Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Fiatal férfi érett, idős nővel. Mi vonzza a fiatal fiúkat náluk lényegesen idősebb nőkhöz?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#185   2013. 10. 21. hétfő 11:56
X Törölt felhasználó (881136)
Sziasztok!Ma megint jól indult a nap...felmentem ma a sráchoz "beszélgetni".Nagy komolyan beszélgettünk is vagy fél órát,aztán csillogó szemmel rámnézett és megkérdezte:"Nagyon sietsz"?Mit lehet erre mondani?Alig vártam,hogy magamban érezzem.Kézenfogott és behúzott a szobába,ahol vadul csókolozni kezdtünk.Hamar lerángattam a nadrágját és a már álló,lüktető farkát szopni kezdtem,élvezettel hallgattam a kéjes lihegését.Azonban egyszer csak eltolt magától,felállitott az ágyról,és szinte letépte a felsőmet,a nadrágot és a bugyit már én téptem le magamról.Misszionárius pózban hatolt belém,igaz finomkodásról szó sem volt,én meg imádom a vadulást,de bevallom most még én is felsikitottam a fájdalomtól.Aztán nagyon keményen elkezdte dugni a puncimat,és már az élvezettől sikongattam..Egyetlen zavaró tényező az volt,hogy pár mélyebb lökés után mindig kihúzta a puncimból a farkát.Kérdeztem is mi a baj,erre annyit mondott"Nem akarok beléd élvezni baby"
Mondjuk ez egy okos gondolat.Úgyhogy pár lökés után ahogy kivette én vettem kezembe a "dolgokat",és a puncimra vertem a farkát....Mivel most nem volt idő többre,magamra kapkodtam a ruháimat,ő is felöltözött,kikisért a kapuba,odakint az utcán már csak puszi-puszi,légy jó...és cinkos mosolygás vigyor2
#184   2013. 10. 20. vasárnap 10:38
X Törölt felhasználó (834857)
szerencsés a srác nagyon! fantasztikus akció lehetett! csak így tovább!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 10. 18. péntek 11:04
Sziasztok!
Tegnap este sikerült egy iszonyatosan nagyot és jót dugni finom
Bevallom,rég élveztem ekkorát,ráadásul a srác marha sokáig birta.Kb 45 perc aktív szopás után rakta be a puncimba a farkát,de gumiban iszonyat kényelmetlen volt,úgyhogy anélkül folytattuk.Gumi nélkül 4-5 heves mozdulat után elélvezett,kivette a lüktető farkát és puncimra verte.aztán szétkenegettem magamon a cuccot.
Utána még sikerült egyszer elélveznem a kezétől,olyan odaadóan simogatta a csiklómat... crazya
Látszott a kis drágán hogy büszke magára,persze erősitettem is az egóját,és még nem is hazudtam amikor azt mondtam hogy vele jobb mint a pasimmal.. smile
#183   2013. 10. 18. péntek 12:15
X Törölt felhasználó (105041)
Anno 24 évesen volt egy 43 éves nőm. Mindent megengedett... Rajtam kívül még két haverom is dugta mint a lopott biciklit. Egyszer majdnem szendvics lett belőle, ami sajnos elmaradt, azóta is bánom. Most 60 éves, azóta nem láttam.
#182   2013. 10. 18. péntek 12:02
X Törölt felhasználó (426950)
Hm, nagyon izgalmas sztorijaid vannak! smile Én 26 vagyok, nekem is van már tapasztalatom tőlem idősebb nőkkel! Imádom, nagyon élvezem! Megismernélek téged is! vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 10. 18. péntek 11:04
Sziasztok!
Tegnap este sikerült egy iszonyatosan nagyot és jót dugni finom
Bevallom,rég élveztem ekkorát,ráadásul a srác marha sokáig birta.Kb 45 perc aktív szopás után rakta be a puncimba a farkát,de gumiban iszonyat kényelmetlen volt,úgyhogy anélkül folytattuk.Gumi nélkül 4-5 heves mozdulat után elélvezett,kivette a lüktető farkát és puncimra verte.aztán szétkenegettem magamon a cuccot.
