mindenképpen szerette volna, hogy elmenyjek vel strandra. Nagy nehezen rá is vett (8éve nem voltam a balesetem óta). Amikor kiírtem megnőt az Önbizalmam rendesen ugyanis 8 év alatt rendesen elhíztak az állampolgárok (gondolom a jelenlegi kormény is ezért hozza a megszorításokat mert annyira jól élünk... na mindegy ez egy másik fórum téma).
Na a lényeg, hogy nagyon jól éreztük magunkat. Ezután pedig ahogy volt ídőnk elmentünk strandra.
Közben volt szülinapja is. Nagyon szép ajándékot vettem neki (nagyon örült neki). Ez kedden volt. Ezután eljött a Csütörtök és megmondtam neki, hogy mit érzek iránta. Egy kicsit meglepte a dolgo, de közölte, hogy most nincs szüksége senkire. Sajnos így jártam. Aznap még néhány órát együtt voltunk és elváltunk. De sajnos nem tudom elrángatni moziba, mikor pedig megbeszéltük még valamelyik nap. Na mindegy, azért remélem Kedden eljön az edzésre, ha nem akkor nagyon nagy hülyeséget csináltam. Nagyjábból ennyi, sajnos semmi nem volt köztünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 08. 05. szombat 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 08. 05. szombat 13:09
Riska!
Mi lett ennek a sztorinak a vége? Vagy a közepe, ha esetleg összejött, és még tart...
Nagyon kíváncsi lennék.

#39   2006. 08. 05. szombat 13:09
X Törölt felhasználó (21812)
Riska!
Mi lett ennek a sztorinak a vége? Vagy a közepe, ha esetleg összejött, és még tart...
Nagyon kíváncsi lennék.

(Ez egy válasz riska üzenetére (2006. 06. 17. szombat 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 17. szombat 09:40
Sziasztok!

