Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Fiatal férfi érett, idős nővel. Mi vonzza a fiatal fiúkat náluk lényegesen idősebb nőkhöz?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 16 17 18 19 20
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#45   2013. 04. 16. kedd 12:37
X Törölt felhasználó (833636)
Az is lehet izgalmas ha elcsábítod.Nekem a szüzességem egy jóval idősebb nő vette el és örökké hálás leszek neki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 04. 16. kedd 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 04. 16. kedd 11:34
Az a baj nekem még olyan kis gyerekes..szerintem fél is tőlem.. circling
#44   2013. 04. 16. kedd 11:34
X Törölt felhasználó (881136)
Az a baj nekem még olyan kis gyerekes..szerintem fél is tőlem.. circling
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2013. 04. 16. kedd 07:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 04. 16. kedd 07:01
Lénácska: Egyáltalán nem gáz. Az a 8 év köztetek nem is sok.
És igen, nyugodtan feküdj le vele. smile
A MILF az más kategória. Te csak a tapasztaltabb lány vagy neki, még korántsem anyuka jellegű. Ne aggódj. Csak nyugodtan!
#43   2013. 04. 16. kedd 07:01
MrEnigma MrEnigma
Lénácska: Egyáltalán nem gáz. Az a 8 év köztetek nem is sok.
És igen, nyugodtan feküdj le vele. smile
A MILF az más kategória. Te csak a tapasztaltabb lány vagy neki, még korántsem anyuka jellegű. Ne aggódj. Csak nyugodtan!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 04. 15. hétfő 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 04. 15. hétfő 19:35
A srác 18 én 26..nem tudom mit kezdjek a kis hülyével..még szűz wink
#42   2013. 04. 15. hétfő 22:27
sexygame sexygame
Én 22 évesen jöttem össze az akkor 38 éves szomszéd nőmmel. Nem sokáig tartott, de az nagyon intenzív volt. Sokat tanultam tőle. Szép emlék. Az párom idén lesz negyven. Egyszer beszélgettünk arról, hogy ha megcsalna milyen pasit választana. Az mondta egy fiatal srácot, de már nincs önbizalma. Elégedetlen magával, pedig szerintem nagyon szexi. Egyre jobban kívánom. Szóval úgy tűnik mindkét nem részéről megvan a fogadó képesség egy ilyen idősebb a nő mint a férfi viszonyra. Csak meg kell találni.
#41   2013. 04. 15. hétfő 22:09
X Törölt felhasználó (833636)
A Milf nem a jóval idősebb nőt jelenti?(kb 40 feletti)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 04. 15. hétfő 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 04. 15. hétfő 21:32
De nem gáz???nem olyan MILF-es??
#40   2013. 04. 15. hétfő 21:32
X Törölt felhasználó (881136)
De nem gáz???nem olyan MILF-es??
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 04. 15. hétfő 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (815169)
2013. 04. 15. hétfő 19:47
Szerintem mutasd meg neki, hogy mi a szex smile )))
Legyen neki felejthetetlen és rontsd meg : DDD
#39   2013. 04. 15. hétfő 19:47
X Törölt felhasználó (815169)
Szerintem mutasd meg neki, hogy mi a szex smile )))
Legyen neki felejthetetlen és rontsd meg : DDD
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 04. 15. hétfő 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 04. 15. hétfő 19:35
A srác 18 én 26..nem tudom mit kezdjek a kis hülyével..még szűz wink
#38   2013. 04. 15. hétfő 19:35
X Törölt felhasználó (881136)
A srác 18 én 26..nem tudom mit kezdjek a kis hülyével..még szűz wink
#37   2013. 04. 15. hétfő 12:19
MrEnigma MrEnigma
Nekem már nem csak álom.
24 évesen ismertem meg egy nálam 20-al idősebb nőt. 1 évvel később feküdtünk le először, aztán a rákövetkező másfél évben folyamatosan szexeltünk. Kapcsolat nem volt a klasszikus értelemben, csak baráti beszélgetések talik, meg szex.És ő mondta, hogy igenis jót tesz az önbizalmának és egyáltalán a gondolkozásának. Fiatalon tartotta. Nem savanyodott be mint más kortársnője. Ezt sem én mondtam, hanem ő.
