Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Fiatal férfi érett, idős nővel. Mi vonzza a fiatal fiúkat náluk lényegesen idősebb nőkhöz?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#345   2020. 05. 10. vasárnap 16:14
X Törölt felhasználó (3820042)
Nekem a szüzességemet nálam 24 évvel idősebb nő vette el.17 hónapig voltam a szeretője, és ő a tanító nénim.
Mindig volt a korosztályomból kapcsolatom de valahogy volt és van a talonban egy korosabb hölgy .
#344   2016. 03. 08. kedd 14:34
X Törölt felhasználó (69371)
Úgy, hogy oda is írod a sok faszságot, mint ahogy itt. Eltakarodhatnál oda kingleo75, mert ezzel a nick-kel is ugyanazt műveled. Nem vagy internetre való, mert egyszerűen nem érted a működését, csak lököd a semmit, mint valami retardált.
Sajnálatos, hogy hiába jelezzük az illetékesek felé az állapotod, nem történik semmi. Sajnálatos, hogy a VIP tagság megléte már felhatalmaz mindenre és mentesít minden alól, lehet offolni, floodolni, stb.
#343   2015. 08. 18. kedd 17:50
jani21 jani21
Sziasztok!

Csak idősebb szeretőim voltak mindig is. A párom is idősebb. Egy idősebb nő sokkal odaadóbb, érzékibb és jobban kívánja a szexet is. Imádom Őket
#342   2015. 08. 18. kedd 17:45
parow parow
magam sem tartozom már az éretlen kategóriába , javarészt fiatalabb nőkkel voltam ,3 kivételtől eltekintve.
nem is értem miért nem tanultam előbb belőle .
kutatásom természetesen nem reprezentatív , hiszen nem nagy számú a minta , viszont 100 % ban az érett nők javára dőlt el .
nem csak a szexről beszélek , vad dolgokat csinálunk az ágyban az élet mégis nyugodtabb .
nincsenek felesleges játszmák , kerülőutak ... csak pontosan szépen ...
#341   2015. 08. 15. szombat 11:52
Nőci Nőci
Nekem teljesen természetes, hogy tőlem fiatalabb a pasi, hisz sosem volt más, a férjem is fiatalabb 6 évvel. Éppen ezért el sem tudnék képzelni semmit egy "korban hozzám illő" férfival. Azt gondolom, ez manapság már nem nagy dolog és igazából semmi kirívó nincs benne.
Egy húsz évvel fiatalabb srác volt a legfiatalabb. Édes volt, bár a lényegig nem jutottunk el. Azt hiszem, beijedt, bár nem volt szűz.
Hogy mi vonzza őket, már annyian leírták előttem, ezen nincs mit ragozni. vigyor0
#340   2015. 08. 10. hétfő 10:17
X Törölt felhasználó (935696)
Sziasztok.Engem nagyon izgat ez a szituáció remélem egyszer sikerülni fog nekem is smile
#339   2015. 08. 08. szombat 14:23
X Törölt felhasználó (817804)
Hát veled én is szívesen tölteném wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 08. 08. szombat 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (941727)
2015. 08. 08. szombat 14:16
Korban, és méretben is egy 20as-al szívesen eltölteném a szabadidőm...
#338   2015. 08. 08. szombat 14:16
X Törölt felhasználó (941727)
Korban, és méretben is egy 20as-al szívesen eltölteném a szabadidőm...
#337   2015. 07. 25. szombat 07:16
Friss Nagyi Friss Nagyi
Sok dologban igazad van. De én arra akartam célozni hogy ha a srác esetleg szerelembe esik és ez a másik részről nincs igy akkor van a probléma. Ezt kell higgadtan megbeszélni. Lehet gyakorolni mindent.ű, ha a lélek nem sérül.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 07. 24. péntek 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2015. 07. 24. péntek 09:33
Ha egy fiatalnak egy idősebb nőnek kell elvennie a szüzességét, akkor az a gyerek nem tud udvarolni. Mi van akkor, ha a vörös rózsa is gyakorlás lenne. Egy nőnek sem kell rögtön félre érteni a dolgokat. Lehet azért szűz még a fiúka, mert nem tud közeledni a nőkhöz. Nyilván tartózkodó, parázó lesz a szextől, mindenkiben benne van az elsőtől való para, hogy elront valamit. De fontosabb, hogy udvarolni, közeledni tudjon. Inkább arra kellene megtanítani, nem a szexre. Az másodlagos.
