Bölcseletek, okosságok...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bölcsességek, okosságok.
A magyar nyelv értelmező szótárának meghatározása szerint "valamely életbölcsességet, igazságot, elmésséget kifejező tömör , szellemes mondás.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#911   2020. 08. 11. kedd 13:04
X Törölt felhasználó (4389762)
Ha igazan ronda vagy, akkor a csoportkep valahogy mindig hanyoskep lesz. eplus2
(Ez egy válasz CrazyBear üzenetére (2020. 08. 10. hétfő 20:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 10. hétfő 20:14
Onnan tudhatod hogy ronda vagy,hogy állandóan téged kérnek meg a csoportkép készítésére.
#910   2020. 08. 10. hétfő 20:14
CrazyBear CrazyBear
Onnan tudhatod hogy ronda vagy,hogy állandóan téged kérnek meg a csoportkép készítésére.
#909   2020. 08. 04. kedd 12:17
X Törölt felhasználó (4389762)
Andersen..... vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 04. 27. hétfő 23:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4070622)
2020. 04. 27. hétfő 23:33
Van az a pillanat amikor azt érzed, hogy le kell zárnod a múltat. Mert könnyebb, egyszerűbb úgy folytatni a jövőt. Szinte mindegy mi volt addig, de érzed a zsigerekben hogy egy másik világ jön amire már készült az éned. Olyan emberekkel/ emberrel találkoztál aki vezetett erre az útra noha igazán egyikőtök sem gondolta az elején (sem) hogy a nagy találkozás értelme végül is hihetetlen, de ez. Az ördög a mélyből feltör még, de ez már gyenge kísértése múltbéli magamnak. Hogy a távoli jövő mit hoz, nem tudom. Ilyenkor érzem azt hogy bármilyen erős is vagyok a sors úgy bánik velem mint szelek a hulló levéllel. És jól van ez így. Elköszönök, legyen ez egyfajta epilógus ittlétemre. Hát nem pont azt találtam itt végső esszenciának amire gondoltam az elején, de érdekesebb csodát találtam. Köszönök Neked mindent! Én most távozom, de fiúk, lányok a szex nem halt meg!
#908   2020. 07. 02. csütörtök 14:31
öcsyke öcsyke
Találkozunk valakivel, azt hisszük a másik megismerése jön. Pedig legalább annyit magunkról is megtudhatunk!
#907   2020. 05. 10. vasárnap 06:31
öcsyke öcsyke
Hajlamosak vagyunk kitartóan keresni azt, ami nekünk kell. Ezt a korlátot elengedve lesz lehetősége a saját utunkra találni.
Mindegy miért jöttél ide, az is csak korlát volt, amit elengedve rád találhatott az, amiért ide kellett jönnöd.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 04. 27. hétfő 23:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4070622)
2020. 04. 27. hétfő 23:33
Van az a pillanat amikor azt érzed, hogy le kell zárnod a múltat. Mert könnyebb, egyszerűbb úgy folytatni a jövőt. Szinte mindegy mi volt addig, de érzed a zsigerekben hogy egy másik világ jön amire már készült az éned. Olyan emberekkel/ emberrel találkoztál aki vezetett erre az útra noha igazán egyikőtök sem gondolta az elején (sem) hogy a nagy találkozás értelme végül is hihetetlen, de ez. Az ördög a mélyből feltör még, de ez már gyenge kísértése múltbéli magamnak. Hogy a távoli jövő mit hoz, nem tudom. Ilyenkor érzem azt hogy bármilyen erős is vagyok a sors úgy bánik velem mint szelek a hulló levéllel. És jól van ez így. Elköszönök, legyen ez egyfajta epilógus ittlétemre. Hát nem pont azt találtam itt végső esszenciának amire gondoltam az elején, de érdekesebb csodát találtam. Köszönök Neked mindent! Én most távozom, de fiúk, lányok a szex nem halt meg!
