Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Hozzászólásokat, tapasztalatok, érzelmi viszonyulást várok.
"közösen is megéltünk bisex dolgokat és abszolut nem volt kiábránditó,hanem inkább egymás megismerése illetve elfogadása volt a lényeges"
"Kövesd csak az elveid..., az érzéseid, abból baj nem lehet!"
" fontos őszinte beszélgetés a párom vágyairól"
"ha alkalmanként van rá vágya...egyszer élünk és szeretné kipróbálni...mi van abban?"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben.
Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

A HIRDETŐK pedig TILTÁSRA kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#577   2020. 01. 08. szerda 09:09
zsozs70 zsozs70
Milyen fiúkra gondolsz?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 01. szerda 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1190712)
2020. 01. 01. szerda 19:16
merre vagytok ilyen fiúkák?

https://www.xvideos.com/video22851553/sebastian_keys_gets_bull- ied_by_christian_wilde
#576   2020. 01. 08. szerda 09:08
zsozs70 zsozs70
Kár hogy ennyire szörős a faszod
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 07. kedd 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1160242)
2020. 01. 07. kedd 14:55
Megadnád a srác elérhetőségeit? wink
#575   2020. 01. 07. kedd 14:55
X Törölt felhasználó (1160242)
Megadnád a srác elérhetőségeit? wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 06. hétfő 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (872380)
2020. 01. 06. hétfő 19:36
üdv)
van 1 srác akivel régóta dumálgattunk, pasi sexről)
meséltem, hogy én már több pasit is leszoptam, élvezetes volt))
említette, hogy is szívesen kipróbálná)) a múlt héten sikerült összehozzunk talit))
fürdés után, csak egy inget vettem fel.. azt is nyitva)).. tetszett neki.. és hamarosan kis simi után, már a szájában volt a farkam)) tényleg kívánta.. lelkesen szopott... élvezte... / akár csak én mikor először voltam pasival.. /
#574   2020. 01. 06. hétfő 19:36
X Törölt felhasználó (872380)
üdv)
van 1 srác akivel régóta dumálgattunk, pasi sexről)
meséltem, hogy én már több pasit is leszoptam, élvezetes volt))
említette, hogy is szívesen kipróbálná)) a múlt héten sikerült összehozzunk talit))
fürdés után, csak egy inget vettem fel.. azt is nyitva)).. tetszett neki.. és hamarosan kis simi után, már a szájában volt a farkam)) tényleg kívánta.. lelkesen szopott... élvezte... / akár csak én mikor először voltam pasival.. /
#573   2020. 01. 05. vasárnap 14:11
X Törölt felhasználó (4181652)
eljen
#572   2020. 01. 01. szerda 23:05
Caracas79 Caracas79
Mind a hölgyeknél,mind pedig az uraknál egy folyamat része ez.Lehet,hogy ostobaságot állítok,de úgy tudom,hogy az ember ösztönösen poligám és biszexuális is.Természetesen megfelelő érzelmi állapot is szükségeltetik eme két ösztön érvényesüléséhez,mert ugye a szocializációval már gyermekkorban lélektani gátagat és akadályokat gurítanak sokszor az ember elé a konzervatív szemléletből eredő sok tiltással és direkt vagy indirekt alkalmazott undorterápiával (Pl:fúj kakás,gusztustalan buzik..stb).Emellett sokszor már csak kíváncsiságból,a felfedezés ösztönéből vezérelve,de személytől függően akár az irigység által is szokták a férfiak és a nők is a saját neműket is méregetni,osztályozni,esztétikusnak vagy esztétikátlannak bélyegezni.Olyan helyeken,mint például uszodai öltöző,nudista strand-naturista kemping,munkahelyi zuhanyzó,mellékhelyiségben lehetőség adódik egy azonosnemű személy nemi szerveit is "premier plánban" megtekinteni,ami akár szexuális alapú reakciót is válthat ki.Van,aki számára ez egy izgalmakkal teli lehetséges új világ kezdete,ami miatt újra és újra szeretne szembesülni számára esztétikus fizikummal megáldott azonos nemű személy genitáliáival,ami miatt egyre több időt tölt olyan helyeken,ahol erre feltűnés és megszégyenülést magában hordozó lehetőség van.Otthoni diszkréciót kihasználva meg van lehetőség amatőr és/vagy profi biszexuális/meleg képeket/videókat nézegetni,biszexuális/meleg orientációjú személyekkel társalogni,és így egyre nagyobb mértékben kezd természetessé válni az azonos neműek (is) létrejövő szexuális viszony.Mindenkinél máshol van az a lélektani időpont,amikor teljesen készen áll az "elsőbálozónak" lenni,és persze más-más módon!Valaki nagyon hozzászokott a heteroszexualitáshoz és6vagy nagyon élvezi azt,akkor az a személy igényli a másik nem aktív jelenlétét,és ezért vagy biszex hajlamú párt keress,vagy ha van párja,akkor esetleg megpróbálja elérni azt,hogy a párja is tekintse természetes és izgalmas dolognak a biszexualitást!Valamit ezen személyek közül kerülnek ki a hermafrodita és shemale szexre hajlandók,mert csupán a pénisz kell nekik a férfiasságból!A másik csoport a szégyenlősek,akik nem szeretnék,ha látná őket az ellenkező nem valamely tagja,amikor biszexuális álmaikat élik meg.Ez főleg a passzív és akár sub szerepet kipróbálni akaró férfiakra vonatkozik,akik farokszopkodó kis kurvákká akarnak átszelleműlni,akik odaakarják adni a feneküket és az alázatosságukat legalább egy másik férfinak.
(Ez egy válasz Piss_fetish üzenetére (2020. 01. 01. szerda 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 01. szerda 21:40
Bi pasiktól kérdezném, hogy kiben hogy jött az első gondolat, hogy kipróbálják pasival?
Mostanában egyre gyakrabban b tör fel bennem a kíváncsiság, némi tudatmódosító szer hatására. De józanul nincs ilyen vágyam egyáltalán, pedig nem is nyomnám el, nyitott kísérletező típus vagyok. smile
#571   2020. 01. 01. szerda 22:53
perviarpi perviarpi
Na ez jó kérdés. Én csak arra emlékszem, hogy már kisgyerek koromben is érdekelt a fütyi is.
Alapvetően világ életemben a nőkhöz vonzódtam alapból, csak velük tudtam szerelembe esni, járni, stb, de szexulálisan a fiúk is érdekeltek. Magyarán nekem a pasik a szexben inkább élő szexuális segédeszköz szerepét töltik be.
Persze attól még ehetnek barátok, de nem szerelmek. Csókolózni is csókolóztam már pasival, de csak szex közben.
Az, hogy mit éreztem, mikor jött? Egyszerűen szerintem csodálatosan szép tud lenni egy pénisz! Már gyermekkoromban is tetszett. Persze csak felnőttként volt alkalmam kipróbálni más pasikkal, de ezek mind életem meghatározó szexuális élményei. Imádom szopni, nyalni a szép farkat, igaz ritkán van rá lehetőségem.
Egy a lényeg, ne félj a dologtól. Ne parázz, attól, sem, ha józanul jön a vágy! Add át neki magad, mert ez tök természetes. A szex bárkivel jó, akivel izgalmas, érdekes, kellemes.
(Ez egy válasz Piss_fetish üzenetére (2020. 01. 01. szerda 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 01. szerda 21:40
Bi pasiktól kérdezném, hogy kiben hogy jött az első gondolat, hogy kipróbálják pasival?
Mostanában egyre gyakrabban b tör fel bennem a kíváncsiság, némi tudatmódosító szer hatására. De józanul nincs ilyen vágyam egyáltalán, pedig nem is nyomnám el, nyitott kísérletező típus vagyok. smile
#570   2020. 01. 01. szerda 22:39
Caracas79 Caracas79
Hát tényleg vannak a Világ túlfelén olyan elképesztően vonzó és minden téren nőies ( kivéve persze a kéjlécet smile ),hogy az ember álla leesik!!Természetesen erős szerepet játszik a rendszeres és nagy valószínűséggel a magas dózisú ösztrogénbevitel,mert valóban gyönyörű testük és arcuk van,valamint a hangjuk sem férfias!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 01. szerda 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3961122)
2020. 01. 01. szerda 21:03
Csodás lehet egy sexy shemalel!
#569   2020. 01. 01. szerda 22:01
X Törölt felhasználó (872380)
Sajna nem látom milyen pasikra gondolsz((
nem ugrik rá linkre(((
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 01. szerda 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1190712)
2020. 01. 01. szerda 19:16
merre vagytok ilyen fiúkák?

