Leszbik-melegek (leszbiket elfogadjuk, melegeket nem?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#229   2008. 07. 04. péntek 11:07
X Törölt felhasználó (154661)
apám megmondta annak indején a Lesbi azt szereti mint én igy elfogdajuk!
#228   2008. 07. 03. csütörtök 19:24
X Törölt felhasználó (137313)
Azért,m. -ahogy mondják---"A nyilvánosság figyelmének felhívása a szexuális kisebbségek elfogadásának szükségessége."

Nem fogadták el a felkínált lehetőséget,miszerint ne "vonulásos" legyen,hanem a Felvonulási téren álló.



(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 15:14
Rendben van, de miért kell tüntetni, kérkedni vele? Mert a felvonulás mégiscsak valami ilyesmi, nem? Az egyszerű, normális emberek miért nem vonulnak fel?
#227   2008. 07. 03. csütörtök 18:04
X Törölt felhasználó (137313)
Szerintem a mellrák elleni felvonulást és a "meleg büszkeség napja"i parádét össze sem lehet hasonlítani!

Ezt a provokatív felvonulást pedig a homoszexuálisok túlnyomó része is elítéli,m. színtiszta provokáció a rózsaszín tangában,fenékbe ragasztott óriási toll"pihé"vel,kezükben csillogó-villogó vibrátorral,az utcán vonagló,nemi aktust imitáló,magamutogató homárok az egyenjogúságért vonulnak fel.

Az ilyen embereket nem lehet elfogadni---nem pedig azokat,akik nem feltűnösködnek és magánügyüknek tartják a homoszexualitásukat.