#906   2020. 04. 27. hétfő 23:33
X Törölt felhasználó (4070622)
Van az a pillanat amikor azt érzed, hogy le kell zárnod a múltat. Mert könnyebb, egyszerűbb úgy folytatni a jövőt. Szinte mindegy mi volt addig, de érzed a zsigerekben hogy egy másik világ jön amire már készült az éned. Olyan emberekkel/ emberrel találkoztál aki vezetett erre az útra noha igazán egyikőtök sem gondolta az elején (sem) hogy a nagy találkozás értelme végül is hihetetlen, de ez. Az ördög a mélyből feltör még, de ez már gyenge kísértése múltbéli magamnak. Hogy a távoli jövő mit hoz, nem tudom. Ilyenkor érzem azt hogy bármilyen erős is vagyok a sors úgy bánik velem mint szelek a hulló levéllel. És jól van ez így. Elköszönök, legyen ez egyfajta epilógus ittlétemre. Hát nem pont azt találtam itt végső esszenciának amire gondoltam az elején, de érdekesebb csodát találtam. Köszönök Neked mindent! Én most távozom, de fiúk, lányok a szex nem halt meg!
#905   2020. 04. 18. szombat 23:18
X Törölt felhasználó (4070622)
Rég jártam itt, gondoltam benézek. Olyasmi ez nekem mintha tök egyedül lennék valami dereglyén szelek játékaként az óceánon, vagy sokkal vageszabb módon valami csúcs úrhajón száguldva a távoli nyitapina csillagrendszer felé ahol minden szirszart arra találtak ki hogy nekem aztán minden űber fasza legyen, de valahogy mégis egyedül vagyok a fejemben. Szóval azt gondolom, hogy valamit meg kellene tartanunk ebből állapotból. Persze nem egyformán éljük meg mindenki habitusán és lehetőségein keresztül, de valahogy engem tanított arra hogy van egy másik világ amit már elfelejtettünk. Tiszta sallang mentes világ.
#904   2020. 03. 04. szerda 19:29
CrazyBear CrazyBear
Ha egy feleség boldoggá tesz,nem számít hogy kié. nyes
#903   2020. 02. 22. szombat 16:38
X Törölt felhasználó (4070622)
Milyen nézőpontból?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 02. 18. kedd 18:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2020. 02. 18. kedd 18:39
Van itt olyan aki szereti olvasni Platont?
#902   2020. 02. 21. péntek 17:48
CrazyBear CrazyBear
„Ha meg akarod ismerni az embert, ne azt nézd, mit mond, mit szeretne, mi után sóvárog – hanem mi az a konkrét lépés, amit megtesz, mert ez mindig az az irány, ahol boldogságát sejti. Ez adja lelki dinamikájának legnagyobb erejét. Hinni, mondani, remélni sok mindent lehet, de amikor válaszút elé kerül, és döntenie kell, kivétel nélkül mindenki abba az irányba indul el, ahol a legnagyobb boldogságát véli!”
#901   2020. 02. 18. kedd 18:39
X Törölt felhasználó (4269692)
Van itt olyan aki szereti olvasni Platont?
#900   2020. 02. 12. szerda 23:40
X Törölt felhasználó (4070622)
Valahogy úgy tekintek erre a helyre, mintha agymenéseimet valahová le kellene írni. Igazából önző módon nem is a közösség érdekében, hanem olykor a lelkem, agyam terhének helyeként.
Van egy barátom, talán több is annál. smile Olykor szeszélyes de nagyon jó ember és eléggé egy húron pendülünk, szinte veszélyesen. A prológussal megvolnánk. Szóval azt gondolom, hogy az élet mindenki elé rak akadályokat, kinek hegyeket az égig és másoknak szelíd lankákat. Ha megvan mindkét lábad és tiszta elméd szerintem nyugodtan csináld meg, mert meg tudod. Senkinek nem kell megfelelni, csak magadnak. Ne légy túl szigorú, elég ha a világ az. Szurkolok Neked.
