Hargitai Bea
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#63   2007. 08. 22. szerda 10:42
Szvidi Szvidi
KA? Annyira béna az a csaj... Nem is érdemes róla szót ejteni sem smile
És nem érdem olyan hülyének lenni, vagy látszani, mint KA!!!!
In my opinion...
(Ez egy válasz Ranger.25 üzenetére (2007. 08. 22. szerda 09:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 22. szerda 09:34
szerintem tuti rájátszik(valamennyit)...csak a miértete nem érte.KA helyére vágyik a magyar médiában..
#62   2007. 08. 22. szerda 09:34
Ranger.25 Ranger.25
szerintem tuti rájátszik(valamennyit)...csak a miértete nem érte.KA helyére vágyik a magyar médiában..
(Ez egy válasz Szvidi üzenetére (2007. 08. 22. szerda 07:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 22. szerda 07:57
Az a helyzet, hogy más a nagyobbítás ás más amit én szerettem volna. A kicsinyítésnél teljesen átvágják a mellet lentről felfelé..:((
És hidd el soha nem lesz olyan szép, mint az original smile
Beára visszatérve...Találtam a bordán képeket, interjúkat...durva...Bea kiszállt a Merciből és azt mondta, örül, ha egyáltalán tudja melyik a kerék... hihetetlen, szerintem direkt csinálja. Ha nem akkor naon gáz...
#61   2007. 08. 22. szerda 09:33
Ranger.25 Ranger.25
a kisebbítés után meg pláne....kivágott mellbimbó stb...nem túl biztató smile
(Ez egy válasz Szvidi üzenetére (2007. 08. 21. kedd 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 21. kedd 09:16
Ok smile Semmi gond. Részemről tisztázva... Néha megvan a hátránya az irott szövegnek, mert nem érezni ki belőle az igazi mondanivalót és annak érzelmi hátterét..
Nem olyan régen voltam egy hazai viszonylatban jónak számító plasztikai orvosnál, hogy mit tudna mondani a mellem kisebbitésére vonatkozóan...Mutatott képeket, gyorsan ledarálta a megszokott kis mondanivalóját...Hál isten nem voltak komolyak a szándékaim a dologgal kapcsolatban, mert ezek után nagyon elment a kedvem az egésztől. Még egy év múlva is durván látszanak a vágás nyomai.
Hmm....

#60   2007. 08. 22. szerda 07:57
Szvidi Szvidi
Az a helyzet, hogy más a nagyobbítás ás más amit én szerettem volna. A kicsinyítésnél teljesen átvágják a mellet lentről felfelé..:((
És hidd el soha nem lesz olyan szép, mint az original smile
Beára visszatérve...Találtam a bordán képeket, interjúkat...durva...Bea kiszállt a Merciből és azt mondta, örül, ha egyáltalán tudja melyik a kerék... hihetetlen, szerintem direkt csinálja. Ha nem akkor naon gáz...
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 08. 21. kedd 22:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 21. kedd 22:30
Ez így van, örülök, h egyetértésre jutottunk. Természetesen az ilyetén beszélgetésnek meg van az a hátránya, hogy az egyéb, lényeges emberi metakommunikációs eszközök nem jelennek meg, így írásban kellene a dolgokat pontosan kifejezni, ami nem mindig megy. hehe

Furik vagytok ti lányok. Akinek kicsi van, az arról álmodozik, hogy megnagyobbítassa, akinek meg nagy van, az kicsinyítené... smile

Nekem van egy barátnőm, ő már harmadjára feküdt kés alá (nagyobbítás), a leguccsó műtéte 3 hónapja volt, és már alig látszik a heg, pedig elég komoly műtét volt (korábbi hegek javítása, új implantátum, stb.). Szóval az 1 éves intervallum nekem soknak tűnik, de nem értek hozzá.
#59   2007. 08. 21. kedd 22:30
DrAnthony DrAnthony
Ez így van, örülök, h egyetértésre jutottunk. Természetesen az ilyetén beszélgetésnek meg van az a hátránya, hogy az egyéb, lényeges emberi metakommunikációs eszközök nem jelennek meg, így írásban kellene a dolgokat pontosan kifejezni, ami nem mindig megy. hehe

Furik vagytok ti lányok. Akinek kicsi van, az arról álmodozik, hogy megnagyobbítassa, akinek meg nagy van, az kicsinyítené... smile