https://www.xvideos.com/video22851553/sebastian_keys_gets_bull- ied_by_christian_wilde
#568   2020. 01. 01. szerda 21:40
Piss_fetish Piss_fetish
Bi pasiktól kérdezném, hogy kiben hogy jött az első gondolat, hogy kipróbálják pasival?
Mostanában egyre gyakrabban b tör fel bennem a kíváncsiság, némi tudatmódosító szer hatására. De józanul nincs ilyen vágyam egyáltalán, pedig nem is nyomnám el, nyitott kísérletező típus vagyok. smile
#567   2020. 01. 01. szerda 21:03
X Törölt felhasználó (3961122)
Csodás lehet egy sexy shemalel!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2020. 01. 01. szerda 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 01. 01. szerda 16:33
Mai nap folyamán egy amerikai szexvideómegosztó oldalon barangoltam és hetero alapú házilag készített csoport és feleségmegsoztó szexvideók után minőségi,otthoni felvételű amatőr shemale videókat is megtekintettem.Mind fizikai,mind pedig mentális alapon maga a tökéletes biszexualitás mind a két nem irányába!A hölgyek és az urak egy része is kacérkodik a biszexualitás gondolatával,de az urak egy része nem tud meglenni a szebbik nem nélkül,de ezzel párhuzamban kívánja a duzzadó heréket és a lüktető hímtagot,míg a hölgyek egy része számára a férfiasságból csak a kőkemény pénisz rokonszenves,sőt,egyenesen kívánatos,ámde a habitus és a fizikum többi része nőies legyen!Ezeket a vágyakat és igényeket testetsítik meg a shemalek,ladyboyok,hermafroditák.Érzelmileg és fizikailag is ők képviselik tökéletes módon a biszexualitásnak,illetve ezáltal átmenetet is képeznek a férfi-férfi és a nő-nő közötti szexuális aktushoz,ahol már nincs jelen sem aktív sem pedig passzív módon az ellenkező nem egyetlen tagja sem!
#566   2020. 01. 01. szerda 20:43
X Törölt felhasználó (1497872)
smile vagyunk, bar kevesen, aki fel is mer vallalni egy hus-ver talalkozot... Remelem egyre tobben!
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 01. szerda 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1190712)
2020. 01. 01. szerda 19:16
merre vagytok ilyen fiúkák?