(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 14:14
Ők a tásadalmunk 1 rétege el kell fogadni őket. Mindenkinek szive joga szimpatizál velük vagy nem. Sokmindenért felvonulnak pl a krisnások, vagy a mell rák elleni küzdelemért de sorolhatnám, Ez végülis 1 jó nyári buli amit a melegek szerveznek, sok zenével jó kedvvel, szines forgataggal. Majd 1x a magyar lakosok is felnőnek ehhez, hogy megtanulják tolerálni a másságot. Ha vonulni akarnak tegyék sokkal jobb őket vidámnak látni, mint sok bunkót aki megdobálja, megveri őket.
Akit nem érdekel a felvonulás nem kell odamenni és nézni.
Még egy érdekesség, ha 2 fiú megy összeölelkezve mutatva , hogy összetartoznak sok emberből undort vált ki, ha ezt 2 leszbi lány teszi max megmosolyogják.
#226   2008. 07. 03. csütörtök 15:35
yanee84 yanee84
ezt mondom én is. miért felvonulgatni kell, miért nem élnek csak egyszerűen úgy mint a többi ember? mert sztem akkor senki se foglalkozna velük,senki se bántaná őket, ha nem hirdetnék folyton,h ők márpedig "mások".
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 15:14
Rendben van, de miért kell tüntetni, kérkedni vele? Mert a felvonulás mégiscsak valami ilyesmi, nem? Az egyszerű, normális emberek miért nem vonulnak fel?
#225   2008. 07. 03. csütörtök 15:14
kandurmarci kandurmarci
Rendben van, de miért kell tüntetni, kérkedni vele? Mert a felvonulás mégiscsak valami ilyesmi, nem? Az egyszerű, normális emberek miért nem vonulnak fel?
#224   2008. 07. 03. csütörtök 14:14
Molly_anyó Molly_anyó
Ők a tásadalmunk 1 rétege el kell fogadni őket. Mindenkinek szive joga szimpatizál velük vagy nem. Sokmindenért felvonulnak pl a krisnások, vagy a mell rák elleni küzdelemért de sorolhatnám, Ez végülis 1 jó nyári buli amit a melegek szerveznek, sok zenével jó kedvvel, szines forgataggal. Majd 1x a magyar lakosok is felnőnek ehhez, hogy megtanulják tolerálni a másságot. Ha vonulni akarnak tegyék sokkal jobb őket vidámnak látni, mint sok bunkót aki megdobálja, megveri őket.
Akit nem érdekel a felvonulás nem kell odamenni és nézni.
Még egy érdekesség, ha 2 fiú megy összeölelkezve mutatva , hogy összetartoznak sok emberből undort vált ki, ha ezt 2 leszbi lány teszi max megmosolyogják.
(Ez egy válasz yanee84 üzenetére (2008. 07. 03. csütörtök 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 03. csütörtök 13:53
minek vonulnak fel? én nem értem!!! ha azt akarják,h egyenrangú emberként bánjanak velük a heterók, akkor nem kéne hirdetniük,h "hé én buzi/leszbi vagyok, fogadjatok már el" és mindemellé még úgy viselkedni az utcán,ami megbotránkoztató lenne még akkor is, ha ellenkező neműek csinálnák.
az állatmenhelyekre meg nem lenne szükség,ha nem tartanánk felelőtlenül, feleslegesen állatokat, nem rongálnánk a vadállatok élőhelyeit(szemétlerakás,erdőírtás/falopás)
#223   2008. 07. 03. csütörtök 13:53
yanee84 yanee84
minek vonulnak fel? én nem értem!!! ha azt akarják,h egyenrangú emberként bánjanak velük a heterók, akkor nem kéne hirdetniük,h "hé én buzi/leszbi vagyok, fogadjatok már el" és mindemellé még úgy viselkedni az utcán,ami megbotránkoztató lenne még akkor is, ha ellenkező neműek csinálnák.
az állatmenhelyekre meg nem lenne szükség,ha nem tartanánk felelőtlenül, feleslegesen állatokat, nem rongálnánk a vadállatok élőhelyeit(szemétlerakás,erdőírtás/falopás)
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 06. kedd 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 05. 06. kedd 16:46
Ha úgy "érzed",h. ennyi figyelemfelkeltés nem elég,akkor --Szerintem---nagyon a szíveden viseled a helyzetüket--Én mást sokkal fontosabbnak tartok(pl.az állatmenhelyekét,v. a nadárkórházakét).
Éppen elég filmet is készítenek róluk,közismert emberek is nyíltan "felvállalják" szexuális hovatartozásukat--->az is éppen elég azoknak,akik már ettől is besokalltak---a felvonulás + csak rátesz-->amiatt +' többet foglalkoznak velük(mint pl. Mi is) gonosz2
Ezt a honlapot pedig biztos sokan olvassák.
#222   2008. 07. 03. csütörtök 13:28
intel000 intel000
"Férfiaknál az agyukban dől el ki milyen mértékig vonzódik saját neme felé, míg a nőknél ez simán csak viselkedés probléma, hiszen egy férfitól is /ha az akarná, hogy a nőnel maximális élvezetett nyújtson/meg tud MINDENT kapni amit egy nőtől"