#899   2020. 02. 11. kedd 17:22
X Törölt felhasználó (4070622)
Nem számít, milyen magasra építem a falat magam körül, mindig lesz rajta egy apró repedés. Egy hiba a páncélon. Egy titkos ajtó, neked. Ha úgy döntenél, hogy mégis bejössz.

Alexander Levin
#898   2020. 01. 26. vasárnap 15:17
X Törölt felhasználó (4052772)
A masodik esetleg helyett talan. eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 26. vasárnap 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2020. 01. 26. vasárnap 15:16
Amikor mar nem a vilagnak akarsz megfelelni, hanem megertel arra, hogy jozan am de szubjektiv ertekrendednek megfeleloen valassz, akkor felnottel. Csak kevesen jutnak el erre a szintre. Norbi felo, hogy esetleg egy kovetkezo eleteben csak majd esetleg.... vigyor2
#897   2020. 01. 26. vasárnap 15:16
X Törölt felhasználó (4052772)
Amikor mar nem a vilagnak akarsz megfelelni, hanem megertel arra, hogy jozan am de szubjektiv ertekrendednek megfeleloen valassz, akkor felnottel. Csak kevesen jutnak el erre a szintre. Norbi felo, hogy esetleg egy kovetkezo eleteben csak majd esetleg.... vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 25. szombat 23:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4070622)
2020. 01. 25. szombat 23:10
Ezt meg ajánlom a fitnesz guru Norbinak! smile Bakker, megelőztem a korom. smile
#896   2020. 01. 25. szombat 23:10
X Törölt felhasználó (4070622)
Ezt meg ajánlom a fitnesz guru Norbinak! smile Bakker, megelőztem a korom. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 04. szombat 23:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4070622)
2020. 01. 04. szombat 23:43
BUÉK! Idén még nem publikáltam, vagy mondatnánk másként nem írtam a naplómba. Elég fura helyet találtam szösszeneteim rögzítésére, de működik. Igazából nem okoskodik keresztbe senki, nem akar nagyobbat mondani más intellektueleb valaki. Szóval jó ez itt, olyan mint egy laza, ragacsos kocsma sarokasztal ahol pár sör után megábrándosulva papírra veti az ember a jövő menő gondolatait, amik egyébként rajta kívül talán a lőtéri kutyát érdeklik uzsonnaidőben. smile

"Azt hiszem, hogy a szépség a szemlélő szemében lakozik. Amikor a férjem azt mondja, gyönyörű vagyok, elhiszem, mert tudom, hogy az ő szemében tényleg az vagyok."

Jojo Moyes

Azt juttatja eszembe amikor épp úgy láttam a világot ahogy többé nem szeretném. Bizonyos fokán az elismertségnek úgy gondolja az ember, hogy a következő és elég előkelő kasztokhoz az a belépő szint hogy rettentően fontos dolgokban minimum felmondod a leckét. Ilyen a bor ismerete és a róla történő társalgási szintű szókincs megszerzése. Tudjátok ezt a dumát miszerint vadkörte ízű, vackorosan savanykás vagy enyhén farkasalma zamatú. Ugyan ki a k anyukája csomagolt tízóraira farkasalmát, hogy tudjam az ízét, hát azt sem tudom hogy néz ki. Szóval hosszú vergődés a boros hordók között és szép beszéd tanulás után kimondta a bűvös szavakat egy jó nevű borász cimborám, miszerint az a jó bor amelyik neked ízlik. Na, itt kerültem vissza a sznobizmus egyik zsákutcájából a folyamat normális elejére. Ez az egész arra volt jó, hogy cizellált társaságban olyanokat mondjak a borról mint egy Coelho generátor a női lélekről. Persze belül szakadok a röhögéstől. Szóval ne hallgass a világ legújabb, leghangosabb trend diktáló hullámaira, válaszd azt ami/aki neked tetszik még ha nem illeszkedik is a divatbabák közé. Neked tetsszen, ne a mások elvárásainak!
