Gond nélkül bemegyek, de hölgyektől hallottam, félnek attól, hogy ismerősök megláthatják hova megy be vagy honnan jön ki. Na meg cikinek tartják, ha férfi eladó van. Inkább postán rendelnek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 11. szombat 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 11. szombat 10:03
Törölt felhasználó (4670359)
Van olyan aki nem? Haigen akkor miért? Mi az ami miatt esetleg valaki nem mer bemenni? Gondolom biztos akad aki szégyenli meg egy idegen előtt ez vagy az ciki!
Persze, szoktam is járni. Szerintem ez természetes, a vágyaink fontosak.
ezek jó kérdések
én is mindig kíváncsi voltam, hogy miért félnek az emberek bemenni ilyen helyekre?
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 11. szombat 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 11. szombat 10:03
én is mindig kíváncsi voltam, hogy miért félnek az emberek bemenni ilyen helyekre?
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 06. 11. szombat 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4670359)
Van olyan aki nem? Haigen akkor miért? Mi az ami miatt esetleg valaki nem mer bemenni? Gondolom biztos akad aki szégyenli meg egy idegen előtt ez vagy az ciki!
Van olyan aki nem? Haigen akkor miért? Mi az ami miatt esetleg valaki nem mer bemenni? Gondolom biztos akad aki szégyenli meg egy idegen előtt ez vagy az ciki!
Abszolút
Persze.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 05. 18. szerda 06:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4670359)
Nagyon kedves és közvetlen az eladó nő ott
Mi is mindig leragadunk beszélgetni vele
De pont emiatt olyan jó, ilyen a jó eladó
Mi is mindig leragadunk beszélgetni vele
De pont emiatt olyan jó, ilyen a jó eladó
Csak egy sima szexshop sajnos.
(Ez egy válasz peeti üzenetére (2021. 10. 20. szerda 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Nagyon kedves és közvetlen az eladó nő ott
Mi is mindig leragadunk beszélgetni vele
De pont emiatt olyan jó, ilyen a jó eladó
(Ez egy válasz bikficke üzenetére (2021. 12. 31. péntek 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Mi is mindig leragadunk beszélgetni vele
De pont emiatt olyan jó, ilyen a jó eladó
(Ez egy válasz bikficke üzenetére (2021. 12. 31. péntek 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Bármikor, ha arra járok
Simán. Be is járok.
Egy barátom ki szerette volna próbálni az anált,barátnőjével,viszont síkosítóért nem mert bemenni szexshopba. Mondom én szeretek ide járni,veszek neked. Már a kasszánál vagyok,éppen fizetek,mikor benyit és kérdezi,na kaptál? Azt a pillanatot sose felejtem el. Ma már nevetek,akkor nem volt őszinte a mosolyom.
Simán
Ez nem kérdés,ugyanolyan bolt mint a többi.
Ott sajnos nincs mozi.
(Ez egy válasz peeti üzenetére (2021. 10. 20. szerda 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
EROGÉN ZÓNA SHOP SZEGED . CSAK BESZÉLGETNI IS BENÉZEK NÉHA .
miért kell parázni? A cukrászdába is félve mentek be?
Egerben a Lulu-ban mozi is működik, vagy csak egy szimpla sexshop?
Ma is be kell menni mert a megrendelt árú megérkezett. A eladó hölgy mindig érdeklődik hogy vált be a termék!
Ő is szokott javasolni, hogy Ő mitől tud nagyon jót élvezni.
Ő is szokott javasolni, hogy Ő mitől tud nagyon jót élvezni.
Simán... Nincs ebben semmi extra szerintem.




















sweetred






Nicole Smith