Azóta is kapcsolatban vagyunk, bár szex már nincs, mert párkapcsolatban élek. De a beszélgetések a találkozások még így is sokat dobnak rajta.
És ő csak egy akivel minden volt. de nem az egyetlen akivel lehetett volna...
Szóval van igény a 40-es 50-es nőkben a náluk jóval fiatalabb pasik figyelmére. Nem kell hogy szex legyen a vége, de a figyelem, hogy nőként nem vénasszonyként néznek rájuk sokat dob rajtuk.
#36   2013. 04. 13. szombat 22:13
X Törölt felhasználó (833636)
Minél több hozzászólásodat olvasom ,annál kíváncsibb vagyok rád.Nagyon tájékozott és okos nő vagy szerintem.Nekem az a véleményem,hogy férfiaknál és nőknél is korszakok vannak.Én amikor fiatalabb voltam rajongtam az idősebb nőkért.(+10+15 év)Ahogy idősödtem már a fiatalabb lányok érdekeltek elsősorban.Mostanra beállt egy szerintem ideális szintre,ha van ilyen.(30-35 év)A nőknél szerintem annyiban más,hogy a fiatalabb lányok az idősebb pasikra buknak először, aztán beáll az átlagos szintre nagyjából korabelit keresnek.Most van egy olyan tendencia,hogy az idősebb nők fiatalabb pasikat keresnek.Ezek persze csak általánosságok.És akkor még nem beszéltünk az extrém esetekről,amikor valaki mindig csak vagy nagyon fiatal vagy nagyon idős partnert keres.És még rengeteg verzióról lehetne beszélni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 06. szerda 09:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 03. 06. szerda 09:50
(Bár nem nekem szólt a postod..)

Rendben, neked a felsorolt okok miatt nem jött be ez a fajta felállás, de nem hiszem, hogy nagyon kellene bizonygatni azt, hogy elég nagy számban van ennek ellenkezőjére is példa. Amit viszont picit furának érzek, az az, hogy pusztán a kor alapján eldöntöd valakiről, hogy érett, vagy sem, komolyan lehet-e venni, vagy sem. Én nem vagyok valami matuzsálem (38) és én sem választottam soha magamnál jóval (-10) fiatalabb partnert, de ennek ellenére jól esik, ha adott esetben érzem, hogy egy huszonéves szemében látom megvillanni az érdeklődés szikráját. Nem is érzem fontosnak, hogy fiatalabbnak tűnjek a koromnál (bár szerintem ez is elég általános vágy férfiak és nők körében egyöntetűen) hanem inkább a mélyről jövő ösztöneimet bizergálja a dolog. Másfelől meg mindkét nemben találkoztam már a korukhoz képest meglepően érett és szánalmasan éretlen emberekkel. A kor nem determinál, az érzelmi és értelmi no és persze a szexuális érettség inkább a szocializálódás közegétől függ. Sőt... férfiaknál inkább látom, hogy valahogy sokkal inkább hajlamosak megrekedni egy gyermeki szinten. Ebből is fakad, hogy (csak) a nálánál korban jóval fiatabbakkal tud szinkronba kerülni
Amúgy meg miért is ne lehetne véleményed? Ám azon se lepődj meg, ha másnak is van és az meg a sajátját érzi helytállóbnak. (ráadásul mindenkinél fennáll a tévedés lehetősége is....)
#35   2013. 04. 08. hétfő 09:45
X Törölt felhasználó (105041)
24 évesen volt egy 43 éves barátnőm. Bármit meg lehetett vele csinálni... A haverjaim is megbaszták. Egyszer a szendvics is majdnem összejöt, de sajnos technikai okok miatt elmaradt.
#34   2013. 04. 08. hétfő 07:57
Mrs.Doubtfire Mrs.Doubtfire
Megtörtént...
