Képkategória admin topicja avagy szólj puma2-höz
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Képkategória admin topicja avagy szólj puma2-höz.
Itt javasolhatsz új témát, hogy jó ötlet e, vagy oszthatsz meg neki kategorizálatlan képet, ami sehova nem megy de mégis csodálatos.

s igen itt lehet szövegelni is. ( sőt dics himnuszt zengeni, a másik megosztóról)

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#34   2019. 04. 22. hétfő 02:32
puma2 puma2 VIP Admin
Kellemes Húsvéti ünnepeket Mindenkinek

Sok locsolót a Lányoknak
#33   2019. 01. 02. szerda 16:11
puma2 puma2 VIP Admin
B.U.É.K. Kedves GG látogatók!
#32   2018. 03. 02. péntek 16:13
puma2 puma2 Admin
Kedves fórumozók

Te is töltenél fel képet, de nem találsz képfeltöltőt?
Itt van egy https://imgbb.com/upload magyar.
Ide töltheted saját fotóidat vagy esetleg más oldalakról letöltött képeidet.
Használd egészséggel és bátran tölts fel te is !
Jó szórakozást a Goldengate-n. eljen
#31   2016. 07. 27. szerda 08:44
X Törölt felhasználó (805295) VIP Admin
Kedves fórumozók!!!
Ez képkategória topik! Ide csak képek megosztására van lehetőség minimális( 1-2 szó ill. max 1 tőmondat) kommentel. Csak szöveges bejegyzésekre nincs lehetőség, azok törlésre kerülnek, ha véleményed van azt ITTkifejtheted a megfelelő topikokban.
Megértéseteket köszönjük, valamint mindenkinek kellemes időtöltést a Goldengate-n
#30   2015. 03. 06. péntek 21:18
Frenky- Frenky-
Na végre!!!! worship
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 03. 06. péntek 19:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 03. 06. péntek 19:14
Kedves fórumozók!!!
Ez képkategória topik! Ide csak képek megosztására van lehetőség minimális( 1-2 szó ill. max 1 tőmondat) kommentel. Csak szöveges bejegyzésekre nincs lehetőség, azok törlésre kerülnek, ha véleményed van azt ITT kifejtheted a megfelelő topikokban.
Megértéseteket köszönjük, valamint mindenkinek kellemes időtöltést a Goldengate-n
#29   2015. 03. 06. péntek 19:14
Demona Demona VIP Admin
Kedves fórumozók!!!
Ez képkategória topik! Ide csak képek megosztására van lehetőség minimális( 1-2 szó ill. max 1 tőmondat) kommentel. Csak szöveges bejegyzésekre nincs lehetőség, azok törlésre kerülnek, ha véleményed van azt ITT kifejtheted a megfelelő topikokban.
Megértéseteket köszönjük, valamint mindenkinek kellemes időtöltést a Goldengate-n
#28   2015. 03. 04. szerda 02:14
X Törölt felhasználó (851744)
szívemből szóltál! smile
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 02. 24. kedd 00:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 02. 24. kedd 00:34
Képkategória admin topic!!!!!
Itt javasolhatsz új témát, hogy jó ötlet e?
Vagy oszthatsz meg kategorizálatlan képet, ami sehova nem megy, de mégis csodálatos.

s igen ITT lehet szövegelni is. ( sőt dics himnuszt zengeni, a másik megosztórol)
#27   2015. 02. 24. kedd 00:34
Demona Demona VIP Admin
Képkategória admin topic!!!!!
Itt javasolhatsz új témát, hogy jó ötlet e?
Vagy oszthatsz meg kategorizálatlan képet, ami sehova nem megy, de mégis csodálatos.

s igen ITT lehet szövegelni is. ( sőt dics himnuszt zengeni, a másik megosztórol)
#26   2014. 04. 10. csütörtök 16:57
X Törölt felhasználó (851744) VIP Admin
szerintem ez nyugodtan belefér a bisex kategóriába. lássuk be, a GG, de leginkább fókuszként a fórumot nézve az esetek többségében hetero férfiak látogatják.
nem látom értelmét külön kategóriát nyitni ennek a "műfajnak"
az odáig ok, hogy Te szívesen töltögetnél fel képeket és osztanád meg mindazokkal akik nyitottak az ilyesmire, de mi a garancia, hogy időt álló volna ez a topic és más is szívesen osztana meg velünk képeket? :-/
(Ez egy válasz straponboy28 üzenetére (2014. 04. 09. szerda 11:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 09. szerda 11:41
up!
#25   2014. 04. 09. szerda 11:41
straponboy28 straponboy28
up!
(Ez egy válasz straponboy28 üzenetére (2014. 04. 03. csütörtök 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 03. csütörtök 17:19
Kedves greggy90!

Régebben, mintha lett volna egy 'Lány dug fiút' képes topic (strapon, felcsatolható műpénisz), de nem találom. (Bár az is lehet, hogy rosszul emlékszem.)
Szeretnélek megkérni, hogy nyiss egyet és én el is kezdem megtölteni fotókkal. Tudom, hogy van a biszex pasis topik is, de azért mégsem ugyanaz a kettő.

Köszi!
#24   2014. 04. 03. csütörtök 17:19
straponboy28 straponboy28
Kedves greggy90!

Régebben, mintha lett volna egy 'Lány dug fiút' képes topic (strapon, felcsatolható műpénisz), de nem találom. (Bár az is lehet, hogy rosszul emlékszem.)
Szeretnélek megkérni, hogy nyiss egyet és én el is kezdem megtölteni fotókkal. Tudom, hogy van a biszex pasis topik is, de azért mégsem ugyanaz a kettő.