Utána még sikerült egyszer elélveznem a kezétől,olyan odaadóan simogatta a csiklómat... crazya
Látszott a kis drágán hogy büszke magára,persze erősitettem is az egóját,és még nem is hazudtam amikor azt mondtam hogy vele jobb mint a pasimmal.. smile
#181   2013. 10. 18. péntek 11:53
X Törölt felhasználó (881136)
Kicsit zsibbadt már a szám,de bármit megér ez a pasi finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 11:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (812093)
2013. 10. 18. péntek 11:49
45 perc aktív szopás? Jó edzett lehetsz! nyes
#180   2013. 10. 18. péntek 11:49
X Törölt felhasználó (812093)
45 perc aktív szopás? Jó edzett lehetsz! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 10. 18. péntek 11:04
Sziasztok!
Tegnap este sikerült egy iszonyatosan nagyot és jót dugni finom
Bevallom,rég élveztem ekkorát,ráadásul a srác marha sokáig birta.Kb 45 perc aktív szopás után rakta be a puncimba a farkát,de gumiban iszonyat kényelmetlen volt,úgyhogy anélkül folytattuk.Gumi nélkül 4-5 heves mozdulat után elélvezett,kivette a lüktető farkát és puncimra verte.aztán szétkenegettem magamon a cuccot.
Utána még sikerült egyszer elélveznem a kezétől,olyan odaadóan simogatta a csiklómat... crazya
Látszott a kis drágán hogy büszke magára,persze erősitettem is az egóját,és még nem is hazudtam amikor azt mondtam hogy vele jobb mint a pasimmal.. smile
#179   2013. 10. 18. péntek 11:24
X Törölt felhasználó (884178)
Respect smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 10. 18. péntek 11:04
Sziasztok!
Tegnap este sikerült egy iszonyatosan nagyot és jót dugni finom
Bevallom,rég élveztem ekkorát,ráadásul a srác marha sokáig birta.Kb 45 perc aktív szopás után rakta be a puncimba a farkát,de gumiban iszonyat kényelmetlen volt,úgyhogy anélkül folytattuk.Gumi nélkül 4-5 heves mozdulat után elélvezett,kivette a lüktető farkát és puncimra verte.aztán szétkenegettem magamon a cuccot.
Utána még sikerült egyszer elélveznem a kezétől,olyan odaadóan simogatta a csiklómat... crazya
Látszott a kis drágán hogy büszke magára,persze erősitettem is az egóját,és még nem is hazudtam amikor azt mondtam hogy vele jobb mint a pasimmal.. smile
#178   2013. 10. 18. péntek 11:04
X Törölt felhasználó (881136)
Sziasztok!
Tegnap este sikerült egy iszonyatosan nagyot és jót dugni finom
Bevallom,rég élveztem ekkorát,ráadásul a srác marha sokáig birta.Kb 45 perc aktív szopás után rakta be a puncimba a farkát,de gumiban iszonyat kényelmetlen volt,úgyhogy anélkül folytattuk.Gumi nélkül 4-5 heves mozdulat után elélvezett,kivette a lüktető farkát és puncimra verte.aztán szétkenegettem magamon a cuccot.
Utána még sikerült egyszer elélveznem a kezétől,olyan odaadóan simogatta a csiklómat... crazya
Látszott a kis drágán hogy büszke magára,persze erősitettem is az egóját,és még nem is hazudtam amikor azt mondtam hogy vele jobb mint a pasimmal.. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 13. vasárnap 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (834857)
2013. 10. 13. vasárnap 11:35
Gratulálok! nagyon jó party lehetett! ha legközelebb is lesz valami, mindenképpen írd le! szívesen lettem volna a srác helyében!
#177   2013. 10. 17. csütörtök 03:31
Bbraun Bbraun
Nekem 19 éves koromban volt egy 42 éves barátnőm kb. fél évig. Nagyon jó élmény volt. Egyébként nagyon csinos filigrán csaj volt, fiatalos viselkedéssel. Nem egy átlag 42-es. Ami nagyon megmaradt bennem, hogy ennyire odaadó, befogadó nővel még nem találkoztam addig, meg talán azóta sem. Persze a feleségemet nem számítva worship
Nagyon jó volt természetesen a szex is, nem tudom eldönteni, hogy melyikünkben volt nagyobb megfelelési kényszer. Akkor úgy éreztem, hogy ő jobban izgul mint én, de persze ez csak az első élmény volt, utána nagyon gyorsan összecsiszolódtunk. A legjobb mégis maga a kapcsolat volt, annyira izgalmassá tette az, hogy nem titkoltuk, de nem is vertük nagy dobra. Ha elmentünk egy étterembe volt, hogy úgy viselkedtünk mintha "családi" kapcsolat lett volna köztünk, persze azért amikor kiértünk a kocsiba... finom
De Ő egy különleges nő volt, egy nagyon értékes ember, csak rosszkor sodort az élet minket egymás mellé.