#336   2015. 07. 24. péntek 10:44
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Ez habitustól is függ, meg attól is, hogy egy ilyen helyzet hogy van tálalva neki. Egy kis kedvesség a nő felé még nem feltétlenül a szerelem jele. Persze nem ismerem a felek egyikét sem, így csak látatlanban mondhatom hogy bíztatnám őket erre. Remélem hallunk majd az eredmény felől. smile
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2015. 07. 23. csütörtök 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 23. csütörtök 21:33
Én akkor látom a problémát ha a srác szerelembe esik. Pl hoz vörös rózsát vagy valami arra utaló jelet.
#335   2015. 07. 24. péntek 09:33
X Törölt felhasználó (69371)
Ha egy fiatalnak egy idősebb nőnek kell elvennie a szüzességét, akkor az a gyerek nem tud udvarolni. Mi van akkor, ha a vörös rózsa is gyakorlás lenne. Egy nőnek sem kell rögtön félre érteni a dolgokat. Lehet azért szűz még a fiúka, mert nem tud közeledni a nőkhöz. Nyilván tartózkodó, parázó lesz a szextől, mindenkiben benne van az elsőtől való para, hogy elront valamit. De fontosabb, hogy udvarolni, közeledni tudjon. Inkább arra kellene megtanítani, nem a szexre. Az másodlagos.
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2015. 07. 23. csütörtök 21:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 23. csütörtök 21:33
Én akkor látom a problémát ha a srác szerelembe esik. Pl hoz vörös rózsát vagy valami arra utaló jelet.
#334   2015. 07. 23. csütörtök 21:33
Friss Nagyi Friss Nagyi
Én akkor látom a problémát ha a srác szerelembe esik. Pl hoz vörös rózsát vagy valami arra utaló jelet.
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2015. 07. 22. szerda 14:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey VIP Admin
2015. 07. 22. szerda 14:50
Bár már rég voltam fiatal, azt tudom, hogy ha egy ilyen kapcsolat egyértelműen a szexről szólna, eszembe sem jutna szerelembe esni. Az más kérdés, hogy ha esetleg egy ideig tart ez a testi kapcsolat (a "tanítás" ), akkor utána nehéz lehet véget vetni neki. Kérdés, itt hány alkalom, vagy mekkora időszak lenne betervezve. Már ha tervez egyáltalán ilyesmit az ember. Ezek persze mind veszélyei egy ilyen kapcsolatnak, cserébe viszont olyan tapasztalatokat és élményeket szerezhet a fiatalember, amivel később még nagyon sokra viheti a nőknél. A korosztálya ezt egyértelműen nem adhatja meg neki, ő viszont később sokkal jobban fogja ismerni a nőket, méginkább saját magát.

Na persze én elfogult vagyok, az elvesztett fiatalságom is beszél belőlem amikor bíztatom. smile
#333   2015. 07. 23. csütörtök 18:42
boss94 boss94
Sziasztok!
Mindig is izgattak a kicsit idősebb nők. 21 évesen rájöttem néhány futó kaland után, hogy minnél idősebb annál jobb. Tapasztalatlannak érzem magam egy nálam idősebb nővel szemben. Nagyon vágyom rá, hogy egy idősebb nővel szexeljek egy jót.
Nem sértésből, de a nők olyanok, mint egy jó bor. Minnél idősebb, annál jobb. Mindig is tetszett az elszántságuk, az akarásuk a szex iránt. Tudják mit kell csinálni, nem nyávognak, egyre van szükségük. wink
********************************

(Moderálva: Nem társkereső, helyszín- vagy időpont egyeztetést csak privátban!)
#332   2015. 07. 22. szerda 17:49
picipuni picipuni
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a hozzászolását, nagyon aranyosak vagytok! Jelentkezek, ill probálok válaszolni mindenkinek! Szép napot, jo puncikázást, faszocskázást addig is mindenkinek!
#331   2015. 07. 22. szerda 14:50
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Bár már rég voltam fiatal, azt tudom, hogy ha egy ilyen kapcsolat egyértelműen a szexről szólna, eszembe sem jutna szerelembe esni. Az más kérdés, hogy ha esetleg egy ideig tart ez a testi kapcsolat (a "tanítás" ), akkor utána nehéz lehet véget vetni neki. Kérdés, itt hány alkalom, vagy mekkora időszak lenne betervezve. Már ha tervez egyáltalán ilyesmit az ember. Ezek persze mind veszélyei egy ilyen kapcsolatnak, cserébe viszont olyan tapasztalatokat és élményeket szerezhet a fiatalember, amivel később még nagyon sokra viheti a nőknél. A korosztálya ezt egyértelműen nem adhatja meg neki, ő viszont később sokkal jobban fogja ismerni a nőket, méginkább saját magát.