Köszi!
#23   2014. 01. 23. csütörtök 09:50
X Törölt felhasználó (851744) VIP Admin
Kedves petera44! Köszönöm az őszinte szavakat. Szeretném, ha mindenki számára megfelelő lenne a fórum, ezért jól esik egy kis pozitív visszacsatolás olvasása ezzel kapcsolatban. smile
Köszi
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 01. 23. csütörtök 07:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (88129)
2014. 01. 23. csütörtök 07:01
Kedves greggy90! Szerintem tökéletesen láthatjátok a "népszerűségét"" egy-egy topicnak, hiszen a topicok felkeresése gondolom rögzítésre kerül. Ebből a népszerűség is leolvasható. Valóban túlzott a kategóriák darabszáma, de hát így mindenki megtalálja a kedvére valót. smile 100 szónak is egy a vége: hagyjátok működni így, ahogy van. Megszoktuk, mindenki a saját ízlése szerint azt nézi meg, ami érdekli. További jó munkát, és köszönöm az eddigi munkádat! Üdv.
#22   2014. 01. 23. csütörtök 07:01
X Törölt felhasználó (88129)
Kedves greggy90! Szerintem tökéletesen láthatjátok a "népszerűségét"" egy-egy topicnak, hiszen a topicok felkeresése gondolom rögzítésre kerül. Ebből a népszerűség is leolvasható. Valóban túlzott a kategóriák darabszáma, de hát így mindenki megtalálja a kedvére valót. smile 100 szónak is egy a vége: hagyjátok működni így, ahogy van. Megszoktuk, mindenki a saját ízlése szerint azt nézi meg, ami érdekli. További jó munkát, és köszönöm az eddigi munkádat! Üdv.
#21   2014. 01. 22. szerda 23:06
domcsika1234 domcsika1234
sziasztok ! en azt szeretnem kerni hogy legyen minel tobb footjobos es labas-talpas kél smile köszi , pacsi
#20   2014. 01. 01. szerda 20:39
Demona Demona Admin
Erotikában gazdag, békés boldog új esztendőt Mindenkinek! wave
#19   2014. 01. 01. szerda 03:54
X Törölt felhasználó (851744) VIP Admin
B.U.É.K. Kedves GG látogatók! smile

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#18   2013. 12. 17. kedd 21:14
X Törölt felhasználó (830241)
Sziasztok!


Nekem tetszenek a topikok! Nem tudom mennyire kivitelezhető,de én szívesen néznék több idősebb(és egyben fiatalos)nőről képet/GIF-et. Emellett Törölném a sok halott topikot,amibe 5 havonta kerül fel 1 kép kb...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 08. vasárnap 19:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (851744) VIP Admin
2013. 12. 08. vasárnap 19:43
Kedves és Tisztelt Fórum látogatók!

Aktív, illetve passzív fórumozók elégedettségéről szeretnék többet tudni az "Erotikus és szex képek, videók" fórummal kapcsolatosan. Szívesen venném, ha megosztanátok velem/velünk az ötleteiteket, igényeiteket.
Továbbá bárkinek - bármilyen kérdése van, nyugodtan írjatok nekem.
Köszönöm!

greggy
#17   2013. 12. 08. vasárnap 19:43
X Törölt felhasználó (851744) VIP Admin
Kedves és Tisztelt Fórum látogatók!

Aktív, illetve passzív fórumozók elégedettségéről szeretnék többet tudni az "Erotikus és szex képek, videók" fórummal kapcsolatosan. Szívesen venném, ha megosztanátok velem/velünk az ötleteiteket, igényeiteket.
Továbbá bárkinek - bármilyen kérdése van, nyugodtan írjatok nekem.
Köszönöm!

greggy
#16   2013. 03. 23. szombat 16:24
X Törölt felhasználó (851744) VIP Admin
Képes topicokban csak is képekket tartalmazó témát lehet nyitni...
A sima fórum pedig nem rám tartozik, szóval az általad feltett kérdést vazi tudja majd megválaszolni...

- greggy -
(Ez egy válasz robi24cm üzenetére (2013. 03. 23. szombat 11:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 23. szombat 11:01
Sziasztok ! Lábszexes , foot job-os ,harisnyás , talpas ,ráverős TÖRTÉNET !!!! topic-al mi a helyzet ?
indul vagy van rá érdeklődő.... mert ahogy itt átnéztem a Goldengate-t SOK srác szereti a harinyát,zoknit, lábsex-et.... SŐT lányokat is találtam akik szeretik a foot-job -ot ....
SZÓVAL szerintem sokan olvasnánk történeteket ilyen stílusban......
HAJRÁ!! nyissuk meg a topicot
#15   2013. 03. 23. szombat 11:01
robi24cm robi24cm
Sziasztok ! Lábszexes , foot job-os ,harisnyás , talpas ,ráverős TÖRTÉNET !!!! topic-al mi a helyzet ?
indul vagy van rá érdeklődő.... mert ahogy itt átnéztem a Goldengate-t SOK srác szereti a harinyát,zoknit, lábsex-et.... SŐT lányokat is találtam akik szeretik a foot-job -ot ....
SZÓVAL szerintem sokan olvasnánk történeteket ilyen stílusban......
HAJRÁ!! nyissuk meg a topicot
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2013. 03. 07. csütörtök
Üzenetek: 34db
Utolsó üzenet: 2019. 04. 22. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!