Szóval nem szabd idegenkedni, meg csak a szex részére koncentrálni, mert lehet, hogy egy életre szóló, meghatározó élmény lesz belőle!
#176   2013. 10. 16. szerda 18:10
X Törölt felhasználó (136035)
Legjobb dolog egy érett,hozzám képest idõsebb nõvel huncutkodni smile *********************! wink

/moderálva: nem társkereső..... / Ravenna/
#175   2013. 10. 16. szerda 17:58
X Törölt felhasználó (825000)
25 vagyok. ************

/moderálva: nem társkereső..... / Ravenna/
#174   2013. 10. 13. vasárnap 11:35
X Törölt felhasználó (834857)
Gratulálok! nagyon jó party lehetett! ha legközelebb is lesz valami, mindenképpen írd le! szívesen lettem volna a srác helyében!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 12. szombat 20:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 10. 12. szombat 20:45
Sziasztok!Rég voltam,de legalább most van fejlemény!Sikerült beújítani egy 20 éves srácot,iszonyat helyes vagány gyerek,pont nekem való.Pár napja felmentem hozzá fimet nézni vigyor2 ,persze,nem lett belöle semmi,rögtön a lényegre tértünk...Mellémült és átölelt,vadul csókolgatni kezdett..éreztem hogy nagyon izgul,szóval gyorsan lerángattam róla a nadrágot hogy láthassam a farkát.A látvány annyira bejött,hogy gyorsan be is kaptam,ő pedig belemarkolt a hajamba,és vadul tövig nyomta a farkát a számban.Meglepödtem,mert erre nem számitottam,azt hittem bénázni fog..Öklendezni kezdtem,szóltam lassitsunk a tempón.Persze,rögtön hogy "csak egy kicsit tegyem már be".....igaz nedves voltam de akkor sem engedtem,szenvedjen egy kicsit.
Elég furcsa pózba sikerült összegabalyodni,végül a kezemben és a számban élvezett el.Nagyon finom,édes ondója van...asszem folytatásos sztori a miénk! finom
#173   2013. 10. 12. szombat 20:45
X Törölt felhasználó (881136)
Sziasztok!Rég voltam,de legalább most van fejlemény!Sikerült beújítani egy 20 éves srácot,iszonyat helyes vagány gyerek,pont nekem való.Pár napja felmentem hozzá fimet nézni vigyor2 ,persze,nem lett belöle semmi,rögtön a lényegre tértünk...Mellémült és átölelt,vadul csókolgatni kezdett..éreztem hogy nagyon izgul,szóval gyorsan lerángattam róla a nadrágot hogy láthassam a farkát.A látvány annyira bejött,hogy gyorsan be is kaptam,ő pedig belemarkolt a hajamba,és vadul tövig nyomta a farkát a számban.Meglepödtem,mert erre nem számitottam,azt hittem bénázni fog..Öklendezni kezdtem,szóltam lassitsunk a tempón.Persze,rögtön hogy "csak egy kicsit tegyem már be".....igaz nedves voltam de akkor sem engedtem,szenvedjen egy kicsit.
Elég furcsa pózba sikerült összegabalyodni,végül a kezemben és a számban élvezett el.Nagyon finom,édes ondója van...asszem folytatásos sztori a miénk! finom
#172   2013. 10. 02. szerda 13:30
X Törölt felhasználó (745787)
Huhhh!

Az a baj, hogy ha Neked önbizalom erősítésre van szükséged, akkor nagyon rossz módszert választottál! Sajnálom!
Lépj túl! Nincs jobb ötlet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 28. szombat 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846028)
2013. 09. 28. szombat 23:29
A férfiak azért vonzódnak az idősebb nőkhöz, mert azt gondolják, hogy a korosabb partnere hálás azért, hogy nálánál fiatalabb partnere lehet. Ez jól jön a férfi önbizalmának, ami persze pozitívan hat a potenciálra. Hát nem minden esetben van így! Nemrégen egy 64 éves hölgyike (én 57 vagyok) azért tett lapátra az első közösülésünk után, mert túl kicsinek tartotta a 17 cm-es hímvesszőmet. Se köpni, se nyelni nem tudtam, és még ma sem tudtam kiheverni az önbizalmamon esett sebet. Ezt a pofátlanságot!
