De, még mindig elég jó bulik szoktak ott lenni. Nem tudom te mikor jártál ott utoljára. Persze ha balfék vagy, akkor nincs sikered. De akkor máshol sem.
(Ez egy válasz Kiki1 üzenetére (tegnap 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:44
Már nem olyan jó mint régen volt, 3 szor voltam, de nagyon gáz, akik oda járnak, és már szinte alig van normális pár
Sziasztok,
Holnap delutan erdemes lemenni fiatal vekony passziv sracnak a hegedusbe?
Holnap delutan erdemes lemenni fiatal vekony passziv sracnak a hegedusbe?
Már nem olyan jó mint régen volt, 3 szor voltam, de nagyon gáz, akik oda járnak, és már szinte alig van normális pár
(Ez egy válasz Péter87 üzenetére (tegnap 20:41), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:41
Szia. Én nem voltam még de ha mentek szóljatok és veletek tartok . Vagy esetleg nálatok is ha lehet .
Szia. Én nem voltam még de ha mentek szóljatok és veletek tartok . Vagy esetleg nálatok is ha lehet .
(Ez egy válasz Marcsieskrisztian2026 üzenetére (tegnap 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 19:54
Sziaaztok mi egy valós házaspár vagyunk szoktunk le jarni a glory cafeba ki szokott innen járni lanyok parok fiuk?
Sziaaztok mi egy valós házaspár vagyunk szoktunk le jarni a glory cafeba ki szokott innen járni lanyok parok fiuk?
Holnap 15:30 fele lemennék Hegedűsbe szopatni egyet valakit érdekel?
Most valaki XI. Megszopatnál?
Hegedűsben pasi ma ?
Hello! Budán van Glory valahol?
Hello!
Ma délelőtt 11 körül a Hegedűsben lány, pár travi?
Ma délelőtt 11 körül a Hegedűsben lány, pár travi?
Szisztok! Holnap Budapesten leszek. A Glory mindig izgatta a fantáziám, de még nem volt lehetőségem kipróbálni. Hová érdemes menni holnap délután, ahol lehet egy jót gloryzni? (39 éves, sportos pasi vagyok)
Ja és ma Nő esetleg pár a Hegedűsbe lesz? 14 óra után?
(Ez egy válasz Péter87 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 12:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 12:57
Sziasztok. Hol vannak ilyen glory-k most olvasom itt sűrűn hogy Békási meg a többi . Pontos helyet nem láttam még. Szeretném kipróbálni . Tudnátok benne segíteni pontosan hol találhatók és mikor érdemes menni? Köszönöm
Sziasztok. Hol vannak ilyen glory-k most olvasom itt sűrűn hogy Békási meg a többi . Pontos helyet nem láttam még. Szeretném kipróbálni . Tudnátok benne segíteni pontosan hol találhatók és mikor érdemes menni? Köszönöm
Sziasztok ! Tegnap a glory cafeba rengeteg páros volt hatalmas élményekkel . Bár volt egy fekete hajú szemüveges hölgy akiről le maradtam . Mire mentem már csak annyit beszélgettünk hogy mennek ki a reptérhez .
Ma valaki 18:15 körül lesz esetleg a békási glorynál?
Szia, Glory Cafe vagy Magnum, utóbbiban nem tudsz fehérneműt viselni, de a kerek idomaidra ráugranak
(Ez egy válasz normalis_bp üzenetére (2026. 06. 20. szombat 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 20. szombat 10:01
Sziasztok...hetero vagy bi férfiaktól kérdeznem...érdemes e ellátogatni egy kezdő bi fiunak gloryba és hova... kedvelem a női fehernemut is (nem ts vagyok, de jo ahogy siklik popsin). Esteleg van aki normali és átvinne a tűzkeresztsegen, lejönne velem..valahova..amit ajanlotok.
Sziasztok...hetero vagy bi férfiaktól kérdeznem...érdemes e ellátogatni egy kezdő bi fiunak gloryba és hova... kedvelem a női fehernemut is (nem ts vagyok, de jo ahogy siklik popsin). Esteleg van aki normali és átvinne a tűzkeresztsegen, lejönne velem..valahova..amit ajanlotok.
Szia! Ma ( szombat ) délután 3-kor megyünk le!
Az előbb említett helyen meglátogat egy kedves pár és a csinos hölgy szeretné ha többen is a mellére vernénk, ehez várnánk még pár pasit.A hely adott csak gyere el !




















vazelinator