Egy nő ugyanazt meg tudja kapni egy férfitól,mint amit egy másik nőtől??? Nem megbántani akarlak, ne értsd félre, de ez nagyon nem fedi a valóságot smile
Gondolkozz picit.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 17. kedd 09:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (289130)
2008. 06. 17. kedd 09:22
Kedves szocsy! A defineknél a hímek orálisan kielégítik egymást. Platón görög filozófus és tanító szexelt a tanítványaival amiről tilos volt nyíltan beszélni ezért tiltott szerelem, titkos szerelemnek hívták a homoszexualitást rossz fordítás-értelmezés miatt ma már a köztudatban a beteljesületlen szerelmet nevezik így pedíg nem az az eredeti jelentése. Férfiaknál az agyukban dől el ki milyen mértékig vonzódik saját neme felé, míg a nőknél ez simán csak viselkedés probléma, hiszen egy férfitól is /ha az akarná, hogy a nőnel maximális élvezetett nyújtson/meg tud MINDENT kapni amit egy nőtől. Ezért van talán, hogy külömbséget teszünk és a leszbiket elfogadjuk a melegeket meg nem. Szerintem
#221   2008. 06. 17. kedd 14:28
Mi_ketten Mi_ketten
Sajnos ki kell ábrándítsalak.Te is buzi vagy.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 06. 03. kedd 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (228948)
2008. 06. 03. kedd 14:20
nem vagyok meleg csak rajongok a transzikért imádom kurni és szopatni őket de nem érzem hogy meleg lennék inkább különleges extrém lányoknak tartom őket de ettől még nem vagyok meleg a fiuk vagyis a meleg fiuk nem izgatnak de egy csini transzi az igen
#220   2008. 06. 17. kedd 09:22
X Törölt felhasználó (289130)
Kedves szocsy! A defineknél a hímek orálisan kielégítik egymást. Platón görög filozófus és tanító szexelt a tanítványaival amiről tilos volt nyíltan beszélni ezért tiltott szerelem, titkos szerelemnek hívták a homoszexualitást rossz fordítás-értelmezés miatt ma már a köztudatban a beteljesületlen szerelmet nevezik így pedíg nem az az eredeti jelentése. Férfiaknál az agyukban dől el ki milyen mértékig vonzódik saját neme felé, míg a nőknél ez simán csak viselkedés probléma, hiszen egy férfitól is /ha az akarná, hogy a nőnel maximális élvezetett nyújtson/meg tud MINDENT kapni amit egy nőtől. Ezért van talán, hogy külömbséget teszünk és a leszbiket elfogadjuk a melegeket meg nem. Szerintem
(Ez egy válasz szocsy üzenetére (2008. 05. 08. csütörtök 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 08. csütörtök 14:27
Nekem az a véleményem, hogy mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Viszont aki "természetellenesen" teszi ezt, legalább ne csináljon neki reklámot. Éljen, ahogy akar, de ne kérkedjen vele, mert akárhogyan is nézem, ez nem teljesen normális dolog,. Ha az lenne, nem lenne férfi és nő.
#219   2008. 06. 03. kedd 14:20
X Törölt felhasználó (228948)
nem vagyok meleg csak rajongok a transzikért imádom kurni és szopatni őket de nem érzem hogy meleg lennék inkább különleges extrém lányoknak tartom őket de ettől még nem vagyok meleg a fiuk vagyis a meleg fiuk nem izgatnak de egy csini transzi az igen
#218   2008. 05. 16. péntek 14:05
Molly_anyó Molly_anyó
A melegeknek az a természetes ha ők összejönnek és szeretik egymást. Sose lehet tudni ki mikor kitől kapja meg a boldogságot. Ismertem olyan 7(hét) gyerekes anyát aki alkoholista férjétől csak rosszat kapott. Azt nem tudom mikor fordult nő felé, de elhagyta a férjét a nő miatt. Összeköltöztek és a 2 legkissebb gyereket már együtt nevelték fel. Ez régen volt amikor nemis lehett beszélni erről, tabu volt a téma. A legidősebb megtagadta az anyját. Szóval fura dolgokat produkál az élet. Senkit nem kell leszólni aki a saját neménél keresi a boldogságot. Mindenki ugy éli az életét ahogy neki jó. Ne a szomszédoknak akarjunk megfeleni,hanem saját magunknak. smile
(Ez egy válasz szocsy üzenetére (2008. 05. 08. csütörtök 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 08. csütörtök 14:27
Nekem az a véleményem, hogy mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Viszont aki "természetellenesen" teszi ezt, legalább ne csináljon neki reklámot. Éljen, ahogy akar, de ne kérkedjen vele, mert akárhogyan is nézem, ez nem teljesen normális dolog,. Ha az lenne, nem lenne férfi és nő.
#217   2008. 05. 16. péntek 11:08
MrEnigma MrEnigma
Meghalt a topic. Béke poraira.
#216   2008. 05. 08. csütörtök 14:27
szocsy szocsy
Nekem az a véleményem, hogy mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Viszont aki "természetellenesen" teszi ezt, legalább ne csináljon neki reklámot. Éljen, ahogy akar, de ne kérkedjen vele, mert akárhogyan is nézem, ez nem teljesen normális dolog,. Ha az lenne, nem lenne férfi és nő.
#215   2008. 05. 07. szerda 10:00
MrEnigma MrEnigma
Mert milyen figyelemfelkeltés van?
Filmek. Van egy pár. Sorozatokban is elő elő jön a kérdés, de az mind klisés, és a végén nehogy megsértsük a melegeket az őket ellenző, elítélő ember elnyeri méltó büntetését, vagy megtér és mgérti. Na ha ez így menne az életben is... De ez inkább csak óvatos próbálkozás.