#171   2013. 10. 02. szerda 11:04
X Törölt felhasználó (885746)
Na ugye,hogy egy idősebb nőnek is vannak igényei a fiatalabb pasival szemben.....sokan azt hiszik csak dugni kell őket,mert el hanyagolta a párja ,mert a fiatal pasi fiatalon tartja meg ilyen baromságok.......legyen hálás,miért is?ha még tudná is használni a farkát az lenne a legszebb benne smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 28. szombat 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846028)
2013. 09. 28. szombat 23:29
A férfiak azért vonzódnak az idősebb nőkhöz, mert azt gondolják, hogy a korosabb partnere hálás azért, hogy nálánál fiatalabb partnere lehet. Ez jól jön a férfi önbizalmának, ami persze pozitívan hat a potenciálra. Hát nem minden esetben van így! Nemrégen egy 64 éves hölgyike (én 57 vagyok) azért tett lapátra az első közösülésünk után, mert túl kicsinek tartotta a 17 cm-es hímvesszőmet. Se köpni, se nyelni nem tudtam, és még ma sem tudtam kiheverni az önbizalmamon esett sebet. Ezt a pofátlanságot!
#170   2013. 09. 28. szombat 23:29
X Törölt felhasználó (846028)
A férfiak azért vonzódnak az idősebb nőkhöz, mert azt gondolják, hogy a korosabb partnere hálás azért, hogy nálánál fiatalabb partnere lehet. Ez jól jön a férfi önbizalmának, ami persze pozitívan hat a potenciálra. Hát nem minden esetben van így! Nemrégen egy 64 éves hölgyike (én 57 vagyok) azért tett lapátra az első közösülésünk után, mert túl kicsinek tartotta a 17 cm-es hímvesszőmet. Se köpni, se nyelni nem tudtam, és még ma sem tudtam kiheverni az önbizalmamon esett sebet. Ezt a pofátlanságot!
#169   2013. 09. 18. szerda 21:15
atihajni atihajni
nálunk is nagyon jól működik a szex. nincsenek tabuk! ezért jók az érettebb nők! nem kapkodnak, nem siettetnek, lélekkel szeretkeznek! nagyon odaadó tud lenni egy 40-50 éves nő!
#168   2013. 09. 18. szerda 19:07
Demona Demona VIP Admin
Szerintem az hogy felesleges vagy sem vacakolnod, kevésbé kor függő. Lehet hamar sejteni fogja mi a szándékod, de hogy igényli e a hosszadalmasabb verbális előjátékot az inkább egyéniség függő.
Ha nagyon nem akarsz mellényúlni érdemes legalább ezt kipuhatolni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 18. szerda 08:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880586)
2013. 09. 18. szerda 08:40
Írhatnátok pár tanácsot,h hogyan célszerű egy tőlem idősebb nőhöz közeledni, mert most egy tanfolyamon kinéztem magamnak az egyik csoporttársat, de jó lenne nem elrontani. Egy haverom szerint felesleges a vacakolás,m a korkülönbség miatt úgyis levágja egyből,h mit akarok. Mert ugyan mi mást akarhatna egy 10-15 évvel fiatalabb pasi tőle, mint jól megdugni?! smile
Ez így van?
#167   2013. 09. 18. szerda 08:40
X Törölt felhasználó (880586)
Írhatnátok pár tanácsot,h hogyan célszerű egy tőlem idősebb nőhöz közeledni, mert most egy tanfolyamon kinéztem magamnak az egyik csoporttársat, de jó lenne nem elrontani. Egy haverom szerint felesleges a vacakolás,m a korkülönbség miatt úgyis levágja egyből,h mit akarok. Mert ugyan mi mást akarhatna egy 10-15 évvel fiatalabb pasi tőle, mint jól megdugni?! smile
Ez így van?
#166   2013. 09. 14. szombat 14:43
X Törölt felhasználó (877783)
Ez szerintem is izgi lenne wink
Akàr egy kis perverzkedêssel egybekötve smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 24. hétfő 16:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (885746)
2013. 06. 24. hétfő 16:04
Szerintem egy 43 éves nő és egy 25 éves fiú..... smile
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 03. 05. kedd
Üzenetek: 385db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 15. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!