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2013. 03. 07. csütörtök 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 07. csütörtök 09:55
Ne is!! Nem akartalak én buzdítani semmi jóra/rosszra! A legjobb, ha önmagad döntesz. Úgy sem lesz, aki fogja a kezed! Akárhogyan is, a te döntésed lesz! Különben sem biztos, hogy úgy alakul, ahogy tervezed. Nekem az alap hozzállásom az élethez: Úgy akarom, ahogy lesz! Így nem csalódok, nem marcangolom magam, inkább felállok és előre nézek! Nem okolhatsz érte senkit! Ha megteszed, az is a te lelkiismereti púpod lesz, amit hordasz a hátadon életed végéig, mert ha van egy kis eszed az égvilágon senkinek nem mondod el és a te titkod marad amíg élsz! Fogd ezt fel úgy, mint egyfajta vezeklést a bűnödért! Azonban tényleg fene izgatóak a Nők akár még 50 fölött is, csak persze másképp, mint egy 20-on éves! Ha annak a Nőnek van egy kis esze és nem akar "versenyezni" a 20 évesekkel, akkor tényleg behozhatatlan kisugárzása lehet egy fiatalabbal szemben! (tapasztalat) 30-tól 50-ig igen is vannak Nők, akik mellett nem is igényli a magam fajta a 20-on éves lányokat, csak meg kell látni őket! Olyanok, mint az őzek. Ritkán látni olyat, de akkor ki gyönyörködheted magad bennük! Az a szép szerintem, hogy minden kornak megvan a maga varázsa! Fiatalon más a szemléleted, ami később változik. Ez természetes, hiszen egyre több inger ér, amiből tapasztalatot szerzel. Változol is, aminek köszönhetően mások lesznek az elvárásaid a hétköznapokban és az ágyban is. Alakul, ahogy alakul, sok sikert kívánok, szép házas életet! Ami talán a legfontosabb: toleranciát! (Sose feledd: Te sem vagy tökéletes!!) wave
#33   2013. 04. 02. kedd 16:06
fiatalsrác fiatalsrác
Magassarkú + miniszoknya/ szoknya/ farmer kombináció például nagyon impozáns. finom
Várom is a melegebb időjárást, várom hogy a lányok bimbózzanak. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 07. csütörtök 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 03. 07. csütörtök 17:02
Mit értesz szexi öltözet alatt?
#32   2013. 03. 17. vasárnap 21:12
Lord Hell Lord Hell
Az én barátnőm 10 évvel idősebb mint én, most 37 éves. Több mint 1 éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk. Ami miatt őt választottam (túl azon hogy tetszik külsőre), az az volt hogy teljesen másképp gondolkodik mint egy fiatal lány/nő. Van normális értékrendje, tudja mit akar, nem nyávog/hisztizik hülyeségeken, nem szervez programot akaratomon/tudtomon kívül. Kb ezeket a dolgokat tudnám kiemelni amik igazán fontosak számomra és a korához köthető. smile
#31   2013. 03. 07. csütörtök 17:02
X Törölt felhasználó (857830)
Mit értesz szexi öltözet alatt?
(Ez egy válasz fiatalsrác üzenetére (2013. 03. 07. csütörtök 16:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 07. csütörtök 16:48
Én nem tudom mi teszi. Fogalmam sincs.
Ha valaki szexin öltözik, akkor őt szerintem minden korosztály megnézi. Nem csak azok a fiatalabb srácok, akik keresik is az idősebb csajok társaságát. vigyor0

( Bár egy " nem létező" személlyel ezt megvitatni... )
#30   2013. 03. 07. csütörtök 16:48
fiatalsrác fiatalsrác
Én nem tudom mi teszi. Fogalmam sincs.