Közismert emberek felvállalják. Ja, miután ismertek felvállalják, a közönségük így már nem valószínű, hogy elfordul tőlük. George Micheal saem úgy nyitott, hogy "Vér buzi vagyok emberek!".
Ellenpélda Joan Jett, aki egyik másik dalában is elrejti a témát, de ő nem igazán tagadta hogy leszbikus (nyíltan csajozik a koncerteken a rajongó lányokkal nyes én meg irígykedem nyes )
Ebben a számában meg nyíltan beszél a témáról (igazándiból egy biszex csajról nem kifehezetten melegről de a számban tudtommal önmagárl énekel smile ):
A.C.D.C.

Szóval egy dolog hogy vállalják, de pl. a már emlitett George Micheal rajongói körében is van aki egy fartúró buzinak tartja, de a zenékjét szereti, mondván, hogy azt azért jól csinálja. Na nesze neked megértés.

És a témával nem így kjell foglalkozni, hoyg a toleranciát boncolgatjuk. Természetesnek kéne lenni. Deez csak a felszín. Ez alatt semmi nincs. Toleranciáról papol mindneki de a mélyebb miérteket nem tudjuk.
Miért pedofil valaki? Miért nekrofil? Az zoofíliával miért nincs probléma? Szabadon közölhető bármikor. Pedig szerintem messze udirítóbb nőt kutyával, lóval kígyóval faszit disznóval, kecskével látni, mint két borotvált meleg srácot. Igaz egyik sem üdítő a szememnek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 06. kedd 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 05. 06. kedd 16:46
Ha úgy "érzed",h. ennyi figyelemfelkeltés nem elég,akkor --Szerintem---nagyon a szíveden viseled a helyzetüket--Én mást sokkal fontosabbnak tartok(pl.az állatmenhelyekét,v. a nadárkórházakét).
Éppen elég filmet is készítenek róluk,közismert emberek is nyíltan "felvállalják" szexuális hovatartozásukat--->az is éppen elég azoknak,akik már ettől is besokalltak---a felvonulás + csak rátesz-->amiatt +' többet foglalkoznak velük(mint pl. Mi is) gonosz2
Ezt a honlapot pedig biztos sokan olvassák.
#214   2008. 05. 07. szerda 09:39
MrEnigma MrEnigma
De látod tom? Te is feltételes módban beszélsz. Mert nem tudunk eleget a témáról. És nem csak mi, hanem azok akik foglalkoznak vele azok is teóriákkal operálnak, bizonyítják őket vagy másokét cáfolják.
Így meg hiába a jószándék, ha nem tudod mivel játszol akkor milyen alapon döntesz. Nem?
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 05. 06. kedd 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 05. 06. kedd 11:56
a legtöbb esetben genetikai, és neveltetési okai lehetnek, vagy a családi, ill. baráti társaság is ok és okozati tényező lehet!
(de ne menjünk bele, mert megint túlságosan is tudományos jelleget fog ölteni a topic!) smile
#213   2008. 05. 06. kedd 16:46
X Törölt felhasználó (137313)
Ha úgy "érzed",h. ennyi figyelemfelkeltés nem elég,akkor --Szerintem---nagyon a szíveden viseled a helyzetüket--Én mást sokkal fontosabbnak tartok(pl.az állatmenhelyekét,v. a nadárkórházakét).
Éppen elég filmet is készítenek róluk,közismert emberek is nyíltan "felvállalják" szexuális hovatartozásukat--->az is éppen elég azoknak,akik már ettől is besokalltak---a felvonulás + csak rátesz-->amiatt +' többet foglalkoznak velük(mint pl. Mi is) gonosz2
Ezt a honlapot pedig biztos sokan olvassák.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 05. 06. kedd 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 06. kedd 11:20
A felvonulásukat szerintem hagyjuk már a fenébe.