Megnyitottam a romantika topicot. Remélem nagyon jó kis élmény dús hozzászólások fognak elhangzani. Nyitó hozzászólásként szeretnék első sorban tanácsot vagyis inkább véleményt kérni elsősorban lányoktól. Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, és szeretném elhívni randizni, annyit érdemes róla tudni, hogy étterembe dolgozik, ahonnan rendszeresen rendelünk a munkahelyemre. Néha a munkahelyemre is át szokott jönni internetezni, és el szoktunk beszélgetni, de nem tudja ha Ő nekem tetszik. Egy olyan dolgot találtam ki, hogy minden műszakjába küldök neki egy csokor virágot, amibe egy általam írt verset teszek. De a legvégén nem írnám alá, csak annyit hogy egy "Tikos hódolód". Ez egy hétig menne aztán az utolsó virágba írnám, hogy ha érdekel, hogy gyere ekkor ide ki a sarokra és ott várlak.
Szerintetek milyen ötlet, Ti (lányok, hölgyek) mit szólnátok hozzá, ha ez megtörténne veletek? Ja és hova vigyem ha találkoznánk? Étterembe csak nem vihetem. Amit tudni lehet, hogy minden nap este 22:00-ig van munkába. Ja és Ti milyen jellegű versnek örülnétek? Olyannak ami egy kicsit titokzatos, mégis égig dicsér titeket, vagy azért lehessen sejteni, hogy ki áll a dolgok mögött (mondjuk szerintem annak nem lenne semmi értelme)? Vagy hülyeség ez az egész és hagyjam a francba az egészet, és álljak elé és mondjam meg neki a frankót, vagy valami mást esetleg. Mindenkinek várom ötletét és véleményét. Lehetőleg ne egy mondatban. Köszönöm előre is mindenkinek.
#38   2006. 06. 18. vasárnap 22:34
X Törölt felhasználó (24620)
ha nem is feltétlenül a gazak meg a mondókák, (mert lehet, hogy azt unja, vagy mittomén), de legalább egy két kedves szó, pillantás, gyengédség... nem hinném, hogy nagoyn zokon venné...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 22:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 06. 18. vasárnap 22:30
Erre mondta Eperkelyhecske, hogy minden nő más és meg kell tudni, hogy ő mit szeret.
De azért az fura, hogy te, Jane nem szereted a romantikát. Itt most nem nyáladzós ömlengésről beszélünk, csak néhány csokor virágról, meg (remélhetőleg) kedves versikékről. Azért az biztos neked is jól esne, ha így udvarolnának neked.
#37   2006. 06. 18. vasárnap 22:30
X Törölt felhasználó (21812)
Erre mondta Eperkelyhecske, hogy minden nő más és meg kell tudni, hogy ő mit szeret.
De azért az fura, hogy te, Jane nem szereted a romantikát. Itt most nem nyáladzós ömlengésről beszélünk, csak néhány csokor virágról, meg (remélhetőleg) kedves versikékről. Azért az biztos neked is jól esne, ha így udvarolnának neked.
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 21:37
Ne haragudjatok, de én nem szeretem a romantikát, és a romantikus pasikat sem!!!!!!
#36   2006. 06. 18. vasárnap 22:11
X Törölt felhasználó (368273)
nyár van, annyi minden lehet, használd ki zt az évszakot!
#35   2006. 06. 18. vasárnap 22:11
X Törölt felhasználó (24620)
de értettem, csak kicsit "előrelátóbb" voltam! :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 22:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 06. 18. vasárnap 22:10
Látom, nem értetted...:-) sebaj:-)
#34   2006. 06. 18. vasárnap 22:11
X Törölt felhasználó (368273)
Szerintem csónakázás! Nálam bejönne nagyon!
#33   2006. 06. 18. vasárnap 22:10
X Törölt felhasználó (368273)
Látom, nem értetted...:-) sebaj:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2006. 06. 18. vasárnap 21:44
Hááát, ha már ott tartana, akkor nem lenne az olyan rossz :P
Egyébként ez "ilyen moziban először megfogom a kezét" érzés az egyszerűen fannnntasztikus! :)
#32   2006. 06. 18. vasárnap 22:04
X Törölt felhasználó (24620)
Jaja, nekem is tetszik az ilyen csendes helyen csellengős dolog...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
2006. 06. 18. vasárnap 21:57
Ha szeret kirándulni, vidd egy kellemes helyre túrázni.
Múzeumba is elviheted, ha érdekli.
#31   2006. 06. 18. vasárnap 21:57
X Törölt felhasználó (21812)
Ha szeret kirándulni, vidd egy kellemes helyre túrázni.
Múzeumba is elviheted, ha érdekli.
(Ez egy válasz riska üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 21:48
Na még csak az a gond, hogy ha összejön az első randi akkor hova vigyem? Étterembe nem tudom mert Ő is ott dolgozik. Moziba nem nagyon tudok vele beszélgetni az talán a 2. randira jó, egyéb ötlet?
#30   2006. 06. 18. vasárnap 21:52
WildHorse WildHorse
Esetleg cukiba is ahol elmesélnéd neki honnan szeretnéd lenyalni róla a fagylaltot! finom wink eljen
(Ez egy válasz riska üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 21:48
Na még csak az a gond, hogy ha összejön az első randi akkor hova vigyem? Étterembe nem tudom mert Ő is ott dolgozik. Moziba nem nagyon tudok vele beszélgetni az talán a 2. randira jó, egyéb ötlet?
#29   2006. 06. 18. vasárnap 21:50
X Törölt felhasználó (24620)
hát ja, ez biza egy fársztó kérdés.
Akár a kávézó is jó dolog... nem azért mert kávézó, hanem mert egy hely ahol leülhettek beszélni, és iszogathattok valamit...
egyébként hány éves vagy?
(Ez egy válasz riska üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 21:48
Na még csak az a gond, hogy ha összejön az első randi akkor hova vigyem? Étterembe nem tudom mert Ő is ott dolgozik. Moziba nem nagyon tudok vele beszélgetni az talán a 2. randira jó, egyéb ötlet?
#28   2006. 06. 18. vasárnap 21:48
riska riska
Na még csak az a gond, hogy ha összejön az első randi akkor hova vigyem? Étterembe nem tudom mert Ő is ott dolgozik. Moziba nem nagyon tudok vele beszélgetni az talán a 2. randira jó, egyéb ötlet?
(Ez egy válasz Jane091 üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 21:37
Ne haragudjatok, de én nem szeretem a romantikát, és a romantikus pasikat sem!!!!!!
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2006. 06. 17. szombat
Üzenetek: 47db
Utolsó üzenet: 2011. 10. 04. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!