Ha valaki szexin öltözik, akkor őt szerintem minden korosztály megnézi. Nem csak azok a fiatalabb srácok, akik keresik is az idősebb csajok társaságát. vigyor0

( Bár egy " nem létező" személlyel ezt megvitatni... )
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 06. szerda 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 03. 06. szerda 13:10
Talán az idősebb nők feromonjai hatásosabbak smile
#29   2013. 03. 07. csütörtök 09:55
papi71 papi71
Ne is!! Nem akartalak én buzdítani semmi jóra/rosszra! A legjobb, ha önmagad döntesz. Úgy sem lesz, aki fogja a kezed! Akárhogyan is, a te döntésed lesz! Különben sem biztos, hogy úgy alakul, ahogy tervezed. Nekem az alap hozzállásom az élethez: Úgy akarom, ahogy lesz! Így nem csalódok, nem marcangolom magam, inkább felállok és előre nézek! Nem okolhatsz érte senkit! Ha megteszed, az is a te lelkiismereti púpod lesz, amit hordasz a hátadon életed végéig, mert ha van egy kis eszed az égvilágon senkinek nem mondod el és a te titkod marad amíg élsz! Fogd ezt fel úgy, mint egyfajta vezeklést a bűnödért! Azonban tényleg fene izgatóak a Nők akár még 50 fölött is, csak persze másképp, mint egy 20-on éves! Ha annak a Nőnek van egy kis esze és nem akar "versenyezni" a 20 évesekkel, akkor tényleg behozhatatlan kisugárzása lehet egy fiatalabbal szemben! (tapasztalat) 30-tól 50-ig igen is vannak Nők, akik mellett nem is igényli a magam fajta a 20-on éves lányokat, csak meg kell látni őket! Olyanok, mint az őzek. Ritkán látni olyat, de akkor ki gyönyörködheted magad bennük! Az a szép szerintem, hogy minden kornak megvan a maga varázsa! Fiatalon más a szemléleted, ami később változik. Ez természetes, hiszen egyre több inger ér, amiből tapasztalatot szerzel. Változol is, aminek köszönhetően mások lesznek az elvárásaid a hétköznapokban és az ágyban is. Alakul, ahogy alakul, sok sikert kívánok, szép házas életet! Ami talán a legfontosabb: toleranciát! (Sose feledd: Te sem vagy tökéletes!!) wave
(Ez egy válasz Mrs.Doubtfire üzenetére (2013. 03. 06. szerda 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 06. szerda 13:09
Igazad lehet, de nem hiszem, hogy meg tudnám tenni.
Nemrég nősültem. Szeretem a párom, hamarosan babát szeretnénk.
Sohasem csaltam meg és nem ezzel szeretném indítani az "új" életünket, bármennyire is izgat a dolog.
#28   2013. 03. 06. szerda 22:40
Demona Demona VIP Admin
...oly annyira, hogy állítólag az összezárt női közösségek tagjainak ezért szinkronizálódik a menstruációs ciklusa is.
S mily érdekes... pont a 35-45 év közötti nőknél a legerősebb e jelenség. Na azért biztos nem ez az egyetlen tény amiért vonzza a fiatalabb férfiakat a fent említett korosztályú hölgyek, de ez is közrejátszódhat smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 06. szerda 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 03. 06. szerda 13:10
Talán az idősebb nők feromonjai hatásosabbak smile
#27   2013. 03. 06. szerda 13:10
X Törölt felhasználó (857830)
Talán az idősebb nők feromonjai hatásosabbak smile
(Ez egy válasz fiatalsrác üzenetére (2013. 03. 06. szerda 12:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 06. szerda 12:44
Egyik legjobb dolog a világon. wave Valaki kérdezte, hogy miért van az, hogy vonzódnak a fiatalabbak idősebb csajokhoz (én így hívom őket, titeket, lehet megsértődni smile ). Ezt szinte lehetetlen megválaszolni. Nem is tudom. Egyéniség, ápoltság, szexuális kisugárzás. Közhelynek számíthat, de ezek talán a meghatározó dolgok.
#26   2013. 03. 06. szerda 13:09
Mrs.Doubtfire Mrs.Doubtfire
Igazad lehet, de nem hiszem, hogy meg tudnám tenni.
Nemrég nősültem. Szeretem a párom, hamarosan babát szeretnénk.
Sohasem csaltam meg és nem ezzel szeretném indítani az "új" életünket, bármennyire is izgat a dolog.
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2013. 03. 06. szerda 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 06. szerda 12:17
Teljesen korrekt és érthető, amit írtál! Szerencsés vagy az ismeretségi körödben előforduló Hölgyek tekintetében! Azt javaslom ne habozz! Két mondás, amit tegyél ahová akarsz. 1., Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki dugjon, ahogy csak bír! (de ésszel!) wave 2., Amelyik punci felkínálkozik az életben és kihagyod, automatikusan átokként fogod halálod után az orrodon hordani! hehe
 
... 16 17 18 19 20
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 03. 05. kedd
Üzenetek: 385db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 15. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!