Nekem van egy barátnőm, ő már harmadjára feküdt kés alá (nagyobbítás), a leguccsó műtéte 3 hónapja volt, és már alig látszik a heg, pedig elég komoly műtét volt (korábbi hegek javítása, új implantátum, stb.). Szóval az 1 éves intervallum nekem soknak tűnik, de nem értek hozzá.
(Ez egy válasz Szvidi üzenetére (2007. 08. 21. kedd 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 21. kedd 09:16
Ok smile Semmi gond. Részemről tisztázva... Néha megvan a hátránya az irott szövegnek, mert nem érezni ki belőle az igazi mondanivalót és annak érzelmi hátterét..
Nem olyan régen voltam egy hazai viszonylatban jónak számító plasztikai orvosnál, hogy mit tudna mondani a mellem kisebbitésére vonatkozóan...Mutatott képeket, gyorsan ledarálta a megszokott kis mondanivalóját...Hál isten nem voltak komolyak a szándékaim a dologgal kapcsolatban, mert ezek után nagyon elment a kedvem az egésztől. Még egy év múlva is durván látszanak a vágás nyomai.
Hmm....

#58   2007. 08. 21. kedd 09:16
Szvidi Szvidi
Ok smile Semmi gond. Részemről tisztázva... Néha megvan a hátránya az irott szövegnek, mert nem érezni ki belőle az igazi mondanivalót és annak érzelmi hátterét..
Nem olyan régen voltam egy hazai viszonylatban jónak számító plasztikai orvosnál, hogy mit tudna mondani a mellem kisebbitésére vonatkozóan...Mutatott képeket, gyorsan ledarálta a megszokott kis mondanivalóját...Hál isten nem voltak komolyak a szándékaim a dologgal kapcsolatban, mert ezek után nagyon elment a kedvem az egésztől. Még egy év múlva is durván látszanak a vágás nyomai.
Hmm....

(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 08. 17. péntek 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 17. péntek 14:46
Bea fóruma a GG-n kívül???? Nem. Sok fórumot látogatok, de ilyen szex vagy celeb jellegűt másikat nem.
Ja, és én sem kötözködni akartam, egyszerűen nem vágtam le elsőre, mit akarsz mondani/írni... smile
Na ja, sok-sok pasi nagyon tud "fikázni", de sokuk (vagy sokunk???) lehet, hogy irígységből.

Fura ez a dolog, nekem általában bejönnek a szőke nagymellű nők, de mint ahogy KA, úgy HB is irritál, és mint nő sem tetszik. Valahogy az egész megjelenése, arca nem tetszik. Ennyi.

Na, remélem ezt az apró félreértést tisztáztuk! eljen nyes
#57   2007. 08. 17. péntek 14:46
DrAnthony DrAnthony
Bea fóruma a GG-n kívül???? Nem. Sok fórumot látogatok, de ilyen szex vagy celeb jellegűt másikat nem.
Ja, és én sem kötözködni akartam, egyszerűen nem vágtam le elsőre, mit akarsz mondani/írni... smile
Na ja, sok-sok pasi nagyon tud "fikázni", de sokuk (vagy sokunk???) lehet, hogy irígységből.

Fura ez a dolog, nekem általában bejönnek a szőke nagymellű nők, de mint ahogy KA, úgy HB is irritál, és mint nő sem tetszik. Valahogy az egész megjelenése, arca nem tetszik. Ennyi.