Na persze én elfogult vagyok, az elvesztett fiatalságom is beszél belőlem amikor bíztatom. smile
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2015. 07. 22. szerda 06:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 22. szerda 06:36
Szia!
Biztos hogy jó lenne neki testileg ez nem vitást. A gondot csak abban látom hogy a korosztályából utána nem biztos hogy kapna olyat mint tőled. A fiatalabbak még kicsit "nyafkábbak kényesebbek". Ha hozzá szoktatod hogy csak a szex van akkor lehet hogy utána csak azt keresi. Ha esetleg beléd szeret az is gáz.
#330   2015. 07. 22. szerda 09:02
X Törölt felhasználó (933341)
Ilyen fiatalon ha csak a szexet keresi az normális,tanuljon meg jól szexelni nem kell rögtön komoly kapcsolat......minden elmúlik egyszer.
(Ez egy válasz Friss Nagyi üzenetére (2015. 07. 22. szerda 06:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 22. szerda 06:36
Szia!
Biztos hogy jó lenne neki testileg ez nem vitást. A gondot csak abban látom hogy a korosztályából utána nem biztos hogy kapna olyat mint tőled. A fiatalabbak még kicsit "nyafkábbak kényesebbek". Ha hozzá szoktatod hogy csak a szex van akkor lehet hogy utána csak azt keresi. Ha esetleg beléd szeret az is gáz.
#329   2015. 07. 22. szerda 06:36
Friss Nagyi Friss Nagyi
Szia!
Biztos hogy jó lenne neki testileg ez nem vitást. A gondot csak abban látom hogy a korosztályából utána nem biztos hogy kapna olyat mint tőled. A fiatalabbak még kicsit "nyafkábbak kényesebbek". Ha hozzá szoktatod hogy csak a szex van akkor lehet hogy utána csak azt keresi. Ha esetleg beléd szeret az is gáz.
(Ez egy válasz picipuni üzenetére (2015. 07. 20. hétfő 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 20. hétfő 17:06
Sziasztok! A barátnöm azt szeretné, ha én venném el a fiacskája szüzességét, és utána tanitanám dugni. Kedves a fiu, és láthatoan odáig is van értem. ( a férjem sem bánná ) nem tudom mit kezdjek a helyzettel. Szerintetek?
#328   2015. 07. 21. kedd 15:51
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Ha tényleg senki nem bánná, annak a fiúnak életre szóló élmény lehetne, és talán neked is. Szóval ha tényleg ennyire egyértelmű a helyzet (de csak ha tényleg, gondolok itt a férjedre), akkor én is csak bíztatni tudlak. Általában azt bánjuk, amit nem teszünk meg, nem azt amit igen. smile
(Ez egy válasz picipuni üzenetére (2015. 07. 20. hétfő 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 20. hétfő 17:06
Sziasztok! A barátnöm azt szeretné, ha én venném el a fiacskája szüzességét, és utána tanitanám dugni. Kedves a fiu, és láthatoan odáig is van értem. ( a férjem sem bánná ) nem tudom mit kezdjek a helyzettel. Szerintetek?
#327   2015. 07. 21. kedd 15:48
Zeppelin Zeppelin
Ki ne hagyd!!!
(Ez egy válasz picipuni üzenetére (2015. 07. 20. hétfő 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 20. hétfő 17:06
Sziasztok! A barátnöm azt szeretné, ha én venném el a fiacskája szüzességét, és utána tanitanám dugni. Kedves a fiu, és láthatoan odáig is van értem. ( a férjem sem bánná ) nem tudom mit kezdjek a helyzettel. Szerintetek?
#326   2015. 07. 20. hétfő 23:54
Wolf Gabi Wolf Gabi
Ha a férjed sem bánná,(és neki is örömet akarsz okozni),akkor őt is vonjad be az egészbe.Szerintem nagyon élvezné a dolgokat.Feltételezek annyi fantáziát rólatok,hogy a stratégiát ki tudjátok dolgozni.De,ha kell,akkor privát levélben segíthetek.
(Ez egy válasz picipuni üzenetére (2015. 07. 20. hétfő 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 20. hétfő 17:06
Sziasztok! A barátnöm azt szeretné, ha én venném el a fiacskája szüzességét, és utána tanitanám dugni. Kedves a fiu, és láthatoan odáig is van értem. ( a férjem sem bánná ) nem tudom mit kezdjek a helyzettel. Szerintetek?
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 03. 05. kedd
Üzenetek: 385db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 15. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!