https://www.xvideos.com/video22851553/sebastian_keys_gets_bull- ied_by_christian_wilde
#565   2020. 01. 01. szerda 19:16
X Törölt felhasználó (1190712)
merre vagytok ilyen fiúkák?

https://www.xvideos.com/video22851553/sebastian_keys_gets_bull- ied_by_christian_wilde
#564   2020. 01. 01. szerda 16:33
Caracas79 Caracas79
Mai nap folyamán egy amerikai szexvideómegosztó oldalon barangoltam és hetero alapú házilag készített csoport és feleségmegsoztó szexvideók után minőségi,otthoni felvételű amatőr shemale videókat is megtekintettem.Mind fizikai,mind pedig mentális alapon maga a tökéletes biszexualitás mind a két nem irányába!A hölgyek és az urak egy része is kacérkodik a biszexualitás gondolatával,de az urak egy része nem tud meglenni a szebbik nem nélkül,de ezzel párhuzamban kívánja a duzzadó heréket és a lüktető hímtagot,míg a hölgyek egy része számára a férfiasságból csak a kőkemény pénisz rokonszenves,sőt,egyenesen kívánatos,ámde a habitus és a fizikum többi része nőies legyen!Ezeket a vágyakat és igényeket testetsítik meg a shemalek,ladyboyok,hermafroditák.Érzelmileg és fizikailag is ők képviselik tökéletes módon a biszexualitásnak,illetve ezáltal átmenetet is képeznek a férfi-férfi és a nő-nő közötti szexuális aktushoz,ahol már nincs jelen sem aktív sem pedig passzív módon az ellenkező nem egyetlen tagja sem!
#563   2019. 12. 31. kedd 15:33
Caracas79 Caracas79
Talán mindkettő. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 31. kedd 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4181652)
2019. 12. 31. kedd 15:21
Ezt tapasztalatból vagy csak így gondolod? De elfogadom amit írtál,logikus gondolat!!!!
#562   2019. 12. 31. kedd 15:21
X Törölt felhasználó (4181652)
Ezt tapasztalatból vagy csak így gondolod? De elfogadom amit írtál,logikus gondolat!!!!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2019. 12. 31. kedd 14:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 31. kedd 14:42
Ez nagyon jó kérdés,mert sokan viszolyognak a biszexualitás minden formájától,és ebben az esetben előbb le kellett győznie az undort a hölgynek,majd elfogadni annak természetes mivoltát,végül mentális és fizikai élevezetet találni benne!Az biztos,hogy nem egy-két nap alatt végbement folymatról van szó!
#561   2019. 12. 31. kedd 14:42
Caracas79 Caracas79
Ez nagyon jó kérdés,mert sokan viszolyognak a biszexualitás minden formájától,és ebben az esetben előbb le kellett győznie az undort a hölgynek,majd elfogadni annak természetes mivoltát,végül mentális és fizikai élevezetet találni benne!Az biztos,hogy nem egy-két nap alatt végbement folymatról van szó!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 30. hétfő 21:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4181652)
2019. 12. 30. hétfő 21:15
Hogy tudtad rávezetni? Vagy Ő vezetett rá?
#560   2019. 12. 30. hétfő 21:15
X Törölt felhasználó (4181652)
Hogy tudtad rávezetni? Vagy Ő vezetett rá?
(Ez egy válasz masszőz üzenetére (2019. 12. 23. hétfő 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 23. hétfő 17:12
Engem rendszeresen dug a nejem straponnal. Állatira szeretjük.
#559   2019. 12. 25. szerda 06:01
zsozs70 zsozs70
A lényeg a lényeg egy szép formás faszt sznopni jó és jó szopatni is de a formás férfi segg is fincsi
Csak én nem találok senkit
#558   2019. 12. 24. kedd 03:56
X Törölt felhasználó (1409882)
Én imádom, ha szopnak, és én is szívesen szopok egy szép farkat. Az anál akkor jöhet szóba, ha totál beizgulok. Akkor szívesen kényeztetem a farkammal a srácot, és nagyon szeretem hallani, látni, érezni, ha élvezi a farkam magában.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 07. 10. szerda
Üzenetek: 597db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 30. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!