Na, remélem ezt az apró félreértést tisztáztuk! eljen nyes
(Ez egy válasz Szvidi üzenetére (2007. 08. 17. péntek 07:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 17. péntek 07:48
Na jó Anthony, látom elbeszélünk egymás mellett. Egyrészt én nem a Te véleményedet kritizáltam, másrészt nem azt mondtam, h Bea jó, hanem hogy a férfiak mondanak ezt -azt, mégis "bevállalják" időnként a mű "kategóriájú" nőket is...Jah és egy ember általában rendelkezik jó és rossz tulajdonságokkal egyaránt. Ugy vettem észre ezen a fórumon felröppennek negativumok is, és gondoltam én is megosztom ezeket a nagyérdeművel. Semmi bajom a Beával, amugy pont h elég sok dologban irigylem őt, és jó értelemben. Amellett h kicsit mű, nagyon nőies is tud lenni...és ez nekem bejön. Az h milyen a bőre nem érdekes, mert senkinek sincs tökéletes. Ohhh nem voltál Te véletlenül anno Bea fórumán ??????????? smile )))
#56   2007. 08. 17. péntek 12:12
Ranger.25 Ranger.25
ízlésekről nehéz vitatkozni...egyébként a műnő is jöhet(a legtöbb férfinak)miért ne?? szexre jó lehet,de mondjuk ő az a mű nő aki nekem nem jön be(pl.:nem szeretem a szőkéket),de ugye kit érdekel..
kritikai onnan jött azt hiszem hogy egy olyan csaj aki a külsejéből él miért néz ki úgy természetes fényben mintha pergamenből lenne a bőre és miért nem figyel jobban az alakjára(szar lábak,kezdödő pocak/poci),hiszen neki az a munkaeszköze...talán egy kis sport is kéne az átlagot meghaladó genetikai adottságok karbatartása mellé,de ahhoz szerintem lusta..egyszerübb 10ezreket(100 ezreket)elszórni a szépség klinikákon...
ennek ellenére tény a Beácska azért még mindig jobb mint KA...igaz mostanában Bea a nyilvános szereplésein rohadt idióta riportokat adott...
(Ez egy válasz Szvidi üzenetére (2007. 08. 17. péntek 07:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 17. péntek 07:48
Na jó Anthony, látom elbeszélünk egymás mellett. Egyrészt én nem a Te véleményedet kritizáltam, másrészt nem azt mondtam, h Bea jó, hanem hogy a férfiak mondanak ezt -azt, mégis "bevállalják" időnként a mű "kategóriájú" nőket is...Jah és egy ember általában rendelkezik jó és rossz tulajdonságokkal egyaránt. Ugy vettem észre ezen a fórumon felröppennek negativumok is, és gondoltam én is megosztom ezeket a nagyérdeművel. Semmi bajom a Beával, amugy pont h elég sok dologban irigylem őt, és jó értelemben. Amellett h kicsit mű, nagyon nőies is tud lenni...és ez nekem bejön. Az h milyen a bőre nem érdekes, mert senkinek sincs tökéletes. Ohhh nem voltál Te véletlenül anno Bea fórumán ??????????? smile )))
#55   2007. 08. 17. péntek 07:48
Szvidi Szvidi
Na jó Anthony, látom elbeszélünk egymás mellett. Egyrészt én nem a Te véleményedet kritizáltam, másrészt nem azt mondtam, h Bea jó, hanem hogy a férfiak mondanak ezt -azt, mégis "bevállalják" időnként a mű "kategóriájú" nőket is...Jah és egy ember általában rendelkezik jó és rossz tulajdonságokkal egyaránt. Ugy vettem észre ezen a fórumon felröppennek negativumok is, és gondoltam én is megosztom ezeket a nagyérdeművel. Semmi bajom a Beával, amugy pont h elég sok dologban irigylem őt, és jó értelemben. Amellett h kicsit mű, nagyon nőies is tud lenni...és ez nekem bejön. Az h milyen a bőre nem érdekes, mert senkinek sincs tökéletes. Ohhh nem voltál Te véletlenül anno Bea fórumán ??????????? smile )))
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2007. 08. 16. csütörtök 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 16. csütörtök 17:52
Nem értelek... Először magasztalod ("És ki az aki nem feküdne le Beával?)))) Ugye ugye...annyira mégsem gáz... "), utána meg fikázod és egy eléggé előnytelen képet teszel be róla. Akkor most tetszik vagy sem?

Egyébként nekem a Kelemen Anna kategória, nem kéne, ha utánam hajigálnák se!
#54   2007. 08. 16. csütörtök 17:52
DrAnthony DrAnthony
Nem értelek... Először magasztalod ("És ki az aki nem feküdne le Beával?)))) Ugye ugye...annyira mégsem gáz... "), utána meg fikázod és egy eléggé előnytelen képet teszel be róla. Akkor most tetszik vagy sem?

Egyébként nekem a Kelemen Anna kategória, nem kéne, ha utánam hajigálnák se!
(Ez egy válasz Szvidi üzenetére (2007. 08. 16. csütörtök 08:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 16. csütörtök 08:18
smile Jó ez a fórum... smile És ki az aki nem feküdne le Beával? smile )))) Ugye ugye...annyira mégsem gáz... De abban igaza van annak, aki azt mondja h egy műnő...legalábbis szerintem ha nem lenne egy folyamatos álarc mögött, akkor kiderülne h milyen is valójában. Vagy nagyon ronda vagy nagyon hétköznapi. Én mondjuk nő vagyok, de a túlzott smink félrevezető, de ezt a pasik is tudják. Nem csodálkozom h csunya a bőre. Egyébként melyik részére értetted Ranger.25? A fejére? Mert azt nem is látni az alapozótól... smile Nekem amikor beszéltem vele az tűnt fel, hogy nagy méretű a feje, és olyan sárgás volt a haja a festéstől. Jah és a ugy vettem észre h láttam egy fehér ruhás szőke csajt, nagy hassal.... smile Beusnak van hasa....mellékelek egy képet a mihez tartás végett...ha már kritika hát legyen az smile