Szándékos provokáció. Figyelemfelkeltésre alkalmasx, a médiában de jobbára csak provokáció, mert a mellettük állókat nem kell győködni a semlegeseket nem ezzel fogják hathatósan maguk mellé állítani az őket gyűlölők meg ettől csak mégjobban utálják majd őket.
Így szerintem továbbra sem foglalkoznak velük eleget.
Azt sem tudjuk, hogy mitől lesz valaki meleg. Mik a tényezők, örökletes e, tanult, pszichés, stb stb.
Halvány likla gőze nincs a tudománynak, hogy mitől lesz valaki búza. Ezért is kéne foglalkozni vele mégtöbbet.
#212   2008. 05. 06. kedd 11:56
tom1019 tom1019 VIP Admin
a legtöbb esetben genetikai, és neveltetési okai lehetnek, vagy a családi, ill. baráti társaság is ok és okozati tényező lehet!
(de ne menjünk bele, mert megint túlságosan is tudományos jelleget fog ölteni a topic!) smile
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 05. 06. kedd 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 06. kedd 11:20
A felvonulásukat szerintem hagyjuk már a fenébe.
Szándékos provokáció. Figyelemfelkeltésre alkalmasx, a médiában de jobbára csak provokáció, mert a mellettük állókat nem kell győködni a semlegeseket nem ezzel fogják hathatósan maguk mellé állítani az őket gyűlölők meg ettől csak mégjobban utálják majd őket.
Így szerintem továbbra sem foglalkoznak velük eleget.
Azt sem tudjuk, hogy mitől lesz valaki meleg. Mik a tényezők, örökletes e, tanult, pszichés, stb stb.
Halvány likla gőze nincs a tudománynak, hogy mitől lesz valaki búza. Ezért is kéne foglalkozni vele mégtöbbet.
#211   2008. 05. 06. kedd 11:20
MrEnigma MrEnigma
A felvonulásukat szerintem hagyjuk már a fenébe.
Szándékos provokáció. Figyelemfelkeltésre alkalmasx, a médiában de jobbára csak provokáció, mert a mellettük állókat nem kell győködni a semlegeseket nem ezzel fogják hathatósan maguk mellé állítani az őket gyűlölők meg ettől csak mégjobban utálják majd őket.
Így szerintem továbbra sem foglalkoznak velük eleget.
Azt sem tudjuk, hogy mitől lesz valaki meleg. Mik a tényezők, örökletes e, tanult, pszichés, stb stb.
Halvány likla gőze nincs a tudománynak, hogy mitől lesz valaki búza. Ezért is kéne foglalkozni vele mégtöbbet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 05. hétfő 23:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (137313)
2008. 05. 05. hétfő 23:22
Szerintem éppen eleget foglalkoznak vele--elvégre +1 a felvonulsukat is engedélyezték.

De az ilyen dolgok leginkább a személyekre vonatkozzanak,nem kéne állandóan hangoztatni.
#210   2008. 05. 05. hétfő 23:22
X Törölt felhasználó (137313)
Szerintem éppen eleget foglalkoznak vele--elvégre +1 a felvonulsukat is engedélyezték.

De az ilyen dolgok leginkább a személyekre vonatkozzanak,nem kéne állandóan hangoztatni.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 05. 04. vasárnap 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 04. vasárnap 22:31
Igen pont erre modnom, hogy nem tisztázott, hogy szabadjon e nekik vagy sem?
De mellettük is legyen szólva alábbi post-om.
És ahoyg már sokszor elmondtam korábban. Nem struccpolitika kéne, hanem érdemben foglalkozni a dologgal, akkor lehetne nyugodtan megfelelő törvényt hozni. Szeritem persze.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: ismeretlenfiu00 ismeretlenfiu00
Nyitás ideje: 2006. 07. 09. vasárnap
Üzenetek: 249db
Utolsó üzenet: 2021. 04. 30. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!