#895   2020. 01. 25. szombat 23:07
X Törölt felhasználó (4070622)
Kell valami cél az életben, mindenkinek személyre szabottan. Aztán ha kitűzöd azt a célt, hogy ne függj céloktól és sikerül és hiányzik az új, valami másik cél hát az több mint dühítő. Komolyan mondom, ez kibaszás.
#894   2020. 01. 15. szerda 16:36
X Törölt felhasználó (4070622) VIP
Nem zárom el, cukorborsó vagyok a felszínen. De ezt egyre keményebb rétegek követik. Most fogadjam el ezt is? wink Mi lesz így velem? wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 14. kedd 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2020. 01. 14. kedd 22:59
De ha folyton vertben kell jarni, elobb-utobb elfaradsz annak terhetol. Kell par ember, akik elott le mered/akarod venni. Csak sokaig kell valogatni/tesztelni/ megismerni ezeket az embereket. Meg igy is erhetnek majd fajdalmas tapasztalasok, de ezen elmenyek nelkul mit er az egesz elet? Ne zard el magad a szamodra fontos emberektol szerintem. smile
#893   2020. 01. 14. kedd 22:59
X Törölt felhasználó (4052772)
De ha folyton vertben kell jarni, elobb-utobb elfaradsz annak terhetol. Kell par ember, akik elott le mered/akarod venni. Csak sokaig kell valogatni/tesztelni/ megismerni ezeket az embereket. Meg igy is erhetnek majd fajdalmas tapasztalasok, de ezen elmenyek nelkul mit er az egesz elet? Ne zard el magad a szamodra fontos emberektol szerintem. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 14. kedd 22:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4070622) VIP
2020. 01. 14. kedd 22:49
Ne bízz senkiben! Senkiben, csak ahogy érdekeid kívánják. Manipulálj, színészkedj, alakoskodj , ahogy tetszik és ahogy kell! Aki megvet érte nem számít, mint ahogy senki sem számít . Ahogy megyek az időn keresztül rácsodálkozok általam ostobának ítélt emberek bölcsességére. Fokozatosan maradsz magadra és a végén egyedül leszel. Mindenkinek szüksége van rád, ja valamiért. Minden nap szűkül a kör. De már nagyon szűk, mondhatni egy emberes. És arra jöttem rá, hogy a legszűkebb kör adja a legnagyobb szabadságot. amikor nem kell senkinek megfelelned csak aha érdeked kívánja. Szerencse, hogy az az elveim segítenek és sohasem adom ki legbelsőbb énem. Nem rossz az a vért a szép ruha alatt. Szóval holnap is új napra ébredünk, új lehetőségekkel és talán kevesebb teherrel.
#892   2020. 01. 14. kedd 22:49
X Törölt felhasználó (4070622) VIP
Ne bízz senkiben! Senkiben, csak ahogy érdekeid kívánják. Manipulálj, színészkedj, alakoskodj , ahogy tetszik és ahogy kell! Aki megvet érte nem számít, mint ahogy senki sem számít . Ahogy megyek az időn keresztül rácsodálkozok általam ostobának ítélt emberek bölcsességére. Fokozatosan maradsz magadra és a végén egyedül leszel. Mindenkinek szüksége van rád, ja valamiért. Minden nap szűkül a kör. De már nagyon szűk, mondhatni egy emberes. És arra jöttem rá, hogy a legszűkebb kör adja a legnagyobb szabadságot. amikor nem kell senkinek megfelelned csak aha érdeked kívánja. Szerencse, hogy az az elveim segítenek és sohasem adom ki legbelsőbb énem. Nem rossz az a vért a szép ruha alatt. Szóval holnap is új napra ébredünk, új lehetőségekkel és talán kevesebb teherrel.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: irigykutya. irigykutya.
Nyitás ideje: 2006. 07. 01. szombat
Üzenetek: 931db
Utolsó üzenet: 2022. 10. 13. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!