(használj képfeltöltőt:mmeprune)
#53   2007. 08. 16. csütörtök 08:18
Szvidi Szvidi
smile Jó ez a fórum... smile És ki az aki nem feküdne le Beával? smile )))) Ugye ugye...annyira mégsem gáz... De abban igaza van annak, aki azt mondja h egy műnő...legalábbis szerintem ha nem lenne egy folyamatos álarc mögött, akkor kiderülne h milyen is valójában. Vagy nagyon ronda vagy nagyon hétköznapi. Én mondjuk nő vagyok, de a túlzott smink félrevezető, de ezt a pasik is tudják. Nem csodálkozom h csunya a bőre. Egyébként melyik részére értetted Ranger.25? A fejére? Mert azt nem is látni az alapozótól... smile Nekem amikor beszéltem vele az tűnt fel, hogy nagy méretű a feje, és olyan sárgás volt a haja a festéstől. Jah és a ugy vettem észre h láttam egy fehér ruhás szőke csajt, nagy hassal.... smile Beusnak van hasa....mellékelek egy képet a mihez tartás végett...ha már kritika hát legyen az smile



(használj képfeltöltőt:mmeprune)
#52   2007. 08. 13. hétfő 00:18
new1 new1
Nemnem érveltél,és aszem, sőt igazad volt,mostmár a te dolgod az ilyesmit észre venni.
(nyitok is neked egy topikot, kérlek felügyeld)
(Ez egy válasz Ranger.25 üzenetére (2007. 08. 12. vasárnap 18:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 12. vasárnap 18:06
Photoshopos munka nem sikerült...
még hogy én szakértő???ahhh,de szarkasztikus vagy smile
#51   2007. 08. 12. vasárnap 18:06
Ranger.25 Ranger.25
Photoshopos munka nem sikerült...
még hogy én szakértő???ahhh,de szarkasztikus vagy smile
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 08. 11. szombat 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 11. szombat 00:35
Kérdezd Ranger.25-öt, ő ebben szakértő confused
#50   2007. 08. 11. szombat 00:35
new1 new1
Kérdezd Ranger.25-öt, ő ebben szakértő confused
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 11. szombat 00:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (75419)
2007. 08. 11. szombat 00:09
Itt az egyik mellét megcsinálták,a másikat még nem,vagy mi ez? kerdes lookaround
#49   2007. 08. 11. szombat 00:09
X Törölt felhasználó (75419)
Itt az egyik mellét megcsinálták,a másikat még nem,vagy mi ez? kerdes lookaround
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 08. 10. péntek 23:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 10. péntek 23:58
Klikkelj a normál/tömörített mérethez



FAKE nem irtotta a parlagfüvet, ezérttuti megbüntetik bohoc
#48   2007. 08. 10. péntek 23:58
new1 new1
Klikkelj a normál/tömörített mérethez



FAKE nem irtotta a parlagfüvet, ezérttuti megbüntetik bohoc
#47   2007. 08. 10. péntek 18:54
Ranger.25 Ranger.25
RELAX!
Le ne harapd már a fejem!!!!
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 08. 10. péntek 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 10. péntek 09:41
vazze!

mé nem írod ki, h Katus Attilának ...

mi a titok ebben, h nem lehet kiírni?
#46   2007. 08. 10. péntek 10:31
tom1019 tom1019 VIP Admin
Ezzel meg én értek teljesen egyet (azért írtam, hogy a először félreértettük egymást)
A Liszten én is gyakran megfordulok, és sok "ismerőst" látok az asztaloknál
Nos, nagyon vegyes és érdekes időnként a felhozatal:
- van olyan eset is, hogy alig lehet ráismerni, a sajtó által "sztárnak" kikiáltott személyre, de
- van olyan is, hogy kellemesen csalódik az ember, mert élőben szebb mint a médiákban
Szóval, vegyes a tapasztalatom, de a lényeg, hogy nem minden esetben a kor számít, hanem, maga az ember! smile
(Ez egy válasz Ranger.25 üzenetére (2007. 08. 09. csütörtök 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 09. csütörtök 20:43
oké oké...persze elfogadom amit mondtál..ugyaneze a véleményem.
én azt akartam mondani elég gáz hogy valaki 24évesen ennyire megcsúnyuljon,pláne ha abból él hogyan néz ki.már bocs,ha valaki 24 éves az csak még éppen belépett a női korszakába a csaj korszakából szóval elég gáz ha így néz ki.
Egyébként utoljár a Liszt Ferenc téren láttam a szomszéd asztalnál ült egy másik szőke csajjal és kurvára kivolt nyalva.csak finoman megjegyzem szerintem ő az a nő akinek nincs hétköznapi állapota..ő mindig ki van nyalva!!
vádli az nagyon gáz...tipikusan olyan nőé volt akinek az egyetlen ismert alakformálási módszere az ha nem eszik,mert ha egy picit is gyúrt volna rá akkor nem így nézett volna ki.
a bőréről pedig már dumáltunk...

tehát arra céloztam hogy úgy nézet ki mint egy 30-as évei közepén járó erősen simkelt nő..nem mint egy 24éves
#45   2007. 08. 10. péntek 09:41
surdapapa surdapapa
vazze!

mé nem írod ki, h Katus Attilának ...

mi a titok ebben, h nem lehet kiírni?
(Ez egy válasz Ranger.25 üzenetére (2007. 08. 09. csütörtök 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 09. csütörtök 16:00
Kösz!!!
csak itt még nem voltak megcsinálva a mellei és a szája..
Katus A-nak(többszörös aerobic világbajnok) volt ezután kb 3 évig a barátnője...
#44   2007. 08. 09. csütörtök 20:43
Ranger.25 Ranger.25
oké oké...persze elfogadom amit mondtál..ugyaneze a véleményem.
én azt akartam mondani elég gáz hogy valaki 24évesen ennyire megcsúnyuljon,pláne ha abból él hogyan néz ki.már bocs,ha valaki 24 éves az csak még éppen belépett a női korszakába a csaj korszakából szóval elég gáz ha így néz ki.
Egyébként utoljár a Liszt Ferenc téren láttam a szomszéd asztalnál ült egy másik szőke csajjal és kurvára kivolt nyalva.csak finoman megjegyzem szerintem ő az a nő akinek nincs hétköznapi állapota..ő mindig ki van nyalva!!
vádli az nagyon gáz...tipikusan olyan nőé volt akinek az egyetlen ismert alakformálási módszere az ha nem eszik,mert ha egy picit is gyúrt volna rá akkor nem így nézett volna ki.
a bőréről pedig már dumáltunk...

tehát arra céloztam hogy úgy nézet ki mint egy 30-as évei közepén járó erősen simkelt nő..nem mint egy 24éves
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 09. csütörtök 18:51), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 09. csütörtök 18:51
bocsi, de szerintem félreértettük egymást, de engemet Te biztosan!

én nem azt mondtam (a kritikádra a bőrével kapcsolatban), hogy Ő nem volt soha playmate, hanem azt, hogy ne hasonlítsd össze a 17-18 éves képeit a mai önmagával, vagy esetleg a mai képeivel!
Arról nem is beszélve, hogy én a hétköznapi nőre gondoltam (mert gondolom nem egy fotózáson láttad élőben, hanem valahol a hétköznapi életben esetleg smink és beállítás nélkül, mint a példáimban felhozott képeimen szereplő hölgyek) és nem a fotózásra előkészített szexi modellre.
nyilván ő is öregedett és már nem olyan szép a bőre mint "fénykorában", és én erre hoztam az amerikai sztárok példáit, akik bizony a sok ráncfelvarrás és plasztika után sem olyanok, mint 20 éves korukban, amikor a legfotogénebbek voltak!
(lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam előző hsz-ben, de ezt akartam kihozni azok után, amikor az 54-es hsz-ben nyilatkoztál Beáról)
Az igaz, hogy nem 40 éves, de vannak akik korábban öregednek, főleg ha folyamatosan nem tesznek szépségük megőrzése érdekében, és valóban a példám is egy kicsit sarkított volt, mert nem lehet összehasonlítani egy 40 éves nőt egy 25 év körülivel....habár vannak nagyon sok szép 40-es nők, de őket is a fotózásra tuningolják fel a legtöbb esetben! nyes
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: barrano barrano
Nyitás ideje: 2006. 06. 23. péntek
Üzenetek: 103db
Utolsó üzenet: 2015. 09. 23. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!